Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 10:22 am

no a jego klata nie jest poprostu boska ... :? bo oczy mi juz uzasadnilyscie a teraz poprosze o klate ... 8) jestem ciekaw czy
ona tez przyciaga dziewczyny jak te jego oczy ... :twisted:
jestem ciekaw jakiego on szamponu izywa ze ma takie puszyste
te wlosy ... :roll: 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Oct 24, 2003 10:42 am

Ramzes, najmniej tu chodzi o "klatę" , chodzi o osobowośc , talent i niewątpliwie to coś...co nie wszystkim jest dane. A o włosach pisałam wcześniej, kiedy jedna z jego fanek zwierzała się na f4f z bezpośredniego z nim spotkania. :lol:

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 10:56 am

wy przeciez go nieznacie jaki on jest prywatnie , i nic niemozecie nic powiedziec o jego osobowosci ... :roll: a wszystko co robi moze byc
sztuczne i udawane aby zyskac popularnosc ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Oct 24, 2003 11:28 am

Wbrew pozorom troszkę o nim wiemy. :wink: Od dwóch i pół roku śledzę rozmowy o nim dziewcząt, reporterek, które towarzyszyły mu na planie Roswell i miały bezpośredni z nim kontakt, także prywatnie. Obserwowały go z pracy nad filmem, jaki jest w kontaktach z kolegami z planu i na spotkaniach z fanami, a także z dziećmi. Oczywiście, że nikt nikogo do końca nie pozna tym bardziej, że bardzo chroni swoje życie prywatne ale już to co wiem plus prywatne fotki spoza planu mówia o nim sporo.
A mówiąc o osobowości miałam na myśli przede wszystkim jego wizerunek sceniczny.

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 11:32 am

:shock: niewiedzialem ze az tak ciekawi cie jego zycie prywatne... :shock:
no ale na podstawie tych argumetaw przekonalas mnie ... :wink: :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Oct 24, 2003 11:49 am

Elu czyzby Jason nie byl juz z Katy? Wiesz tak zastanawialam się nad tym co napisałaś i faktycznie, już od dawna nie widziano ich razem. Katy również na imprezach pokazuje się sama..... W każdym razie jeśli Jason zmiena swój wizerunek dla dziewczyny to będę ją uwielbiać, gdyż zmiany jego bardzo mi się podobają:))))
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 2:09 pm

a tu mam jeszcze takie oczy ... :P 8)
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Oct 24, 2003 3:25 pm

Jezu Ramzes, nie interesuje mnie jego życie prywatne, bo to jego prywatna sprawa. :roll: Rozmawiamy o tym jaki jest...rozumiesz co to znaczy? Cechy charakteru, usposobienie i takie tam...Coś, co składa się na naturę człowieka, jego wnętrze...I właśnie za to jaki jest, nie tylko za urodę - jest tak lubiany...
Nie wiem Janetko czy są razem z Katherine. Wygląda na to że nie. I nikt nie wie ale po tym, kiedy od dawna nie pokazywali się razem można się domysleć, że chyba jest sam. Ale bardziej interesuje mnie, co sie dzieje z jego karierą ? Jakie ma plany na przyszłość ? Nic nie wiemy... :cry:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Oct 24, 2003 4:05 pm

Wszyscy zawsze usiłują mnie przekonywać, że "on z pewnością nie jest taki, jak myślisz. To przecież niemożliwe, na pewno jest jakimś narkomanem albo alkoholikiem, w końcu jest aktorem". Rany, dlaczego nie można choć raz czegoś przyjąć, że ktoś naprawdę jest dobrym i interesującym człowiekiem, a nie doszukiwać się w nim za wszelką cenę czegoś złego?
BTW bardzo interesujące te ostatnie oczy, Ramzes.
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 4:38 pm

dobra Elu rozumiem wszystko, nic wiecej na ten temat nie mówie ... :wink: a co do oczu to nawet mi sie podobaja ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
natalii
Zainteresowany
Posts: 306
Joined: Wed Jul 30, 2003 1:41 am
Location: Poznań

Post by natalii » Fri Oct 24, 2003 8:41 pm

Hmm ramzes czyżby przebłysk dobrego smaku ??? :twisted: nareszcie dajesz nam do zrozumienia że ty yeż masz dobry gust :twisted: 8)

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 9:17 pm

poprosu musze przyznac ze te jego oczy sa niesamowite jak sie na nie dluzej popatrzy (nie jestem zboczony) ... :wink: ciekawe czy ja mam podobne oczy ... :twisted: 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Oct 24, 2003 9:22 pm

No to akurat trzeba sprawdzić naocznie :wink:
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 9:25 pm

ja osobiscie nigdy sie swoim oczom nieprzygladalem ale wiem tylko ze mam blizej nieznany kolor oczu (chyba tak mi sie przynajmnie wydaje ) ... 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Sat Oct 25, 2003 10:46 pm

Ramzes ja mam podobny problem. Raz wydaje mi się ,że mam zielone innym razem, że niebieskie
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sun Oct 26, 2003 10:01 am

to mamy identyczny problem w zwiazku z naszymi oczami ... :wink:
ale mam nadzieje ze sie w koncu kiedys dowiem jaki mam naprawde kolor oczu ... 8) :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sun Oct 26, 2003 9:04 pm

Kochani, widzę, że jestem sporo w tyle za Wami, jeśli chodzi o obserwację Jasona ;) Chyba wczoraj zobaczyłam go w długich włosach i ... jeśli nie padnę ofiarą linczu, to powiem, że ja go wolę w krótkich...
Co do powodu takiej fryzury, to może być ich wiele :) najbardziej prawdopodobne: nowa rola - Widziałam zdjęcia z jego najnowszego filmu - tam ma właśnie długie włosy i kilkudniowy zarost. inna przyczyna: chęć zmiany. Wydaje mi się, że do tej pory był raczej postrzegany przez role nastolatków i młodych chłopaków i czas dorosnąć, w filmie oczywiście ;) Jason ma delikatną - moim zdaniem - urodę iw nowym filmie, gdzie gra mężczyznę po przejściach, może taki image miał mu pomóc ukazać "innego" siebie? A właściwie to kto z nas nie ma czasem ochoty zmienić czegoś w swoim wyglądzie? Chyba każdy. A Jason to normalna osoba. też ma prawo do zmian ;) ps. jak Kukulska :P
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Oct 26, 2003 9:07 pm

Leo, tylko mi tutaj nie porównuj Jasona z Kukulską... z całym szacunkiem, ale... :shock: :shock: :shock:
Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Sun Oct 26, 2003 9:19 pm

...nie porównuję!!! bez przesady :) Ja tylko piszę, że każdy ma prawo do zmian i nic więcej. Burzę wywołała nowa fryzura Natalii, a to przecież zwykła chęć zmiany! Jason - wielu nam podoba się w dłuższych włosach, części w krótszych ale jeśli zapragnie zmienić coś w swoim wyglądzie, to ma prawo i już :) A my przynajmniej nie zachowujemy się jak komentatorzy Kukulskiej i potrafimy zachować zdrowe proporcje pomiędzy naszymi opiniami a jego prawem do swobody i bycia :) A poza tym, pod jakim kątem mogłabym go porównać z Kukulską???? :D przecież nie pod kątem sylwetki, oczu i ... "klaty" ;) No... może śpiewa gorzej ,ale za to jest o niebo lepszym aktorem ;)

i nie brać wszystkiego tak serio do siebie proszę! ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Oct 26, 2003 9:26 pm

No ja nie wiem. Wyobraź sobie Natalię śpiewającą "Tres diaz"... Nieee... Nikt Jasona nie przebije, żadna Kukulska i żaden Żebrowski czy tam Damięcki...

PS: Poczucie humoru również mi choruje, trudno. Co prawda pisnęło coś tam nieśmiało, ale zostało gwałtownie przytłumione...
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests