Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Mon May 10, 2004 5:04 pm

Za namową Eli postanowiłam tu zajrzeć i moge tylko powiedzieć tyle: Elu dziękuję za polecenie tego miejsca. :D

Widzę, że głównym tematem jest obecnie zjazd o którym mówią wszyscy na RF. Nawiasem mówiąc, to przez to Breethless znowu nie zamieściła nowej części Aftermath, a podobno w tej ma się coś ruszyć. No ale cel szczytny, więc moge jej to wybaczyć. :lol: A dzięki Eli przeczytałam relację Debbie więc wyszło na plus. :D

Muszę się przyznać, że zawsze byłam raczej fanką samego serialu, a potem wspaniałych opowiadań nim zainspirowanych, niż aktorów. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem ślepa. Uważam, że Jason Behr jest jednym z najprzystojniejszych mężczyzn show bizensu, ale jakoś nigdy nie szukałam o nim informacji, czy nowych zdjęć. A szkoda,,, :twisted: Chyba trochę straciłam.

Teraz zaczynam myśleć, że fajnie byłoby zobaczyć któryś z jego filmów. I w związku z tym mam do was pytanie. Czytając waszą dyskusję odniosłam wrażenie, że jestście dość dobrze zorientowane :wink: Oglądałyście jakiś film z JB, a jeśli tak to gdzie takowego szukać? Wypozyczalnie, internet...?
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon May 10, 2004 6:23 pm

O ile się nie mylę to w "Kronikach portowych" z Kevinem Spacy grał :roll:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon May 10, 2004 6:43 pm

Milla, Kotek...witamy w naszej przystani. :lol: Dla mnie od początku serialu Jason był kimś, kto mocno poruszył moje serce w serialu. Potrafił tak pięknie i wyraziście oddać postać Maxa do tego stopnia, że obecnie czytając jakiekolwiek opowiadanie mam zawsze przed sobą jego oczy, uśmiech, ciepły głos, gesty...Był więc prekursorem postaci, która później w opowiadaniach żyła już własnym życiem i poruszała moją wyobraźnię. Ale zawsze ma twarz Jasona.
A kiedy, jeszcze w trakcie pierwszej emisji serialu szukałam czegoś o nim w internecie z miłym zaskoczeniem dowiadywałam się, że wiele z siebie przekazał serialowemu bohaterowi. Jest tak samo ciepły, wyciszony, przemiły i bardzo życzliwy wobec innych. To nie przypadek, że dwa lata po zakończeniu serialu ma tak dużo swoich zwolenniczek, które znają go dobrze jeszcze z planu Roswell. Już tam się z nim zetknęły i stamtąd tak serdecznie go wspominają.
Był także ulubińcem Katimsa i ekipy filmowej. Coś w nim ujmującego musi być także i prywatnie...
A teraz filmy. Zagrał w kilku serialach - jego filmografię można przeczytać na stronie http://www.jason-behr.com/.
Filmy fabularne to Pleasantville w którym niestety nie bardzo mógł się wykazać...Mnie utkwił mocno w roli Cambella Farleya w "Rites of Passage" - w reż. Victora Salvy. Film leciał ponad rok temu w naszej TV a Jason brawurowo odegrał w nim rolę niekochanego przez ojca syna...To moim zdaniem najlepsza jego rola. Niestety film nie jest osiągalny w wypożyczalniach, chyba że z prywatnych kolekcji.
Drugi film to "Shipping News" - krótka, drugoplanowa rola ale jakże widoczna.
No i od tej pory, stęsknieni czekamy. Bo po Roswell, "Happily Even After" (premierę właśnie miałaś okazję oglądnąć) to pierwszy film w jakim zagrał (2002). Potem chyba był Rabbi (drugoplanowa rola, jak na razie o filmie niewiele wiemy - premiery jeszcze nie było), "Shooting Livien" - zdjęcia skończono w grudniu ub.r. I słynny "Grudge" (kręcony w Japonii zakończony kilka tygodni temu - premiera podobno jeszcze w tym roku.) I to wszystko co wiemy o ostatnich dokonaniach....No i wiemy także, że nie rzuca się na komercję, nie łapie filmów klasy C...widać że woli grać w filmach niezależnych. Takim był Rites...H E A i chyba Shooting - ale głowy nie dam.
Jest sporo z nim wywiadów, fotek występów w TV...to co sam o sobie mówi ale życie prywatne chroni jak fortecy...i za to też jest ceniony.
A jaki jest w kontakatach...cząstkę tego mogłaś podpatrzyć na jego fotkach ze spotkania z fankami :P
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon May 10, 2004 6:45 pm

Tak Jason grał w "Kronikach portowych" z Kevinem Spacey. Ostatnio nawet o tym czytałam, a najważniejsze to to, że film oglądałam :D
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon May 10, 2004 8:27 pm

A tak całkowicie poza tematem... Czy zauważyłyście, że jest to chyba najprężniej rozwijający się temat na całym forum? To jest już drugi temat, który liczy sobie już blisko 30 stron... Zastanawiające. Dobrze, dobrze, nie było tego postu, to tylko moje nienormalne upodobanie do cyferek. Skaza rodzinna. Już się zamykam.
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon May 10, 2004 8:33 pm

Trafne spostrzeżenie :D Ale co tu się dziwić..... wystarczy spojrzeć na temat tego postu :hearts: Przecież mówimy o Maxie//Jasonie i od razu wszystko jasne :wink:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon May 10, 2004 9:07 pm

Najprężniejsze Nanuś i chyba najbardziej aktualne w najnowsze wiadomości...i nie tylko fotki ale także rozmowy, spostrzeżenia o nim, troszkę ploteczek i miłe miejsce do spotykania prawdziwych fanek Jasona, co bardzo sobie cenię. No i te wasze cudowne komentarze...

Widziałyście F4F przeniesiono na nową stronę, troszkę trudniej chodzi ale to chyba początki...

Wybaczcie ale nie mogę sobie podarować żeby jeszcze raz nie wkleić tej fotki z 8 maja z Tribeca...on tam jeszcze jest :shock:
Wygląda w tych włosach jak słodki kurczak :lol:

Image

Chciałam wkleić parę zdjęć z wywiadu udzielonego przez Jasona TV CBS ale zrobiły się z tego zakodowane kwadraciki. Kilka z nich można znaleźć na crashdown.
Last edited by Ela on Tue May 11, 2004 7:22 am, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon May 10, 2004 11:36 pm

Tak, Jason ma tą siłę sprawczą, że jego fanki nie ograniczają się jedynie do "ochów" i "achów" nad jego urodą. I chyba nikt nie zaprzeczy, że jest tego warty :uklon:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue May 11, 2004 5:40 pm

Oluś, jak Ci poszło na pisemnym z polskiego ? Jestem pewna że jak najlepiej bo czytając Twoje piękne tłumaczenie jestem przekonana, że wszystko bedzie dobrze. :D

I jeszcze co powiedział Jason swoim gorącym fankom:

Jason was such a sweetheart to us, he thanked us for our continued support through his career and for coming all over the world to see this movie and he can't wait for us to see Shooting Livien and The Grudge

Image
Last edited by Ela on Tue May 11, 2004 10:46 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue May 11, 2004 6:44 pm

Całkiem, całkiem :D Talizman, jaki zrobiłam sobie ze zdjęcia Jasona i życzenia "powodzenia" po japońsku przydał się bardzo. Co prawda patrzyli na mnie jak na UFO, gdy wchodziłam na salę z tym zdjęciem przyczepionym do klapy żakietu, ale pomogło i dlatego się cieszę!!! Jutro, ofkoz, taliznam ponownie będzie mi towarzyszył! No i piękne zdjęcie Elu! Jeśli masz więcej, to wrzucaj tutaj, bo moje oczka są zawsze nienasycone :mrgreen:

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu May 13, 2004 8:17 pm

Dla wszystkich wielbicieli Jasona:

Image

Już zdobi mój pulpit. Zdystansował nawet ostatnią polarkową tapetę :roll: Hm, zdecydowanie potrzeba mi świeżej grafiki 8) .
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu May 13, 2004 8:20 pm

Gdzieś to już widziałam :D A tak apropos, to chyba dziś wyczaruję jakieś wielbiące tego pana dzieło (póki jeszcze nie zabieram się za ustne :D)

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu May 13, 2004 8:22 pm

Hotaru, nie tylko twój pulpit, na moim też już się znalazła :D Jest poprostu świetna, w sam raz dla fanek Jasona :)
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu May 13, 2004 8:25 pm

Och Hotaru, dziękuję, śliczne...Nie chcę krakać, ale niedługo przerobimy Cię na Dreamerkę a przynajmniej na wielbicielkę MR. B. Co to z ludźmi robią wspaniałe fanficki :lol:

Oluś, czekam na art...a przy okazji myślałam o Tobie wczoraj, jak poszło ? Z czego zdawałaś ? :D
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu May 13, 2004 8:26 pm

Hehe, znalazłam na tym samym serwerze jeszcze coś takiego 8) Jak dla mnie - równie udane :cheesy:

Image
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu May 13, 2004 8:29 pm

Pięniuśkie!!!! Ja chcę więcej!!!!
A na matmie całkiem dobrze mi poszło. W najgorszym wypadku będzie 5 :D

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu May 13, 2004 8:34 pm

Ela wrote:Och Hotaru, dziękuję, śliczne...Nie chcę krakać, ale niedługo przerobimy Cię na Dreamerkę a przynajmniej na wielbicielkę MR. B. Co to z ludźmi robią wspaniałe fanficki :lol:
Co z ludźmi robia wspaniałe opowiadania? Luki polecił Broken Wings, więc biegiem klikam do czytelni, aby sprawdzić, gdzie to znaleźć.... i ach, kocham to opowiadanie, chociaż momentami moja szczęka zgrzytała od ciągłęgo zaglądania do słownika :roll: W dodatku klimatem przypomina inne ukochane opowiadanie - Fallen Angel. Ale o tym już w czytelni.

Myślisz, że tak łatwo mnie przerobic w Dreamerkę? Czy też raczej zawrócić na jedyną i słuszną drogę? 8) Pamiętaj, że najpierw byłam zdeklarowaną Dreamerką :cheesy: potem dopiero kilka opowiadań, WInter Solstice i bah... wylądowałam w innym obozie. Co nie znaczy, że nie lubię poczytać o innych opcjach 8) (Summer Solstice, Max&Kyle :roll: - dla wytrwałych) szczególnie, kiedy jest dobrze napisane. Sama właśnie biedzę się nad dreamerkową sceną z lekkim czarnym humorem (Poprzez naszą historię... a jakże...). Fani Maxa być może zlinczują mnie z tę scenę, szczególnie fragment o rumieniących się końcówkach uszu... biedaczek był zakłopotany bezpośrednością genialnej Liz, będącej akurat w wisielczym humorze...

No dobrze, dośc tych bredni... może jeszcze poszukam czegoś. Dwie tapety dzisiaj to mało.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu May 13, 2004 9:06 pm

Może już to widziałyście, może nie... W każdym razie nie ma na forum, to ja wstawię, bo mi się bardzo te foteczki podobają. Kiedyś długo myślałam nad tym, co sprawia, że gdy patrzę na jasona, to tak mi przyjemnie. Inni zawsze mówili, że ma albo zabardzo odstające uszy, albo zbyt zapadnięte ramiona. A ja zawsze patrzyłam i widziałam ideał. Myślałam, myśłałam i w końcu się domyśliłam. To te jego oczy. Są takie kojące, co zresztą na tych fotkach widać idealnie. A gdy się uśmiecha, to i ja mam ochotę się uśmiechać. Choć ochota to za mało. Ja zawsze się uśmiecham, gdy widzę jegop uśmiechniętą buźkę...
http://www.happilyevenafter.com/img/gal ... esleep.jpg
http://www.happilyevenafter.com/img/gal ... njason.jpg
http://www.happilyevenafter.com/img/gal ... epaint.jpg
http://www.happilyevenafter.com/img/gal ... arrest.jpg
http://www.happilyevenafter.com/img/gal ... ephoto.jpg
Last edited by Olka on Thu Jul 22, 2004 10:10 pm, edited 3 times in total.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu May 13, 2004 9:25 pm

i kolejne z 6 maja z imprezy 'The Distance From Here'
ImageImage
ImageImage

a te dwie, to nie wiem skąd :) ale też fajniuchne

ImageImage
Last edited by Olka on Thu Jul 22, 2004 10:11 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu May 13, 2004 9:35 pm

Zdjęcia bardzo fajne, ale na tych ostatnich dwóch trochę dziwne uczesanie ma. Ale on jest ogólnie supeeeeer :hearts:
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 20 guests