Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Thu Mar 18, 2004 3:44 pm

Mi się nardziej podobają zdjęcia Lizziet... Nie ma to jak Jason w III sezonie... chociaż w pierwszym też wyglądał wspaniale. Ale to zdjęcie Eli.... :shock: ...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Mar 18, 2004 8:43 pm

Liz, to nie zdjęcie Eli tylko Jasona :lol: a będziemy go takiego oglądali w HEA. Mimo, że uwielbiam go na zdjęciach Lizziett ale na fotce wyżej jest taki... hmm...inny, i ten zarost, dłuższe włosy i uśmiech dodają mu tyyyle uroku. Jego wygląd świetnie oddaje buntowniczego artystę w jakiego się wcielił :D

Wklejam kilka fotek z małego party jakie wydano na zakończenie kręcenia zdjęć do Grudge, zakończonych wczoraj. Aktorzy wracają do domu. :P

Image
Image
Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri Mar 19, 2004 12:40 pm

Fajne fotki Elu 8) Jason coraz bardziej wygląda jak El Mariachi :wink: zdaje sie że w końcu kupię gatki mojego brata i uwierzę, że on nie jest tak do końca...eeee....karnacji jasnej.

Nie dyskredytujmy Maxa z 2 sezonu...był piękny...choć trochę zaspany.

Image

dlaczego ten chłopak przez cały czas wyglądał, jakby oczekiwał że lada moment ktoś ciśnie w niego czymś ciężkim? :wink:

przy okazji, tu jest mój ulubiony fragmencik z recenzji "VLV" i sceny snu Michaela, w którym razem z Maxem popylają jakimś mrocznym korytarzem.
Michael's version of Max is kind of a kamikaze punk-ass. And we wonder why I don't like Michael? Oh, wait, we totally don't
oraz myśl która również mi przyświecała przez większość odcinka.
Max, just hit him. Hit him. Hit. Him. And yet there's no hitting. Why is there no hitting?[/img]
choć doprawy nie wiem dlaczego :mrgreen:

Image

...minę Isabel może pozostawię bez komentarza 8)

Image

...tu mu się z oczu zrobiły takie słodkie brązowe przecinki 8) ale lepiej widać to podczas oglądania.

Image

zbliżenie tych cudnych oczu.

Image

...w zasadzie to mógłby wystąpić w LOTR w charakterze Legolasa i nawet nie musieliby mu uszu doprawiać :wink:

Image

te oczy....nawet można się uśmiechnąć czytając kolejny fragment recenzji- tym razem "Busted"
Ok, clearly they're pumping pheremones through the broadcast or something, because Michael? Looking very, very hot. Max, unfortunately, looks like one of those kids you can feed for 70 cents a day. No joke, man: have a pie. Jeez. I feel guilty having *water* during this damn show when you're on-screen
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Fri Mar 19, 2004 7:46 pm

Racja Elu, nie twoje zdjęcie... :lol: przynajmniej nie w tym znaczeniu :cheesy: Lizziet, prześliczny fanarcik. A te śliczne oczka Jasona... :D Cudo :P
Last edited by liz on Fri Mar 19, 2004 7:49 pm, edited 1 time in total.

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Mar 19, 2004 7:46 pm

No, no, no! Dawno tutaj nie zaglądałam i teraz muszę stwierdzić, że nie rozumiem siebie! Przez ostatnie dni nudziło mi się, a tutaj wciąż tkwiły te fotki.... Ach rozpływałam się przy nich. A co do tego duuużego zdjęcia które wkleiła Ela. Mi się tam ono podoba! Jest takie prawdziwe, i wyluzowane. Chociaż ten zarost może i jest troszkę za duży :P
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Mar 19, 2004 11:35 pm

Lizziett kiedyś - jakże słusznie - powiedziała, że jemu dobrze we wszystkim, nawet w worku na kartofle...trzymam się tego. Mamy więc pełny obraz Jasona. Pełen przekrój jego wyglądu...(nie zniosłabym go tylko gdyby ściął się zupełnie...zostałyby mu tylko oczy i uszy :lol: )
Apropo uszu J. W SPIN było kiedyś zdanie które rozbawiło mnie do łez, kiedy Liz ogląda razem z Maxem jego zdjęcie z dzieciństwa...eee, lepiej zacytuję:

Na zdjęciu 10-o letnia Izabell ma na sobie jeansową kurtkę z różową lamówką. Można powiedzieć, że zdjęcie zrobiono na początku lat 90. mały Maxio obejmuje jednym ramieniem siostrę a drugim mamę, która kucnęłaby zbliżyć się do jego wzrostu. Pomarańczowe kwiaty sięgają hen w tył, czysty pomarańcz aż po niebieski horyzont. Wyglądają jakby spadały na krawędzi świata.

Mówię „WOW.”

Mówię „Twoja głowa nigdy nie dorosła do tych uszu.”

On rzuca mi to „odpieprz się’ spojrzenie i zabiera fotografię. „Powinniśmy pojechać.”


A tak swoją drogą nie ma aktora, któremu by tak było do twarzy z takimi uszkami.

Aniu, czuję, że doszukamy sie jeszcze jego polskich korzeni. :lol: ..bo na latynosa to jednak mi on nie wygląda :wink:

Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Mar 20, 2004 8:09 pm

No tak, do Jessego jeszcze mu troszeczkę brakuje :wink:

Na f4f ( tym ogólnym) ludzie po obejrzeniu filmiku z wywiadem Jasona i Sary, pieją zachwytu nad urodą i usmiechem Behra, powtarzając jak nakręceni, "że tak świetnie nie wyglądał od czasów 1 sezonu"...przyznam że jak natrafiam na zestawienie "Max (Jason)&seson 1" to zaczyna mnie skręcać :twisted: ..zdaje sobie sprawę, że Max był wtedy najlepiej i najpełniej "pisany" i że JB miał wtedy najwięcej do zagrania, w przeciwieństwie do sezonu 2 :? - ostatnio oglądałam "WAF" i stwierdziłam, że za wyjątkiem mojej ukochanej "przytulanej sceny" w schowku, miał tam do wygłoszenia....4 zdania :roll: i tak było przez większość czasu, oprócz epi "TEOTW" i "ITTLITB"...taaaak...to był stanowczo sezon Behra i Heigl :?
Ale nie przesadzajmy....bo również i w seriach 2&3 Max miał swoje "wielkie momenty"..i to trochę niesprawiedliwe.
Tak czy inaczej, ludzie są zadowoleni, widząc fo takim promiennym i szczęsliwym :P...totalna opozycja w stosunku do komentarzy na temat KH. :roll:

Elu, ja też uwielbiam te docinki o uszach :lol: ...pamiętam zwłaszcza dwa...jedno z opowiadania Breathless w którym Max i Liz oczekiwali potomka...

Max- Na pewno będzie miało oczy Liz!
Liz- I uszy Maxa!
Maria- Biedne dziecko.

i jeszcze z jakiegoś, niestety autora nie pamiętam.

Michael- Maxwell, słuchasz ty mnie wogóle?!
Max- Co co? Niedosłyszałem...
Michael (z sarkazmem)- To dziwne. Z takimi uszami jak ty, słyszałbym wszystko w promieniu kilometra.

Miodzio 8)

I jeszcze król Hybryd...doskonały na senne marzenia 8)


Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Mar 21, 2004 8:37 am

Ojojoj!!! Elu, samorzutnie deklaruję się, żeby to pierwsze zdjecie na stronie było z dedykacja dla mnie!!! Jak ja go kocham w dłuższych włosach...
Będąc we Francji zaopatrzyłam się w ynteligentną gazetę o tytule "Star Club", bo było urocze zdjęcie Jasona. Potem pokazałam mojej Francuzce, Fanny, jego zdjęcie. Patrzy, patrzy, zerka na zdjecie swojego chłopaka (w ogóle nie podobny, gwoli wyjaśnienia), patrzy na Jasona...
-Wiesz, naprawdę jest milusi i bardzo przystojny, gdyby tylko nie te uszy...
Mało nie dostałam ataku śmiechu.
A tak a propos Star Clubu, choc to nie o Jasonie - podobno Majandra pojawiłą się na jakiejs tam imprezie ze swoim chłopakiem, którym jest serialowy Sean, a moze ja po prostu nie znam francuskiego. Prawda li to...? Czy tylko francuski żarcik?

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Mar 22, 2004 10:19 am

No tak, znowu te biedne uszka J. A swoją drogą nie wyobrażam go sobie innego. Gdyby coś z nimi zrobił byłby taki jakiś...niepełny :lol:
Dziewczyny na f4f cieszą się i witają go bo wrócił juz do L.A., a ja znalazłam kilka jego fotek ze spotkania z fanami z Las Vegas z 2000 r.

Image
Image
Image
Image
Ach, te oczy :D
Image
Image
Image
Image
Image
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Mar 22, 2004 1:26 pm

Jak zwykle zabójcze oczka :D Jason bez tych swoich odstających słuchaków = Jeszcze gorzej niż Jason bez paru kosmyków na czole :cheesy: A z króla Habryd już zrobiłam sobie tapetkę :P

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Mar 22, 2004 3:27 pm

U mnie na tapecie od początku mam przegląd oczek Jasona. "The thing about Czecholsovakians that you have to sort of factor in... is that they have incredibly soulful eyes".
W tle (a czasami i nie w tle) widać i innych... Czemu mam wrażenie, że Jason i Alyssa bardzo się lubią? Nie to, żeby mi się to nie podobało, bardzo lubię Alyssę.
BTW dzięki Elu za wklejenie zdjęć. Wróciłam wyjątkowo wcześnie do domu, ale za to w koszmarnym humorze, a na pocieszenie zafundowano mi Jasona :wink: Może nie dosłownie JB, ale zawsze.
Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Mon Mar 22, 2004 7:02 pm

Kochany ŚS!!! Nie zapomina o wiernych fanach Roswell :D A piszę właśnie o tym!!! Dziś jest już za późno, ale jutro lecę do kiosku :P
Last edited by liz on Mon Mar 22, 2004 7:09 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Mon Mar 22, 2004 7:08 pm

Nan, a mogłabyś zapodać tą tapetę? :mrgreen: Bo coś jej nie kojarzę...

Dzisiaj prawie rozsiadłam się na podłosze Empiku, z głupawym uśmiechem na twarzy...powód?...Świat Seriali, który uraczył nas "Portretem na życzenie Jasona" (reh reh)...sterta banałów, ale to zdjęcie obok...patrząc na nie nie trudno zrozumieć, dlaczego wiekszość osób nie wyobraża sobie Jasona bez jego mało dekoracyjnych uszu 8) ...byłby już chodzącą doskonałością...TE OCZY, te usta, te rzęsy, ten nos, ta karnacja, te dłonie...ech...a tak zawsze można się usmiechnąć i powiedzieć "nikt nie jest doskonały"...
Wczoraj drugi raz w życiu widziałam człowieka o bursztynowych oczach....to Jezus w "Pasji" Gibsona...ale to jeszcze inny odcień, niż u naszego Jasona...wpadający w czerwień...niesamowite wrażenie.

Dobra wiadomość dla wszystkich :wink: od następnego wtorku TVN będzie emitowało 2 serię Smallville...początek jest wielce obiecujący..."Przez Smallville przechodzi tornado. Clark ratuje życie Lanie" 8)

Swoją drogą, to jednak f4f składa się z niesamowitej ilości lunatyków :roll: Wiecie, co sądzę o Smallville, ale prawda jest taka, że serial ma trzy razy taką oglądalność jak Roswell...no powiedzmy Roswell w okresie schyłkowym, że przebiło "nawet" Buffy, więc jak czytam oburzone komentarze typu, jak to Cukierkowata (Lana) nie dorasta do pięt Shiri, jak to niecnie i kiepsko ja naśladuje, jaka jest żałosna "wyobrażając sobie że jest Liz Parker" to śmiać mi się chce...panna Cukierkowata pewnie nawet nie wie, kto to jest Liz Parker :roll: Albo że "Tom Welling nie wytrzymuje porównania z pięknem Jasona" :roll: Nie to żebym się nie zgadzała 8) ...tylko kogo to obchodzi?

Chociaż...na stronie JB w newsach było kiedyś coś o sondzie w TVGuide, w której zadali jedno ze swoich stanadardowych głupawych pytań "Who is your TV alien soulmate?" I do wyboru do koloru byli Jason, Welling (Clark) i gość z "Farescape"...no i wygrał Jason :shock:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Mar 22, 2004 9:59 pm

Taa, ee, tego... Wiem, że była na roswellfanatics, ale znalazłam ją jakiś czas temu i od razu trafiła na tapetę... Mogę porozsyłać mailem, ale adresu nie podam, jak ktoś chce to niech szuka, może znajdzie :wink:
Swiat Seriali? No nic, trzeba się wykosztować. Dla TAKIEGO zdjęcia wykosztuję się na te dwa złote (no tak, co to jest dwa złotre, gdy na gazetę z płytą DVD we Francji wybuliłam trzy euro... Od razu mówię, że na płycie są wywiady z aktorami i coś jeszcze, reszty nie zdążyłam obejrzeć. Głównie Buffy - chyba. Ktoś chce niech szuka w Empikach i Traffic Club, powinno być. Numer pierwszy).
Tom Welling nie wytrzymuje porównania z pięknem Jasona
Ludzie ociemniali?! Rany boskie, gdzie oni mają oczy?! Tego cherlaka porównywać z Jasonem?! Z tym Jasonem, który tak przepięknie śpioewał serenadę pod oknem dziewczyny?! Czy Clark zrobił coś takiego? Yyyyhh...

A co do sondy - no rzeczywiście zaskakujące.
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Mar 22, 2004 10:10 pm

Ech, dziewczyny, dzięki za wiadomość, jutro popędzę do kiosku po ŚS - zawsze mam problemy jak poprosić o tego brukowca znajomego kioskarza. Ale zdjęcie warte jest tego. :lol:
Ten sondaż na temat oglądalności serialu i porównjąc go ze Smallville jeszcze raz umacnia we mnie przekonanie, że Amerykanie to...trochę dziwny naród. Wolą kolorowe papierki od zawartości ? Ale my wiemy co najlepsze. :D

Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Mar 23, 2004 12:48 am

Nan dzięki za tapetkę....jest śliczniusia 8)
Ludzie ociemniali?! Rany boskie, gdzie oni mają oczy?! Tego cherlaka porównywać z Jasonem?!
:lol: Nan, tak z czystym sumieniem to jednak Jason w porównaniu z Superkiem wygląda jak...Boże wybacz mi...cherlak. Przynajmniej ten z 3 sezonu...nie da się ukryć,nie zaliczał się do potężnie zbudowanych facetów :wink: ...co jest zresztą źródłem niekończących się uszczypliwych uwag, dowcipów o anorektykach :? i odniesień w fanficach w których roi się od hord wychudzonych Maxów, w opadających spodniach 8) , z podkrążonymi ślepkami, których rozmaite Michaele :wink: podnoszą z łatwością jak psiaka.
Dla mnie męski urok nie polega jednak na muskułach wielkości kuli do kręgli....Supermenek może sobie je mieć, ale nigdy nie będzie miał głębokiego, tajemniczego spojrzenia Maxa.
Widocznie Amerykanie nie są jednak tak...pozbawieni wrażliwości 8) skoro w takiej sondzie wygrał Jason, chociaż Roswell miało połowę tej oglądalności co Smallville...dlatego mnie to zaskoczyło....sądziłam że to się przełoży na ilość głosów oddanych na aktora.

Idę spać :wink: przeczytałam jeszcze HTDC"...ale coś koherentnego napiszę jutro. I nie tutaj :P
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Mar 23, 2004 8:49 am

Dla mnie cherlak, i upieram się przy swoim. TEOTW... może jestem niesprawiedliwa, ale Superhiroł wygląda przy nim jak napompowany (taa... wszyscy widzą do czego prowadzi przesada w treningach i tym podobnym - wystarczy przypomnieć sobie to, czym był Superhiroł później, w dorosłości... Klata jak szafa gdańska :twisted: ) Pardon, jeśli ktoś go lubi.
Skoro Jason jest już w LA... to skończył już swoją robotę w Grunge? Elu, Lizziett, kto tam wie - ma już jakieś plany, ten pracoholik? Czy też może zrobi sobie chwilę wolnego między jednym a drugim planem zdjęciowym?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Mar 23, 2004 10:23 pm

Nanuś daj mu odsapnąć. :lol: Cztery dni temu przywlókł się do domu...pewnie odwiedza przyjaciół, rodzinę dzieląc się wrażeniami z pobytu, walk sumo (byli z Sarą) i innych atrakcji...Musi trochę dojśc do siebie, ściąć włosy o czym marzy Lizziett :cheesy:
W każdym badź narazie nic nie słychać o jakichkolwiek nowych planach...Mr B. :P
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Mar 23, 2004 10:49 pm

Żadnego ścinania włosów!!! Nie pozwalam! To jest jego najpiękniejszy "imidż", jak mówi moja historyczka!!! Kiedy on wyglądał tak przystojnie, jak nie teraz, własnie z dłuższymi włosami?! I w dodatku teraz nie przypomina anorektyczki, jak to udawało mu się na planie Shooting Livien... Niech on tylko zetnie włosy, niech on tylko zetnie włosy... :evil:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Mar 24, 2004 8:51 am

Nie ? Biedny chłopak, co zrobić żeby zadowolić wszystkie. W każdym bądź razie w ostatnim ŚS powinien Ci się się podobać, Nan.
Chcę się podzielić u jeszcze jedną fotką na której ma oczy soulfull i kiedy tak patrzę w nie, zastanawiam się dlaczego takich oczu w ogóle nie widzieliśmy u niego w 2 sezonie, a w trzecim tylko w Graduation - wpływ Katimsa.., a może to nie zamierzone, może jeszcze nie było wtedy koło niego Katherine :D

Image
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests