Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu May 13, 2004 10:26 pm

Te wcześniejsze już były. Przy Aaronie pomonologowałam sobie nieco.
Zdjęcie Aarona i Jasona przez jakiś czas zdobiło pulpit mojego prywatnego komputerka, tego bez netu :wink: Choć właśnie dzisiaj ją zmieniłam... Tam wszystko jest 'przechodnie'.
I też już o tym pisałam, ale na zdjęciach Jasona z HEA, tych z pędzlem, obrazami i w galerii - przypomina się moja nieuleczalna choroba o nazwie "Antarian Sky".
Olka, skoro tak lubisz jego oczy... Chyba jeszcze nie przesyłałam ci tej tapety. Moja absolutnie ukochana, autorstwa genialnej LTF. Prześlę, i to w tej chwili, zanim o tym zapomnę... I niestety z góry uprzedzam, że nie pamiętam adresu internetowego tapety i nawet już nie pamiętam z której strony to wzięłam :?
I matko święta, matematyka :? O ile tematy maturalne były nawet ciekawe, jeden mi się nawet niesamowicie spodobał, o tyle na samą myśl o zdawaniu matematyki na maturze dostaję zimnych dreszczy. Mieć 5 w najgorszym wypadku z matury... :shock: to już wolę kurz opactw i zardzewiałe zbroje.
Ładne tapetki, Hotaru. I nie sądzę, żeby to była 'jedyna i słuszna droga' :wink: Zabrzmi to może dziwnie, ale powoli zmieniam "przekonania polityczne"... Maxa i Kyle'a czytałam, i, jak widać, nawet przeżyłam :wink: O ile nikt nie zamierza mieszać mojego ulubionego bohatera w jakieś świństwa, i o ile ma on dość znaczną rolę w ff, to przeczytam. Do tej pory nie mogę darować Deejonaise zakończenia "The Way Love Goes", ze względu na to, że Max i Liz znowu byli razem, a ja wolałabym ich jako przyjaciół, a Maxa zobaczyć z Carrie... :wink: I poszukaj jeszcze tapetek...

PS: Olka, opróżnij skrzynkę! Tapeta wróciła do mnie z wiadomością, że twoje konto jest zapełnione.
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri May 14, 2004 2:09 pm

Widzę, że mówicie o jakiejś super tapetce z Jasonem - z jego oczami..../marzy/. Mogłybyście mi ja przystać?? PROSZĘ!!! :D
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri May 14, 2004 3:08 pm

Image

Hm, coś jednak usatysfakcjonowana to ja nie jestem...

<po chwili>

Znalazłam jeszcze cos takiego, z kolekcji bannerków. Lepsze? No nie wiem. Ale Jason wyszedł lepiej :wink:

Image
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri May 14, 2004 3:22 pm

ALe zarzucasz nas dzisiaj fotkami :D - oczywiście to super!!!

Co do tych zdjęć Jasona, to masz rację drugie jest fajniejsze, zwłaszcza podoba mi się na tym drugim zdjęciu - szczególnie ten pierwszy od prawej :mrgreen:
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri May 14, 2004 3:26 pm

Wiem, drugi post pod rząd... ale dokopałam się do kilku ostatnich i nie ostatnich zdjęć Jasona :cheesy:

Image

Image

Image

Image

Chyba miał dobry humor :wink:

A tutaj znajdziecie nieco starsze zdjątko...

Image

Tutaj towarzystwa nie muszę przedstawiać!

Image

Image

Tu wyszedł, jakby szedł na ścięcie :?:

Image
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri May 14, 2004 4:09 pm

Jason: Ostry facet z bronią

Image

Ale chyba uzyskał przebaczenie, dlatego jest taki szczęśliwy...

Image


Właściwie to dlaczego nigdy nie widziałam go w roli mafioza? Całkiem nieźle wygląda z tymi okularkami 8)

Image

Ten arcik mógłby np. reklamować Rodzinę Roswell

Image

Nawet Jessi wspominał, że Max i Michael należą do mafii. Hm, niegłupi pomysł :roll: . Kto opisze Roswell z punktu widzenia mafii??


Tutaj w towarzystwie blondynki, chyba na jakichś nagrodach? Ciort to wie. Jest jeszcze kilka zdjęć z tej imprezy, ale naprawde nie mam pojęcia, w jakich okolicznościach zrobiono te fotki.

Image

Image
Image
Image
Image
Image

Ekhm, gdyby nie uśmiech, nigdy bym nie poznała... a tutaj, zdaje sie, że z Buffy.

Image

Image

Czapeczkę to on ma niezłą...
Image

A tu z fryzurką, uznaną przez kogoś za "dziwna":

Image

Image

Tutaj filmowy plakt:
Image

A tutaj jakimś cudem kojarzy mi sie z aktorem, grającym tarzana. Może to przez fryzurę???

Image

Ok. Praca domowa na weekend odrobiona. Miłego podziwiania 8)
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Fri May 14, 2004 4:28 pm

Ja uznałam, że jest "dziwna" bo ani one są one długie ani krótkie, ale to nie znaczy, że źle wygląda - tego bym nigdy nie powiedziała :D

Te zdjęcia są wspaniałe - a to z tymi czarnymi okularami- poprostu miodzio :hearts:

A jako młody chłopak to też niezły :D
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri May 14, 2004 5:43 pm

Kiedyś ukłożyła mi się historyjka z Jasonem i tą dziewczyną w kiecce w paski. Tylko nie wiem, czy to było na komnacie czy w poprzednim pokoju Jasona już tutaj... A może jeszcze gdzieś indziej...? Nie wiem...
Jedno co wiem, to że Arkanium jest bardzo interesującą gazetką, do niedawna zorientowaną wyłącznie na trzy seriale - Roswell, Charmed i Buffy. Jak jest teraz - nie wiem. Ale zawsze jak jestem w Traffic Club zapominam sprawdzić czy jest... Gazetka francuskojęzyczna, jakby komuś wpadła w łapki :roll:

PS: No i udało mi się dorwać do obrazków. A że postawiłam sobie za cel zapchać 400 mega obrazkami, bo jestem ciekawa, ile tego wyjdzie liczbowo... to i na forum coś wrzucę :wink:
Image

A jeśli ktoś tego nie widzi, to tutaj
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun May 16, 2004 11:17 am

Hotaru, Kotek wszystkie fotki te wyżej były wcześniej przez nas pokazywane, ale miło sobie przypomnieć. Dodam tylko, że zdjęcie Jasona z dziewczyną w kiecce w paski zrobione zostało na imprezie na ktorej J. dostał w 2002 roku nagrodę za rokującego duże nadzieje młodego aktora, ze wskazaniem na Shipping News. Gwoli ścisłości taką nagrodę dostał także Colin Hanks za Orange Beauty.

Nanuś dzięki za śliczny obrazek, troszkę ich się pojawiło w związku z HEA. :D

Z jakiego serialu to avi, pewnie wiecie, przeniosłam go z F4F bo podpisane jest inicjałami LongTimeFan i znanej autorki fanartów a jest taki słodki, że nie mogłam się oprzeć.

Image

A poniżej zdjęcie na którym Jason dziękuje swom fankom za przybycie na premierę, które podmom opisuje tak:

This one is right after Jason was told that fans came from as far away as England Japan and Germany so he and the cast gave the fans a round of applause...you can see he's looking up in the audience where all the HEA black Tshirts were ...and the cast members(she might be the writer on the left) are looking at him cause it's his fans that did this.......I think they are almost looking proud of him....and kinda* oh you boy with your adoring females trotting around after you *

Image
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sun May 16, 2004 11:48 am

Co to za zdjęcie to masz rację chyba wszyscy wiedzą :D Co do tego zdjęcia z Jasonem dziękującym fanom, to większość powinna chyba brać z niego przykład, mam takie miłe podejście do fanów, widać, że sława mu nie odbiła i został sobą :hearts:
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sun May 16, 2004 7:01 pm

http://www3.telus.net/cestrada/fanarts/MaxZan.jpg <--- a tę tapetkę już widziałyście? To chyba "najnowsza nowość" :wink: na f4f...

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sun May 16, 2004 7:07 pm

Lizzy_maxiu tej tapetki jeszcze nie widziałam, ale jest świetna :D Potrzeba nam więcej takich nowości :)
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon May 17, 2004 9:17 am

Nie mogłam się powstrzymać. Musiałam to tu wrzucić :D
Jeśli poniższy fanart się nie pokazuje, podaję adres: http://public.fotki.com/Olkaxcom/fanarts/fanarts/f.html

Image
Last edited by Olka on Thu Jul 22, 2004 10:25 pm, edited 2 times in total.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Mon May 17, 2004 12:07 pm

No to sypnęło zdjątkami i fanartami! :lol: Widać, że nikt tutaj nie próżnuje! :wink:
Tak, tylko co tu teraz wybrać jako tapetę?! :twisted: A może co dzień to inna? Coś od życia mi się należy, co nie?! A Jason - codziennie w nowym wcieleniu - to jest TO! :roll:
W każdym bądź razie - jest z czego wybierać. :cheesy: Dzięki!
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Mon May 17, 2004 6:47 pm

OLKA -ta tapetka z HEA jest słodka. Powiedziałabym, że jason wygląda na niej jak chłopak z liceum. Bardzo młodo w kazdym bądź razie ;)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu May 20, 2004 8:13 am

Na f4f ukazują sie kolejne fotki Jasona z Tribeca. Zdjęcia są autorstwa BelevnDreamsToo. I jeszcze jedno...w trakcie rozmowy z fankami aktor bardzo gorąco zachęcał do obejrzenia Shooting Livien mówiąc, że będzie się podobał. Wygląda na to że ma bardzo osobisty stosunek do tego filmu. S.L. ma być pokazywany (premiera ?) na festiwalu w Toronto.

Image
Image

A z tyłu część wiernego grona (reszta po drugiej stronie sali ) jego wielbicielek - wyglada na to że zajęły ponad 3/4 miejsc i były pierwsze na sali. No,no, każdy chciałby mieć tak oddanych fanów. Nic dziwnego, że tak im dziękował. :D

Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Fri May 21, 2004 5:44 pm

Dzięki Elu, śliczne te zdjęcia 8) zastanawiam się czy to ta sama czapka, którą nosił w "S&L"..a jeśli tak, to chyba jest z nią w jakiś głębszy sposób związany :wink: obiło mi się o uszy, że "SL" może zostać pokazane w Toronto, podobnie jak film Shiri "Skin horse"...kto wie, może się spotkają.

A to ode mnie, mam nadzieję że jeszcze nie było, nie wiem ale niektóre laski z f4f formalnie mdlały na jego widok :lol:

Pakiet dopingujący "Piękny Jason" dla wszystkich nerwowo wyczerpanych :mrgreen: szczególnie Olki, która jak słyszałam, śpiewająco zdała pisemną maturę :respekt:

Image

Image

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests