Max Evans //\\ Jason Behr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Tue Feb 10, 2004 2:26 pm

Jeszcze trochę naszej polszczyzny... A więc oto fragment (mamy tu praktycznie całą reklamę tyle że bez dźwięku 8)) starej reklamy Jasona:
Image

Jest to reklama Chlolarit - cukierków odświeżających oddech... Pełną wersję reklamy można sciągnąć tutaj. Wystarczy kliknąć na full .avi version Reklamę polecam, gdyż jest naprawdę ciekawa... szczególnie dla fanek Jasona :cheesy:

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Thu Feb 12, 2004 9:49 pm

Wiem, że ten temat się nie zawiera w dyskusji, ale już dawno chciałem to zrobić... Robiąc to na forum, wiem, że wszyscy to przeczytają. Ela dzisiejszym wpisem mnie zainspirowała żebym to zrobił. :D Choć już raz to robiłem, to zrobię to jeszcze raz żeby było to widoczne. Tylko boję się, że kogoś pominę.... Wybaczcie mi jeżeli pominę.

A więc chciałbym podziękować Eli, nan,liz,Lizziet i wszystkim osobom z tego pokoju, jak i również z innych, którzy współtworzą Tak wspaniały pokoik i tak wspaniałe forum. A wasze tłumaczenia są po prostu perfekcyjne. To ile wsadzacie serca w każde pojedyńcze zdanie jest godna podziwu. I wasze przepiękne wypowiedzi... W ogóle na temat Jasona. Zawsze wiedziałem, że Roswell wywiera na ludzi kosmiczny wpływ, ale to co się dzieje na naszym forum przechodzi wszelkie pojęcie, oczywiście w pozytywnym słowa znaczeniu :D . Tworzycie tymi wypowiedziami historię, do której warto będzie zawsze wracać. Życzę wam, żebyście nie stracili nigdy weny twórczej i dużo tłumaczeń. I oczywiście żebyście kiedyś zobaczyli Jasona na żywo. For real.

And of the end I wan't to say hello to our friends from all over the world. It's an honor to have you here...I hope you won't have problems with accesing the forum.

To wszystko. Po angielsku nie chce mi się więcej pisać, bo i tak tych pań nie znam. Ale krótce zaproszę tu Adminke strony http://www.roswell-high.de z którą mam nie naganny kontakt. Nie wiem tylko czy rozumie po angielsku... :D Mam nadzieję,że mój post nie będzie odebrany jako próba podlizania się wam. Nie wypowiadam się ogólnie na forum, a to co napisałem jest jak gdyby odpowiedzią na to co Ela napisała na XCOMIE... :D chciałem żebyście wiedziały/li. Także potraktujcie to jak coś, co ma was zmoblizować do dalszej pracy. Niestety fan-fictionów waszych też za dużo nie czytam. A wynika to z braku czasu... Ale NAPRAWDĘ PODZIWIAM TO CO ROBICIE I CAŁY WASZ WKŁAD W TWORZENI NIEPOWTARZALNEJ ATMOSFERY. Nie trzeba być stałym bywalcem żeby to dostrzec.

Pozdrawiam
bartek "setka"
P.S. BTW Co ten temat tak ucichł? W świecie Jasona nic się ciekawego nie dzieję ?? :D
P.S. 2 - Ela czy ty zdawałaś w zeszłym roku maturkę...?? Tak się pytam, bo w tym roku czeka mnie niestety/stety to samo... :(
P.S.3 Nie musicie na tego posta w żaden sposób odpowiadać. Przyjmijcie tylko do wiadomości moją skromną opinię... :D
Last edited by setka on Thu Feb 12, 2004 11:29 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Feb 12, 2004 11:26 pm

Ależ ogromnie nam miło setka. Podlizuj się częściej. Stworzymy towarzystwo wzajemnej adoracji tym bardziej, że i Twoje newsy czytam na xcom z dużą przyjemnością. :lol:
Bardzo Ci dziękuję za tak sympatyczne słowa. No właśnie, inspiracja jaka nas niesie, bierze poczatki od Roswell, nie zapominamy o tym. A opowiadania w Twórczości, tłumaczenie fanficków zagranicznych autorów to jak przedłużenie serialu. Dobre opowiadania mają w sobie coś magicznego, niektóre sa tak pisane, że gdyby twórcy serialu potraktowali je jako scenariusz, Roswell oglądalibyśmy do dzisiaj...
Jason musiał troszkę poczekać bo przez kilka dni gościliśmy na naszym Forum RosDeidre - pisarkę z Atlanty, ktorej trzy utwory są u nas tłumaczone.....ale nadrobimy :D
Jeszcze raz dzięki serdeczne i życzę połamania rąk i nóg na maturze...dla mnie matura jest już od kilku lat wspomnieniem (miłym) :P

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Feb 13, 2004 12:27 am

Ela wrote:Ależ ogromnie nam miło setka. Podlizuj się częściej. Stworzymy towarzystwo wzajemnej adoracji tym bardziej, że i Twoje newsy czytam na xcom z dużą przyjemnością. :lol:
Wiedziałem jak to zostanie przyjęte. Miało to być "tylko" (a może i nie :D ). Hehe. A może założymy zaraz jakąś organizację, nadamy jej status, pozyskamy członków... :D Miło mi słyszeć, że moje newsy czytasz z przyjemnością. Ale pewnie nie z taką jak ja twoje (i nie tylko) posty... :D Hehe znowu się zaczyna podlizywanie... :D Już nie będę... I Promise...

No inspiracja bywa zawsze najważniejsza, bez niej byłoby cieńko... Co do fanficków to jak już powiedziałem czytam ich mało. Zostawię sobie te najlepsze w waszym tłumaczeniu za jakiś czas do przeczytania. Choć w sumie mam od jutra ferie, to może coś zacznę czytać. Choć pewnie jak zacznę, to już i nie skończe... tak szybko. Tak samo jak czytałem książki Roswell. Miałem w ręku wydanie (prawie całe) niemieckie (chyba 9 książek) i potrafiłem nawet dwie i "pół" książki dziennie czytać. Tylko wtedy praktycznie nic innego mnie nie obchodziło. Ale był jeden plus- szkoliłem język przez to... :D
Ela wrote:Jason musiał troszkę poczekać bo przez kilka dni gościliśmy na naszym Forum RosDeidre - pisarkę z Atlanty, ktorej trzy utwory są u nas tłumaczone.....ale nadrobimy :D
Właśnie widziałem ostatnio zastój w tym pokoiku. Zastanawiałem się czemu nic nie piszecie. Pochodziłem po forum,i zauważyłem posty
RosDeidre i wszystko praktycznie było dla mnie jasne. I to jest prawda, że przez nan, to ona zdecydowała się napisać kolejne dwa rozdziały?? Normalnie godne podziwu... Ale widać, że forum gości coraz więcej ludzi ze świata. Miło się robi... Tylko dla kogoś jest dwa razy trudniej wejść na nasze forum i coś zroumieć, niż nam na ich fora, chodzi mi oczywiście o amerykańskie fora...
Ela wrote:Jeszcze raz dzięki serdeczne i życzę połamania rąk i nóg na maturze...dla mnie matura jest już od kilku lat wspomnieniem (miłym) :P
Ja również dziękuje. Oczywiście nie dziękuje (dziękuje). Ale wiesz coś mi się tak kojarzyło, że ty przecież już dawno jesteś po maturze. Kiedyś wiem, że rozmawiałem na twój temat. I nawet ta osoba powiedziała mi ile masz lat... :D Ale wiesz, że nawet nie pamiętam kto to był... :D Tylko coś mi się pomyliło, bo ty wysłałaś w zeszłym roku maila do redakcji, czy byśmy nie mogli umieścić newsa o maturzystach 2003. I sta ta pomyłka...Hihi Oki kończę i nie zaśmiecam tak "ważnego" tematu... :D

Pozdrawiam

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Feb 14, 2004 8:59 am

Nie, nie przeze mnie Deidre zdecydowała się na napisanie reszty opowieści. Dlaczego miałaby to robić z mojego powodu? Aż taka uciążliwa dla niej nie jestem.

U Jasona... Jak będę miała gwarancję, że forum nie siądzie w najmniej odpowiednim momencie, spróbuję zaprosić jeszcze raz te, które zgodziły się nas odwiedzać.

Miłego weekendu i miłych Walentynek, wracam do łóżka...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Feb 17, 2004 9:25 pm

Czy nikt nie odczuwa braku jakieś ładnego zdjęcia albo ciekawetgo artu Jasona ? Co prawda narazie nie ma o nim żadnych nowych wiadomości, dziewczyny na F4F, stęsknione - w oczekiwaniu na newsy i najnowszy film utworzyły pokoik wspomnień.
Więc może symbolicznie odmierzajmy czas...

Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Feb 17, 2004 10:26 pm

Och, jej, na rf mają przecudne fanart (między innymi ten z oczami), obserwuję sobie tylko cichutko wszystkie pokoiki z fanartami i podziwiam. Dziewczyny błysnęły na walentynki i stworzyły naprawdę przepiękne obrazki, polecam zajrzeć, bo boję się to wklejać.

Pokoik wspomnień - ha, dobre. My to sobie możemy powspominać gazety ze zdjęciami Jay'a i tyle. Albo przekręcać na lewą stronę odcinki. BTW, odświeżałam w weekend płyty z clipami z/o Roswell... Zapadłam na dwie piosenki i zaczęłam się śmiać jak szalona przy jednym z nich. Wywiad Jasona w KTLA, już chyba po nakręceniu Miracle, gdzie zaczął tak pięknie akcentować swoje imię... JA-son... Piękne :D No dobrze, uprościłam to, to było chyba wcześniej w odpowiedzi na akcentowanie imienia Shiri. Ktoś to w ogóle zrozumiał...? :wink: Filmik był od Eli...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Feb 18, 2004 8:59 am

Nanuś, mam do tego wywiadu(KTLA) transkrypt, jak chcesz prześlę pocztą.... :)

Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Feb 18, 2004 4:02 pm

Mogę chcieć, Elu (co za łaskawy ton z mojej strony, nie ma co...). Nie wiem, kiedy to przeczytam, ale z pewnością kiedyś :wink: Za troszkę ponad dwa tygodnie mamy wymianę i szczerze mówiąc z dnia na dzień okazuje się, że doba jest za krótka, i dla nich i dla nas. Chyba czas komputerowy ulegnie drastycznemu skróceniu, niemniej jednak miło będzie wiedzieć, że czeka na mnie transkrypt "JA-sona"... Gracias.
Widzę, że dzieła Aniołka-Hybrydki zyskują sobie sławę :wink: Ludzie to mają talenty...
Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Wed Feb 18, 2004 7:11 pm

Set-Report from The Grudge remake

Posted on Wed, 18-Feb-2004 at Moviehole.net


'Ted' tells us that Grace Zabriskie ["Twin Peaks", "Wild at Heart" - ok most of Lynch's back catalogue] has joined the cast of "The Grudge." She is one of the last cast members to jump on board.

Meanwhile, Fangoria magazine spent some time on the set of the English-language remake of "The Grudge" starring Sarah Michelle Gellar, Jason Behr, and the original ghosts Takako Fuji and Yuya Ozeki.

"Ted Raimi is in this too," a correspondent for the site reveals. "The thing about this film is that it's very ensemble," he adds. "Even though Sarah Michelle Gellar is the lead, she's not in it as much as you would think. But this is in keeping with JU-ON; all the films are like that.

"From what I've seen, there is a really good mixing of Japanese and Western staff," he continues. "There are a lot of bilingual people on the crew, Japanese who speak English as well as Americans who speak Japanese. I'd label it a 'best of both worlds' production.

"The sets look really impressive, too; they rebuilt the haunted house inside Toho's new Studio 7. It's totally realistic. The crew is really busting their butts on this film and from the few shots I've seen, I have to say that it's looking good."


http://www.moviehole.net/news/3222.html

P.S. Na stronce mi się jeszcze tego nie chcę wrzucać, ale tutaj chyba też mogę... :D Czy nie...???? :D

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Feb 18, 2004 10:07 pm

Ależ setka, pisz zawsze kiedy coś ciekawego wyszukasz, jakąś ulubioną fotke, pytania jakie Ci sie nasuwają...Przeciez wspólnie redagujemu ten dział. Dzięki za wiadomość. Może niedługo na F4F ukażą sie jakies zdjęcia z planu ?
A narazie coś radosnego, zdaje się, że oni sami dobrze się przy tym bawili. :P

Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Feb 21, 2004 9:45 pm

Pierwszą recenzję pisał chyba mężczyzna - skupiając się bardziej na wątkach sensacyjnych, mniej romatycznych odsłania braki i niedociagnięcia scenariusza...hmm, jakbyśmy sami o tym nie wiedzieli.. :? Jednak momentami recenzja chyba jest troszkę niesprawiedliwa i zbyt surowa. Najsłabsza Shirii? Być może ale nadrabiała braki aktorskie świeżością i naturalnością i za to ją pokochaliśmy. Ani słowa o grze i postaci jaką stworzył Jason...
Z dyskusji na f4f wygląda na to że liczono na więcej scen z poza planu...na więcej wywiadów...
Aniu, podobno jest tam ciekawa rozmowa Shiri i Majandry na temat Jasona i Brendana i wrażeń z "obcowania" z nimi na planie i poza :lol: ...wiesz coś o tym ?

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Feb 22, 2004 10:39 am

Elu intuicja cię nie zawiodła- recenzje wysmażył facet :wink:
No cóż, niektórzy byli zawiedzeni, że Roswell nie okazało się kolejną "Buffy" w którym bohaterowie przez 45 minut uganiali by się za gumową maszkarą, Max niczym Angel trenował na niej kung-fu i od czasu do czasu dali by sobie z Liz po gębie :roll: na samą myśl robi mi się słabo. 8)
Shiri no cóż, niedoceniona bidulka, zresztą widocznie ten pan należy do wielbicieli Candy- wybaczmy mu, nie każdy widocznie musi mdleć z zachwytu na widok Jasona :wink: Ale z tym co napisał o Majandrze zgadzam sie co do słowa.

Tak, jest tam komantarz Shiri i Majandry odnośnie odcinka Sexual Healing-rozmawiają o Jasonie, a Shiri rozpływa sie jak słodki i miły był 8)
Jak chcesz poznać jakieś szczegóły, to wejdź na f4f, dział Roswell- chyba na pierwszej stronie są już dwa oficjalne tematy o DVD. Musisz tylko zacisnąć zęby i ściepieć jojczenie tych ludzi 8) , to doweisz się różnych ciekawych rzeczy.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Feb 22, 2004 12:50 pm

Byłam tam Aniu ( a właściwie jeszcze jestem) i na razie czytam wszystkie posty tych którzy dopiero oglądnęli serial. Ogólnie przebija żal za okrojeniem nas z oryginalnych piosenek....Najbardziej podobała mi się wypowiedź jednego z fanów, który unaocznia nam jak działa ten cały interes w Stanach...Przypominam - wydanie serialu na DVD poprzedzone było wielką kampanią fanów + kłania sie promocja serialu, akcje chrytatywne i zbiórka pieniędzy. W zamian za to po miesiącach oczekiwania dostają to:

And you can't tell me that FOX can't afford to clear more songs for Roswell... They sell more TV-on-DVD product than anyone else! (the hugely profitable Buffy, Angel, X-Files and Simpsons releases, etc)
This whole thing makes me furious. To hell with being nice and grateful to get the show on DVD at all. We should be fighting mad here. For god's sake, they KNOW we're desperate for the show on DVD and that they can get our money no matter what. Hence the lack of effort on their part, even in terms of providing more extras to make up for the replaced music.
I'm sorry but even if it's true that they couldn't find more deleted scenes or gag reels to include (which I doubt) - they could've asked more of the actors to do commentaries. You KNOW that William Sadler and Nick Wechsler would've participated, at the very least. Why weren't they asked?
As far as I can see, FOX and Katims and whoever else was involved, exerted as little effort as possible in producing these DVDs, because they knew perfectly well that we'd take whatever we could get.
In other words, they're taking advantage of our love for this series. Rather than rewarding the loyal fans.
I mean, come on. Why not create a limited edition version of Season 1, with all original music, and charge as much money as they need to for it? Huh?
Bastards.


Trzęsie mnie ze złości razem z nim. Wracam do czytania...
Gdyby ktos miałby ochotę poczytać na temat pierwszych reakcji na wydanie seialu na DVD to podaję link:
http://forums.fanforum.com/ultimatebb.p ... UBMIT.y=10

Jestem znowu...okazuje sie że prawie 90%piosenek wymienili. I to tych bardzo znaczących..Mały przykład: :x

The nerve of Jason Katims, to claim in the DVD insert, that the "emotional" scenes were left intact... Oh yeah? What about "I Love You" with Max & Liz at the end of Leaving Normal? Or "Run" with Michael & Maria in Independence Day? Those aren't emotional scenes?

I kilka fotek juz z DVD

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Aniu, nie znalazłam tej wypowiedzi Shiri i Majandry, może ją tu przeniesiesz ?

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Sun Feb 22, 2004 4:25 pm

ELu nie powiedziałaś, a może nie doczytałem... W dużej liczbie przypadków strona Amazon.com dała przez omyłkę podójny Disc nr 4, a nie dała pierwszego. Wyobraż sobie jakie musiało miec to konsekwencje... Ogólnie fani nie są zbyt zadowoleni. Jakby to powiedzieć spodziewali się czegoś więcej. Aha, zapomniałem o tym wspomnieć na xcomie- nie ma GAG Reel na dowód link http://www.antarians.com/roswell/news/n32.html...
Ja jednak proponuję Elu MediaBlvd... Linku nie będę podawał bo go znasz... Przepraszam, ale nie mam czasu przeczytać całości 5 postó, jestem na chwilę... A ten komentarz Shiri i Majandry nie jest wcale taki "słodki"... Suma sumarum o piosenkach było wiadomo już wcześniej... Ucięli dużo dodatkowych scen, o czym pewnie już wiecie... Z wypowiedzi fanów nie wypływa żaden zachwyt, no może poza tym, że Roswell na DVD w końcu wyszło. I to z tego się cieszą. Że będą mieć cał serial na DVD...
Oki to by było na tyle. Przepraszam za chaos wypowiedzi, ale naprawdę nie mam czasu żeby przeczytać wasze posty... Później przeczytam to na pewno się odniosę dokładniej...
BTW. Nasze wypowiedzi nadają się bardziej pod temat Roswell na DVD znajdującym się w ogólnym forum... Aha ściągam sobie odcinki z DC++... Jak na razie jedna osoba je ma. Choć nie ukrywam, że będę się starał o oryginał...

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Feb 22, 2004 5:22 pm

z ktorego odcinka jest ta fotka z Tess i Maxem??? Jakos nie przypominam sobie tej sceny
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Feb 22, 2004 5:34 pm

Odninek 19 "Cztery kwadraty"

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Feb 22, 2004 6:10 pm

O jejku, jakie przepiękne zdjęcia Maxa! Elu, dzięki.
To z Tess :shock: AAAAAA!!!! Złaź z niego diablico, ale już!! :twisted: 8)

Ela, nie zacytowali w całości tej wypowiedzi, napomykano tylko o wypowiedzi Shiri, która wspominała b. ciepło Jasona, a także komentarze obu dziewczyn na temat fryzury Brendana. To mogło być na każdej z trzech ścieżek, ja zacytuję posta, który też moim zdaniem doskonale podsumowuje rożalenie fanów odnośnie DVD...co prawda ten fragment w którym dziewczyna pokrzykuje na Jasona jest dość zabawny, ale ogólnie ma racje...Ludzie kto do diabła był tam głównym bohaterem i gwiazdą?!!
EmilyDeRavin?! Czy Jason Behr? Czy naprawdę ściągnięcie go by zaprodukował się ze swoim słynnym aksamitnym głosem 8) przy komentarzach do paru scen, wiązałoby się aż z tyloma problemami? Przecież oni sami sobie szkodzą! Gdyby zamieszczono scenę z przesłuchania Jasona i Shiri, założę się że DVD cieszyłoby się jeszcze większą popularnością.
Dodatkowo- i tak go muszą ściągnąć, ponieważ- UWAGA UWAGA w epi "TEOTW" nie będzie - mam nadzieję że Ela nie dostanie zawału :wink: - piosenki "I shall believe"- podmienią ją jakimś innym kawałkiem, podczas gdy jak wiemy FMax w rozmowie z Liz wymienia tytuł tej piosenki...TO CO? Podłożą głos jakiegoś innego mężczyzny? Przecież to śmieszne!


First off, I want to thank all the Brats and SDs that have been sharing with us on what they've found on the Season 1 Roswell DVD. At least now I know what’s coming or in this case what’s NOT coming.
So let me see if I’ve got this straight.

1 - MAJOR reductions in the music of Season 1.
2 – We get an EDR audition in the special features.
3 – We get a commentary from JKAss!
4 – We get NO commentary from the supposed star of Roswell.

Man, makes me just wanna run out and buy this DVD…NOT

Damn, TPTB just don’t get it, do they? Roswell Season 1 is and will always be about MAX and LIZ!! Could someone please explain to me why the hell would any truly “bona fide” Dreamer give two $hits about a EDR audition? A character/actress that had absolutely NOTHING to do with the success of Roswell, IMO!

Now, if they felt compelled to show us an audition. Where the hell was Shiri Appleby’s audition as Liz, we've all heard that she auditioned with JB…now THAT would've been something that this Dreamer would've appreciated. Geesh, what better place then on the Roswell Season 1 DVD…a season where supposedly an alien boy loved a human girl!

And people want a Roswell movie made??? Yeah, like Dreamers will ever get back that special feeling from the likes of Jason Katims, Ron Moore or KK Brown. Geesh, can’t wait to see the special features for Season 2 DVD...probably some behind the scenes shots of a Maxim photo shoot!!

And last but not least, where the hell was Jason Behr during the commentaries. This is the actor that supposedly “made” Roswell. All I can say is, shame on you, Jason Behr for not giving back to the fans and the show that most certainly increased your popularity as an actor…and you were the lead??? Shame on you! And you’re purportedly interested/excited about making a Roswell movie. Now, why do I see the blowing of smoke? I just find that soooooo hard to believe?

One more thing…as for giving the new songs a chance…tell you what…I’ll give them the same consideration that was given to the Dreamers during Season 2 and 3. Oh wait!! We weren’t considered! Sorry, looks like KKB took that one last hope from me when he told us to “get over it”! Well, I won’t be buying Season 1 Roswell DVD but the good news is I’ve already gotten Season 1 DVDs of Mary Tyler Moore and Seinfeld!

Later…
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Sun Feb 22, 2004 8:10 pm

Lizziett wrote:Dodatkowo- i tak go muszą ściągnąć, ponieważ- UWAGA UWAGA w epi "TEOTW" nie będzie - mam nadzieję że Ela nie dostanie zawału :wink: - piosenki "I shall believe"- podmienią ją jakimś innym kawałkiem, podczas gdy jak wiemy FMax w rozmowie z Liz wymienia tytuł tej piosenki...TO CO? Podłożą głos jakiegoś innego mężczyzny? Przecież to śmieszne
A mam pytanie: skąd to wiesz?? Przecież jeszcze dokładnie nie wiadomo kiedy season 2 wyjdzie i jakie piosenki zostaną zamienione... A może masz jakieś oficjalne info i podzielisz się z nami tu... Pozdrawiam Aha i mi się wydaję, że fani generalnie są zawiedzeni ale tak naprawdę cieszą się, że Roswell wyszło w końcu na DVD. Wiadomo było z muzyką od dawan przecież... Aha i jeszcze pytanie do was wszystki: Wolelibyście mieć wydane Roswell na DVD z oryginalną muzyką czy wcale...??? P.S. Roswell już nie jest na 3 miejscu na Amazon :( Było nawet na drugim... :mrgreen:
Last edited by setka on Mon Feb 23, 2004 1:11 am, edited 1 time in total.

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Mon Feb 23, 2004 1:10 am

Jeszcze korzystająć z tego, że forum działa zamieszczam coś nt. Grudge:

Thanks to Hoodie for this news:
Post at The Z Review (theZreview.co.uk):

"Friday 20th February 2004: The Grudge Update:

The Islander has sent in the following info on the filming of The Grudge:

"I'm here in Tokyo at the moment on an internship, and in yesterday's newspaper here The Daily Yomiuri , they had a bit on the english remake of "grudge" which sarah michelle gellar is shooting here, a few quotes from the folks involved and a listing of the cast below.

"I wanted to remake the film in Japan because I felt I would be comprimising myself too much to do it in Hollywood. Here, I have more control and I've availability to the cast and crew I want to work with - not people handed to me", says Director Takashi Shimizu, who helmed the original "Ju-On".

"We have Sarah Michelle Gellar and Jason Behr both fresh from very popular television shows and I think they'll great. This will be great role for both of them. It will be interesting to see Sarah in a different light I think, playing more of a victim than we have use to see her as the vampire slayer".

Shimizu says many of the same cast from the original are back and they have re-created many scenes.

Starring are Sarah Michelle Gellar, Jason Behr, Clea Duval, William Mapother, Bill Pullman, Emilie De Ravin, Kadee Strickland, Grace Zabriskie, Theodore Raimi, Bebe Neuwirth, Takako Fuji, Brittney Powell.

* *
http://www.thezreview.co.uk/comingsoon/g/grudgethe.htm

?Bebe Neuwirth? Maybe she's the 'Spanish woman' they were looking for. Emilie de Ravin!?

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 23 guests