Max czy Jason? Micheal czy Brendan?

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Post Reply
Guest

Max czy Jason? Micheal czy Brendan?

Post by Guest » Sat Dec 06, 2003 12:17 pm

Pomyślcie: kto jest lepszy? Max czy Jason? Brendan czy Micheal? Wybraliście/ wybrałyście? To teraz dalej: Max/Jason czy Micheal/Brendan?
Czekam na posty! :D

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Dec 06, 2003 8:37 pm

Hmm...dla mnie to trudny wybór...bo z jednej strony kto by nie wolał chłopaka-kosmity, a z drugiej są jeszcze realni, wspaniali chłopcy-aktorzy....
ale skoro muszę wybrać to tak : Max i Brendan :mrgreen:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Dec 06, 2003 10:00 pm

chciałam jeszcze wspomnieć na co zwracałam uwagę przy tym wyborze...otóż tak do końca nie potrafiłam tego ocenić, gdyż przecież nie znam osobiście ani Jasona, ani Brena. Dlatego ocena postaci była znacznie łatwiejsza niż ocena aktora. W Jasonie razi mnie jedynie to, że pali papierosy, gdyż bardzo nie lubię jak ludzie palą ( i to nie dlatego, że ich nie rozumiem, tylko nie lubię kiedy człowiek się truje i zabija, a przy okazji i innych). Wobec powyższego szala zwycięstwa przechyliła się na stronę Maxa, który nie pali... :mrgreen:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Dec 09, 2003 12:02 pm

hmmm ja od Maxa chyba wolę raczej Jasona, ponieważ do Maxa mam wiele zastrzeżeń, do Jasona jak na razie żadnych

Michael czy Brendan - tu wybór jest trudniejszy, gdyż charakter Brendana nie odbiega zbytnio od postaci Michaela, ale chyba wybrałabym Michaela, gdyż jego "znam" bardzij, lepiej, Bren nadal ejst dla mnie zagadką
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Dec 11, 2003 8:39 pm

ja wole Maxa od Jasona i Michaela od Brendana. Lepiej jest mieć chłopaka który ma takie zdolności jak oni niż takiego co nie ma. Np taki Max mógłby mi zrobić takie samo serduszko jak zrobił Liz, ale oczywiście musiałyby być moje inicjały
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Mon Dec 15, 2003 2:18 pm

wybrałam Michaela bo jego można powiedzieć że "znam" natomiast Brena nie poznałam
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests