Inni

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Inni

Post by Nan » Wed Jul 16, 2003 3:47 pm

No tak. Innym też się coś od życia należy, czyli miejsce na wszystko o wszystkich :D
Na początek może tak na powitanie:
Colin Hanks w otoczeniu zdaje się rodzinki
Image

i Colin Hanks po raz drugi, tym razem z własną morderczynią :twisted:
Image

Adam Rodriguez w okularkach. Hmmm, nawet nieźle wygląda... :o
Image

i Adam z Nickiem...
Image

David Conrad aka agent Pierce...
Image

I elegancki William Sadler
Image

Bill z serialowym synem... O rany, to jest Nick?!
Image
Last edited by Nan on Mon Jul 19, 2004 8:24 am, edited 1 time in total.
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Wed Jul 16, 2003 10:27 pm

ja też coś dorzucę

Nasedo...

Image

...i podopieczna

Image

Amy DeLuca

Image

Brody - co za minka i uśmiech hmm...

Image

To już chyba wiadomo kto (a ja nie wiem jak się to pisze :P )...

Image

A to? Nan - wszechwiedząca, prosze oświeć mnie :P

Image


Image


Kogoś przypominają, ale...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 17, 2003 7:59 am

Wszechwiedząca...? Nie przeceniasz mnie....? To drugie to Nicholas na sto procent, czyli Miko Huges. Za to ta dziewczynka... Coś mi się błąka po głowie. Może to Katherine? Coś mi przypomina...

Miko lubi walczyć... Image

No i słodziutkie dziecko... :)
Image

Ładne dziecię. I kjtórzby pomyślał, że taki potworek z niego... :twisted:
Image

Z wiekiem ładnieje. Może kiedyś będzie przypominał Jasona, który też z wiekiem ładnieje... :wink:
Image

I po co zaczęliście ten temat...? Ja mam hopla na punkcie zdjęć...:D

Wiecie, że on jest ode mmnie o rok starszy? 22.02.1986... I w życiu nie zgadniecie, jakie on ma zwierzątko... W większej ilości, jakieś 30 000...
Image

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Thu Jul 17, 2003 2:11 pm

jeżeli ma ich w małej ilości(30000) to na myśl przychodzą mi tylko mrówki, ew. jakieś bardziej egzotyczne(termity :?: )
Nan ty to umiesz człowieka zaciekawić :)))

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 17, 2003 2:17 pm

Dzięki, Pedros :) Nie są to ani termity, ani mrówki... Swoją drogą ciekawa jestem, jak on je policzył... :wink:
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Jul 17, 2003 2:32 pm

YYYYyyyy... Pijawki :twisted: ??? Kijanki ??? A może wszy :P ???
Image

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Thu Jul 17, 2003 2:35 pm

to nie mam pojęcia co to może być?? :)))
moze pchły, komary albo mole.....
nie trzymaj w niepewności, ,plissssssssssss :wink:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 17, 2003 2:35 pm

Nie odczepię się takłatwo od tego Miko :) Chyba zostanę dziennikarką :D A warto się chyba nim zająć, po już jest niezłą postacią, a ma tylko 17 lat, więc co będzie później...? Wiecie, że zaczął grać jako dwuletni bachor? Podobno największe uznanie zdobył grając rolę autystycznego chłopca u boku Bruce'a Willisa w Mercury Rising w 1998 roku. Wystąpił również w "Apollo 13" (1995). No dodatek grał również w "Słonecznym Patrolu" (1989) - w życiu bym go o to nie posądzała... :wink: jak również w "Dotyku Anioła" z 1994... To tyle z jego filmografii. Prywatnie ma dwóch strraszych braci Mikhael i Mitchel i starszą siostrę Molly. Z tekstu wywnioskowałam również, że jest rdzennym Amerykaninem (czyli co, Indianin...?) i jego imię w języku, czy może raczej narzeczu, Chickasaw to "szef"... Mieszka niby w LA, ale pracuje (!) w Oklahomie.

No i co...? Przyznać się szczerze, ile z tego wiedzieliście? Bo ja nic... Nie wiem, mnie się wydaje, że to raczej może być interesujące... Sławny ten nasz Nicholas 8)
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 17, 2003 2:37 pm

Pedros, Maddie, nie, to nie pchły :lol: Nie dżdżownice, komary, pijawki i mole również nie... A skąd wiecie, że to akurat jest małe? :wink: Może to 30 000 małp...? :D :lol:

Miko jest również... pszczelarzem, i ma około 30 000 pszczół... I co wy na to...?
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 17, 2003 3:18 pm

Pamiętacie ankietę przeprowadzaną przez nauczyciela historii na początku czwartej serii? Radzę powczytywać się w pytania i odpowiedzi, fajnie to wygląda (dla tych, którzy znają angielski). Oto jej wycinki:

arkusz Maxa (odpowiedzi dotyczą Kyle'a):
Image
Image

Ankieta Kyle'a:
Image
Image

Ankieta Isabel:
Image
Image

Ankieta Liz:
Image
Image


Ankieta Marii:
Image
Image

Ankieta Michaela:
Image
Image

Długie wyszło, wiem, ale chyba warto się wgłębić... Chyba mieli niezłą zabawę uzupełniając ankietę :D
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Jul 24, 2003 10:03 am

buhaha ale sie usmialam jak to przeczytalam :D a te ankiety to chyba sa te z odcinka 285 South ;)

A ta dziewczynka to nikt inny jak mała Liz :) pamiętacie wspomnienia Maxa? Te błyski? Przypatrzcie się jak wyglada w nich małą Liz ;)

A Miko hoduje pszczoły? :shock: wow nigdy bym nie zgadłą ja miałąm strzelać, ze to rybki moze hoduje ...;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Jul 25, 2003 8:29 pm

Janet, właśnie miałam to napisać o tej dziewczynce, przyjrzałam się jej... Rąbnęło mnie tydzień temu, tylko że forum siadło. I to faktycznie jest mała Liz...
A mnie dalej zastanawia, jak on policzył te pszczoły, ja bym się pomyliła już przy 20, jakby mi tak w kółko latały....
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Fri Jul 25, 2003 9:04 pm

Super są te testy możemy zobaczyć jak kto pisze :) A poważnie bk z tego. Kayle to się chyba nudził poza tym jego odpowiedzi powalją ze śmiechu :lol:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Jul 28, 2003 3:12 pm

hehe pamiętajcie jednak że odpowiedzi na te pytania czyli w tym przypadki Kylea odpowiadał Max, nie wiem czy zwróciliście uwagę, bo te ankiety są źle podpisane, np Kyle prowadził ankietę o Maxie, zadawał mu pytania a Max odpowiadał - Kyle je tylko wpisywał, ięc tak w gruncie rzeczy to odpowiedzi Maxa są śmieszne
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sat Aug 02, 2003 11:04 am

Ejjj wczoraj był film z Miko miał wtedy koło 8 lat. "nowy koszmar" Kontynuacja "koszmaru z ulicy wiązów" Mały Miko opanowany przez Freddego Krugera :twisted:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Fri Aug 08, 2003 11:49 pm

A oto Al i jego morderczyni
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 09, 2003 9:49 am

No to ja nie wytrzymam i nie będę co prawda tego tutaj wciskać, ale dam linka do tapety z Nicholasem. http://www.roswell-serial.cz/gallery/wallp/14.jpg
Image

iryda
Gość
Posts: 60
Joined: Fri Aug 29, 2003 6:17 pm

Post by iryda » Wed Sep 10, 2003 6:07 pm

Nicholas to nie jest postać, która lubię, ale jednak Miko hughes w innych rolach na pewno wypadłby dobrze. nie jego wina, ze taka dostał rolę. Uważam, że jest fajny.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Sep 23, 2003 7:33 pm

Nan nie wiem czy oglądałaś, ale wczoraj na dwójce w serialu "Życie do poprawki" czy jakoś tak występował właśnie Miko, ja akurat wychodziłam na zajęcia ale jeszcze tak w drzwiach przystanęłam by zorientować się czy nie przewidziałam się. No i rzeczywiście on tam właśnie grał chłopca, który umarł ale dostał jeszcze jedną szansę, dlaej nie wiem co było bo musiałam iść......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Sep 23, 2003 8:24 pm

Grrr... Nie oglądałam... To ten serial jeszcze w ogóle leci?! Matko kochana, kiedyś to wszystko oglądałam, ba, każdy odcinek chyba po dwa razy...Rany!!! Nie, ja to muszę kiedyś jeszcze raz obejrzeć!!!!!! Dzięki za informację, Janet :D
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 11 guests