Look At This

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Dec 29, 2004 5:29 pm

1. nie moze byc zadnych watpliwosci ze sa to dwa rozne zdjecia... popatrzcie np. na wlosy... jak chciali byscie ulozyc je w dokladnie ten sam sposob? :shock:
2. dla mnie oczywistym tez jest, ze to angelina jest prawdziwa... shiri jest totalnie rozmazana, ma za duze rece i ogolnie nie pasuje :shock:

ps. fotka shiri jest brzydka... :shock:
Collect some stars to shine for you.

User avatar
nowa
Fan
Posts: 609
Joined: Wed Feb 04, 2004 2:05 pm
Location: b-stok
Contact:

Post by nowa » Wed Dec 29, 2004 5:58 pm

Nie jest brzydka, jest tylko źle oświetlona :wink:
A że rozmazana, to... mnie się zdaje, że ktoś ją nawet bardziej przerabiał. W lewym górnym roku jest błysk, na Angelinie go nie ma 8) Poza tym z tego co powiedziałeś w 1, nephit, wynika że to są dwa różne zdjęcia :P Ale masz racje - nawet fryzura jest identyczna, przedziałek w tym samym miejscu...
"Wszyscy leżymy w rynsztoku,
ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Dec 29, 2004 6:20 pm

Angelina jest oryginala, Shiri to podróbka 8)
Z jakiegoś zdjęcia Shiri wycięto twarz (bez włosów) i wstawiono zamiast twarzy Angeliny. Włosy mają podobne ułożenie, bo są jedynie przerobioną czupryną Angeliny, tak by była bardziej "shirowata" (ale to zabrzmiało :shock:). No i dowód ostateczny: fakt, że "zdjęcie" Shiri jest mleczne :) Powszechnie stosowana metoda zacierania różnic w składanych fotkach. Niech zgadnę: rozmywanie gaussowskie albo usuwanie plamek :D

User avatar
nephit
Zainteresowany
Posts: 383
Joined: Fri Aug 22, 2003 10:58 pm
Contact:

Post by nephit » Wed Dec 29, 2004 6:21 pm

lol :shock: nie za bardzo wiem dlaczego to napisalem :shock: chodzilo mi o to ze to jest to samo zdjecie tylko z roznymi twarzami 8)
Collect some stars to shine for you.

LIZunia

Post by LIZunia » Sun Jan 02, 2005 9:48 pm

A poza tym jeszcze jedno :na zdjęciu Angeliny,dokładnie na jej twarzy (a jeszcze dokładniej na jej policzku) jest CIEŃ włosów.A na zdjęciu z głową Shiri tego cienia nie ma.Tak więc zdjęcie z Angeliną jest prawdziwe.Ktos poprostu robiąc tą podróbkę zapomniał a może nie umial(no chyba że się tego nie da zrobić) zrobić cienia włosów na twarzy Shiri.Koniec :cheesy:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests