Emilie de Ravin

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Thu Mar 03, 2005 11:18 am

I wyszedł nowy epizod - 118 Numbers.
ImageImageImage
A ja nadal 7 odcinków do tyłu...:cry:

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Mar 04, 2005 6:00 pm

Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Mon Mar 07, 2005 11:28 am

Zdjątko z Good Morning America.
Image
... Już tylko 4 odcinki Lost do tyłu :D Ależ się zaplątało wszystko :D

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Mar 07, 2005 1:58 pm

chcesz pogadac o Lost to zapraszam na moje forum :) powiedz mi jedną rzecz skąd ty wytrzaskujesz te wszystkie foty co????? wiem wiem znajomości a np. masz gdzieś takie ładne i duże i HQ zdjęcia innych z Lost ?
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Mar 07, 2005 11:44 pm

jak się dowiedziałam, że... UWAGA
SPOILER
SPOILER
SPOILER
w finałowym odcinków zginie jakiś główny bohater i że to może być Jack
to ja się jeszcze bardziej w tej manii pogłębiłam...
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Tue Mar 08, 2005 8:09 pm

freja wrote:chcesz pogadac o Lost to zapraszam na moje forum :)
Na forum wpadne jak będe na bieżąco 8)


World STYLE 2005
ImageImageImage

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Mar 08, 2005 9:27 pm

World STYLE co to za impreza ?? jeśłi wogóle ...
:)

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed Mar 09, 2005 12:33 am

Sorki jeśli to już było ale późna godzina...
ImageImage

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Mar 10, 2005 10:07 pm

Po pierwsze dowiedziałam się szokującej wiadomości Evangeline Lilly(Kate) jest z Dominc'em Monaghan'em(Charlie) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szok no nie? Przynajmniej dla mnie...
Tutaj skany to potwierdzające, a także małżeńskie plany Emilie... wciąż nie wie gdzie mają wciąść ślub... ale wiecie ta pierwsza wiadomość to normalnie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
http://img.photobucket.com/albums/v283/ajandra/01.jpg
http://img.photobucket.com/albums/v283/ajandra/02.jpg
Image

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Fri Mar 11, 2005 9:13 pm

Cześć freja. Ja też bardzo lubię Lost! :D Wpadnij na forum roswell.komnata.pl, na dział aktorzy. Założyłam tam temat o Lost i Emilie. Możemy wymieniać się info, fotkami i avatarami. :)
A tak swoją drogą to dzięki za te najświeższe informacje. Nie przypuszczałam że oni są razem. Też doznałam szoku. :P Pozdrawiam!

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Mar 11, 2005 11:37 pm

ja w ogóle założyłam forum o tym serialu i tam głównie pisze co mi ślina na język przyniesie, a raczej palce na klawiaturę link podałam na poprzedniej stronie :)
Uwaga LOST w USA na DVD 6 września... może do Polski też dotrze... jakoś to będzie można obejrzec Emilie :)
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Sat Mar 12, 2005 1:30 am

wpadlem na to Twoje forum :roll:.. let's say, that obylo sie bez okrzykow zachwytu... do Roswell i DA nie wchodzilem, ale podforum Lost jest.. hm.. ubogie... :roll:

dwa tygodnie temu obejrzalem sobie pilota.. no i od tego czasu wszystkie moje pozostale downloady staly w miejscu :mrgreen: jezeli dalsze odcinki beda dorownywaly pierwszym osiemnatu, to J.J. Abrams zastapi Jossa Whedona na podium moich ulubionych tworcow... :shock: (dla tych mniej obytych: JW - Angel, Buffy, Firefly ||| JJ A - Alias, Lost)
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Mar 12, 2005 10:51 am

a myślisz, że ja sama zapełnię to forum? dlatego zachęcam ludzi, dopiero parę dni temu je założyłam i szukam ludzi którzy chcięli by o tym pogadac... wiesz zamiast mowić że ubogie wzbogacił byś je może?
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Mon Mar 14, 2005 12:58 am

Mam małe info dla tych którzy mają kanał AXN.
Dzisiaj przez przypadek wpadłem na serial BeastMaster i, co mnie bardzo zdziwiło, w czołówce jak i w napisach na początku wymieniona jest Emilie.
O serialu nic nie napisze bo niewiele widziałem poza początkiem ;) Ale jeśli ktoś będzie wiedział coś więcej to proszę o info :D

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Mar 14, 2005 1:25 am

jestes pewien..?
http://www.tvtome.com/tvtome/servlet/Pe ... nid-26473/
w mojej bibli jest napisane, ze ona tam tylko goscinnie...

freja.. to nie dla mnie.. rzadko czuje potrzebe dyskutowania na temat tego co obejrzalem... moge cos polecic, czy odradzic, ale pisanie 'och, jaki ten Sawyer przystojny byl ostatnio' / 'Geez! Kate w samych majtkach!' srednio mnie bawi... a do tego tak naprawde sprowadzaja sie dyskusje na takich forach. z drugiej strony, dyskusje o fabule sa niebezpieczne.. doswiadczenie wykazuje, ze zawsze trafi sie jakis kretyn / dupek, ktory cos zespoiluje...
o podniecaniu sie nowymi tapetami / avatarami / artami nie bede nic mowil.. przeciez wiecie.

tak wiec wybacz, ale zostane przy usychaniu z tesknoty i liczeniu dni do 30 marca... :roll:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Mon Mar 14, 2005 9:49 am

No piter masz racje. Akurat wczoraj leciał odcinek The Burning Forest.
Trzeba mieć szczęście żeby trafić akurat na jeden z 4 epizodów z nią... :?
Przepraszam za zamieszanie...

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Mar 14, 2005 6:08 pm

Czasem mnie też denerwują posty na niskim poziomie (bez wytykania palcem) ale wiesz na moim forum nie znajdziesz postu, gdzie wyrażany jest zachwyt nad "bóstwem" Sawyerem czy też nad Kate która chodziła w staniku i majtkach. Ja tam staram się poruszać kwestie bardziej głębsze...
A Sawyer który za zasłonką dwocipnisia jest zwykłym chamem, samolubem, bez serca i jego dzieciństwo go nie usprawiedliwia i nie jest taki wspaniały mimo, że wygląda jak wygląda...
Spoilery są w ... Spoilerach i bardzo przestrzegam tego, ale i tak nikt narazie nie podjął rozmowy dotyczącej jakiegoś odcinka. Możesz polecić lub odradzić ten serial, napisać własne sugestie i uwagi. Jaby kurczę wszyscy myśleli jak ty to np. to forum by nie istniało (na szczęscie tak nie jest), ale móglbyś rzucić od czasu do czasu swoją złotą myśl, no bo co tu dużo mówić same dziewczyny i ja jedyna piszę w LOST (sorry misiu) to tak jakby nikt tego nie oglądał...

i żeby było na temat co to jest BeastMaster? kiedy to było kręcone?
P.S. No tak wszyscy mają AXN tylko nie ja... za jakie GRZECHY?! :?: :!:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Mar 20, 2005 5:19 pm

Uwaga dla zainteresowanych! Prawdopodobnie już wkrótce na moim forum ruszy ściągarnia... dział gdzie będzie można sćiągnąć świetnej jakości odcinki Lost! w ciągu kilkunastu minut! Oczywiście nic za darmo trzeba się zarejestrować na forum i coś nie coś sensownego na skorbać a potem otrzyma się hasło... każdy link będzie ważny przez 7 dni lub do 25 ściągnięć (trzeba się jakoś zabezpieczyć). Jest to dobra okazja dla osób, które są już wnerwione czekaniem kiedy im się ściągnie kolejny odcinek albo mają jeden ale nie mogą obejrzeć bo nie widziały wczesniejszego...
Kiedy/jeśli to ruszy dam wam od razu znać :) Kto jeszcze nie widział serialu również ma okazję... Pliki w formacie .wmv lub .avi średnio 300MB czasem więcej :) postaram się też o jakieś wywiady i takie tam różności...

Własnie dodałam świetny wywiad z planu LOST!
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Fri Mar 25, 2005 6:31 pm

ImageImageImageImage

Wesołych Świąt :mrgreen:

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Mar 27, 2005 3:44 pm

Update na mojej stronie i nowa tapeta z Emilie (coś dla panów, ale z umiarem). Jeśli, któś ma ustawioną dużą jasność monitora, tapeta może się wydać zbyt jasna...chyba http://restless-reverie.com/nightwhispe ... ki/edr.jpg
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 38 guests