Emilie de Ravin

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Thu May 26, 2005 10:51 pm

Dzięki Misiu. :) No ja też myślałam że będzie 2 sezon ale tak Wy mówicie że to już koniec i koniec i się zmartwiłam że mi się przewidziało... :P

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Fri May 27, 2005 6:40 pm

Faktycznie troszkę to mylące było :P Ale dobrze, że już wszystko jest wyjaśnione :D

Pora na ostatnie screeny z pierwszego sezonu :(

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
..................................................Lost 124-5 - Exodus Part 2 & 3...................................................
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImage

Prosze mnie nie pytać dlaczego Claire krzyczy i płacze na kilku screenach bo po pierwsze nie oglądałem jeszcze a po drugie nawet gdybym wiedział to i tak bym nie powiedział :mrgreen:

Miłego oglądania 8)

P.S.
Szkoda, że za czasów Roswell ostatni odcinek sezonu nie był dwukrotnie dłuższy od zwykłych...:(

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri May 27, 2005 9:36 pm

Ten serial jest świetny. Z odcinka na odcinek robi się ciekawiej. A gdzie się podziały moje posty? Z kilku został TYLKO jeden!!!
Jane Cahill

Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat May 28, 2005 10:39 am

a ja wiem czemu krzyczała, ale i tak wam nie powiem i ale powiem wam coś innego ZAWIODŁAM SIĘ na finale poprostu zawiodłam się... ci którzy widzieli moga mnie zrozumieć... poprostu czuję lekki niesmaczek... a Emilie no cóż było całkiem całkiem...
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sat May 28, 2005 2:00 pm

Będzie, będzie, 2 sezon, zdjęcia mają się zacząć w lipcu, więc na przełomie września/października powinien już być w TV :D

Freja - ja widziałam i się nie zawiodłam. Moim zdaniem to było genialne. Chy6ba najbardziej ekscytujące półtorej godziny w moim żcyiu :wink: Nie liczyłam wcale na to, że finał odpowie na wszystkie nasze pytania. Postawił jeszcze więcej pytań, i w ten sposób na nowo zamieszał nam w głowach :D Nie oczekiwałam niczego konkretnego, po prostu byłam ciekawa, więc nie miałam jak się zawieść. Kocham i nienawidzę jednocześnie takie cliffhangery :lol: Nie wiem jak ja wytrzymam do jesieni!!

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat May 28, 2005 2:35 pm

Tess_Harding wrote:gdzie się podziały moje posty? Z kilku został TYLKO jeden!!!
Widocznie reszta nie była ciekawa i nic nie wnosiła do dyskusji 8)
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat May 28, 2005 3:51 pm

lizzy_maxia wrote:Będzie, będzie, 2 sezon, zdjęcia mają się zacząć w lipcu, więc na przełomie września/października powinien już być w TV :D

Freja - ja widziałam i się nie zawiodłam. Moim zdaniem to było genialne. Chy6ba najbardziej ekscytujące półtorej godziny w moim żcyiu :wink: Nie liczyłam wcale na to, że finał odpowie na wszystkie nasze pytania. Postawił jeszcze więcej pytań, i w ten sposób na nowo zamieszał nam w głowach :D Nie oczekiwałam niczego konkretnego, po prostu byłam ciekawa, więc nie miałam jak się zawieść. Kocham i nienawidzę jednocześnie takie cliffhangery :lol: Nie wiem jak ja wytrzymam do jesieni!!

Już ci powiedziałam co sądze i w przeciwieństwie to ciebie jednak koniec nie trzymał mnie w napięciu... ale jeżeli tak zareagowałaś na taki finał sezonu Lost to co ty powiesz na koniec sezonu VM tam sie dopiero dzieje :shock:, choć i tak trochę tego zostaje bez odpowiedzi. No ale cóż reżyser Lost zrobił świetny chwyt. Fani na całym świecie umierają z ciekawości co będzie dalej... i ja też się do nich dołączam!

P.S. A propo VM kogo obstawiasz na zbójcę? :twisted:
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Sun May 29, 2005 2:37 pm

freja wrote:No ale cóż reżyser Lost zrobił świetny chwyt. Fani na całym świecie umierają z ciekawości co będzie dalej... i ja też się do nich dołączam!
Ja również. Zostawili nas z cliff-hangerem na całe lato i to jakim... Moją ulubioną rozrywką jest teraz łażenie po zagranicznych forach i czytanie teorii innych na temat serialu :P Spoilery też się już jakieś pojawiły, więc moźe jakoś wytrzymamy :lol:
freja wrote:P.S. A propo VM kogo obstawiasz na zbójcę? :twisted:
Po trzech odcinkach trudno mi obstawiać kogokolwiek, ale pewnie był to ktoś, kogo nikt się nie spodziewał :wink: Albo może samobójstwo :twisted: Ale póki co nie chcę wiedzieć :wink: Więc ciiiiii....

edit. może ktoś jeszcze nie czytał, a ja już dawno zrobiłam skany, więc podaję... artykuły o Lost ze Świata Seriali:

o panach:
- http://img.photobucket.com/albums/v217/ ... /lost1.jpg
- http://img.photobucket.com/albums/v217/ ... /lost2.jpg
o paniach:
- http://img.photobucket.com/albums/v217/ ... adies1.jpg
- http://img.photobucket.com/albums/v217/ ... adies2.jpg

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Sun Jun 26, 2005 8:58 pm

A ja dam takie fotki...
Image
Image
mam nadzieje, że takich nie ma:) Ogólnie uważam, że Emi jest świetną aktorką. Jako Tess była wspaniała i w ogóle... Tylko na samym początku nikt jej nie lubił. Dlaczego?
Jane Cahill

Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sun Jun 26, 2005 11:42 pm

Szkoda ze i w "Carie" grała czarny chamski charakter (zdjęcia które dodałaś) Ale i tak jest fajna ksiązka, a film musze obejrzec w koncu :d
Image

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Mon Jun 27, 2005 12:11 pm

Emilie tak jak Tess_Harding powiedziała jest świetną aktorką i zgadzam się z tym. W Roswell grała fajnie a w Lost to po prostu super. Bardzo mi się podoba jej gra i ten słodki australijski akcent. :wink: Nie wiecie skąd można skombinować inne filmy z udziałem Emilie?

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Mon Jun 27, 2005 1:25 pm

Sadze ze napewno w wypożyczalni coś znajdziesz :D
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Fri Jul 08, 2005 10:24 am

Kilka nowych starych zdjęć z planu Losta.
Moze komuś się przydadzą do arcika :D
ImageImageImageImage
ImageImageImage
Image

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Thu Jul 14, 2005 10:16 am

Przez czysty przypadek znalazłam capsy do promocyjnego video Lost :shock:
ImageImageImageImageImageImageImage
ImageImageImageImageImage
Yyyyyyyy... A reszta jest tutaj :twisted:
http://emiliefrance.free.fr/gallery/thu ... p?album=31
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Jul 14, 2005 1:23 pm

Kiedy wiedzę tą reklamówkę zawsze się zastanawiam, w jaką wiarę ona jest z Boone'm??? Dlaczego ten clip musia być tak... niepasujący do całego klimatu Lost?
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Sun Jul 17, 2005 5:14 pm

Hmm filmiku nie widziałem ale screeny conajmniej dziwne...
Boon żyje !!
Haha to by dopiero było :lol:
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Mon Jul 18, 2005 3:49 pm

Żyje, bo promo jest dla UK, gdzie puszczą dopiero 1 sezon. Mnie bardziej zastanawia sparowanie go z Claire :wink:

Jakby ktoś był zainteresowany, to pojawiło się drugie promo, oba do ściągnięcia na journalu voodoo_in_tx :)

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Tue Jul 19, 2005 5:06 pm

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, ale tak mnie jakoś naszło i powstał art o Tess.
Image

Mam nadzieję, że się choc ociupink podoba i dobrze napisałam po angielsku. Jakby coś było źle to mówcie
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Jul 19, 2005 5:14 pm

Skoro prosisz:

- "truth", nie "ttuth"
- lepiej brzmiałoby "false" zamiast "falsity"
- "pregnant", nie "pregnat"
- chyba miało być "other" zamiast "oder", chyba że celowo wprowadziłaś język niemiecki
- zresztą sens ostatniego zdania jest dla mnie niejasny
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Tue Jul 19, 2005 5:41 pm

:tomato: Wiedziałam :evil: Nie powinnam się brać, za anglika... W najbliższym czasie powinnam to poprawić :oops: Nie mniaj dziękuję Graalionie za wskazanie błędów :cheesy:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests