Emilie de Ravin

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Post Reply
User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Tue Jan 11, 2005 4:36 pm

No niestety chwilowo to wszystko co znalazłem :)

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Jan 11, 2005 5:12 pm

Te zdjecia sa sztuczne... moze nie tyle ze sztuczne ale dziwne. Szczególnie 1 i 3. Bo z bliżenie "troche" lepsze (...wszystkiego sie musze czepic). Ale sukienke ma bardzo łandą. Wiecej zdjec z People's Choice Awards mozna znalesc tu ==> http://www.prozac-happy.org/emilie/thum ... ?album=153

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Fri Jan 14, 2005 2:12 am

I jeszcze pięć...
ImageImageImage
ImageImage

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Jan 14, 2005 10:22 am

Czy Emillie jest zaręczona? Tak by wychodziło po pierścionku na palcu... :twisted:
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Jan 14, 2005 5:28 pm

caroleen wrote:Czy Emillie jest zaręczona? Tak by wychodziło po pierścionku na palcu... :twisted:
A jeśli już to z kim ?? :D
:)

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Jan 14, 2005 7:41 pm

ona ma chłopaka, ale czy zareczona jest to nie wiem... a imienia chłopaka poprostu zapamiętać nie mogę... :P

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Jan 14, 2005 7:45 pm

Image

Image

Na tym 2 zdjeciu na poczatku nie moglam zalapac gdzie ona jest ;]

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Jan 15, 2005 12:04 am

Brendanfehrfanko - ja też nie martw się, przez dobrą chiwile siedziałam i sie zastanawiałam :P

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sun Jan 16, 2005 3:59 pm

kilka nowych fotek (aka starych)
Lost:
Image
Image

Other
Image
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Jan 21, 2005 9:27 pm


User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Jan 21, 2005 10:32 pm

ci którzy mają kanał AXN dostepny bodajże z Cyfry+ będę mogi obejrzeć jutro (22.01) o godz. 21.00 pierwszy odcinek serialu z Emilie LOST. Kanał jest polski i serial będzie po polsku. Niestety ja go nie mam :( Wielka szkoda.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Jan 22, 2005 2:43 pm

A ja mam AXN i dzisiaj (22.01) Przypominam ze o 21:00 jest Premiera 1 odcinka Lost - Zagubieni. Nie wiem czego ale jakoś niecierpliwie na niego czekałam. Wydaje mi się że będzie fajny. Zresztą lubie takie "amerykańskie produkcje". Potem wam opowiem... jak wrażenia ;] Na stronie AXN jest ładne "zaproszenie" ;]
http://www.axn.pl/lost/index.html
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 22, 2005 3:13 pm

Dlaczego Emile na tym zdjecie stoi tak daaaaaaaaleko .. od reszty .. brendanferhfan - koniecznie się z nami podziel wrażeniami bo ja również nie mam AXN .. to zaproszenie strasznie nie czytelną czcionką jest napisnane ...
:)

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Sat Jan 22, 2005 6:27 pm

A tak chciałam zobaczyć ten serial, ale widać jednak nie zobaczę bo na cyfrowym polsacie chyba nie ma tego programu :?
Poza tym Em fajnie wyszła w tym niebieskim sweterku 8)

User avatar
Lizka*
Gość
Posts: 33
Joined: Sat Jan 08, 2005 6:53 pm

Post by Lizka* » Sat Jan 22, 2005 6:56 pm

Ja tesh nie mam AXN :cry: num niestety nie zobacze Emi w Lost chyba ze puszcza ten serial na innym kanale :wink: ... a na tym plakacie z Lost Emi jest malo co widzoczna ... :?

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 22, 2005 8:28 pm

AXN jest dostępne tylko na cyfrze + ?? czy na czymś jeszcze ... Lizka* ładna iconka .. napisałabym że nawet troche podobna do mojej :twisted:
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Jan 22, 2005 8:51 pm

no chyba tylko ja mam chello/upc tam tego nie ma, mówicie, że w polsacie cyfrowym też nie ma to zostaje cyfra+

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Jan 22, 2005 9:00 pm

Też posiadam UPC ... jeden z tego plus że jest MTV ... ale oprócz cyfrowego polsatu i cyfy+ zostaje nam chyba jeszcze Wizja TV czy coś takiego ale tam nie mam pojęcia czy jest AXN
:)

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Jan 23, 2005 12:08 am

Już po... całym widowisku.

Ha! Nie zawiodłam się - miałam racje. Ten serial rzeczywiscie jest świetny. Nie widziałam Emilie jeszcze w żadnej innej roli niż Tess a tu niespodzianka... Trzeba jej przyznać że teraz kiedy mam już ogólne porównanie to jest najlepszą aktorką... wśród roswelliańskich aktorek. Świetnie zagrała pare scen. Mimo że jej nazwisko ukazało się w "napisach" jako drugie nie wiele można było ją zobaczyć. Ale to zawsze coś. Emilie spisała się świetnie. Co jednak nie uratowało do końca filmu.

Miałam nadzieje że serial będzie bardziej realistyczny. Jednak zepsuło mi go to "coś" co chodzi po wyspie i zabija ludzi (i o dziwo zjadło człowiekowi samą skóre - można było zauważyć po zwłokach pilota). Modliłam się żeby nie było dinozaurów - a tu jeszcze lepiej... Wygłodzony niedźwiedź polarny w dżungli. Trzeba przyznać reżyserom pomysłowość. Ale jest jeszcze coś większego któro zabija ludzi. Bede sie modliła żeby chociaż nie dali dinozaurów.

Opis tego odcinka :D:
Przeżyło 48 osób z ok. 300 albo 200 jakoś tak.
Wszystko zaczyna się od tego kiedy główny bohater (tak chyba można go nazwać) budzi się w dżungli i widzi psa (rasy lablador ;]). Słysząc krzyki dochodzi do plaży gdzie widzi szczątki samolotu, ludzi oraz... trupy. A że jest lekarzem pomaga ludziom oraz mamy scene z Emilie - jej bohaterka dostaje skurczów jest w 7 miesiącu ciąży. Bohater (nie pamiętam jak się nazywa) "ratuje ludzi". Po kilku udanych akcjach, odpoczywa i chce wyleczyć swoje rany. Prosi o pomoc młodą kobiete która sszywa mu rane nićmi (chodź w życiu szyła tylko zasłony). Między czasie lekarz opowiada jej o swoim "życiowym strachu" przy operacjach. O ile pamiętam, potem Bohater, Młoda Kobieta oraz Muzyk (z jakiegoś znanego zespołu) wybierają się do dżungli żeby odnaleść radio by mogli ich szybciej znaleś - po prostu poszli poszukać "przodu samolotu". Tymczasem ludzie zauważają że w lesie grasuje "coś" - co jest olbrzymie i łamie drzewa. A więc 3 ludzi dochodzi do kolejnych wraków samolotu i odnajduje żywego pilota, który udziela im informacji że ekipa ratunkowa nie szuka ich tam gdzie trzeba bo wcześniej dużo zboczyli z kursu. Jednak daje im radio, tuż przed tym jak pilota zjada "coś". W końcu pozostała 3 tego nie widzi, bo się chowa albo ucieka. W między czasie są przypomnienia Muzyka który jest narkomanem... widzimy całą katastrofe jego oczami. Gdy wrócili okazuje się że radio nie działa, jednak zajmuje się tym pewnien koleś który brał udział w jakiejś wojnie. Naprawia radio. Jednak żeby miało "zasięg" muszą iść na wyższy teren. Tak też robią. Bohaterka grająca Emilie czuje jak dziecko kopie, i zjadła ślimaka którego podał jej chińczyk (to chyba był ślimak). Mały "czarny" chłopak idzie do lasu szukać swojego psa labladora i zamiast niego znajduje kajdanki. Jednak ojciec nie pozwala mu dłużej szukać psa bo to niebezpieczne i każe mu wracać. (2 tygodnie temu zmarła matka chłopaka - który mieszkał z nią w Australi). Powracając do nowego składu ekipy która poszła w góry to, wszyscy się kłócą i w końcu zaczyna coś do nich biec. Ale zabija to coś pewnien "psychol" - okazuje się że to niedźwiedź polarny w środku dżungli. Ekipa idzie dalej, w końcu na radiu jest kreska i mogą nadać sygnał ratunkowy, ale z tego co zrozumiałam nie mogą. Bo ktoś inny z tej samej wyspy go nadaje. Ciągle od 16 lat. Jest on po francusku. Co tłumaczy "zbuntowana nastolatka", baba po francusku mówi że potrzebuje pomocu że jest sama na wyspie i że wszystkich zabiło to "coś". Tak to się zakończyło...

Może coś z tego zrozumiecie ;]

Około 600 screencapsów z Pilota można znaleść pod tym adresrem:
http://www.lost-tv.com/pictures/thumbnails.php?album=1

Kilka ujęć cieżarnej Emilie 8)
Image
Image
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Jan 23, 2005 11:46 am

Niedźwiedź polarny w środku dżungli - gratuluje pomysłu ... :?
:)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 32 guests