Brendan Fehr

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Sep 05, 2003 7:57 pm

{o} wrote: Ciekawska - faktyczne! Że też wcześniej nie zauważyłem...

hihihihi niech żyje spostzregawczość :P :P :P
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Sep 06, 2003 7:30 pm

Z dedykacją dla Brendomanek najnowsze footki :

Image
Image
Image
I tylko jedno dam jego z tą *** żeby siem Wam nie narażac :D
Image

Nawet ja (zagorzała Jasonka) widze różnicę pomiędzy emocjami Brena z i bez Jennifer...
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 7:36 pm

maddie ty się nie narażasz to ta całą jennifer się może narażać. heh na forum Brena jest teraz mnóstwo jej fotek i to powoli mnie zaczyna denerwować. Heh i tak wytrzymałam dłużej niż inne dziewczęta, ale dłuzej chyba nie wytrzymam.

Jeszzce raz dzięki za fotki :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Sep 06, 2003 7:42 pm

No i właśnie dlatego nie dałam pozostałych 2 fotek, żeby nikogo nie denerwować :)
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 7:51 pm

hehe no wiele osób ma mu za złe zadawanie się z tą osobą. Moze dziewczyna jest ok, ale jakoś wogóle do niego nie pasuje, i wiele osób jej po prostu nie może strawić
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 7:58 pm

Dziewczyny, czy Wy czasem nie przesadzacie?. :? ..Bronicie go przed jego własnym wyborem? :shock: ..Dla prawdziwych Fehromaniaczek to co dobre dla niego, to powinno być dobre dla Was....Coś widocznie jest w niej takiego, co go zauroczyło i pociągnęło w jej stronę....Nie znacie jej przecież...To jego wybór i powinien być uszanowany...

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Sat Sep 06, 2003 7:59 pm

Pewnie jest to tesh spowodowane sytuacją z Majandrą. Wielu poprostu wciąż widzi przy jego boku tylko ją (nie dziwie się). Ale tesh chodzi o "niepasowanie"...
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 8:04 pm

Elu chwilkę, mam prawo nie lubić jej i moze mi się nie podobać. tak jak niektóre Behromanki nie trawią Jasona z Kathy tak i my nie lubimy tej osoby.
Moze Bren ejst z nią szcześliwy? Chyba na arzie tak jest skoro są razem - w takim razie ok, jego życie ale to wcale mi się nie musi podobać i nie będę tego ukrywać.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 8:05 pm

Napewno to tylko nam się tak wydaje. Jeżeli są razem to widocznie dopasowali się doskonale...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 8:09 pm

Elu niezbadane są ścieżki miłości - widzisz z Mają też byli długo razem a w końcu uznali, ze nie pasuja do siebie, moze i w tym przypadku jak minie pierwsze zauroczenie tak być. Kto wie, pożyjemy zobaczymy. jednak neichęć do Jennifer chyba mi nie minie.......
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 8:15 pm

Janet, uzasadnij, co w niej jest takiego, że uważasz że nie powinien z nią być, nie pasuje do niego i w ogóle jest beee. :? Bo jak widzę to prowadzicie z nią prawdziwą wojnę. A może ja się mylę, nie wiem. Niech mnie ktoś spróbuje przekonać... :)

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 8:31 pm

Elu nie prowadzimy wojny, przynajmniej ja nie prowadzę. Pobądź trochę na jego forum, poczytaj nieco wypowiedzi fanek Brena, które miały z nią styczność moze sama wyrobisz sobie zdanie o niej. Ja nie mam zamiaru nikogo przekonywać.
Pomimo jej rozlicznych zalet nie zdobyła ona mojej sympati. Tak jest, ze jedni lubią kogoś inni nie. Jedne fanki uważają, ze miłą z niej osoba inne twierdzą, ze to snobistyczna dama. Jak widzisz zdania są rózne.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Sat Sep 06, 2003 8:56 pm

witam Janet:)
ja jestem bardzo anty jenn i rzeczywiscie, moze to nie jest wojna ale ja jej po prostu nie lubie i widze(jak to zostalo powiedziane:P) przy jego boku tylko Maje( no chyba ze mnie sama:P)...
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 8:59 pm

hehe Maju wiem wiem o twoim anty podejsciu, i nie ejstes sama w tym odczuciu, bo wiele fanek Brena takze z zagranicy ma podobne odczucia. A u jego boku hihi kazda z nas by sie widziala :D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 9:06 pm

:D :D :D No właśnie Janet i to jest odpowiedź na moje pytanie :P

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 9:10 pm

hehe Elu niebardzo, bo gdy był z Mają bardzo mi to pasowało, pomimo iż jestem zdeklarowana Polarką, ale Maja bardziej, o wiele bardziej pasowała do Brena. Jak widzisz to wcale nie chodzi o to, że zadna nie będzie wystarczająco dobra dla niego, oprócz mnie(to w przenosi używam). To kwestia gustu chyba raczej, no ale Elu zapraszam cię na forum Brena i poczytaj sobie rózne wypowiedzi na temat tej pani.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Sep 06, 2003 9:59 pm

ZGADZAM SIĘ Z JANET. Cóż ja nie znam Jeniffer, ale jej nie lubię i uważam, że Brenowi jeszcze ze 100 razy może się zmienić. Mimo to sznuję jego wybór, ale to nie znaczy, że nie mogę wypowiadac sowojej opinii.Nikt nie powiedział ,że to związek na śmierć i życie, poza tym sam Bren mówi, ze do poważniejszych związków jeszcze nie dorósł :D
I dobrze. Bo ciągle jest młodym, pociągającym, bezpośrednim chłopakiem, a przede wszystkim otwartą osobą. I za to go kochamy. :wink:
P.S. Janetko konkretnie ma jakim forum Brena jesteś zarejestrowana ?Chętnie tam zawitam, ale powiedz gdzie !
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Sep 06, 2003 10:07 pm

Janet , byłam na jego forum wcześniej i widziałam wypowiedzi oburzonych fanek, jakby miały pretensję do niego że nie zapytał je o opinię z jaką dziewczyną ma chodzić. Dlatego napisałam mój post... :?
Swoją drogą, jestem ciekawa co on myśli, zaglądając na swoje forum i czytając te wszystkie żale fanek. Albo ma ubaw po pachy, albo jest mu zwyczajnie przykro... :(

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Sep 06, 2003 10:14 pm

Hmmm Elu a czy czytałaś moze wypowiedzi fanek, które spotkały się z nimi na charytatywnym meczu hokejowym? One były pochlebne.

Jak już wspomniałam każdy lubi co innego, a na pewno aż takich ostrych wypowiedzi nie było bo moderatorzy bardzo pilnują by zanadto nie rozmawiać o życiu prywatnym Brena na forum.

Tak czy inaczej zawsze polecam każdemu poznać dwie strony medalu by wyrobić sobie opinie. Moze ty poznałaś już obie i jednak lubisz tą Jeniffer, ja nie. I moim zdaniem nie ma się tu czemu dziwić bo to całkiem normalne, ze jedni lubią jednych a inni nie.


Hotori ja mówiłam o f4f nie wiem czy już tam byłaś. Oto link:

http://forums.fanforum.com/ultimatebb.p ... SUBMIT.y=2

Na tym forum jest wiele polskich pokoików dotyczących nie tylko Roswell, aktorów Roswell. Na pierwszej stronie pokoiku jest zawsze lista pokoi :) Zapraszam
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Sep 06, 2003 10:21 pm

dzięki wielkie, tak byłam tam ale jakoś wtedy nie miałam czasu...ale teraz :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests