Brendan Fehr

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Apr 10, 2004 9:46 pm

http://zero-consequences.org/roswell/me ... aii/07.jpg
Widzieliscie to?
Justin Timberlake i Brendan Fehr na Hawaii - 14. Sierpnia 2003

Sierpnia wedlug setki
Last edited by brendanferhfan on Sat Apr 10, 2004 10:51 pm, edited 1 time in total.

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Sat Apr 10, 2004 10:47 pm

Było to w sierpniu 2003 roku. Ok. 15...

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Apr 10, 2004 10:53 pm

Zdawalo mi sie ze pazdziernika (wedlug moich info. ) a ze to bylo o 15.00 to Gratuluje setka takich informacji :) heh. Najbardziej mnie cieszy ze Brendan I Justin sa przynajmniej razem na zdjeciu :)

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Apr 11, 2004 1:07 am

Setce chyba nie chodziło o godzinę, a o dzień miesiąca... :wink:

A ten ktoś obok Brendana to niby ten super sławny-i-przystojny Justin T.? Jeśli tak, to nie za wiele rozumiem z zachwytów nad nim. :?

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Apr 11, 2004 9:40 am

Justin na innych zdjęciach wygląda o wiele lepiej. A tak po za tym to nie wiedziałam że oni się przyjaźnią :)
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Sun Apr 11, 2004 12:01 pm

luki wrote:Setce chyba nie chodziło o godzinę, a o dzień miesiąca... :wink:

A ten ktoś obok Brendana to niby ten super sławny-i-przystojny Justin T.? Jeśli tak, to nie za wiele rozumiem z zachwytów nad nim. :?
Luki masz całkowitą racje. Może troszkę się nieprecyzyjnie wyraziłem... :mrgreen: Tylko troszkę się pośpieszyłem z tą datą. Zdjęcie jest z 14 września. Troszkę więcej linków z jego pobytu tam znajdziecie pod adresem http://www.roswell-high.de, w MEDIA , GALERIE. Jest tam 5 zdjęć jego i J T.
Pozdrawiam
bartek
BTW. Wg. tego co jest na tej stronie i na tym zdjęciu, to Jason T. był jeszcze wtedy z Britney...

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Apr 12, 2004 7:46 pm

Te fotki już na którejś stronie umieszczałam dawno temu, tylko nie chce mi szię szukać na której dokładniej to jest w każdym razie na tym zdjęciu to Justin, a czy to było przed czy po zerwaniu z Britney tego nie wiem, w każdym razie co bardziej nas interesuje Bren był wtedy już z Jennifer, która mu wtedy towarzyszyła - ta druga raczej an Britney nie wygląda :roll:
Image
Image
Image

mam nadzieję, ze je widać
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon Apr 12, 2004 8:27 pm

Widac je. Sorry za moja zmylke co do godziny :). Luki jakbys byl innej plci to bys zrozumial zachwyt na Justinem :) Dam tu jeszcze pare zdjec Brendana z boskim Justinem, zeby bylo milo :)
http://zero-consequences.org/roswell/me ... aii/01.jpg http://zero-consequences.org/roswell/me ... aii/02.jpg http://zero-consequences.org/roswell/me ... aii/04.jpg http://zero-consequences.org/roswell/me ... aii/06.jpg

Guest

Post by Guest » Sun May 02, 2004 8:30 pm

Tak sobie myśle że przyta się tu kilka zdjęć chociaż starych
Image Image Image Image Image
To są screeny z czegos takiego jak DKNY-Jeans

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Sun May 02, 2004 11:25 pm

Aaaaach, jaki on jest piękny... szczególnie w tej rozpiętej koszulce :mrgreen: <brakuje mi tu śliniącej się emoticonki>.
Ach smutno mi się zrobiło okropnie :cry: On już o nas zapomniał, wogóle go nie obchodzimy, ma nas.... :cry: Naprawdę mi smutno, pół roku już prawie się nie odzywał.... Tęsknię za nim STRASZNIE, juz nawet tę jego dziewczynę przetrawie (chociaż nie wydaje mi się specjalnie atrakcyjnym widokiem) żeby tylko On "wrócił" do nas.... Chyba pójde sobie popłakać.
:hand: :alien:

P.S.Podobaja mi się te nowe Roswelliańskie emoticonki, nie zauważyłam ich jeszcze. :tabasco:
I want out, because I love you so much Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon May 03, 2004 9:04 am

:abduct: :tabasco:
Taaaa tabasco jest najlepsze... Brendan nom na jego oficialna stronke nie moge sie dostac... az to pech no. Moze nie zapomnial... moze ma duzo pracy nad jakims nowym projektem :D

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Mon May 03, 2004 5:40 pm

A ja znalazłam cos takiego :]
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Mon May 03, 2004 5:47 pm

A i jeszcze takie drobnostki :]
Image
Image
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon May 03, 2004 6:41 pm

Ja natomiast znalazłam taki sobie fan art:
Image
Na tym zdjęciu wyglada jak kanibal :D Image to też jest fajne
Image Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sun May 09, 2004 2:44 pm

Mam parę fotek z brendanem, mam nadzieję, że ich nie było jeszcze:

Image

To jest niezłe :wink:
Image

Image
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun May 09, 2004 7:27 pm

to fioletowe, jak Michael uzywa poraz pierwszy swoich zdolnosci jest sliczne - jeszzce go nie widzialam

Liz hehe wszystkie oprocz ostatniego juz byly zamieszczane, ale mi osobiscie nie przeszkada umieszczanie fotek, ktore kiedystam juz byly zamieszczane, bo dla mnie nigdy dosc Brena! A to srodkowe to nalezy do moich ulubionych :oops: kiedys mialam fanart w sygnaturce z tej sesji zdjeciowej - ale gdzies mi sie pogubil w moich zborach:(
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Sun May 09, 2004 8:31 pm

Nad czym wy dyskutujecie?? ja widze tylko "This image was linked without permission from mediablvd.com " :( ... a szkoda bo dla mnie też nigdy dość Brendanka :D spać mi nie dają domysły co tam mogło być za zdjęcie :?
I want out, because I love you so much Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun May 09, 2004 8:57 pm

Kes glownie nad fotkami wyżej przez dziewczyny zamieszczone - ja je w każdym razie widze
wkleję ci te które najbardziej robi wrazenie :hearts:

Image
Last edited by ciekawska_osoba on Mon May 10, 2004 3:50 pm, edited 1 time in total.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Mon May 10, 2004 4:59 pm

Ach! ciekawska_osoba dziękuje ci bardzo, teraz widzę :D
To zdjęcie jest na prawdę super, było przez pewien cza moim ulubionym, ale ostatnio przestawiłam sie na "czczenie" innego :cheesy: :cheesy: ... nie wkleje go tu bo po pierwsze ta sztuka jeszcze nigdy mi się nie udała (nie mam pojęcia dlaczego) po drugie, mam je na dysku ale nie mam bladego pojęcia skąd... bardzo możliwe że z mediablvd, więc i tak byłaby informacja "this image was...itd" :roll:
Zainteresowanym mogę tylko powiedzieć że jest to screen caps z "Michael the guys and the greate snapple caper" jak Michaelek śpi w szkole na ławce :mrgreen: :hearts: słodkie... jeszcze trochę i będe nim miała zaklejony cały pokój 8)
A obiad rzeczywiście staje się zupełnie nie ważny w obliczu zdjęć Brena :cheesy:
I want out, because I love you so much Image

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Mon May 10, 2004 5:27 pm

Kes_ mam prosbe skoro nie wkleisz tego zdjecia tutaj to czy moglabys wyslam mi je mailem??? porosze... wydaje mi sie ze wiem o ktore chodzi... ale niestety po niezapowiedzianym formacie w moim komputerez utracilam cale swoje zasoby... a tego akurat nie moge ostatnio nigdzie znależc w necie....

a odnosnie zdjec Brena to i obiad i nic inne nie jest wazne...hehe moj tata nawet ostatnio skomentowal :" a ty dalej masz bzika na punkcie tego faceta ?? myslalem ze juz ci przeszlo..." heh a ja szczerze mowiac nie jestem pewna czy mi to wogole kiedys przejdzie... :wink:

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests