Brendan Fehr

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Jan 10, 2004 10:28 am

buziak :oops: no wiesz osóbko nie musiałaś ... 8) :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Jan 11, 2004 10:30 pm

Ramzes, mógłbyś częściej wrzucać fotki Brena. Miło na niego popatrzeć :D a ja nigdy nie mam czasu, żeby szuakć jego fotek (skupiłam się na Maji). Czasami jednak trafi mi się jakieś zdjęcie, dlatego co jakiś czas coś tu zamieszczę. :D

ma całkiem zgrabne nogi... :oops:
Image
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Jan 13, 2004 3:58 pm

Ramzes wrote:buziak :oops: no wiesz osóbko nie musiałaś ... 8) :P
hehehe tylko się nie przyzwyczajaj :wink:

zajavko dzięki za fotkę, ja ostatnio nie mam prawe zcasu na nic,
ale znalazłam kilka albumików naszego Miśka, znajdują się tam ok 400 jego fotek, sama jeszcze całości nie przejrzałam, podaję na razie jeden link, za niedługo kolejny:)
http://www.imagestation.com/album/?id=4288835793

Image
Image

chciałabym żeby i mnie taką kolację przygotował :hearts:
Image
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Jan 13, 2004 10:52 pm

_osóbko, ja też mam mało czasu. Wiadomo, szkoła i te rzeczy :D Jednak bedę starała się wrzucać fotki jak najczęściej. W końcu musimy sobie pomagać, co nie... :mrgreen:
to są fotki z planu III serii
Image
Image
Image
Image
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Wed Jan 14, 2004 9:35 pm

zauwazyliscie ze w 3 sezonie Brendan wygladał dosc grubo w porównaniu z 1 sezonem?
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Jan 14, 2004 9:51 pm

tak, też to zauważyłam. Nie wiem czy utył czy po prostu zmężniał, ale gdybym nie była jego fanką, to bym go chyba nie poznała...
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Wed Jan 14, 2004 10:03 pm

sadze ze utyl
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Wed Jan 14, 2004 10:09 pm

Ciekawe co byś zrobiła, gdyby ktoś powiedział ci, że Jason utył... ja bym mu chyba kłaki powyrywała...:cheesy:

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Wed Jan 14, 2004 10:14 pm

jakby ktos dzial ze przytyl i wyglada jak wieprz to bym zabila!!! a jakby poprostu ta osoba powiedziala ze przytyl troszeczke to bym byla tylko zla
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Jan 14, 2004 10:59 pm

Przypominam, że to temat o Brendanie :roll: A tak przy okazji, _osóbko, może ty wiesz coś o najnowszych planach filmowych Brendana. Moja wiedza zatrzymała się na Sugar. Ja postaram się poszukać czegoś o Brenie i jego najnowszych zdjęć w weekend, a na razie załączam link do zajawki :mrgreen: filmu Sugar



http://candy.arimi.us/video/sugar.mpg
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Wed Jan 14, 2004 11:13 pm

Sugar? Pierwsze słyszę... Jeśli dobrze rozumiem to jakiś film z Brenem, tak? Moja wiedza maleje z przybliżeniem się semestru :haha::haha::haha:

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Jan 15, 2004 10:05 am

a o czym jest ten film?
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Jan 15, 2004 10:40 am

; - ) napewno bys sie wsciekala zwlaszcza jakby ktos napisal, ze Jason wyglada jak patyk, poza tym Bren nareszcie nie wyglada jak sucha szkapa....

Liz hehe może pierwsze słyszysz bo nie jesteś Fehromanką a wtedy mogłoby ci to uciec z pamięci ;)
w między czasie były jeszcze takie filmy jak Edge of Madness, czy Biker Boyz (kilka screenow z tego ostatniego zamieściłam kilka stron wcześniej)

ostatnio Bren natomiast wystąpił w "The Long Weekend", film jest o dwoch braciach Edie i Cooperze (Bren gra Eda), Ed ma jeden weekend by ratować swoją karierę, ale ejgo brat ma inne plany na weekend chcąc odstresować brata (jakoś tak to idzie, ostatnio mój angielski się pogorszył, ale o tym pisze na jego stronce, więc jak ktoś chce to może sobie w orginale poczytać) :wink:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Jan 15, 2004 10:52 am

Właśnie, co z tym filmem "Sugar"? Swojego czasu czytałam coś na x.comie, i byłam zaintrygowana, bo zanosiło się na historię narkotykowych dealerów, ale potem nie słyszałam nowych wiadomości...co prawda ja jestem fanką Jasona, ale Brena też lubię :wink: zwłaszcza w ostatnich dniach cierpie na pogłębiony sentyment, po tym jak drugi raz obejrzałam "ID".
Jaki gruby, gdzie gruby?! W 3 sezonie pewnie każdy kto stanął obok Jasona, mógł wydawać się gruby :? Brendan był poprostu zawsze...mocno zbudowany. Jest taki screancaps z "Departure"- scena pozegnania Maxa i Michaela, obaj panowie sie obejmują...Max gdzieś tam zniknął :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Thu Jan 15, 2004 10:58 am

przytył, nie przytył, jaka to różnica :D po prostu zmężniał,
a tak poza tym to nie wiem i po co sobie kłaki wyrywać jakby ktoś powiedział o Jasonie że przytył? a jakby powiedział prawdę? przecież to rzadna zniewaga
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Jan 15, 2004 11:01 am

Lizziett wierz mi, że Max jest tak charakterystyczną postacią, że nie mógłby nigdy zniknąć niezależnie w czyich i jakich ramionach by sie znalazł :wink:

A Sugar miało już swoją premierę dawno temu w tamtum roku (24 marca), tak owszem to film o narkotykach, Bren zagrał tam główną rolę narkotykowego dealera
(...)"will be playing the lead role of “Butch”, a young street hustler described as “charismatic, compelling and street-savvy, yet with an inner vulnerability that later proves his undoing”.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Jan 15, 2004 11:42 am

troche pózno sie dowiedzielismy o tym filmie
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Thu Jan 15, 2004 4:49 pm

Ja o tym filmie wiedfziałam w momencie, gdy padła plotka, że Bren ściął włosy. Może ktoś wie czy ten film będzie w Polsce ??? Zapowiada się całkiem ciekawie, no i oczywiście przystojny Bren :mrgreen: O filmie z braćmi coś mi się oboło o uszy, teraz sobie przypominam. Jutro poszperam w internecie i wyniucham jakieś nowiśći.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Jan 16, 2004 10:23 am

; - ) hehe trzeba było być tu w Marcu 19;) było o tym głosno wtedy zarówno na stronce jak i tu na forum, gdzieś we wcześniejszych stronach jest o tym pisane,
kiedy będzie to w Polsce? nie wiem czy już nie jest, ja osobiście jeszcze nei szukałam tego - o wiele bardziej poszukiwałam Edge of Madness i Biker Boyz :cheesy: Ale ten film mam również na swojej liście;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Fri Jan 16, 2004 12:04 pm

no w marcu mnie tu nie bylo, ale za to teraz jestem
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests