Shiri & Jason

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Czy między Shiri & Jason'em coś było?

Oczywiście na pierwszy rzut oka widać, że między nimi iskrzyło
15
38%
Nieeee to tylko zwykła przyjaźń
16
41%
Trudno powiedzieć...
8
21%
 
Total votes: 39

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Feb 26, 2004 7:16 pm

Graalion ale np Brendan z Majadra byli razem na prawde i w serialu. Z Jasonem i Shiri mogło być tak samo. Po za tym z ich wsólnych zdjęć np z planu 4AAAB wynikało to że się naprawde bardzo lubią. Jeśli ich jeszcze nie widzialeś to ci powiem ze na tych zdjęciach oboje sie uśmiechali do siebie i przytulali.
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Feb 29, 2004 1:31 am

Bo tworzą taką ładną parę 8)

A tamte zdjęcia - heh, tylko przyjaciele :!: Zresztą, co tu będę dużo mówił, miłość chadza własnymi ścieżkami.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Wed Mar 17, 2004 12:01 pm

jako serialowa para byli ok, ale trzeba pamiętać że są aktorami i tam grali tylko swoje role (a że tak dobrze im to wychodziło to już inna sprawa :wink: ) w życiu realnym są zupełnie innymi osobami i najpewniej mają też inne upodobania, co innego pociąga, widać między Jasonem i Kate coś zaiskrzyło chociaż w serialu granie rodzeństwa też im dobrze wychodziło, serial swoje, życie swoje

BTW: a Jason jest jeszcze z Kate, ktoś to może wie, bo ja coś nigdzie nie znalazłam takiej informacji
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Apr 10, 2004 6:04 pm

Wiecie co...oglądając te zdjęcia zaciekawiło mnie "Ciekawe jak Shiri się czuła gdy Janson ją całował??" :mrgreen: :lol:
Image
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Sun May 16, 2004 5:44 pm

Sysia, oni już nie są razem od jakiegoś czasu, w każdym razie tak czytałam.

A co do tych pocałunków, to myślał o mnie i nadal myśli :mrgreen: :serce:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Jun 13, 2004 4:56 pm

narazie nici z pary S&J. Shiri jest obecnie zajęta jak słyszałam, ale co tam ważne że Jason jest wolny!!! 8) :cheesy:
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Jun 13, 2004 6:10 pm

Nie jest już z Kathy? :(
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Sep 30, 2004 8:22 pm

Znalazłam taką małą ciekawostkę - cytat z artykułu w którym Shiri opowiada o swoich odczuciach i pracy z Jasonem kiedy po raz pierwszy przygotowywali się do scen pocałunków. Początki są zawsze trudne , potem Shiri nie miała juz takich oporów. :mrgreen:

I niżej ich wspólne zdjęcie spoza planu filmowego. Czyż nie słodkie ?

Image

"Given the number of intimate scenes between Appleby and Behr in the first season, it's a good thing the two young actors enjoy working together. "Jason is a really wonderful person to work with, very professional and prepared," Appleby notes. "We've become really good friends. Of course, it can be hard, because we spend so many hours a day playing this intense couple. But we're able to communicate and figure it all out. I like working with him because he's there for me. When we do scenes that are uncomfortable, like scenes where we're making out, Jason makes it very comfortable to shoot. I feel lucky to be working with him every day. But no matter who you're working with, it's difficult to do that kind of stuff because it's so personal. I may be playing a character, someone who is not me, but that is still my body, you know? That's my mouth he's kissing! Jason is wonderful. He'll say, 'Is this comfortable for you? Do you want me to put my hand somewhere else?' And I don't feel uncomfortable saying certain things. So I think we're both lucky." Besides Behr, another of Appleby's closest friends in the cast is Delfino." From the Jason-Behr.com News Archive.
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Oct 01, 2004 9:53 am

Jak to nie jest chemia to ja juz na prawdę nie wiem co to jest... :D
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 2 guests