Majandra Delfino

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Mon Feb 23, 2004 2:50 pm

Dzięki za wklejenie przede wszystkim wywiadu z Majandrą. Teraz mam mało czasu, ale potem na pewno przeczytam. Co do ich duetu, to tak naprawdę wiem bradzo mało. Dopiero niedawno się nim zainteresowałam.

Rzeczywiście, masz rację, ja też widziałam tylko wycinkiz Arkanium. W sumie to nic dziwnego, Robert jest francuską wokalistką, a Arkanium to francuska gazeta. Ciekawi mnie tylko jak popularna jest Robert w swoim kraju. No i chciałąbym w końcu usłyszeć chociaż jedną jej piosenkę. Na razie bezskutecznie przekopuję net, nie mogąc nic znaleźć. A do tego ten cholerny francuski. Nic nie rozumiem. Poniżej link do angielskiej strony o Robert

http://www.princess-robert.com/

Ps. Brendanfehrfan, strona o Majandrze, o której pisałaś jej jedną najlepszych stron poświęconych muzyce Majandry
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon Feb 23, 2004 3:23 pm

hymm... dobrze wiedziec ze to jedna z najlepszych stron :D A ta Roberta mi sie wydaje jakas dziwna hymm... sciagne sobie jakas jej muze i zobacze jaki ma glos bo na pierwszy rzut oka wydaje mi sie ze skrzeczy :) ale dobra... A czy taka z niej princess to tez nie wiem... :)

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Feb 24, 2004 11:38 am

Muzyki Roberty nie mogę znaleźć i nie za bardzo wiem jak szukać. Podejrzewam, że muzycznie podobna jest do Majandry, w końcu ten duet nie wziął się z niczego. A tak w ogóle to znalazłam stronę, gdzie jest okładka Arkanium z października chyba, do którego dołączony był singiel Majandry&Robert, do którego teraz kręci się teledysky. Oczywiście wiadomośc ta nie jest sprawdzona, bo strona jest po francusku, a ja naprawdę nic nie rozumiem.

http://www.viapresse.com/van2/pages/rec ... 9060013001

Ps. Tak przy okazji, wydaję mi się, że jeszcze można kupić ten numer
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Fri Feb 27, 2004 11:08 pm

szukalam troche jakiejs muzyki roberty ale nigdzie nie moglam znalesc dzisiaj piatek - wydaje mi sie ze to dzisiaj jest koncert Roberta & Majandra :) a co do muzyki (o ktorej ciagle nawijam :) ) to probowalam cos moze znalesc na iMeshu itp ale tam jest tyle Robert... ze potrzebne mi nazwisko a z tym to kiepsko...

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Fri Feb 27, 2004 11:43 pm

I znowu zapomniałam. Przez cały tydzień myślałam o tym koncercie i zapomniałam. Dzisiaj (i jutro) odbywa się koncert Robert& Majandry. Myślę, że już jutro wieczorem będzie można poczytać coś na forum Majandry. Fanki Maji powinny wrócić już z koncertu, a nie sądzę, żeby nie śpieszyły się z opowiadaniem swoich wrażeń :D
Co do Robert, też szukam jej muzyki, ale mam teraz trochę mało czasu. Szukam w imeshu pod różnymi kombinacjami, ale to na nic. Chyba z pasuję na czas nieokreślony. Wznowię szukanie jak trochę popracuję nad szkołą.
Brendanfehrfan, jak być coś znalazła, to powiadom :mrgreen: a na razie wrzucam trzy fanarty
Image
Image
Image
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sat Feb 28, 2004 12:44 pm

Normalnie, bomba :mrgreen:
Po pierwsze, brendanfehrfan, znalazłam piosenki Roberty. Co prawda, nie chcą się ściągać, ale znalazłam. W imeshu musisz wpisać "Princesse Robert". Powinny wyskoczyć jej piosenki. W razie niepowodzenia prubój, aż do skutku. Ja ściągam wszystkie piosenki z jej albumu :Sine"
Po drugie, dowiedziałam się czegoś więcej na temat wspólnego teledysku R&M. Twórcą jest SEbastien Rossignol. Ponoć bardzo miły i utalentowany. Jest twórcą grafiki komputerowej 3D. Pracował przy teledyskach m.in "Flowers" Emilie Simon. Niżej sxcreeny z tego teledysku


Image

Jeżeli chciałabyś zobaczyć ten teledysk to podaję adres, gdzie można go ściągnąc
http://data4.nobrain.free.fr/emilie.mov

No i jeszcze na forum Majandry jest osoba, która miała to szczęście i widziała 30 sekund teledysku M&R. Jest zachwycona. Pisze, że jest mroczny, przerażający, a zarazem fascynujący i niesamowicie klimatyczny.

Produkcja teledysku ma zakończyć się w połowie marca.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Feb 29, 2004 7:48 pm

zajavka spadalas mi poprostu z nieba tez sobie jej plytke sciagam jednak jest pewien - tego wszystkiego w teledysku nie zobacze Majandry a szczerze mowiac to liczylam na to :( no ale trudno (przynajmniej tak mi sie wydaje bo przeciez pracuje nad grafika... a co do teledysku to juz sciagam plytke rowniez jak jest podobna do muzy Majanry to mi sie spodoba jak poslucham skomentuje jeszcze raz thx zajavka za info


Teledysk jest naprawde spox piosenka tez ujdzie


aaa i jeszcze cos w programach typu iMesh mozna tez wpisac Robert Miles jak to wpisalam pokazalo mi sie dwa razy wiecej (przynajmniej w soulseeku ) :)
Tego bym sie nie spodziewala ale jej muza (Roberty) to czysty dence i techno myslalam ze jej muza jest mroczna i wogle styl a la Majandra a tu - techno wow

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Feb 29, 2004 8:37 pm

Brendanfehr, dzięki za info, co można jeszcze wpisać w imeshu, bo mis ię do tej pory nie udało nic ściągnąć. To co mi sę ściągało się zawiesiło i nie chciało się reaktywować, a mam problemy z ponownym znalezieniem plików do ściągnięcia. Teraz powinno być łatweij. T
Techno i dance mówisz. Hmm, ciekawe.... Ich duecik może być naprawdę ciekawy, bo muzyka Majandry na pewno nie jest technem.
O piątkowym i sobotnim koncercie na razie cisza. Na forum Majandry ciągle pustki. Fanki chyba jeszcze nie wróciły z Europy, chociaż powinny.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sun Feb 29, 2004 8:40 pm

To one specjalnie pojechały do Europy??? Jakbym miała takie możliwości to bym pojechała do USA, odwiedzić Jasona :cheesy:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Feb 29, 2004 8:57 pm

Tak, pojechały do Europy zobaczyć Majandrę. I cofam swoje poprzednie słowa. Są już pierwsze posty o koncercie. Są zachwycone. Koncertem, Majandrą, jej urodą i bezpośredniością (jedna z fanek pisze, że spędziła z koleżankami całą noc na robiąc zdjęcia, rozmawiając z nią itp.). Podobno wygląda oszałamiająco, niesamowicie śpiewa i jest niezwykle bezpośrednia. Na koncercie był też Devon - jej chłopak. To na razie tyle. Postów jeszcze jest mało. Dopiero wracają

Ps. brendanfehrfan, a skąd wiesz, ze Robert to Robert Miles. To potwierdzona informacja?? Na imeshu są piosenki w j. angielskim, a ona zdaje się spiewa po francusku.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Feb 29, 2004 9:37 pm

wyszukiwalam Princess Robert i w autor bylo podane Robert Miles a pozatym jak szukalam w soulseeku to byla podana nazwa plyty i zgadzala sie z autentyczna nazwa

a i jeszcze cos mam pytanie czy dreamerland to plyta Roberty?
Pytam bo nie wchodza mi stronki Roberty jesli tak to sie nie dziwie czego ja nazywaja princess :)

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Feb 29, 2004 9:52 pm

Musiałaś się pomylić. Teraz to wiem na pewno. Właśnie ściągnęłam sobie piosenki Robert, a nie Robert Miles. Wszystkie są po francusku i mają podobny klimat jak piosenki Majandry. Wyskoczyły jak wpisałam Princesse Robert. Robert Miles to nie Robert jestem tego pewna. Spróbuj jeszcze raz i ściągaj tylko francuskie piosenki. Wracając do piosenek Robert. Są podobne w klimatach do Majandry. Jest trochę mniej elektroniki, więcej elementów gotyckich/średniowiecznych, ale klimaty też mroczne i przygnębiające.
Poniżej link do strony gdzie jest dużo zdjęć z większości koncertów Maji
http://digilander.libero.it/majandradelfino/master.html
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Feb 29, 2004 9:55 pm

sorrki za wielka pomylke ale z tym iMeshem mi sie pomylilo Roberta M. :) to chyba jednak nie ta Roberta... raczej nie przynajmniej tak mi sie wydaje.... szkoda bo gdyby to byla ona to ma fajne piosenki :) bede szukala dalej...

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Mon Mar 01, 2004 1:03 am

Każdy może się pomylić. Mi osobiście piosenki Robert nie za bardzo się spodobały. Słuchając ich czułam się jakbym przeniosła się do średniowiecza,a nie tego chciałam. Ale nie o tym chciałam pisać. Na rorum Maji multum postów z koncertów. Wrażenia, opinie i zachwyty. Niestety nie miałam ochoty tego czytać, więc tylko przerzuciłam na szybko. Ogólnie - zachwyt nad zachwyty. Są już pierwsze zdjęcia (duże, dlatego linki)
http://photopile.com/photos/candyspark/family/99167.jpg
http://photopile.com/photos/candyspark/family/99168.jpg
http://photopile.com/photos/candyspark/family/99169.jpg
http://site.voila.fr/lovelymaria/con01/gss06.jpg
http://site.voila.fr/lovelymaria/con01/gss07.jpg
http://site.voila.fr/lovelymaria/con01/gss09.jpg
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Mar 02, 2004 9:14 am

ladne zdjecia na jednym nawet zdawalo mi sie ze wyladniala co do roberty to jest kiepska... ale ich wspolnych piosenek nie slyszalam a chcialabym... chcialabym zkbaczyc jak maji wychodzi spiewanie po fr.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Mar 02, 2004 5:49 pm

Z tego co czytałam, to na koncercie oprócz wspólnych piosenek (nie było ich dużo) każda z nich wykonywała swoje piosenki (przynajmniej Majandra). Zaśpiewała wszystkie piosenki ze swojej płyty (na forum coraz częściej mówi się o nowym albumie). Natomiast, co do śpiewania po francusku przez Maję. Nie śpiewa ona po francusku. Widziałam tekst ich wspólnej piosenki i tekst jest pisany na przemian po angielsku i francusku. Więc nie usłyszymy Maji po francusku. Wracając jeszcze do koncertu - wieczorem wkleję jakąś opowieśc jednej z uczestniczek koncertu, a na razie jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że na koncercie puszczono kawełek wspólnego teledysku M&R. Fanki zachwycone. :mrgreen:
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Tue Mar 02, 2004 10:56 pm

thx za info :) myslalam ze obie spiewaja po fr. na jakiej stronce ty to wszystko czytasz zajavka?

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Mar 03, 2004 9:03 pm

Dzięki, brendanfehrfan :D O koncercie czytam na forum Majandry, które znajduje się na crashdown.com. Można tam znależć wszystko - od głupich gierek po takie informacje, jakie podawałam wyżej. Natomiast o samym duecie M&R informacje czerpie ze strony http://www.majandra-scatterheart.com/~majandra-robert/. Tyle że, tu nie czytam, tylko się domyślam, bo nie znam francuskiego :wink:
Czy ściągnęłas już może piosenki Robert z imesha ?? Jeżeli tak, to jak ci się podobały ???

[/img]
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sat Mar 06, 2004 4:54 pm

Trochę za późno przeczytałam wasze posty. Właśnie przed chwilką usunęłam doszczętnie z komputera wszystkie pięc piosenek Robert. Tak bym wam przysłała. Znalazłam je pod nazwą Princesse Robert. Jak się nie udaje to spróbujcie dopisać przed tym French.
Wracając do zeszłotygodniowego koncertu Majandry&Robert. Na forum Majandry pełno jest już zdjęć i rozwlekłych historii fanek. Odezwała się też sama Majandra, dziękując fankom za przyjazd do Paryża i miłe przyjęcie.
So I cant thank you enough for the warmth in chilly Paris. You guys were amazing. I couldnt have had a better time. Next time I will come for much longer. It is my goal now to find a way to get you my CD remanufactured again since so many of you missed out on the opportunity of finding one. Your support will make it a breeze Im sure. There will then be a whole brand new CD for the summer for everyone.
The birthday gifts! My goodness. The basket. Jeez the basket. Okay every bit of food in there was devoured instantly by Devon and myself. The clogs, the cow, the champagne glasses, the candles from holland ah the list goes on! Schleping it back was quitea joy and a challenge! Of course how do I not mention my book with the fairy tale and the letters which was so beautifully put together and just hilarious and touching it made me laugh and put my hand on my chest back and forth and back and forth. Laurence's manipulation of a picture of me and Johnny made me and Devon laugh so hard! It's so great to see that so many of you have found such great relationships through the board and the shows and the music.
The art in this book and from so many of you is amazing. So much talent and using it on pictures of me? I will not ask you to stop that is for sure (a tad selfish...yeah so?...hehe)
You truly made my birthday. See it was very rushed when It came on that land friday here in lala where I was crazed with work and preparations for Paris. I didnt get to do anything for it...but you guys made it awesome, amazing and so much a surprise. Now I must spend every birthday in Paris!
You spoil me...
dont stop....

Love and Besos,
Majandra


I teraz ma dylemat . Nie wiem czy wklejać te wszystkie zdjęcia i wypowiedzi tutaj, czy po prostu dać link. Najlepiej dać link. Zdjęć jest bardzo dużo, a ja nie chcę ich selekcjonować. Oto link
http://www.mediablvd.com/forums/viewtopic.php?t=12075
Niestety, muszę napisać, że mi Majandra się nie podobała. Kręcone włosy, biała suknia to nie Majandra, którą lubię. A jak wam się podoba??
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Mar 10, 2004 5:20 pm

Też żałuję, że je wykasowałam. Chciałabym, żeby ktoś jeszcze je znał oprócz mnie. Ale tak między nami mówiąc, nie były zbyt ciekawe i niewiele straciłeście.
A co tam u majandry??? Zachwyty pokoncertowe troszkę opadły i forum powoli wraca do starego tempa. Od jakiegoś czasu fanki dyskutują o nowym albumie Majandry, który ma niby wyjść w wakacje. Ponoć dwie nowe piosenki były spiewane na koncercie az Robert. Jest to informacja nie potwierdzona. Ale ja mam nadzieje, ze to prawda. :D
14 marca, czyli za cztery dni, premiera filmu Majandry "Celeste in the city" Na pierwsze wrazenia musimy jeszcze poczekac, ale screeeny juz sa:
Image
Image
a ponizej plakat
Image
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests