Majandra Delfino

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Bastian
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jan 10, 2004 5:45 pm

Post by Bastian » Mon Jan 12, 2004 5:48 pm

To Majandra grała w "Koszmarze minionego lata" ? :shock: Teraz to już zupełnie stwierdzam, że nie ma w sobie zupełnie nic co pozwala ja zauważyć i zapamiętać. Chyba powinna chodzić z kartką - "To ja Majandra"
Nawet najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie. Bo aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać mężczyznę, wystarczyła kobieta.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Jan 13, 2004 11:13 pm

No nie ważne.....Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, jak to się zwykło mówić :roll: Wrzucę zaraz kolejne zdjęcia, chociaż muszę przyznać, że to się robi coraz nudniejsze. Ja wrzucam, pojawiają się trzy komentarze o jej urodzie, a ja znowu wrzucam i pojawiają się trzy posty o jej urodzie i tak wkółko. A może byśmy wzięli przykład z fanek Jasona i zaczęlibyśmy konstruktywne dyskusje na temat.

Image
Image
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Jan 14, 2004 8:08 am

Pirewszy komentarz o jej urodzie: jakaś szczególnie ładna to Majandra nie jest.
Konstruktywna dyskusja: żle jej w ciemnych włosach.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Jan 14, 2004 9:53 pm

Och, dziękuję za te budujące posty, które pozwalają nam prowadzić konstruktywną dyskusję :twisted: jak ja na to czekałam :cheesy: Generalnie ja też wolę Majandrę w jasnych włosch, niekoniecznie długich, ale wydaję mi się, że na tych zdjęciach z gali playstation nie wygląda źle. Mi się podoba. Jest intrygująca i niebezpiecznie *ale to brzmi w usyach dziewczyny) 8)
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Jan 14, 2004 11:07 pm

Pojawiły się nowe fotki maji w interenecie. Szóstego stycznia Majandra była na premierze filmu " The L World" Była tam ze swoim chłopakiem, który jest nam wszystkim dobrze znany. Muszę przyznać, że bardzo się zdziwiłam widząc te zdjęcia, ale ogólnie podoba mi się ta para.

Ps. Przy okazji jej facet bywa na jej koncertach. Mam nawet fotkę.
Image
Image
Image
Image
Image
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Thu Jan 15, 2004 4:55 pm

Ten jej całkiem ładny chłopak, to Devon Gummersall. Jedna z ważniejszych postaci deugiego sezonu, podczas którego zajmował się głównie podrywaniem Liz.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Jan 18, 2004 12:40 am

Miło mi, że zaakceptowaliście jej nowy związek. Majandra na pewno by się ucieszyła :twisted: Podrążyłam dzisiaj dlaej temat jej płyty i znalazłam kolejną porcję jej obrazków z okładki płyty.
Image
Image

a to sama płyta
Image
A tak przy okazji, to może któreś z was słyszało chopciaż kawełek jej płyty???
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Jan 28, 2004 4:33 pm

Fajnie, że temat już działa, tylko nie rozumiem czemu usunięto te kilka postów o mużyce Majandry. Chyba nie było nie na temat, tutaj rozmawia się o Majandrze i rzeczach związanych z nią bezpośrednio np. o muzyce.
;) piosenka o której mówiłas nie jest piosenką Majandry. Je piosenki to m.in te które słychać w odcinku "Behind the music". Jeśli cię to interesuję, to bliższe informacje w "Muzyce"
Znalazłam zdjęcia, z których jasno wynika, że Majandra grała całkiem niedawno w Boston Public. Nie wiem kogo grała i jak duża była jej rola, ale na pewno jest to jedna z jej świeższych ról, bo 15 stycznia była emisja odcinka z Majandrą, no właśnie nie wiem czy Ameryce czy w Anglii.
Image
Image
Majandrateż wzięła ostatnio udział w produkcji filmu "Celeste in the city". Gra tu dziewczynę ze wsi, która przyjeżdża do pracy w redakcji gazety w wielkim mieście. Oczywiście nikt jej nie lubi, bo jest brzydka i żle ubrana, jednak potem to się zmienia, a Celeste znajduję nawet miłość. Oczywiście jest to komedia romantyczna. Poniżej daję trailer
http://kravingcandy.net/multimedia/majandra/celeste.wmv
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Jan 28, 2004 5:30 pm

Okey, po prostu zdziwiłam się, że zostały usunięte posty, które może nie były zbyt rozwinięte, ale nie były nie na temat, a co więcej mogły choć trochę odejśc od tematu "jaka ona brzydka". Wiem, że temat o mużyce Maji jest już w dziale Muzyka, ale tamten temat utknął pół roku temu w martwym punkcie.
Bardzo się cieszę, że w końcu otworzono ten pokoik.
Last edited by zajavka on Wed Jan 28, 2004 7:10 pm, edited 1 time in total.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Wed Jan 28, 2004 7:06 pm

Pedros wrote:Zaproponowałem aby Ela zajmowała się tematami facetów, a ja tematami kobiet, odpowiedzi nie dostałem, więc albo ona tu bywa jeszcze rzadziej od ciekawskiej_osoby, albo mnie olała....
Na przyszłość... jeśli się już blokuje tematy, to się usuwa posty, a nie zamyka i olewa....
Ela zajmuje się tematami poświęconymi Jasonowi. Twój PM przyjęła do wiadomości lub próbę odpowiedzi przerwała awaria.

Ja zamykam tematy i jest to moja - praktykowana od jakiegoś już czasu - nowa taktyka walki z bredniami. Zablokowanie tematu zamiast natychmiastowego usuwania postów ma wiele plusów. Pierwszy - mam więcej czasu.
Drugi - zablokowanie tematu jest formą kary dla osób, które robią z dyskusji bełkot.
Trzeci - zanim dyskusja zostanie usunięta, wszyscy zainteresowani mogą ją sobie przeczytać i wiedzą, czym charakteryzują się dyskusje, jakich nie należy prowadzić.
Czwarty - zablokowanie tematu pozwala odczekać, aż mimią emocje użytkowników, co zmniejsza prawdopodobieństwo ponownego wszczęcia dennej wymiany zdań po jej usunięciu.

Jestem częściej od was na Forum, jednak nie wynika to z dużej ilości mojego czasu, lecz charakteru mojej pracy. Mogę bardziej na bierząco wyłapywać niepotrzebne posty. Jednakż nie mam czasu wszędzie siedzieć i wybierać, i wydzielać, i usuwać... Dlatego blokuję temat pozostawiając reszę roboty wam - moderatorom. Jeśli więc wchodzicie na swój rewir, to w pierwszej kolejności powinniście kierować się do tematów oznaczonych jako zamknięte - wiedząc, że są to tematy, które oczekują na waszą reakcję.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Wed Jan 28, 2004 7:40 pm

ok, przyjolem do wiadomości.

Ja zaglądam tu w miarę często i jeżeli widze, iż topic schodzi na psy to kasuję na bieżąco. czasami zdarza sie że pozwalam jeszcze poprowadzic rozmowe, ale później działam. nie chce mi się tylko czytać i moderować tematów o facetach(mało mnie interesują), a szczególnie o jasonie, bo dla mnie to bełkot(nie treść postów-broń boże, bo i tak nie czytam, wiec nie wiem), ale jestem wkurzony na to, ze jego fanki pchają się na inne topici i wzdychają do niego zmieniając temat, wiec nie mam na to ochoty(zeby czytac te posty, jesli wygladaja tak samo), wole KOBIETY i ew. inne posty(np. ciekawe zdjęcia, lub o mnie popularnych facetach)
Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Thu Jan 29, 2004 11:29 pm

Przede wszystkim, być może tego nie widać, ale staram się trzymać ten pokoik na jakimś poziomie. Nie wklejam tylko zdjęć z jednozdaniowym komentarze (choć tak bywało i bywa), wyszukuję ciekawostki, newsy o Majandrze, zamieszczam linki do trailerów z jej filmów, szukam rzeczy związanych z nią jako piosenkarką i malarką. Jednak łatwiej by mi było gdybym nie była sama. Mimo że ten pokoik jest dość popularny, to oprócz mnie nie ma chyba innego prawdziwego fana Majandry. Wszyscy wpadają tu tylko popatrzeć i po komentować. U Jasona takich prawdziwych fanek, które chcą dyskutować o czyś więcej niż jego wyglądzie jest chyba trzy. Tutaj jestem tylko ja, przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Staram się prowokować tych wszystkich, którzy tu wpadają do jakichś wniosków. Okey, nie wszystkie są zbyt wnikliwe, a niektóre zbyt często można streścić słowem - brzydka/kie/ko, ale czemu usuwa się np. posty o muzyce. Było ich chyba kilka, temat się dopiero rozwijał (mam taką nadzieję), zaczęło się skromnie, ale gdy dziewczyna piszę, że podoba się jej tylko jedna piosenka Maji, to ciśnie mi się na usta pytanie - która??- i niestety nie widzę sensu w rozszerzaniu tego postu, bo komentować i dyskutować miałam zamiar w nastęnym poście. Zamiast usuwać te posty, może warto było by poczekać, aż ten wątek się rozwinie a potem przerzucić go do pokoiku - Muzyka Majandry. To właściwie tyle z kwestii rozmyślań na temat forum.
Jakiś czas temu zamiweszczałam zdjęcia z filmu Maji "States evidence" gdzie Majandra gra dziewczynę - punkówę. Udało mi się znaleźć stronę tego filmu, gdzie jest opis fabuły postaći Maji i trailer i wiele innych rzeczy.
Jednak strona jest zabezpieczona przed kopiowaniem, dlatego podaję tylko link

http://www.statesevidence1.com

Ja na razie przerzuciłam tylko pobieżnie stronę, ale wydaję mi się, że to będzie dość ciekawy film.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

Lyss
Pleciuga
Posts: 618
Joined: Tue Dec 09, 2003 10:24 pm
Location: Swiar wampirow..raj dla kriw, pieklo dla smiertelnikow
Contact:

Post by Lyss » Sat Jan 31, 2004 7:14 pm

a tutaj mam dla was trzy fanarty mari....zrobione przez ... to zalezy czy wam sie spodoba :D
Image
Image
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Jan 31, 2004 7:55 pm

Pomysły całkiem fajne, wykonanie ... bez komentarza.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Feb 01, 2004 10:52 pm

Pogrzebałam trochę na forum Maji i znalazłam trochę więcej informacji o jej najnowszym filmie i Boston Public.

Do jej nowego filmu "Celeste in the city" zdjęcia kręcone są w Toronto. Film robiony jest dla telewizji, premiera w marcu. Oprócz Majandry gra tam też odtwórca Xander z Buffy

ABC Family Hopes Celeste Is Best


-- Multichannel News, 11/21/2003 2:57:00 PM

ABC Family is scheduled to begin principal photography Nov. 23 on original telepic Celeste in the City in Toronto.

The film -- starring Majandra Delfino (Roswell, Traffic), Nicholas Brendon (Buffy the Vampire Slayer) and Ethan Embry (Dragnet, Sweet Home Alabama) -- is scheduled to premiere on the network in March.

The movie follows Celeste (Delfino), who moves from Maine to New York for her first job after college at the city's top newspaper. There, she discovers that she’s only a fact-checker, not an editorial assistant, and that her wardrobe and confidence may not be Big Apple-ready.

That changes when her cousin, Dana (Brendon), and a group of his best friends decide to make Celeste look as smart and sophisticated on the outside as she is on the inside.

Majandra rzeczywiście grałą w Boston Public. Odcinek ten był wyświetlony w piątek 10 stycznia tego roku. Maja zagrała Jill Sharp - dziewczynę, która, jak określiła jedna z fanek Maji, była skończoną (brzydki wyraz). Dziewczyny na forum zachwycomne są grą Majandry. Są pod wrażeniem jej gry i prawdziwości wykreowanej roli

[
I wanted to come in and say what a wonderful job Majandra did. Her portrayal of Jill Sharp was amazing. Like someone else said, she made me not like the character. Jill was a total bitch. She was very manipulative and deceiving. Majandra showed those characteristics in her acting. She did a great job. So kudos to her.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Mon Feb 02, 2004 12:26 am

Lyss ten 3 obrazek przerobionej Majandry jest całkiem udany, ale ten drugi troche bym poprawił - zwłaszcza że z całego Roswell to własnie Majandre Delfino najbardziej lubię.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sun Feb 08, 2004 8:27 pm

Chciałam tylko zamieścić kilka zdjęć Majandry związanych z jej płytą i koncertami

Image

Image

Image

Image

Czemu zamieszczam te zdjęcie ??/Otóż amerykańskie fanki planują pojechać do Paryża na koncert Majandry i Robert 27 lub 28 lutego. Mają nadzieję zobaczyć i posłuchać Maji na żywo, a także liczą, że zobaczą chłopaka Maji oraz Brendana, który także bywa na koncertach Maji. Podejrzewam, że po powrocie na forum amerykańskim będzie wrzało od ciekawych wypowiedzi.
Image
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Tue Feb 10, 2004 1:23 am

Jeśli o mnie chodzi, to z chęcią wybrałabym się na koncert Majandry :) chociaż nie przepadam za wszystkimi jej piosenkami (np.Tattoo).
Wrzucam kilka bardzo ładnych tapetek, 800x600, które wyszperałam w sieci:
Maja jako Królewna Śnieżka (?)
Image
Image
Image
Image
nawiązujący do tematyki koncertowej art ze słowami piosenki "Hell and Bliss":
Image
Image
i jako ostatnia tapetka zrobiona z jej jednej z najładniejszych photek (wg mnie):
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Tue Feb 10, 2004 2:19 pm

ja bym nie chciala isc na jej koncert, jej muzyka mi sie nie podoba (oprocz jednej piosenki) juz wole muzyke shakiry
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Feb 10, 2004 5:52 pm

Piosenka króra ci się podoba nie jest piosenką Maji.
Last edited by zajavka on Tue Feb 10, 2004 7:08 pm, edited 1 time in total.
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests