Majandra Delfino

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Tue Feb 10, 2004 6:09 pm

Chodzi o ,,In the air tonight"?

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Tue Feb 10, 2004 7:25 pm

ale na kazie pisze ze to majandra delfino, liz to nie ota piosenke chodzi
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Feb 10, 2004 8:35 pm

Piosenkę o której mówimy (jest to piosenka z początku ch-ch-changes) jest tylko wykonywana przez Majandrę. Jej piosenki i tylko jej są wyłącznie na jej płycie. Jest to sześć piosenek
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Feb 10, 2004 8:37 pm

Moi drodzy, mylicie fakty - "In the air tonight" to piosenka Phil'a Collins'a z płyty Face Value z 1981. Natomiast Majandra tylko ją wykonywała (pod koniec odcinka Blind Date). Dowód macie na dole strony http://roswell.na.nu/mp3s/season_01/114.html.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Feb 10, 2004 8:49 pm

Nie liczy się ilość tylko jakość - zajavka na pewno to potwierdzi. Muzyka Majandry nie jest może łatwa w odbiorze jak pop wspomnianej Shakiry, ale dla mnie jest po prostu świetna. Ciekawe instrumenty, niezłe wstawki elektroniczne, a szczególnie głos Maji - widać, że ma naprawdę spore możliwości. Dlatego z nieciepliwością czekam na kolejną, mam nadzieję że dłuższą płytę.

Dodane później: p. moderatorze, proszę mi tutaj nie kasować postów, bo wygląda, że odpowiadam sam sobie.

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Tue Feb 10, 2004 9:58 pm

Jej muzyka może ma coś ciekawego w sobie, jednak nie moge jej do konca przetrawić... - pomimo, że Majandrę bardzo lubię. A co do muzyki pop - ona powoli zaczyna się nudzić i widze, że nie tylko mi - kiedyś nawet ją często słuchałem (jekis 5 lat temu) teraz jednak wręcz coraz bardzje spoda na coraz niższe stopnie - jedyne co jest nizej to chyba disco polo...

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Feb 10, 2004 10:58 pm

Popieram Luki, popieram :D

Na początku nie podobała mi się muzyka Majandry. Ja kręce się w trochę innych klimatach, głównie polskich. Jednak któregoś dnia postanowiłam usiąść na krześle, posłuchać piosenek i zakochałam się. Nie we wszystkich, oczywiście. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, co zrobiła Majandra. Każda piosenka jest inna. Są podobne, ale jednak każda jest niepowtarzalna. Naprawdę radzę wam posłuchać jeszcze raz, bo to co Majandra pokazała w serialu to tylko namiastka jej talentu.

Ja też bym prosiła o nie usuwanie postów. Muszę się domyślać o czym pisze Luki, a to nie jest przyjemne :? Chciałabym też wiedzieć, kto się wypowiadał by móc odpisać na jego posta
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Feb 17, 2004 7:22 pm

Wiem, że nie powinnam pisać po sobie, ale jak nikt nie odpowiada, to muszę :D
Przede wszysttkim koncer Majandry&Robert w Paryżu już za kiolka dni. Chciałabym tam pojechać. Zobaczyć i usłyszeć Majandrę na żywo. To jest przeżycie :twisted: Amerykańskie fanki już się szykują. Przy okazji, jestem dla nich pełna podziwu. Lecą przez ocean, żeby zobaczyć swoją gwiazdę. Na podobne poświęcenie stać byłoby tylko fanów Shiri, gdyby się dowiedzieli, że Shiri ot tak po sassiedzku - w Hiszpania daje roznegliżowany pokaz :twisted: Mimo że nie jadę na koncert, to chciałabym, żeby było już po, żeby poczytać wrażenia. Jak było itp. Mam nadzieję, że fanki nie będą oszczędne w słowach :cheesy:

Dla fanów muzyki Majandry znalazłam stronę, gdzie jest remix piosenki "Tatoo". U mnie nie chodzi, więc nie wiem jak to brzmi.
Znalazłam też stronę nowego filmu Maji "Celeste...." Są tam zdjęcia Maji, jej biografia i opis filmu.

http://www.empireofmodernthought.com./
http://abcfamily.go.com/celesteinthecity/index.html
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Tue Feb 17, 2004 9:14 pm

Kiedy ten fim wejdzie do kin?
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Tue Feb 17, 2004 9:33 pm

Nigdy....Film przeznaczony jest dla telewizji. Premiera 14 marca
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Tue Feb 17, 2004 9:40 pm

aaa. To znając naszą telewizje to albo ten film wejdzie u nas tak za 2, 3 lata albo nigdy :cheesy:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Wed Feb 18, 2004 2:54 am

;-) wrote:aaa. To znając naszą telewizje to albo ten film wejdzie u nas tak za 2, 3 lata albo nigdy :cheesy:
Nie sądzę, żeby ten film tak szybko w ogóle do jakiejkolwie stacji nie amerykańskiej trafił. Wydaję mi się, że film ten będzie tylko puszczany na stacji ABC, która go wyprodukowała. Jest masa takich filmów, które są puszczane tylko w Amerykańskich stacjach i jest mało prawdopodobne obyśmy ten film zobaczyli u nas w Polsce...

zajavka- przy okazji thx za info. Przy nastepnym newsie zamieszczę notkę o tym filmie, jako że pierwszy raz o nim słysze i na pewno nie było jeszcze o tym newsa... :D Pozdrawiam

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Wed Feb 18, 2004 9:19 am

Też nie sądze, aby dane było nam obejrzeć ten film....szkoda. Film może nie jest ambitny itp, ale trailer wyglądał całkiem fajnie i chętnie obejrzałam bym ten film.

Setka, nie ma za co. W końcu szukanie o Majandrze wiadomości to moje hobby. :cheesy:
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Feb 20, 2004 4:06 am

Ponieważ ostatnio nie mogę spać w nocy (jest 03.00) chciałbym jako chyba pierwszy na forum złożyć żczyenia... Z jakiej okazji... Wszyscy chyba wiecie... :cheesy: Majandro życzę ci wszystkiego co będzie dla ciebie dobre, dużo nakręconych filmów, setu Roswell na DVD na prezent... :mrgreen: Poza tym życzę ci, żebyś spotkała w końcu swojego "Miśka". Chyba to wszystko co chciałem ci życzyć :mrgreen: Jak sobie coś przypomnię, to napiszę w trakcie dnia... :mrgreen: Oczywiśscie chodzi o jej 23 urodziny... :D

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Fri Feb 20, 2004 1:02 pm

Boże, co za wstyd :oops: Setka, gdyby nie ty zapomniałabym o jej urodzinach. Ja króciutko - niech jej się po prostu wiedzie w życiu :D No i może niech niedługo wyda swoją kolejną płytę :wink:
Z okazji jej urodzin fanarcik (bardzo ładny zresztą) {nie działą, więc zamieszczam link}
http://eternalflames.nephelite.com/rosw ... ino013.jpg[/url]

P.S. Strona z trailerami Reeseville (aż 5)
http://welcometoreeseville.com/Trailers.html[url]
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Feb 21, 2004 3:03 pm

Wszystkiego najlepszego :) Wiedziałam i chciałam przypomnieć ale xcom mi sie zwalił i nie było jak... :( A tak z okazji jej urodzin to posłucham jej piosenek i napełnie moją galerie na kompie :D


MAM PYTANKO CZY KTOŚ MOŻE WIE CZY NAKRĘCIŁA ONA JAKIŚ TELEDYSK DO TYCH PIOSENEK Z TEN STARSZEJ PŁYTY??? JEŚLI TAK TO GDZIE MOŻNA JE ZOBACZYC?

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Sat Feb 21, 2004 8:09 pm

Szczerze mówi.ąc, to nie wiem. Sądzę jednak, że nie. Byłam na wielu dobrych stronach o Majandrze oraz jej muzyce i nogdzie nie spotkałam się z żadną wzmianką na temat teledysków. Być może się mylę, lecz to mało prawdopodobne. Płyta Majandry to płyta, która nie odniosła jakiegoś dużego komercyjnego sukcesu, a teledyski kosztują.

Dopisek z dnia 22 lutego - a jednak !!!! Majandra będzie miała teledysk (a może już ma, nie wiem kiedy zaczęła się produkcja)Będzie do teledysk do piosenki wykonywanej z Robert "Le Prince Blue"
Więcej poniżej


The music video for Majandra and RoBERT duet "Le Prince Bleu" is being directed by Stephane Rossignol, a very respected French realisator (I believe this means director but please correct me if I'm wrong). In France he is well known for his videoclips and he is a professional 3D animation artist. I looked him up on the web and if it is the same person he has a number of Video Games that he has directed which I'm guessing Mr. Rossignol will use some animation in the video. And as Tom said in his PM to me, The video clip for Le Prince Bleu will be wonderfull and magic. I can only imagine what we will see, maybe some faries and pixies .

Hopefully the video will be shown on TV in France soon and the song will be heard on the radio. Let's all keep our fingers crossed .
Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Feb 22, 2004 6:49 pm

zajavka wrote:Dopisek z dnia 22 lutego - a jednak !!!! Majandra będzie miała teledysk (a może już ma, nie wiem kiedy zaczęła się produkcja)Będzie do teledysk do piosenki wykonywanej z Robert "Le Prince Blue"[/i][/b]


To spoko napewno obejrze :) jestem ciekawa jak bedzie wygladal napewno w stylu tych promocyjnych plakatow, wogle jestem ciekawa jak wypadnie ta wspolpraca... :D

Image
Image

zajavka
Zainteresowany
Posts: 373
Joined: Mon Sep 15, 2003 5:58 pm

Post by zajavka » Mon Feb 23, 2004 10:11 am

Jedyną szansą, aby w Polsce można było obejrzeć ten teledyski jest internet. Miejmy więc nadzieję, że szybko pojawi się w sieci. Myślę, że klimat pozostanie taki jak plakaty promocyjne, tym bardziej, twórcą (a może współtwórcą) jest animator 3D.
Na stronie o Robert znalazłam jakąś krótką notkę o teledysku, ale to po francusku, więc nic nie rozumiem. Może ktoś z was zrozumie i przetłumaczy


Le nouveau clip de RoBERT "Le Prince Bleu", en duo avec Majandra, est en train de se tourner sous la direction de Sébastien Rossignol, à qui l'on doit le clip "Sur la route" (Jean-Louis Aubert & Raphael). Il a travaillé également sur les clips "Dans avec les loops" (Zazie) et "Flowers" (Emilie Simon).
Plus d'infos sur ce clip, vraiment hors du commun, dans une prochaine édition.



Znalazłam też bardzo fajną i ładną stronę o Majandrze&Robert. Niestety nic nie rozumiem, nad czym ubolewam :cry: Jest tu m.in. tekst piosenki, do której kręcony jest teledysk
http://www.majandra-scatterheart.com/~majandra-robert/

Co jeszcze udało mi się znaleźć w związku z tym duetem i koncertem ???

A przede wszystkim mam dwa plakaty promujące piątkowy i sobotni koncert w Paryżu. Zastanawia mnie jedna rzecz. Z plakatów wynika, ze Majandra jest jakby czymś w stylu dopełnienia Robert. Do tej pory myślałam,że równorzędny duet. Wklejam tylko jeden, z drugim mam problemy
Image

Jam jest kielich bez dna. Jam jest śmierć bez grobu. Jam jest imię bez imienia.

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Mon Feb 23, 2004 1:29 pm

zajavka masz racje jesli teledysk to w necie albo na jakiejs fr. stacji muzycznej... jak widze to w zasadzie o tej wspopracy pisze tylko arkanium... raczej gazety typu Bravo (jesli tam takie sa :D ) sie tym specialnie nie interesuja... przynajmniej to wywnioskowalam z tego co ylo widac z wycinkow gazet na http://www.majandra-scatterheart.com/ bardzo podobna stronka do tej co podalas zajavka... moze ta muzyka w tle jest podobna do tej ze wspopracy z Roberta?? no nic sie przekonam ladne stronki sa te z scatterheart... Tak mi sie nudzi to parw zdjec tu powrzucam :D

Image
Image
Image
Image

A to jakas animacja Roberty:

Image


Image
Image

Image


A to wywiad z Majandra chyba na temat tej wspolpracy...

R o B E R T S E E B Y M A J A N D R A



Arkanium : What were your feelings when you listened to RoBERT’s music the first time ?

Majandra : I felt like I was traveling along a beautiful body of water. Almost like the sensation of flying above it. There was a sense of magic from times behind us while in the same breath I felt a beauty for the future. A hope for magic in the future you could say. Her music is like a princess from the medieval times whom awoke in present day only to continue her ballads over the changes of musical technology.

Arkanium : Which RoBERT’s song is the most touching for you?

Majandra : The most touching song for me seems so obvious but it is the truth, which is "Colchique mon amour". It just sends me into a world I long for. Not many things in life can do this to me.


Arkanium : Were you nervous about meeting her, in LA ?

Majandra : I was bervous to meet her naturally. She is such a large presence in song and music, to get to meet the person behind this entity was quite nerve wracking.


Arkanium : What were your first thoughts when saw her, the first time?

Majandra : First of all her look was stunning. The black hair so long and pretty. She has the most breathtaking features. Along with her beautiful face, RoBERT had this glow to her that is just unearthly, nothing a normal human girl could even attempt to posses with the most expensive make-up or tonics. She is so ethereal in person and just seems to float upon light and glitter. Truly someone who is touched by fairy blood or something to that extent.


Arkanium : How is RoBERT in studio ?

Majandra : RoBERT was so much more relaxed then I was. I took like 15 takes of trying to sing the song right and she would take a quarter of that. Her voice is so refined and well trained (even thought it's just naturally like that) that it all came much easier to her. I have to put a little more effort into it. When we were at the photo shoot she began to sing while the photographer set up the next shot. I was transfixed by what came out of her in this moment of aca-pella. It really is like the voice of a princess, where the onlooker would be completely unfazed if birds flocked towards her and animals came peacefully all drawn by this beautiful sound. It really was the definition of harmony and beauty.


Arkanium : What brought you to accept this duet ?

Majandra : Well first of all my reactions to RoBERT's music really helped. The thing that sold me completely was when she asked me to contribute my own melody and lyrics. I love other people's music but I love to feel personal about what I sing. Because of this I never sing material that I didn't write. RoBERT let me write the part's I would sing while still enfolding me and my take on the song into her world of sounds and imagery. That is such a beautiful compromise, how could I resist?


Arkanium : If it’s possible, would you like to go further in this collaboration ? To work again, together?

Majandra : I cant see how RoBERT and I would not. It seemed so natural, to deprive myself of the experience would be quite masochistic.


Arkanium : Would you like to perform live with her ?

Majandra : I insist on it!


Arkanium : Something to say to RoBERT’s fans ?

Majandra : You are on the right track in life. A fan of such music as RoBERT's, people who can appreciate it's beauty-all I can say is you are truly on the right track in life.


Arkanium : A little message for RoBERT ?

Majandra : RoBERT I always had a feeling that I was meant to do this with you but I didn't even know you, just your music. Then you came to LA and I just knew. After all the wonderful days we spent together, singing and being silly, I read an interview where you said that singing seemed like the princess thing to do so that is how you started. This gave me the chills because that was what got me singing as a little girl. My family is completely tone-deaf, but I wanted to be Sleeping Beauty and she sang. She sang so well that birds would rest on her fingers to hear her sing better. I knew then that I could not be a princess of long hair in a beautiful tower unless I got to work on my singing. That is how my story went. So then the two princesses meet. One French, the other American. They sing in a haunting melodic harmony, atop their castle thinking of the sad prince who hides in solitude.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 22 guests