Max Evans //\\ Jason Behr #1

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Sun Aug 17, 2003 11:07 pm

W całości jest słodziutki!!!!!!! :oops: Ale ten tors aż się rumienie :oops:
Jak znajdziecie podobne zdjęcia to czekam (nie tylko ja!)
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Aug 21, 2003 11:11 am

to tez uwielbiam
Image
Image
Image
Image
Image

Lizzie

Post by Lizzie » Thu Aug 21, 2003 4:04 pm

Nosi okulary?No proszę, nie miałam pojęcia...no to już wszystko jasne...to bezbronne sarnie spojrzenie, które wszystkie(no prawie wszystkie :wink: ) kochamy :P to słynne spojrzenie krótkowidza. Nie martwcie się dziewczyny, ja mam za to astygmatyzm. Po zmroku nie odróżnię czołgu od hulajnogi :lol: i w zasadzie baaaardzo rzadko mam okulary, wstyd się przyznac...z czystej próżności :oops: szczęście że wy jesteście mądrzejsze.
Uwielbiam to zdjęcie Jasona z Alice Hannings( Willow)...nie wiem czemu ale bardzo ładnie razem wyglądają...tak promiennie i naturalnie. Pasują do siebie. :P

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 21, 2003 6:29 pm

Pierwszy raz widziałam błysk jego soczewek kontaktowych w odc. "To Save And Protect" w tym momencie. Towarzyszy temu niesamowity utwór Crystal Method. Potem widziałam prywatne zdjęcie z sali sądowej i na f4f rozmawiano o tym.
Przy okazji ja też noszę okularki (-3). Okularniczki górą :D
Image
Last edited by Ela on Thu Aug 21, 2003 8:46 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 21, 2003 6:42 pm

Nie no, zaraz się okaże, że co drugi człowiek ma wadę wzroku... A może ma?! Ślepe szczęście... (hm, wieloznacznie mi to wyszło... ale z drugiej strony zawsze miałam upodobanie do Pytii... Tylko że jeszcze powinnam przepowiadać przyszłość. Mogę przepowiadać pogodę, neutralny temat, zawsze gdzieś się sprawdzi...)
Image

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Aug 21, 2003 6:52 pm

Nan: Powinnaś sobie jeszcze zorganizwać trójnogi stołek... i zacjagać sie oparami wulkacznymi... ale lepiej nie bo Liga Polskich Rodzin, może uznać to za propagowanie środków odurzajacych...

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Aug 21, 2003 6:53 pm

Heh, a ja powinnam nosic +1,5 i + 0,5 - to bylo pol roku temu, najprawdopodobniej teraz sa wieksze. Ale do mnie okularki w ogole nie pasują...
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 21, 2003 7:00 pm

Xander, pomyślę o tym. Jeszcze ciemne pomieszczenie z dyskretym ogniskiem pośrodku i wielki szyld przed wejściem...
Heh, Maddie, no cóż...
Teraz mi coś jeszcze przyszło na myśl, tak 'a propos słów Lizzie... Słynne spojrzenie krótkowidza sprawdza się wtedy, gdy ta wada nie jest zbyt wielka, inaczej wygląda się albo jak chory królik, albo jak kompletny idiota, zależy od osobistego uwarunkowania. Sprawdzone... A ile nosi Jason...?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 21, 2003 7:30 pm

:D :D :D :D :D Sądząc po jego spojrzeniu, chyba niewielka...ja jeszcze nie mam wyglądu chorego królika. :lol: ...Ale Lizzie coś mówiła o sarnich oczach...ale takie się ma kiedy jest się dalekowidzem i to znacznym...
Ehh, nie wiem jaką trzeba mieć wadę wzroku żeby mieć TAKIE oczy...chyba szczególną :lol:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 21, 2003 7:41 pm

Elu - w jego wypadku to wada zmienia się w zaletę... Ja już doszłam do stadium królika. A może coś pośredniego między królikiem a idiotą... Tak to jest przy -5,5... Chociaż ja to jeszcze nic. Jedna dziewczyna miała -9...
Nie potrzebnie wstawiłaś to zdjątko, Eluś, teraz będzie mnie prześladowało przez cały czas... Sama nie wiem, czy to dobrze.
Image

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Thu Aug 21, 2003 7:45 pm

o rany nie zostane wam dłużna (chyba)
Image
a tutaj taka słodka minka... :wink:
Image
I z tym swoim uśmieszkiem...Achhh
Image
Na razie wszystko :wink:

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Aug 21, 2003 8:02 pm

A jest taka metoda, dzięki której można ponoć wyleczyć wadę wzroku odpowiednimi ćwiczeniami (i równiż zapobiegać powstaniu). Zobaczymy - jak za 10 lat nie będę używał okularów, to znaczy, że działa...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Aug 21, 2003 8:37 pm

Image
czyz on nie jest piekny?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 21, 2003 8:45 pm

Jason jakiś czas pracował w reklamie...
Image
Image

Lizzie

Post by Lizzie » Thu Aug 21, 2003 9:11 pm

Nan nie martw się. Zawsze istnieje jeszcze laserowa korekta. Moja kumpela przed zeszłymi wakacjami miała -10...po, nie musi nosic już zadnych szkieł. Opowiadała mi, ze spotkała tam dziewczynkę która na jednym oku miała -16...na drugim-0...trudno sobie wyobrazić. Przy okazji( przepraszam że piszę o tym w tym temacie) ten zabieg refunduje kasa chorych osobom do 21 roku zycia.
Jason w reklamie...no coż się dziwic, z takim wygladem :P nawet widziałam jedną...tylko ze wtedy oczywiście nie wiedziałam że Jason to Jason :cry: ale moja mama zawsze stwierdzała "Boże co za ładny chłopak"
Nie wiem czy słyszeliscie coś o tym że on miał występować w "Alias"? Oglądałam jeden odcinek...ludzie co za glupota. A Amerykanie mają na punkcie tego fioła...no cóż.

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Fri Aug 22, 2003 7:43 pm

postanowilam dorzucic jeszcze te fotki
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Fri Aug 22, 2003 8:37 pm

{o} wrote:A jest taka metoda, dzięki której można ponoć wyleczyć wadę wzroku odpowiednimi ćwiczeniami (i równiż zapobiegać powstaniu). Zobaczymy - jak za 10 lat nie będę używał okularów, to znaczy, że działa...

{o}, ja nosze okulary i bardzo tego nie lubię. czy możesz mi powiedzieć o co chodzi w tych ćwiczeniach? z góry dzękuję!
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 22, 2003 9:25 pm

Hm, wszystko fajnie, Lizzie, tylko że już się przyzwyczaiłam i naprawdę beznadziejnie wyglądam bez... Jeszcze się zastanowię :wink:
Jason w reklanie... Chloralit... Kojarzy się ze środkiem do czyszczenia zlewu, ale wygląda tam bosko... Rany... :oops:
Image

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Fri Aug 22, 2003 9:50 pm

Jasiebie bez okularków tez nie wyobrażam.

A teraz zdjęcia Jasona
Image

Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 22, 2003 9:58 pm

To ostatnie, och... jak ja coś takiego widzę to moje serce podaskakuje ash do gardła :P
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests