Dalsze losy aktorów

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Dalsze losy aktorów

Post by Michał » Tue Sep 11, 2007 11:25 am

Jessiego to chyba mało kto polubił, faktycznie, aktor ten budził raczej apatię, może nie było trzeba uśmiercać Alexa i pociągnąć ten wątek dalej. Mi jako 16-sto latkowi wówczas serduszko mocniej zabiło w ostatnim odcinku, kiedy wesoła buźka Liz była ostatnią sceną seralu. Na prawdę było mi przykyro że to już faktyczny koniec. Liczyłem na IV Sezon ale nadzieje okazały się płonne :(
Mam pytanie (widzę że Olka jest dość dobrze zorientowana) dlaczego aktorzy zaczęli nagle rezygnować, dot. to przede wszystkim mamy Liz i Alexa? Przecież serial cieszył się dość dużą oglądalnościąa i mógł przynieść tym mało znanym akrtorom sławę.
Wiecie może gdzie kręcona była akcja serialu, czy miasteczko, które oglądaliśmy, to było autentyczne Roswell w stanie Nowy Meksyk?

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Olka » Tue Sep 11, 2007 3:23 pm

Michał wrote:dlaczego aktorzy zaczęli nagle rezygnować, dot. to przede wszystkim mamy Liz i Alexa? Przecież serial cieszył się dość dużą oglądalnościąa i mógł przynieść tym mało znanym akrtorom sławę.
Jeśli chodzi o Colina Hanksa to, jako aktor debiutował właśnie w Roswell. W którymś z wywiadów opowiadał nawet, jak czuł się kręcąc pierwszą scenę (w pierwszym odcinku - kiedy Alex odkłada gazetę tłumacząc Marii, że napisano "czarno na białym", iż Liz nie została postrzelona). Znane nazwisko robi swoje. Jako syn Toma Hanksa nie musiał dwa razy się przedstawiać w filmowym świecie, a kiedy w Roswell pokazał, że po ojcu odziedziczył nie tylko owo nazwisko, ale i talent zaczęły do niego napływać różne scenariusze z propozycją zagrania jednej z ról.
Sława aktora serialu jest ulotna. Kiedy tylko znika z ekranu ciężko mu wypłynąć po raz drugi. A jeśli się uda to prędzej w innej produkcji tv, niż filmie kinowym. Wbrew pozorom to właśnie Hanks po Roswell robi największą karierę. Cały czas w czymś gra. Co prawda są to filmy raczej niezależne i festiwalowe, a jeśli komercyjne to nie w formie papki dla mass-widowni. Przynajmniej udaje mu się uniknąć totalnych klap i występów w remake'ach thrillerów i horrorów, w przeciwieństwie do innych gwiazd tv... Cociażby Sara Michele Gellar, Sarah Wayne Callies, Josh Holloway, Maggie Grace... Lista jest ogromna.
Trzeba również pamiętać, że 3 seria Roswell miała bardzo małą oglądalność. Jeśli chodzi o perspektywy na przyszłość, Colin Hanks nie mógł wybrać lepszego momentu na odejście z serialu.

Co do Amy sprawa ma się podobnie. Od czasu odejścia z Roswell zaczęła grywać w filmach konkretne role, a nie tylko pojawiać się na ekranie w gościnnych występach.
Michał wrote:Wiecie może gdzie kręcona była akcja serialu, czy miasteczko, które oglądaliśmy, to było autentyczne Roswell w stanie Nowy Meksyk?
Nie było to prawdziwe Roswell. Nie pamiętam jednak, gdzie konkretnie kręcono serial. Ale gdzieś na forum znajdziesz odpowiedź na to pytanie. Natomiast sceny na pustyni kręcono przy dosyć znanym kompleksie skalnym w Los Angeles. Charakterystyczna skała, którą znamy z Roswell widoczna jest także w teledysku Opm - Heaven Is A Halfpipe i w jednym z klipów Enrique Iglesiasa :D

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by {o} » Tue Sep 11, 2007 3:39 pm

Jesli chodzi o te skały, to w swojej filmografii mają "występy" w około 50 produkcjach...

Star Trek:TOS Arena
Star Ttrek:TNG 3.4 - Who watches the watchers
Star Trek IV: The Voyage Home (when it stood in for the planet Vulcan)
Bill & Ted's Bogus Journey
Buck Rogers in the 25th Century: Flight of the War Witch
Buck Rogers in the 25th Century: Journey to Oasis
The Magnificent Seven Ride! (0.5 hr into the film)
The Sign of the Pagan (1954)
Parasite
Playmaker (1hr into the film)
Wizards of the Demon Sword (1991) - A Troma release
Mighty Morphin Power Rangers: The Movie (could be a model/painting)
Power Rangers: first 5 seasons (site of the Rangers' Command Center, etc)
Hell Comes to Frogtown
Dinosaur Island
Toothless
Precious Find
DC7
Desert's Edge
The Flintstones
It Came from Outer Space 2
Space Above and Beyond: Butts
Doorways?
Austin Powers
When Time Expires
The Flintstones in Viva Rock Vegas
Surface to Air
Lone Ranger TV series episodes
Bonanza TV series episode
Pretender TV series episode
Blazing Saddles
Jingle all the Way
The Outer Limits, "The Zanti Misfits", 1963
Stuntwoman World Tour with Cindy Crawford 1992
The Nike advert
The Bud Ice advert with the ants (could be a model/painting)
Hankook Tyres advert
Kelly Tires advert
1998 Rolo advert
Reese's Peanut Butter Cup commercial
Hyundai Santa Fe commercial
Kung Fu pilot movie for series
Zorro (1950s TV series)
Tales of the 77th Bengal Lancers (1950s TV series)
Friends: "The One With Joey's Big Break"
Buffy TV series episode: Intervention
Futurama: Where No Fan Has Gone Before
Teledysk: Shawn Colvin: Get Out of this House
Teledysk: DJ Pierro: Human Under Pressure
Teledysk: Eternal: What'cha Gonna Do
Teledysk: Enrique Iglesias: Be with you
Teledysk: OPM: Heaven is a Halfpipe
Teledysk: Michael Jackson: Black or White
Teledysk: Melanie C.: Here It Comes Again
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Michał » Tue Sep 11, 2007 3:58 pm

Dzięki za wyczerpujące info :) Te skały są dość powszechnie znane z TV, miałem jednak nadzieje że to było prawdziwe Roswell, mówi się trudno. Pobuszuję trochę i postaram się znaleźć miejscowość gdzie kręcono serial :)

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by {o} » Tue Sep 11, 2007 4:02 pm

Roswell kręcono też w:
  • Covina, California, USA
  • Long Beach, California, USA
  • Los Angeles, California, USA
  • Millikan High School, Long Beach, California, USA
  • University of Southern California, Los Angeles, California, USA
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Michał » Tue Sep 11, 2007 4:11 pm

Czyli rozumiem że miasteczko gdzie była restauracja CrashDown, szkoła i domy bohaterow to Covina w Californii :)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Ela » Tue Sep 11, 2007 7:06 pm

Corvina jest oddalona o ok. 40 km od L.A., i do tej pory fanki serialu odwiedzają to magiczne miasteczko robiąc sobie fotki na skwerze, gdzie kręcono kilka scen (np. końcówkę TEOTW) przy kościółku w którym brali ślub Max i Liz, czy domu rodzeństwa Evansów...a nawet uwieczniono Crashdown. Widziałam zdjęcia na F4F.
Witajcie kochani :D , miło patrzeć jak pomalutku forum zaludnia się wielbicielami serialu.
{o}, zrobiłeś tu kawał dobrej roboty. :uklon:
Image

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by baklo » Tue Sep 11, 2007 8:24 pm

Olka wrote:Trzeba również pamiętać, że 3 seria Roswell miała bardzo małą oglądalność. Jeśli chodzi o perspektywy na przyszłość, Colin Hanks nie mógł wybrać lepszego momentu na odejście z serialu.
A czy Colin nie odszedł z serialu dlatego, że dostał rolę w Kompanii braci? Wprawdzie zagrał tam epizod chyba tylko w jednym, czy dwóch odcinkach, ale praktycznie do razu było wiadomo, że będzie to serial, który na pewno zaistnieje w tv i zapisze się w historii. No i jego ojciec był producentem serialu.

Miasteczko gdzie kręcono Roswell, to rzeczywiście Covina City - chyba nawet gdzieś w galerii na stronie są fotki z miejsc, które pojawiły się w serialu.

A skała to The Vasquez Rock i pojawiła się już wielokrotnie w kilkudziesięciu filmach i serialach począwszy od lat 30-tych. Pojawia się także w wielu teledyskach, m.in. wspomnianego już Enrique, czy też Melanie C...
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Olka » Tue Sep 11, 2007 8:42 pm

baklo wrote:
Olka wrote:Trzeba również pamiętać, że 3 seria Roswell miała bardzo małą oglądalność. Jeśli chodzi o perspektywy na przyszłość, Colin Hanks nie mógł wybrać lepszego momentu na odejście z serialu.
A czy Colin nie odszedł z serialu dlatego, że dostał rolę w Kompanii braci? Wprawdzie zagrał tam epizod chyba tylko w jednym, czy dwóch odcinkach, ale praktycznie do razu było wiadomo, że będzie to serial, który na pewno zaistnieje w tv i zapisze się w historii. No i jego ojciec był producentem serialu.
Wydaje mi się, że na Kompanię Braci przyszedł czas nieco później. Po Roswell pierwszye było chyba "Orange Country", ale nie jestem pewna.

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Michał » Tue Sep 11, 2007 9:22 pm

Jesteście mistrzami świata, chyba żadnym pytaniem nie można Was zagiąć :) W związku z tym chciałbym się dowiedzieć jeszcze jednej rzeczy, mianowicie jak wiadomo powszechnie od listopada 2006 r. Jason Behr jest żonaty. Macie może informacje na temat pozostałych aktorów? Chodziło by mi w szczególności o Shiri Appleby i Brendana Fehra, bo to były moje ulubione postacie serialu. Z tego co się orientuję to Jason Behr chodził jakiś czas z Katherine Heigl - co mi wogóle nie pasowało bo powinien z Shiri :wink: , a Emilie de Ravin będąca faktycznie jedyną nastolatką grającą w serialu jest raczej za młoda by wyjść za mąż biorąc ogólne warunki warunki panujące w Holywood, gdzie mało kto się żeni przed 30-stką :)
Jeśli możecie to napiszcie też coś o Nicku Wechslerze i Majandrze Delfino :)

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by baklo » Tue Sep 11, 2007 10:11 pm

Michał wrote:jak wiadomo powszechnie od listopada 2006 r. Jason Behr jest żonaty. Macie może informacje na temat pozostałych aktorów?
Mamy takie informacje :). O wszystkim było w newsach na stronie. Wystarczy prześledzić nasze archiwum. Z tego co piszesz, to przypuszczam, że możesz być zaskoczony czytając niektóre wiadomości :).
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Dalsze losy aktorów

Post by Olka » Tue Sep 11, 2007 10:17 pm

To zdecydowanie moja działka :D No to jedziemy, według kolejności pojawiających się nazwisk:
- Shiri Appleby - niezamężna; kariera aktorska zwolniła nieco tempa, ostatnio podejrzana o spotykanie się z Zachiem Braffem. Młody reżyser (odkrycie pokolenia) kultowego już "Garden State" (polecam!), aktor w serialu komediowym z przymrużeniem oka spoglądający na służbę zdrowia pt. "Scrubs" (też polecam). Pojawił się w kilku lżejszych produkcjach komediowych, bądź dramatach. WIęcej napisałam o nim, niż o Shiri, ale jestem fanką! 8)

- Brendan Fehr - zaślubiony pięknej dziennikarce imieniem Jennifer, nie pamiętam w którym roku, ale z obsady Roswell pierwszy opuścił stan Kawalerski. Grywa w filmach niskobudżetowych. Aktywny charytatywnie.

- Jason Behr - niegdyś zaręczony z Katherine Heigl, do ślubu nie doszło. Nie jest jednak kawalerem. Niedawno poślubił aktorkę KaDee Strickland, którą poznał w Japonii na planie filmu "The Grudge". Ciekawostka, KaDee wystąpi w serialu "Private Practise", w którym główną rolę otrzymała Kate Walsh opuszczając "Grey's Anatomy" na stałe.

- Emilie de Ravin - po 5 latach znajomości z Joshem Janowiczem (brak polskiego rodowodu) pobrali się. Niestety pół roku po tym wydarzeniu nadszedł czas separacji. Plotek na temat powodu nie będę powtarzać. Obecnie para nie jest widywana razem, ale o rozwodzie nic nie słyszałam. Emilie skupiła się na pracy na planie Lost, więc w filmach pojawia się rzadziej niż jej roswellowi koledzy.

- Nick Wechsler - kawaler? Nie jestem pewna. Praktycznie zaprzestał pojawiania się na ekranie. W tym roku zaangażował się w pracę na planie filmu "Lie to me".

- Majandra Delfino - spotyka się, a właściwie to już zaręczyła się z Devonem Gum...coś tam ;) - Sean Deluca z Roswell. Skupia się raczej na karierze muzycznej niż aktorskiej. Kilka miesięcy temu wydała drugi album "Tarte".

To wszystko z pamięci, dlatego tak niechlujnie. Więcej konkretów dowiesz się idąc za radą Baklo przeszukując archiwum na roswell.pl :)

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Weronika Evans » Tue Sep 11, 2007 10:19 pm

Olka widziałas to ostatnie video Shiri/Zach na lotnisku? Shiri ślicznie wyglądała jak zawsze natomiast..Zach no cóż. Przynajmniej wiemy że Shiri nie leci tylko na wyglada ;)
Last edited by Weronika Evans on Tue Sep 11, 2007 10:45 pm, edited 1 time in total.
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Olka » Tue Sep 11, 2007 10:22 pm

Weronika Evans wrote:Olka widziałas to ostatnie video Shiri/Zach na lotnisku? Shiri ślicznie wyglądała jak zawsze natomiast..Zach no cóż. Przynajmniej wiemy że Shiri nie leci tylko na wyglada ;)
Video? Nie widziałam. Wpadłam tylko na zdjęcia, więc jeśli masz link, to chętnie zobaczę. I cicho sza o wyglądzie. Ja uważam, że Zach jest uroczy! :D

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: Dalsze losy aktorów

Post by baklo » Tue Sep 11, 2007 10:28 pm

Olka wrote:To wszystko z pamięci.
Wow, godne podziwu :)
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Weronika Evans » Tue Sep 11, 2007 10:30 pm

Już zgrywam na sendspace'a.
Zach nie grzeszy urodą ale skoro Shiri sobie go wybrała..no cóż ja chyba już zawsze będę Chemistką.
Ale cieszę się jej szczęściem.

edit: Shiri&Zach: http://www.sendspace.com/file/7m23ie
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by Olka » Tue Sep 11, 2007 11:49 pm

Weronika Evans wrote:Shiri&Zach: http://www.sendspace.com/file/7m23ie
Dzięki serdeczne. Zabieram się do oglądania :)
baklo wrote:
Olka wrote:To wszystko z pamięci.
Wow, godne podziwu :)
Myślę, że mogłabym te zdolności zapamiętywania spożytkować na bardziej wartościowy materiał. Szczególnie w świetle egzaminów ;) No, ale o tym piszę w końcu w newsach, więc trudno o tym zapomnieć, jeśli się śledzi na bieżąco.

User avatar
baklo
Redaktor
Posts: 63
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Location: daleko stąd
Contact:

Re: 3 sezon - już nie to samo :(

Post by baklo » Wed Sep 12, 2007 12:56 am

Olka wrote:
Weronika Evans wrote:Shiri&Zach: http://www.sendspace.com/file/7m23ie
Dzięki serdeczne. Zabieram się do oglądania :)
Dzięki, również skorzystałem z możliwości obejrzenia :). A swoją drogą, to aż dziwne, że cokolwiek udało mi się ściągnąć z sendspace :D
Pozdrawiam,
BAKLO
roswell.pl

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Dalsze losy aktorów

Post by Olka » Wed Sep 12, 2007 1:18 am

Obejrzałam video i mam mieszane uczucia. Tak sobie myślę, że nie chciałabym być w ich skórze. Właściwie to dosyć przykre. Z jednej strony mógł Zack odpowiedzieć choćby jednym słowem, ale z drugiej strony, jeśli aktorzy mają z tym do czynienia na co dzień rozumiem taką postawę. Ale to idzie w parze ze sławą. Albo anonimowość, albo aktorstwo.

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: Dalsze losy aktorów

Post by Michał » Wed Sep 12, 2007 9:53 am

Shiri się prawie nie zmieniła, może jest troszkę poważniejsza. Wogóle nie pasuje do tego gościa, powinna być z Jasonem Behrem i tyle. Tylko dlaczego on jej nie podrywał po rozstaniu z Katherine :!: Pasowaliby do siebie jak ulał, ale film to rzeczywistość i mimo romantycznego zakończenia III-ego sezonu pewnie nic do siebie nie czuli, ech...a szkoda :(

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 25 guests