Miko Hughes

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Post Reply
User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Miko Hughes

Post by Tess_Harding » Tue Jun 28, 2005 9:52 pm

Cóż. Może wypowiedzmy się na temat tego młodzieńca :)
Od szczenięcych lat pozostawał na ekranie. Dużym i małym. Zagrał w Pełnej chacie razem z Olsenkami, w filmach z aktorami takimi jak: Bruce Willis, Tom Hanks i wielu innych. Z małego, slicznego szkraba wyrósł całkiem przystojny młodzieniec. Ów młodzieniec, jak na razie, rzadko pojawia się na ekranie. Ale trzeba przyznać, że skubaniec jest utalentowany. Pięknie zagrał chorego na autyzm chłopca, czy choćby niezapomnianego Nicholasa z Roswell. A wy co o nim sadzicie?
Jane Cahill

Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 28, 2005 9:54 pm

W jakim filmie grał tego autystycznego chłopca? Widziałaś ten film? Na którym kanale go puszczali?

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Jun 28, 2005 11:24 pm

Ten film to "Kod Merkury" z Brucem Willisem, leciał jakiś czas temu chyba na jedynce i jest stosunkowo nowy- byłam na nim w kinie z pięć lat temu.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
*Tess*
Gość
Posts: 24
Joined: Fri Feb 25, 2005 6:23 pm

Post by *Tess* » Tue Jun 28, 2005 11:38 pm

Miko jest super aktorem. :) A do tego bardzo przystojnym. :D "Kod Merkury" jest z 1998 roku.

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 29, 2005 12:16 am

Dzięki za informację. Co gorsza... chyba widziałam ten film. Nawet na pewno. I znów się potwierdzają słowa mojej przyjaciółki. "Twoja pamięć jest jak ser szwajcarski" :oops:
No, ale teraz już kojarzę. Pamiętam, że oglądałam ten film z mamą. Nawet ona stwierdziła, że Miko grał bardzo przekonująco. A to mu się chwali, bo był wtedy młodszy niż w Roswell, a rola Nicholasa była rewelacyjna.

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Wed Jun 29, 2005 9:20 am

Rola Nicholasa była rewelacyjna, tylko szkoda, że epizodyczna. Dzieciak z takim talentem nie powinien się marnować. Chociaż z drugiej strony wśród fanów Roswell on na zawsze pozostanie Nicholasem. Taka łatka jest męcząca troszeczkę :) Ja go podziwiałam w Magicznej skale. Tam zagrał słodko i w tym filmie mi się spodobał ;)
Co do Kodu merkurego, to nagrałam sobie na video. Przez to miałam małe kłopoty :)
Jane Cahill

Image

User avatar
Lissy
Nowicjusz
Posts: 101
Joined: Tue Nov 16, 2004 2:30 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by Lissy » Wed Jun 29, 2005 11:00 am

Też widziałam Kod merkury. I oczywiście Roswell. :) Miko jest świetny.

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Wed Jun 29, 2005 9:43 pm

Myslę, że w to nikt nie wątpi. Szczerze powiedziawszy jak obejrzałam Magiczną skałę to pomyślałąm Jaki przystojny aktor. Spisałam jego imię i nazwisko i miałam sprawdzić gdzie grał. Ale zapomniałam. I raz moja ex kumpela mówi Miko grał w Roswell i wtedy mówię sobie, ze faktycznie. tylko za chiny go nie pamiętałam. Ale już pamietam. Jak ja mu zazdroszczę! Grać z takimi sławami! On jest w moim wieku i tyle osiągnął! Godne podziwu. Trzeba podziękowac jego rodzicom za prowadzanie po castingach. ;)
Jane Cahill

Image

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Tue Jul 12, 2005 9:38 pm

Cóż... Jeśli ktos zna niemiecki to na RTL2 leci serial Pełna chata. Z moich obliczeń wynika, że przez kilka odcinków będzie występował Miko.
Jane Cahill

Image

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri Sep 09, 2005 8:50 pm

Dziś (w tej właśnie chwili) leci Kod Merkury. Natomiast w niedzielę po raz setny powtarzają Magiczną skałę. Na TVN& a godzina to 11 costam.... warto obejrzeć starszego Mikusia ;)
Jane Cahill

Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Sep 09, 2005 9:18 pm

Tess, masz chyba na myśli młodszego Mikusia 8) Cóz, w Kodzie spisał się naprawdę na medal.
Image

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Fri Sep 09, 2005 9:44 pm

Właśnie!!! Młodszego! A poza tym Mikuś kręci nowy film, który będzie miał premierę w 2006 roku :(
Jane Cahill

Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Sep 09, 2005 9:59 pm

Nie smuć się. To przecież nie tak długo. Raptem... 114dni. Ja od pół roku, co dzień czekam na Czarę Ognia, a obecne 69 dni wydają się krótką chwilką 8)

User avatar
Tess_Harding
Starszy nowicjusz
Posts: 223
Joined: Thu Feb 12, 2004 10:06 pm
Location: Golenice
Contact:

Post by Tess_Harding » Sat Sep 10, 2005 4:02 pm

Ale nie wiadomo dokładnie którego dnia 2006 roku :) Ale niedługo będę wiedzieć. Czara Ognia nie jest tak odległa. Treść znamy a filmu z Miko nie :) Poza tym znowu muszę się powtórzyć i napisać jaki on był świetny w Kodzie Merkurym!!!

Image

Image

Image
Jane Cahill

Image

User avatar
Vanilla Angel
Gość
Posts: 10
Joined: Sat Aug 19, 2006 10:41 am

Post by Vanilla Angel » Wed Oct 11, 2006 11:20 am

widziałam jakiś czas temu w telewizji jakiś film gdzie był Miko. Film z 2000r. jakiś o niedźwiedziu czy coś...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests