Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Apr 19, 2006 8:34 pm

Jak tylko przeczytałam pierwsze zdanie po ..::edit::.. od razu w mojej głowie Roswell Max White Room .. widze że Tobie też to od razu wpadło do głowy ... Ciesze się że kariera Jasona nabiera tępa.
:)

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Fri May 26, 2006 7:46 pm

ImageImageImageImage
ImageImageImageImage
ImageImageImageImage

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Jun 03, 2006 4:50 am

Misiu, slonce, niech no cie usciskam! :D Zrobiles mi takiego smaka tymi screenami, ze jutro pobiegne do sklepu i sprawdze, czy maja SL na zbyciu! Tymczasem radujmy sie - Sensless trafi za niedlugo do kin...a. Na razie to tylko emisja pokazowa sprawdzajaca reakcje widzow. Potem film sie jeszcze szlifuje (glownie w sferze efektow specjalnych), ewentualnie robi sie dokretki. Pozyjemy, zobaczymy... Poki co trzymam kciuki za The Way, oby ktoras ze stacji wykupila pilota!

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Jun 09, 2006 10:35 pm

W sieci pojawil sie trailer do Sensless! Przestrzegam, dosc drastyczny. Napisalabym wiecej, ale czas mnie goni. Damn :?

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Aug 26, 2006 11:30 am

Nowy projekt Jason'a :) Kolejny horror "The Tattooist"
info
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Aug 27, 2006 4:24 pm

No właśnie, co o tym filmie myślicie? Po angażu w "Senseless" myślałam, że Jason wreszcie wrócił na ścieżkę, którą znalazł po HEA i SL, a teraz ten "Tattooist". Mam mieszane uczucia podobnie, jak w przypadku D-WAR i ostatnio (po obejrzeniu tego urywka z Comic-Con) Skinwalkers... :| Suma sumarum nie wiem, co o tym myśleć. Cały czas powtarzam sobie "poczekaj aż zobaczysz", ale jakoś mnie to nie do końca przekonuje.

A jakby ktoś był zainteresowany to Empik ma w ofercie anglojęzyczne wydanie "Senseless" Stona Filch (czy ktoś rozgryzł płeć autora? :D ), za niecałe 40zł.

P.S. Mam SL. Komuś przegrać?

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Aug 29, 2006 11:55 am

Też mam mieszne uczucia co do "Tattooist" wolałabym żeby się zajął czymś nie z tego gatunku.

Co do płci autora ..to pierwsze skojarzenie facet ...drugie - imie kończy się na A może baba ? :lol:
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Aug 29, 2006 1:39 pm

Otóż to! Ja od początku założyłam, że to kobieta, ale przypadkiem, gdzieś mi się o uszy obiło, że to mężczyzna. Kiedy próbowałam zagłębić się w temacie za chiny nie mogłam znaleźć potwierdzenia tej informacji... :roll:

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Fri Sep 08, 2006 8:46 pm

Cześć Dzieweczki! Witam po długiej przerwie (po raz kolejny...) :)

Mam pytanko malutkie? Czy któraś z Was posiada może napisy do Shooting Livien? wdzięczna byłabym bardzo :)
filmik jest, ale napisów brak, a niestety nie znam tak dobrze angielskiego, żeby móc oglądać bez...


pozdrawiam serdecznie
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Sep 08, 2006 9:05 pm

Będzie Ci cięzko znaleźć napisy do tego filmu. O ile znajdziesz cokolwiek.
:)

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Fri Sep 08, 2006 9:17 pm

no właśnie. jakiś koleś tłumaczy z serwisie kinomaniak.pl (czy jakoś tak), ale coś mu to marnie idzie....
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Sep 18, 2006 6:09 pm

Na napisy.org też ktoś chyba tłumaczy.

User avatar
Olga
Gość
Posts: 38
Joined: Thu Apr 01, 2004 5:35 pm
Location: Lyck
Contact:

Post by Olga » Mon Sep 18, 2006 10:20 pm

to ten sam. niestety... to samo albo nawet gorzej z napisami do skinwalkers.
a a'propo tego filmu, bo ja tylko delikatnie w temacie, jaka jest szansa, ze trafi on do polskich kin?

widziałam ostatnio trailerek i oprócz tego, że Jason to ciacho, to będę czekać na ten film nie tylko dla niego, bo zapowiada się naprawde genialnie. Jason w tych kilku oglądanych przeze mnie minutach wypadł bardzo charakterystycznie i zdecydowanie. a juz prawie zapomniałam za co go lubię....
Wierzysz w anioły?
To uwierz w wampiry.
Uwierz we mnie.
Są gorsze rzeczy na ziemii...

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Nov 18, 2006 8:38 am

Kochane, nadeszła wiekopomna chwila ;) 10 listopada Jason Behr i Kadee Strickland pobrali się ! Ceremonia odbyła się w Ojai (California).

Gratulacje i najlepsze życzenia!

Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Nov 18, 2006 1:07 pm

Fantastyczna wiadomość i gratulacje dla młodej pary. Już w ubiegłym roku, kiedy widziałam ich razem na premierze Just Life Heaven, Kadee zrobiła na mnie przemiłe wrażenie. I nie chodzi tylko o wygląd, podobało mi się że rozmawiając z fankami mówiła nie o sobie a o Jasonie. No i ta mowa ciała...
Zrobił się mały ruch na forach internetowych, oficjalna wiadomość gruchnęła dopiero dzisiaj....może zobaczymy jakieś zdjęcia z uroczystości ??? :cheesy:

Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Nov 18, 2006 2:30 pm

Gratulacje dla Jasona :P banalnie to zabrzmi, ale bardzo się cieszę, że znalazł swoją drugą połówkę. A ta Kadee zawsze bardzo mi się podobała. Ma w sobie ciepło którego brakowało Katharine Heigl.

Nie jestem na bierząco, ale wydaje mi się, że z roswelliańskiej obsady ktoś Jasona pod tym względem uprzedził- o ile się nie mylę Brendan ożenił się kilka miesięcy temu.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Nov 18, 2006 5:56 pm

Jeśli chodzi o Brendana, to właśnie jest kila sprzeczych informacji. Wikipedia podaje, że żenił się w lipcu, a na MBLVD znalazłam tylko info o ich majowych zaręczynach. No i nie zapominajmy o Emilie, która też niedawno pożegnała okres panieński :D

Wątpię, że w sieci pojawią się zdjęcia z ceremonii zaślubin J i K. Po pierwsze Jason zawsze cenił sobie prywatność. Informacje o nim wyciągane są raczej od jego agenta, niż samego aktora. Fakt zamknięcia jego oficjalnej strony tak dawno już temu też o tym świadczy. Aktorzy nie są na tyle rozchwytywani, by w krzakach czatowali jacyś paparazzi. Chyba, że znajdą się jacyś "życzliwi przyjaciele" pary, którzy upublicznią fotki w necie... szczerze wątpię, choć nie powiem, maiałabym na takowe smaka :D

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Nov 19, 2006 3:47 pm

Ela wrote: Just Life Heaven,
Chyba Just Like Heaven ale to taki szczególik :wink:

I od razu jaki ruch sie tutaj zrobił jak miło :))

Też życze młodej parze wszystkie najlepszego :) Niech im się dobrze wiedzie.

Też bym zobaczyła chętnie zdjęcia ze ślubu albo chociaż jedno zjdęcie pan i pani młoda. Jak będą chcieli to dadzą a jak nie to nie :)
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Nov 23, 2006 1:15 am

Cocky z MBLVd zrobiła śliczny fanart z KaDee i Jasonem!

Image

User avatar
LEO
Minstrel przy dworze Czasu
Posts: 978
Joined: Fri Sep 12, 2003 7:16 pm

Post by LEO » Thu Nov 23, 2006 2:50 pm

no proszę... tylko na chwilę opuszczę forum i jak wracam to takie wieści!

co do filmów... ja tez nie przepadam za horrorami, ale czekam ze względu na mojego misia uszatka :)
"...I'm a member of that group of... outsiders. So... thank you, Roswell... Thank you for... for letting me live among you...Thank you for giving me a home... "

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests