Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Oct 03, 2005 8:33 pm

Olka, mam przeczucie, że Max to the Max to niewinna zabawa przy mrocznym charakterze Vareka :wink: Myślę, że Shooting Livien dałby nam przedsmak tego co pokaże Jason w Skinwalkers, chociaż psychiczne rozterki związane z narastającym szaleństwem chorej duszy są czymś zupełnie przeciwstawnym do ciemnej mocy zła.
A ponieważ zło budzi ciekawość i w pewnym sensie podnieca a postać grana przez kogoś tak przystojnego jak Jason tym bardziej, już zaczyna być inspiracją dla dreamerkowych, uznanych pisarek jak Breathless. Spójrzcie co stworzyła w swojej wyobraźni. To krótkie opowiadanie nosi tytuł „Skinlovers” i ma w sobie coś z tajemniczego klimatu.

http://www.deelicious-abyss.com/php/vie ... php?t=1189
Last edited by Ela on Tue Oct 04, 2005 12:26 am, edited 1 time in total.
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Oct 04, 2005 12:05 am

Wyszło, jak wyszło, tymczasem, czekamy na kolejne nowinki z planu i oczywiście zdjęcia!
A fanart fajny Olka, fajny :P znalazłam dla ciebie coś jeszcze do skomponowania z bursztynowymi oczętami Jasona...jakoś :wink: w mroczne dzieło 8)

http://images3.deviantart.com/i/2004/10 ... _Lupin.jpg

http://ic1.deviantart.com/fs7/i/2005/20 ... coPony.jpg

A i opowiadanie fajne...widać że Breathless się podjarała całym przedsięwzięciem :mrgreen: no i dobrze...z tego co słyszę jest szansa że wyjdzie z tego coś więcej niż tylko popcorniasta papka dla bezmózgich trzynastolatków. Tak trzymać :P
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Oct 04, 2005 8:19 pm

Breathless na prezydenta! :twisted:

Wpadłam zapytać, jak tam postępują prace nad albumem dla Jasona? Kto się zgłasza do kolażu o Polsce? Ja nadal szukam odpowiedniej mapki...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Nov 04, 2005 2:37 am

Jak widzę w pokoiku panuje ostatnio leciutki zastój. A szkoda bo przecież spotykaliśmy się tutaj nie tylko przy nowościach dotyczących naszego aktora, ale zwyczajnie żeby pogadać i pobyć ze sobą. Oluś, nasz projekt z powodu nikłego zainteresowania chyba trzeba będzie odłożyć na jakiś czas, skupiając się na razie na bieżących wiadomościach, wierząc że zainteresowanie powróci kiedy zaczniemy otrzymywać więcej wiadomości dotyczących Skinwalkers. Dzięki Słonko za PM , nie mogłam od razu odpisać bo od kilku tygodni zmagam się z kompletnie rozsypanym komputerem - staruszek ma już ponad 8 lat i wciąż trzeba coś nowego do niego dokładać, a najgorsze bo przy ostatniej awarii potraciłam mnóstwo zdjęć trailerów, ulubionej muzyki. Niektóre rzeczy są nie do uratowania a poziom mojego bluzgania sięgnął zenitu. :evil:
Czytałam, że jesteś unieruchomiona gipsem w domu - gdzieś Ty się tak załatwiła ? Jedyny pożytek z tego to więcej czasu na zaległe książki, filmy i szperanie po sieci, chociaż po pewnym czasie z nudów wyć się chce. :wink: Życzę Ci szybkiego powrotu do zdrowia.
Uściski dla Ciebie Oluś i wszystkich moich przyjaciół z ufnością że od czasu do czasu zaglądają tutaj i dadzą o sobie znać. :D

I jak to mówią: wszystko jest ze sobą powiązane, przytaczam zdjęcie z bohaterami naszej ulubionej "Grey Anatomy" . Obok Paticka Dempsey'a stoi Rhona Mitra grająca w "Skinawalkers" :lol:

Image

Ta sama aktorka już ucharakteryzowana na planie filmu:
ImageImage
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Nov 05, 2005 10:14 pm

Zastój zastojem, ale chyba nie powinno brakować chętnych do rozruszania pokoiku :) Ja w każdym razie jestem jak najbardziej za, choć moja rekonwalescencja dobiega końca i będę musiała nadrobić zaległości na uczelni. A wsadzili mnie w gips po niefortunnej wysiadce z minibusa :cheesy: Tym razem jednak (w przeciwieństwie do mojego pierwszego skręcenia) zdecydowałam się na wizytę u lekarza, właściwie dwóch, którzy całkowitym zaprzeczaniem siebie nawzajem bardzo mnie zdenerwowali, ale przynajmniej odszkodowanie będzie :twisted:

A wracając do zainteresowania tematem Jasona, to może na zachętę dorzucę jego ostatnią wypowiedź na temat Skinwalkers, gdzie porusza kwestię grania Varecka : "It's been a nice excuse for me to let out the inner animal, and I'm not talking about the drum-playing Muppet. It's been a lot of fun for me as an actor to just play around with this guy."

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Nov 09, 2005 10:45 pm

Trafiłam na artykuł o "Skinwalkers", którego autor zdaje sie bardzo lubić Jasona 8) Tu jest link

http://www.twitchfilm.net/archives/004068.html

jest nawet zdjęcie z filmu

Image

...Jason wygląda jak Johny Deep :wink: a ten gość co stoi obok niego :roll: creepy. Tak sobie wyobrażałam Fenrira Greybacka.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Nov 09, 2005 11:33 pm

Lizziett będę cię kochać do końca życia :uklon: ;) Po prostu ręce opadają, że szukam wiadomości o tym filmie co dzień po kilka razy i nic nie znajduję, kiedy takie zdjęcie pojawia się w sieci. Wreszcie możemy sobie zacząć wyobrażać prawdziwego Varecka. Wcale nie wygląda tak groźnie ;)

Kolejny kadr z filmu - Rona Mitra

Image

A teraz First look, który choć nie zaspokoi chęci dowiedzenia się czegoś więcej o filmie nie mniej możemy być pewni, że na dniach dowiemy się czegoś więcej na temat filmu i samego Jasona :cheesy:

A couple weeks back I had the chance to visit the set of Skinwalkers, the new werewolf film coming from the director of Jason X and starring Roswell's Jason Behr. Now, unfortunately, they're playing coy with the Stan Winston designed creature effects so we got nothing on the creature front - and apparently nobody is going to see any werewolf shots from this film anywhere other than in the theater - and the actors had been cautioned not to spill anything on the spoiler front so we got lots of excitement but very little in the way of 'news'. But here's what I can tell you:

Loosely based ona native legend about people who can shift shapes into the form of their totem animals Skinwalkers is looking to take the goth out of the genre and place itself more as a western, complete with Easy Rider styled biker gangs. And word is that while the film will involve a lot of digital work they're going to stick with physical effects as far as possible with the wolves themselves - this will be human actors performing in suits rather than digital creatures, which makes Todd a happy boy.

There is a split in the werewolf clan with one faction struggling to contain their wolf urges and integrate with 'normal' society while the other - the Behr led faction - indulges their animal nature to the hilt. Thrown into the mix is a prophesied child, a human / werewolf half breed who, it is believed, will make a decision on his thirteenth birthday that will forever change the nature of the entire clan. The peacable faction has sworn to protect him. The wolfish want him dead before he has the chance to make any choice in any direction.

We had the chance to talk to most of the principal cast while we were there - yes, transcriptions are coming - and watched as a scene was shot in the peaceful wolves rolling HQ: a converted horse trailer kitted out with full body leather restraints to contain the wolves on full moon nights. Beyond being impressed by how clearly intelligent and articulate Behr was - this is a smart, smart man who seems to have played his cards very well so far, well enough that I expect to see him around for a good while - what little we saw of the sets and shot film on the monitor looked very good, but since we weren't allowed to bring cameras I haven't been able to share anything, until now.

We've just gotten a pair of official stills from the film, both taken by one Steve Wilkie. And they're looking nice. And yes, that is the woman from Nip/Tuck pointing a gun at you there.

Lizziett wrote:a ten gość co stoi obok niego Rolling Eyes creepy. Tak sobie wyobrażałam Fenrira Greybacka.
Mój był nieco bardziej postawny i garbaty ;)

Mamy też pierwszą tepetkę z nowym wizerunkiem Jasona :cheesy:

Image

...edycja...

Właśnie znalazłam to stare zdjęcie... Widzę je pierwszy raz w życiu :wow: Piękne! :cheesy:
Image

User avatar
Athaya
Zainteresowany
Posts: 298
Joined: Sun Jun 20, 2004 2:14 pm
Location: Kalisz

Post by Athaya » Thu Nov 10, 2005 3:27 pm

Niach 8) ! Jason z zarostem wygląda bombowo, a te mięśnie... :twisted: Druga fota też genialna :lol: Proszę o więcej!
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Nov 11, 2005 1:34 am

No kochane! Mamy pierwszy filmik z planu Skinwalkers. Możecie go obejrzeć pod tym adresem, ale wiem, że są z tym problemy. Jest na to rada, a wszystko za sprawą misiapuchatka ( :cmok: ). Zaopatrzcie się w najnowszą wersję Windows Media Playera, a jeśli to nie pomoże dajcie mi znać, a prześlę wam to video mailem. Jest na co popatrzeć. Ba! Nawet posłuchać i to samego Jasona. Kilka słów od siebie dodał również reżyser, a w klipie zobaczymy także wilkołaki, które są obezwładniane przed przemianą, by nie stanowiły zagrożenia. Przypuszczam, że to członkowie tej dobrej społeczności 'ludzkich inaczej' ;)

I kilka screencapsów. Wybaczcie słabą jakość, ale robiłam zdjęcia ekranu aparatem bo oczywiście PrtSc nie działa w WMP :?

Image
Image
Image

...edit...

Muszę się pochwalić :cheesy: http://www.jason-behr.com/news/936.shtml

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Nov 12, 2005 4:28 pm

Dobra, jestem monotematyczna, ale... jak zobaczyłam to zdjęcie z planu, to pomyślałam - Future Max! Względnie Future-Zan, bo ten tatuaż mnie myli, ale bardziej już Future Max (zdjęcia wklejać nie będę, bo i tak wszystkie doskonale wiemy, jak on wyglądał :P ). I proszę - wiadomo, że w Roswell to był tylko "futurystyczny make-up", ale widać, jak niewiele odbiega od prawdy... A Jason w końcu nie wygląda jak nastolatek!

Olka - no, pniesz się do góry i zdobywasz międzynarodową sławę :wink:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Nov 13, 2005 7:55 pm

Olka ucieszyła także fanki na F4f, przytaczjąc zdjęcia MR B. Mnie również kiedy nie potrafiłam odtworzyć filmiku - no ale wreszcie się udało. W takim razie czekamy na kolejne zdjęcia...z planu Skinwalkers. A zapowiada się bardzo ciekawie. Muszę przyznać, że zauroczył mnie stary Indianin stojący obok Jasona, wyglądający niczym czarownik z grimowskich baśni.

A póki co, kocham te radosne zdjęcia. :D

Image
Image
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Sun Nov 13, 2005 10:57 pm

Uff.. nareszcie tu dotarłam! Po kilku miesiącach intensywnego pisania, kucia, obronę mam już za sobą i świętowanie tego faktu też, więc mogę spokojnie patrzeć na nowe fotki naszego ulubieńca! :P
Powoli będę nadrabiać zaległości, chociaż jak widzę malutki zastój w pokoiku się zrobił, ale to już pewnie przeszłość... :wink:

Jak z pewnym niepokojem oglądałam urywki tego czegoś ze smokami :wink: , tak teraz nie mogę się już doczekać kolejnej produkcji Jasona - Skinwalkersa! Ciekawie będzie go oglądać jako czarny charakter. Chociaż już widzę jak będę szukała w tej postaci dobra, jakże mogłoby być inaczej.. :lol:
Z niecierpliwością czekam na kolejne nowinki! :cheesy:

Co do naszej, chyba wygasłej akcji, może będzie jej reaktywacja za niedługo? :roll: Tak fajnie się zapowiadało..
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Nov 14, 2005 11:36 am

A'propos braci Grim, nie ma teraz w kinach jakiegoś filmu w tej tematyce? Chyba coś a'la "Nieustraszeni Bracia G"... z Heathem Ledgerem i Matem Damonem zdaje się :cheesy:

ADkA, gratulacje! Właściwie powinnam była od tego zacząć :oops: Ja póki co, jeszcze nie myślę o obronie pracy (trzeba się utrzymać na studiach ;)), ale mam nadzieję, że jakby co słóżysz radą? ;)

A teraz, ta dam! :cheesy: Mamy wywiadzik z Jasonem na temat filmu. Wreszcie możemy dowiedzieć się czegoś więcej na temat Varecka - dużo miejsca poświęcono tej kwestii. Będzie też trochę o technicznych aspektach wcielania się w wilkołaka, ale co ja wam będę mówić i przedłużać. Same przeczytajcie!

WYWIAD Z JASONEM

Can you tell us about Varek?

Varek is the alpha leader of this pack of wolves that is on one side of this civil war that has been going on for centuries. Their whole mission is to, well, his mission, he's a little different from the wolves on his side. He kind of wants to organize freedom. He's sort of trying to convert the other side to his way of thinking and his belief system. His belief system is a celebration of who he is and what he is, what his place is in the world, and it's based solely on experience, and these other wolves haven't really experienced what he believes to be the right way to live.

It's interesting how you describe it that way. We have been hearing a lot about good werewolves and bad werewolves, and you almost sound like you are admiring Varek's character. There's more to it than just the fact that he's an evil character?

Yeah, I don't think it's so black and white. I don't think it's so cut and dry like that. It can't be for me. I think that stuff is sort of boring. There's gotta be more to it than just good and evil. I think that one of the most interesting things to watch especially when you're talking about war or conflict is that both sides really believe what they're fighting for, completely and whole-heartedly. That's why they're doing it. You can look at them as an observer. As an actor, I could say, 'Well, I can see what these guys are doing is wrong, and what these [other] guys are doing the right cause.' But as an actor playing one of these characters, you really have to look a little deeper and try to find validation in what your character is doing, and not make him so cartoonish-one note. Give him a little more layers. I think that Varek is a pretty complicated guy. He's been a lot of fun to explore.

As the actor playing Varek, do you think necessarily that the suppression of the beast is a good thing as the other tribe is trying to do?

Well...there's a lot of fun to him. (laughs) I get to shoot guns, ride motorcycles and celebrate something within you that comes out of you. That's something I've never really experienced. I think that it's been a nice excuse for me to let our the inner animal, and I'm not talking about the drum-playing muppet. (laughs) It's been a lot of fun for me as an actor to sort of just play around with guy a little bit.

What's your favourite scene you've filmed so far?

The guns fights were really kind of fun. We took this little town. This little town, Creemore, well known for their beer and for their brewery, and every morning was like a war zone. The gun stuff has been fun, the motorcycle stuff has been fun. They gave me this really long, custom made sexy bike that I don't have, and I got to drive it through town like you're riding in some sort of old western. So that's been a lot of fun.

How did you find it working with the prosthetics? Did you find it painful?

The procedure to get all that stuff ready was really fascinating, because I got to go down to Stan Winston's studio. The guy to me is like the God of creature effects. From Jurassic Park, Interview of the Vampire, Terminator 2, stuff that we all grew up on. You walk in there, and that's all you see. You see this massive T-rex head, and Arnold Schwarzenegger's gun. I felt like I was 12 years old. They've made a lot of advances. All they had to do with me is a head cast. I haven't really tried on all the prosthetics yet. Just a head cast, and they did a body scan, which is basically me standing in my tighty whiteys, and then doing laser graphics of me, and that's about it.


WYWIAD Z REŻYSEREM - Jamesem Isaacem

WYWIAD Z PRODUCENTEM - Dennisem Berardim

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Nov 15, 2005 6:23 pm

Ja również szczerze gratuluję ADka. :uklon:
Z rozczuleniem myślę o trzech latach obecności na naszej stronie. Dla wielu to okres wielkich życiowych zmian, dojrzewania, matur, rozpoczętych studiów...i chyba miłych chwil spędzonych tutaj razem. Najwierniejsi i ci którzy dobrze się tu czują z sentymentem o niej myślą i wpadają co jakiś czas.
A wracając do wywiadu ( Olka widziałam Twój wpis http://www.twitchfilm.net/archives/004155.html#comments :D ), coraz bardziej fscynuje mnie postać Vareka do którego Jason spróbuje nas przekonać, proponując by spojrzeć na niego głebiej nadając mu jakiś ludzki rys. Uwiarygadniając go. Zobaczymy...z jego wrażliwością może mu się udać. I pamiętajmy o oczach Jasona, a nimi umie wyrazić wiele.
Jak podano na F4F, 9 grudnia w Los Angeles odbędzie się premiera "Men of God".
Last edited by Ela on Wed Nov 16, 2005 1:08 am, edited 1 time in total.
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Nov 15, 2005 8:38 pm

:cmok: Dziękuję bardzo dziewczyny!

Co do wywiadu, to tak się zastanawiam czy kiedykolwiek natrafiłam na jakiś wywiad z aktorem, który wypowiadał się negatywnie o filmie w którym zagra. :wink: Zawsze miło mi się słucha, z lekkim przymrużeniem oka oczywiście, jaki to będzie dobry film, jaki dobry reżyser, i ilu widzów przyciągnie, itp.
Nie, żebym miała coś tutaj do zarzucenia Jasonowi, który jak widać dobrze sie bawi odtwarzając postać Vereka, chodzi o sam fakt przekonywania potencjalnego widza. :lol: To jest wprost boskie! :cheesy:
I żeby nie było, bo naprawdę z niecierpliwością oczekuję na ten film i rolę samego Mr.B, gdyż w takiej roli trudno go sobie wyobrazić, po prostu trzeba będzie to zobaczyć!
Hm.. a tak swoją drogą, to ciekawe co w nim jest, że jak dotychczas nie zagrał typowego "czarnego charakteru". To pewnie te oczy i ten niewinny uśmieszek! :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Dec 01, 2005 11:46 pm

W dzisiejszych odcinkach "Zagubionych" zagrał William Mapother, który pojawił się również w "The Grudge" :D W klątwie grał Matthew Williamsa, który wraz z żoną i teściową wprowadzali się do nawiedzonego domu na początku filmu. Potem im się zmarło, została sama teściowa i na scenę wkroczyła Sarah M. Gellar ;)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Dec 02, 2005 10:57 pm

No popatrz popatrz, a ja oglądając Lost cały czas zastanawiałam się skąd znam tę mordkę :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jan 18, 2006 9:09 pm

Skinwalkers trafi do kin w grudniu... 2006 :cry: Ale w sumie, jakby się tak zastanowić, to dopiero zaczeli film kręcić ;)

...edit...

Cisza jak makiem zasiał, a tu tyle nowinek dotyczących Jasona!

Po pierwsze pojawiły się nowe zdjęcia do D-WAR.

Image Image Image

Image

Resztę można obejrzeć po zarejestrowaniu się na stronie oficjalnej filmu.

Po drugie została otwarta oficjalna strona Skinwalkers. Layaout strony zdradza nam, że twórcy podchodzą do filmu bardzo profesjonalnie na każdej płaszczyźnie.

Po trzecie od 2 do 4 czerwca w Burbank Airport Hilton w Los Angeles odbędzie się konwent poświęcony horrorom. Z zapowiedzianych gości mają się na nim pojawić twórcy Skinwalkers: Jim Isaac, Stan Winston. Kto wie, może i Jason pojawi się niespodziewanie :D

A wracając do sprawy paczki dla Jasona :) No cóż pomysł nie wypalił, choć chęci nie brakowało... Pomyślałam jednak, że jeśli nie tym razem, to następnym. I może pomyślmy jednak o tym by zorganizować większą grupę ludzi. Myślałam o specjalnej akcji "Jason Behr Appreciation Project" na wzór The Emilie De Ravin AP. Zaczęłoby się z półrocznym wyprzedzeniem i może by coś z tego wyszło.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Jan 27, 2006 3:59 pm

No, no.. fotki niczego sobie.. :cheesy: Chociaż na stronke nie weszłam. 8)
A tak w ogóle to kiedy premiera D-War? Bo chyba coś mi umknęło?

Do czerwca jeszcze troszkę jednak czasu zostało, więc miejmy nadzieję, ze w międzyczasie Jason gdzieś jeszcze "wypłynie". Bo też i nie liczyłabym zbytnio na jego obecność na takowym zjeździe, chociaż mogę się mylić (i mam nadzieję że tak właśnie jest :cheesy: ).
A wracając do sprawy paczki dla Jasona No cóż pomysł nie wypalił, choć chęci nie brakowało... [...] Zaczęłoby się z półrocznym wyprzedzeniem i może by coś z tego wyszło
Z półrocznym? :twisted: W sumie warto by było spróbować! :tak: Ja jestem za! :cheesy:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Apr 19, 2006 7:03 pm

Data premiery D-WAR też mi umknęła, ale mam dla was megabombastyczną wiadomość! Jason kręci nowy film!! :onfire:

Będzie to thriller psychologiczny pt. SENSELESS oparty na powieści Stony Fitch, której książki niestety nie zostały przełożone na j. polski :( Ekipa i Jason przybywają obecnie w szkockim Edynburgu. SENSELESS został napisany i zostanie wyreżyserowany przez Simona Hynda z firmy Matador Pictures and Circle Of Confusion.

Informacja jest gorąca, bo dopiero co pojawiła się na Media Blvd! Kariera Jasona nabiera rozpędu, a przecież filmy w których zagrał gł. role jeszcze nie pojawiły się w kinach. A pojawią się nie doś, że w niedługim czasie to jeszcze w bliskich odtępach, a jak wiemy to najlepiej wróży aktorom, gdyż są wtedy zapamiętywani. Najważniejsze by widzowie ich polubili, a nieprzychylność mas zdecydowanie Jasonowi nie grozi :D

Idę szukać kolejnych informacji na ten temat! Tymczasem zostawiam angielskie recenzji książki, na której oparty jest film.
Here is what the reviews of the book on Amazon have to say about it:

From Publishers Weekly
Small like a stick of dynamite, Fitch's second novel delves into the horrific experience of a hostage forced to endure torture that ultimately deprives him of his five senses. Eliott Gast, an American trade representative, is kidnapped in Brussels by a group of terrorists who oppose the European economic union. At first, Gast finds his captivity comfortable. He's housed in a clean, three-room apartment, is fed regularly and receives plenty of books to occupy his time. That all comes to an abrupt end on day seven, when the terrorists storm in and mutilate Gast's tongue. As he recuperates, Gast notices a network of black cables that frequently drop from the ceiling and seem to track his every move. The terrorist leader, nicknamed Blackbeard because he always wears a pirate's mask, tells Gast the cables are cameras used to broadcast his ordeal around the world on the Internet. Millions of people are watching. Blackbeard tells Gast that when enough of them donate money to the cause, he'll be released. Over the next several weeks, as described in highly disturbing detail, Gast is made to lose his hearing, his touch, his smell and part of his vision. Fitch's otherwise grim, one-sitting novel, his first in nine years (after Strategies for Success), has many moments of poignant reflection as Gast ponders his past and future. He also wonders about the gruesome use the Internet is being put to an issue that Fitch resolves with brevity and ingenuity.

Copyright 2001 Cahners Business Information, Inc.
--This text refers to an out of print or unavailable edition of this title.

From Booklist
Economist Elliott Gast is a man of the senses. He appreciates the subtle difference between a Pommard and a Chambolle-Musigny, and he has sampled some of the world's most exquisite cuisines. But the anarchists who take him hostage seek to deprive him of his senses as punishment for his role in creating the "global economy" and paving the way for U.S. domination of Europe. More than simply punishing Elliott, though, they want to make him an example to the world, which they do in a decidedly twenty-first-century fashion. Fitch skillfully builds suspense in this story, which is short enough and compelling enough to finish in one sitting. Trapped and at the mercy of his captors, Elliott fears for his life and is prompted to reflect back on it. In these poignantly written flashbacks, Fitch has a chance to develop his main character more fully than a plot-driven thriller would allow. In fact, the entire novel serves as a sort of extended life-flashing-before-one's-eyes experience. A harrowing thriller that is also an absorbing and thought-provoking character study.
Beth Warrell
Copyright © American Library Association. All rights reserved --This text refers to an out of print or unavailable edition of this title.
Ciekawa jestem, czy Jason zagra Elliotta, czy "pirata"... Tak czy siak obie postacie wydają się równie interesujące. Historia wydaje się bardziej niż przygnębiająca. Cieszę się, że książka to thriller nie horror, bo jest szansa na uniknięcie drastycznych scen - pozbawienie człowieka zmysłów samo w sobie jest brutalne, ale dałoby się to pokazać w znośny sposób. Mam nadzieję, że autorzy filmu pokierują się Oldboyem, ale w sensie psychologicznym, bo szczerze mówiąc Oldboy był trochę zbyt drastyczny.

...edit...

Vicky twierdzi, że Jason zagra gł. rolę - Elliotta. Zatem będziemy mieli do czynienia z chłopakiem winnym w oczach oprawców, zamkniętym w pokoju, którego będą chcieli ukarać za to, że jest tym, kim jest. Coś wam to mówi? Bo ja widzę Maxa Evansa w odcinku "The White room", który to (odcinek) uważam za jeden z najlepszych w pierwszej serii. Jason popisał się w nim wszystkimi swoimi zolnościami. Nie mam wątpliwości, że sobie poradzi.
Last edited by Olka on Wed Apr 19, 2006 8:36 pm, edited 1 time in total.

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests