Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Sep 10, 2005 9:39 pm

Dzięki Nan za sygnaturkę :) nie ja ją niestety robiłam, ale co tam... z tym wysyłaniem w Polskę to może byc różnie... chodzi mi głównie o pocztę. Nie wiem jak u was, ale ja mam BEZNADZIEJNEGO listonosza, który nie wsadza listów do skrzynek, jak już to adresowane do kogoś innego...

Jeszcze a propo J i Kadee czy to prawda, że on jakiś czas temu w wywiadzie powiedział, że są parą?
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Sep 10, 2005 9:50 pm

Freja, wiesz, myślałam sobie o tym tak na chybcika - i to bez sensu, żeby wysyłać z tego samego miasta do tego samego miasta, czyli gdyby powstał łańcuszek dajmy na to Olka (Kraków) - Ela (Opole) - Nan (Warszawa) - Lizziett (Kraków) - Freja (Warszawa) - Olka (Kraków) to to jest idiotyzm. Olka i Lizziett mogłyby się przykładowo spotkać, napisać i wysłać - jedno miasto zaliczone. Warszawa w ten sam sposób mogłaby zrobić i co tam jeszcze jest po drodze. I wysłać to ludziom gdzie nie giną listy... :wink: zawsze jest jeszcze opcja z listem poleconym - droższy ale pewniejszy.

Paczka zwykła zagraniczna do 1 kg - 57 zł... priorytetowa to 81 zł, ale zawsze można wysłać list ("list" to pojęcie przesyłki do 2 kg. Ktoś zamierza wysłać cegłę...?) - zwykły do Ameryki 41 zł, priorytet prawie 72 zł, z poleconymi do Ameryki damy sobie spokój...
Za bardzo wybiegam do przodu? :wink:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Sep 10, 2005 10:11 pm

A wiesz, że to dobry sposób... Też sobie tak pomyślałam, ale z drugiej strony boję się Nan, żebyś nie okzała się jakiś 50-letnim łysiejącym facetem z kozią bródką (:shock:) :lol:
Wow! ale oni mają te ceny :shock: szkoda, że nie drożej...
Tak mi się skojarzyło, nie wiem czemu, żeby np. zamiast jakiejś paczki np na jakiejś wielkiej kartce odcisnąć swoje dłonie wiecie Roswell zawsze będzie mi sie kojarzyło z taką ŁAPĄ. Wtedy to można wysłac listem i może byłoby taniej czy coś?
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Sep 10, 2005 10:41 pm

Czyli pomysł się spodobał :) Cieszę się. Chciałam wam podawać go w mniejszych porcjach, żeby was nie ogłuszyć jak po ciosie obuchem w głowę, ale widzę, że sprawa się rozkręca. Jak ja to widzę? Dokładnie tak, jak powiedziała Nan - w formie łańcuszka. Dajmy na to chętni z Krakowa się spotkają i wypiszą na kartce dedykacje/wiersze/podpisy/etc :) Potem wysyłamy list do Warszawy, gdzie Nan zbiera ekipę i dalej leci, jak wyżej Opole (Eluś, jesteś chętna? :)) itd. Mnie z Jasonem kojarzy się plakat, który wisi od jakiegoś czasu na mojej ścianie. Przedsawia różne hasła wypisane japońskimi znakami :) A wisi tam jeszcze od czasów Roswell, zanim Jason ujawnił swoją słabość do tego kraju. Tak więc, jak, kto woli - zdjęcia, czy nieduże przedmioty (podoba mi się też pomysł z odciskami łapek, chociaż z drugiej strony Jason odcina się nieco od Roswell :roll:), wysyłkę do USA biorę na siebie. Chyba, że ktoś ma ogromną ochotę dorzucić się do przesyłki... ;) Tak sobie myślałam, że do jego urodzin powinnyśmy zdąrzyć z całą akcją, jak sądzicie? Gdyby były jednak jakieś problemy z tymi spotkaniami myślałam jeszcze, że każda chętna (chętny :roll: :D) mogłaby naskrobać na kartce wielkości A5 (może A4?) coś od siebie, ładnie ją ozdobić. Potem wysłałybyście toto do mnie (z ewentualnym dodatkiem od siebie w formie drobiazgu), a ja powklejałabym te kartki w artystycznym nieładzie do dajmy na to ładnego zeszytu (myślałam, żeby kupić taki z czarnymi kartkami) - tak żeby każda strona poświęcona była każdej z nas. A5/A4 to wielkość, która powinna wystarczyć na kilka słów i np. jakieś zdjęcie, czy rysunek/fanart dedykowany Jasonowi. Jak sądzicie?

P.S. Freja, ja również zakochałam się w twojej sygnaturce! Skąd są te zdjęcia, nie wiesz może? A jeśli nie to, kto jest jej autorem? Zasięgnę informacji u źródła 8)

P.S. 2 Na jasonbehr.orgsą wszystkie zdjęcia z Just like heaven w dużych rozdzielczościach i bez znaków wodnych!

.... Z OSTATNIEJ CHWILI....

Właśnie sobie czytam relacje na Media BLVd, że Jason zdradził, iż niedługo będzie o nim słychać dużo więcej. Myślę sobie, że miał na myśli D-WAR a tu taka niespodzianka. Jason zagra w nowycm filmie! Wcieli się w postać... wilkołaka :twisted: Widać nasz Jason ma skłonności do nie do końca ludzkich postaci. Najpierw kosmita, potem ofiara nieziemskiej klątwy, dalej wcielenie wojownika sprzed setek lat, a teraz zły Wilczek. Auuuu :twisted: -> IMDb, FanForum.net. Od razu przypomina mi się pewne japońskie anime pt. "Wolf's Rain". Już kiedyś, gdzieś tu na forum, o nim wspominałam. Co prawda anime opowiada o wilkach, ale są to wilki, które przybierają również ludzką postać, stąd pewne podobieństwo do wilkołaków, które raz są ludźmi, a raz... nie ;) Jason w tej roli kojarzy mi się z głównym bohaterem "Wolf's Rain" - Kibą. Ciekawe, dlaczego? ;) :twisted:

Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Sep 11, 2005 2:20 am

Pomysł doskonały Olka, i widzę, że zapaleńców jest więcej. :uklon:
Są dwie podstawowe kwestie do uzgodnienia. Czy znamy adres na jaki wysłać i najważniejsze - CO wysłać, by przyciągnąć jego uwagę. Dlaczego to takie ważne ? Bo cała korespondencja ląduje w biurze aktora, z reguły odpisuje na nią pracownik i z grzecznościowym podziękowaniem, autografem odsyła z powrotem do nadawcy. Jeżeli wyślemy coś ciekawego, wtedy można mieć nadzieję że mu to przekażą do łapek. Laurek w postaci.. Jason I love you.. dostają tysiące w ciągu miesiąca. Chodzi o to, by nasza przesyłka nie została potraktowana sztampowo i nie zaginęła w tłumie. Musimy zastanowić się nad jakimś oryginalnym pomysłem. Może przybliżyć mu troszkę wiedzę o naszym kraju (ciekawe karteczki, widokówki z okolic gdzie mieszkamy z napisanymi przez nas miłymi pozdrowieniami i życzeniami. Niezłym posunięciem byłoby wykorzystać również jego zainteresowanie SPORTEM - jakieś plakaty, kartki z wizerunkami naszych np. siatkarzy...nie znam się na sporcie ale wiem że ostatnio mamy w tej dziedzinie osiągnięcia. To byłby interesujący go temat, z samej ciekawości sięgnąłby po niego a potem wziąłby do rąk nasze karteczki czy upominki. Wszystko zwieńczałby jeden list od nas, z ciepłymi życzeniami sympatii i poparcia dla jego kariery z ewentualnym wskazaniem naszej strony. Taka interesująca wiadomość z dalekiej Polski, której na pewno nie zna. Co o tym myślicie. ?

Widziałam nowy projekt Jasona i na moment zaniemówiłam. :shock: Warto przyjrzeć się nazwiskom producenta i reżysera. David Cronenberg http://www.imdb.com/name/nm0000343/ i Jim Issak - reżyserował efekty specjalne m.in. w Musze, Aranofobii, Gremlinach i coś z Gwiezdnymi Wojnami. Może być ciekawie. Jestem pewna że pełne wyrazu oczy Jasona zdecydowały o wyborze go do tej roli. :D Animki Olki podkręciły wyobraźnię...leśne kanadyjskie głusze, horda dzikich wilków...bandy chłopaków ubranych w skóry, jezdżących szaleńczo na motorach...Jason ma zagrać rolę ich przywódcy, negatywnego bohatera...
Dziwne, kojarzy mi się to z moim ulubionym filmem "Straceni Chłopcy" (Lost Boys)- w reż. Joel Schumachera. Co prawda o wampirach, ale ten niesamowity klimat, dynamika, świetna gra aktorów i doskonała ścieżka dźwiękowa. Jeżeli zrobią coś podobnegp to będziemy miały na co czekać. :mrgreen:

Oglądałam dzisiaj "Obłędnego rycerza" ze wskazaniem na Heatha Ledgera i powiem wam jedno. Gdyby on zostałby wybrany do roli Maxa, zapewne nasza strona by nie istniała. :wink:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Sep 11, 2005 10:20 am

Z tym co napisać hmmm może jakieś malutkie zaproszenie do Polski czy coś... Trzeba się dobrzez zastanowić co zrobić, może jakas laurka gdzie wyskakuje Jason :shock: (sama siebie nie poznaję). Czarne kartki to dobry wybór!


Do Olki autorką bannera jest naturellebella jej lj: http://www.livejournal.com/users/naturellebella/
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Sep 11, 2005 11:04 am

Olka wprost szaleńczy pomysł :uklon: i bardzo mnie się podoba.
No i rzeczywiście jeśli byście chciały coś wysłać to musi być to orginalne żeby dostało się do jego łapek :D a pomysł Eli wydaje mi się bardzo dobry.. np. z tymi karteczkami z okolic naszego zamieszkania ... nich Janson wie gdzie ma fanki .. :wink:

P.S freja bardzo ładna sygnaturka .. :cheesy: .. jakoś ajk dla mnie naładowana pozytywną energią ... :lol:
:)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Sep 11, 2005 11:21 am

Wyskakujący Jason... :shock: łebek JB na sprężynce... :lol: Czyli łańcuszek. I cicho sza, ale mnie odciski łapek kojarzą się z Czterema Pancernymi... :roll: No tak, można by przesyłać ten zeszyt - chociaż chwilowo weny nie mam na jakieś innowacje, trzeba zaczekać do wieczora. Laurka zwykła z kwiatskami odpada, banalne, choć gdyby mu to zrobić w wersji typowo ludowej, to przy okazji miałby próbkę polskiej kultury ludowej :wink: Ale wiecie co, skoro tak odpisują z autografami... Wysłaliby jeden czy dla każdej uczestniczki tego projektu po jednym? :twisted: Ale wracając do rzeczy - gdyby np. dostał kartkę z Syrenką z Rynku Starego Miasta, nawisem mówiąc bardzo ładną, zrobioną na sepię i tak dalej, to nie wiem, czy to by go zainteresowało. Może. Hm. To jeszcze mapkę Polski dołączyć, i pozaznaczać na niej nasze miasta... Sport - cóż, mnie się kojarzy Adam Małysz (gasnąca gwiazda, ale gwiazda), Otylia i siatkarze. O piłkarzach lepiej nie mówić, a nie wiem, jak nasza koszykówka, chyba też słabo... Ewentualnie Kuśnierewicz :cheesy: ale to chyba też raczej dla zapaleńców wodnych...
No i to wskazanie strony. Tak, można spróbować, ale nawet jeśli zajrzy, to i tak za Chiny nic nie zrozumie, polski być język trudny i nieznany. Ale niech popatrzy na te ą, ę, ó, ż...

Wilczek. Nooo, rzeczywiście Jason zaczyna się rozkręcać.

Im dłużej patrzę na twoją sygnaturkę, Freja, tym bardziej mam ochotę wyciągnąć To Have And To Hold...


Czyli teraz zastanawiamy się co wysyłamy i robimy listę osób chętnych z poszczególnych miast. Freja, zapewniem, że do pięćdziesięciu lat brakuje mi trzydziestu dwóch i w żadnym wypadku nie łysieję, jak również nie posiadam bródki :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Sep 11, 2005 11:50 am

Pomysł z kartkami z naszych miast jest przedni! Albo mapa z zaznaczonymi miejscami naszego zamieszkania! Jestem za. Co do tego zeszytu o którym pisałam, miałam właśnie na myśli zbiór naszych cząstek, nie zdjęć ołtarzyków w centrum których widnieje zdjęcie Jasona. Myślałam, o czymś osobistym - zebranym w jednym zeszycie (tu wyjaśnię definicję "zeszytu" - w papierniczym kupuje się czarny, elegancki karton, a potem Ola biegnie do "A0" na krakowskim Placu Inwalidów słynnym z piosenki studenta AGH ;) po czym ładnie oprawia to to w okładkę made by któraś z nas, z pięknym, książkowym klejeniem, a nie jakimiś tam byle jakimi zszywaczami 8)). Ogólnie powinno być efektownie, inteligentnie, ale i skromnie w sensie nic krzykliwego :)
Plus nawiązanie do jego hobby - świetny pomysł. Co do sportu... Kusznierewicz, Otylka... A co powiecie, na zdjęcie Pawła Korzeniowskiego (wygrał mistrostwa świata motylkiem). Tak się składa, że chodziliśmy razem do klasy w podstawówce i mam ładne grupowe zdjęcie z Wieliczki :haha:
Sprawa adresu - Vicky pisała na Media BLVd że najlepiej wysyłać przesyłki do jego agenta, który z kolei przekazuje je Jasonowi. Myślę, że fakt iż piszemy z tak egzotyczna kraj, jak Polska ;) a także ciekawa zawartość przesyłki byłyby naszym atutem.

P.S. Freja :cmok:

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Sep 11, 2005 12:23 pm

Jason na sprężynce .. no raczej jego głowa ... :haha: nie głupi pomysł .. :P ciekawe ile takich kartek ze swoją głową na sprężynce dostał ..

Coś od nas + mapka zamieszkania Polskich fanów .... skromny nie krzykliwy (jak to Olka ujęla :wink: ) i fajny pomysł mnie się osobiśce podoba :D
A co do polskich sportowców moze jeszcze dorzucić Roberta Korzeniowskiego ? Chociaż już skończył kariere sportowca odnosił bardzo dużó skucesów ... jest jeszczee Renata Mauer-Różańska naszw mistrzyni olimpijska z Sydney :)
:)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Sep 11, 2005 12:43 pm

Ja jestem za mapą i można rzeczywiście pstryknąć jakieś zdjęcie, które kojarzy się z danym miastem :)
Mając na myśli wyskakującego nie tyle chodziło mi o głowe na sprężynce :shock: raczej, żeby ta głowa się tak wysuwała albo otwierała... Można podobnie zrobić z mapą, że pod zdjęciem z miasta moga się znajdować nasze imiona i cos od nas napisanego.
Co do sportu to nie mamy nic (a raczej kogoś) takiego super (ewentualnie Otylia i Korzeniowski), bo Jason interesuje się koszykówką, ale może coś z muzyki czy filmów? Faworytem J'a jest Ojciec Chrzestny :cheesy:

Nan czy ja dobrze pamiętam, że chodzisz/chodziłaś do Sempołowskiej? Można by się umówić przy metrze na Wilson'a albo coś...
W ogóle proponuję zrobić jakąś listę chętnych i miasto.

Taki pomysł, a może taki album kupić? Wiecie, gdzie zdjęcia się nakleja, ale z drugiej strony, żeby duzy i ciężki nie był... chyba jednak odpoada...

Ten banner też mnie pozytywnie mnie nastaja to kompletu dorobiłam sobie avatar :)

Jason jako wilkołak auuuuuu :twisted: dziki zwierzak z niego...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Sep 11, 2005 12:43 pm

Właśnie, to musi być coś profesjonalnego, oryginalnego. Widoczki od nas z różnych stron kraju, zdjęcia polskich sportowców, może wspomnieć o naszych reżyserach - Wajda, Kieślowski, Kamiński, czy o wybitnych kompozytorach - Chopin, Penderecki. Czyli co komu w duszy zagra. Na karteczka możemy wypisać od siebie życzenia czy podać swój adres w nadziei, że dostaniemy od niego autograf. :wink:
Myślę, że każda z nas przysłałaby to potem do Ciebie, Olka, a Ty po przejrzeniu, ułozyłabyś to w całość w jakimś albumiku/zeszycie (żeby po otwarciu nie rozsypało mu się w rękach) i z jednym przewodnim listem wysłałabyś dalej, na jego adres. Byłby to taki mały przewodnik po naszym kraju, przy okazji poznałby i nas. Chyba będzie mile zdziwiony że w Polsce o której zapewne niewiele słyszał jest znany i ma sporą grupkę życzliwych fanek. :D
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sun Sep 11, 2005 6:10 pm

Nie było mnie na stronie tylko chwilę! Tylko kilkadziesiąt godzin! Wchodzę i co widzę? Szatański, cudowny, przesympatyczny plan :cheesy: Olka, po raz kolejny zaskoczyłaś mnie niemiłosiernie. Gratuluję pomysłowości :respekt:

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, ja się na to piszę od razu! Jestem z Warszawy, więc to chyba Nan będzie mnie informować na bieżąco, tak? :wink:
Dobrze, ale teraz przejdźmy do szczegółów, bo przyznam, ze tak mnie cała sprawa zaaferowała, że niewiele zrozumiałam :roll: Ja od siebie mam przygotować kartkę A4 z pozdrowieniami/życzeniami/zdjęciem czy czymś podobnym i ewentualnie dołączyć do tego drobiazg, który mi się z Jasonem kojarzy, tak? Potem Olka zajmie się stroną formalną, czyli zebraniem tego do kupy i przesłaniem dalej? Na razie chyba wszystko chyba zrozumiałam :wink: Mam tylko kilka pytań: czy ten ogólny list Oluś napiszesz sama, czy może pomóc Ci w tym? Jak finanse? Przesyłka nie jest najtańsza, więc może jednak będziemy choć trochę partycypować w kosztach? Na kiedy to wszystko ma być gotowe?
Tak sobie myślę, że ogólne informacje o Polsce, takie rzeczy, które mają mu przyblizyć nasz kraj (sport, kultura, geografia) najlepiej chyba byłoby umieścić w tym wspólnym liście. Wtedy spełniałby on rolę takiego wprowadzenia, ogólnego prezentu. Tutaj mogłybyśmy umieścić mapkę i zaznaczyc miejsca zamieszkania każdej osoby zainteresowanej projektem. Tutaj wyjasnimy mu, dlaczego to wysyłamy, skąd pomysł na formę i jak należy rozumieć naszą niepsodziankę. Ten album z naszymi karteczkami to już chyba powinno być coś bardziej osobistego, bardziej od nas- właśnie fotki, życzenia, pozdrowienia. Bo jak nam ma sie udać na A4 zmieścić te wszystkie ogólne informacje? Jesli pójdziemy trochę moim tropem, to stworzymy coś w rodzaju przewodnika- najpierw o Polsce, potem o każdej z nas. No i do tego te małe gifciki... To może być bardzo ciekawe. I tak sobie pomyślałam też... ale nie śmiejcie się :oops: Można by gdzieś tam podać adres naszego forum i poprosić, zeby w wolnej chwili napisał nam choć kilka słów z pozdrowieniami. Co myślicie? Zbytnie natręctwo?

P.S. Eluś, dzięki za wskazówki nt. wklejania zdjęć. Muszę to wypróbować. Freja, rzeczywiście cudowna sygnatura. Jason moich marzeń :twisted:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Sep 11, 2005 6:41 pm

Słuchajcie! Mapa mapą, ale... Nie bądźmy tylko suchymi nazwami miast i nic nie mówiącymi imionami! Dołączmy nasze zdjęcia. Niech przy Krakowie pojawią się buzie Olki i Lizziett, niech Opole zyska twarz Eli, Wrocław - Magei, a Warszawa stanie się jak Caroleen, Freja i ja. Ładne czy nie, ale przynajmniej prawdziwe i myśląc o fankach w Polsce będzie miał przed oczami naszą mapę fanek, a nie obco brzmiące i nie dające się wymówić nazwy.
Kartki też, to swoją drogą, mnie koło monitora stoi taka podstarzana kartka z Syrenką, którą uwielbiam...
Muzyka + Jason = Dave Matthews Band. Pamięta ktoś, jak ja i Leo interpretowałyśmy jedną czy dwie piosenki DMB? Myślicie, że by się ucieszył z angielskiego przekładu interpretacji tamtych piosenek? :lol:
A do kompozytorów dorzuciłabym Kaczmarka. Oscarowy gość :lol: poza tym naprawdę ma śliczną muzykę.
I też bym chyba była za zrzutką. Bądź co bądź zapowiada się kosztowna impreza i głupio, żeby Olka wszystko finansowała :wink:
I można by mu zaproponować - szalenie delikatnie - żeby zajrzał na forum... może się przemoże w tej swojej awersji do komputerów po takim prezencie :wink:

A poza tym to ustalny wstępnie jakiś termin, bo mam na głowie gazetkę i nie wiem, czy najpierw męczyć się z gazetką i myślenie o tym projekcie odsunąć na dalszy plan czy usiłować myśleć dwutorowo.

Więc co - lista w pierwszej kolejności. Przyda się zawsze :wink:
Gdańsk - Maleństwo
Katowice - ADkA
Kraków - Olka, Lizziett (zakładamy, że też chce)
Opole - Ela
Warszawa - Caroleen, Freja, Nan
Wrocław - Magea

Freja - tak, Sempołowska. Ostatni rok /bleh/. Może być przy metrze, to rzut beretem, ale odpadają piątki :wink:
Last edited by Nan on Sun Sep 11, 2005 7:16 pm, edited 2 times in total.
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sun Sep 11, 2005 6:55 pm

O dziękuje za wpisanie na tą liste :D .. myślę że jeśli zrobimy rzeczywiście zrzutkę to nie wyjdzie to wcale tak dużo ... tylko trzeba by było wczesniej ustalic koszty bo z kasą to u mnie różnie bywa :roll: e
Mapka zanaczone nasze miasta .. jakieś jego zbytki na zdjęciu plus nasz same zdjęcia ten pomysł coraz bardziej mi się podoba :D
No i zgadzam się za tym żeby wysłac to do jednej osoby żeby to ładnie uporządkowała i wgóle .. pomysł MiodziO .. 8)

P.S Moge nie mieć neta przez kilka dni .. więc jak nie bede odpisywac to nie znaczy że zrezygnowałam :twisted:
Last edited by Magea on Sun Sep 11, 2005 7:00 pm, edited 1 time in total.
:)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Sun Sep 11, 2005 6:58 pm

No nie!! Takiej gratki nie przepuszczę :cheesy:
Ostatnio mam wielkią awersję do komputera, gdyż kojarzy mi się w ostatnich miesiącach tylko z pisanie mojej pracy, ale tu i teraz oświadczam, iż ja też chcę byś włączona do grona "paczki" dla Jasona!! Znaczy nie osobiście, chociaż..
I oczywiście mam nadzieję, że uwzględnicie mnie w tych planach!
A co do reszty to przyklasnę na wszystko :haha:
I chyba rzeczywiście można, a nawet tzreba było by się złożyć na tę wysyłkę, bo razem to nie będzie aż taki koszt! 8)

I co tu na szybko jeszcze dodać.. hm.. tak myślę, z czym typowemu Amerykanowi by kojarzyła się Polska (prócz niedźwiedzi, oczywiście :wink: ) i teraz proszę we mnie nie rzucać pomidorami.. z Wałęsą? :twisted:

Aha! To do listy proszę wpisać Katowice!! Tak między Krakowem a Opolem, żeby nie Wam było daleko.. :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Sep 11, 2005 7:04 pm

Pozwoliłam sobie zrobić listę alfabetyczną, później zastanowimy się ładnie jak zrobić łańcuszek. Z tego co widzę na razie Warszawa jest najdalej na północ wysuniętym miastem :wink: ale kto wie, jak tam reszta...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Sep 11, 2005 7:12 pm

Odbiło nam, dziewczyny, kompletnie odbiło...ale jak pomysleć, że w jego łapkach znajdzie się cząstka nas...to aż ciepło robi się na sercu. :lol: :lol: :onfire: :onfire: To się może udać !!!
Oczywiście, zorientujemy się ile nas będzie i rozłożymy równomiernie koszty przesyłki i albumu. Proponuję wyslać priorytetem i poleconym, żeby broń boże nic nie zaginęło. :wink:

ADka, jak dobrze Cię widzieć(widziałaś najnowsze fotki MR B na poprzedniej stronie ?) - już miałam pytać czy ktoś nie wie co się z Tobą dzieje. Brakuje jeszcze Maleństwa. I ciekawe czy Lizziett będzie chętna. :mrgreen:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Sep 11, 2005 7:15 pm

Maleństwo to chyba Gdańsk, z tego co pamiętam. Co tam, dopisujemy! I z całą pewnością nam odbiło... żeby całe społeczeństwo takie było :lol:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Sep 11, 2005 7:37 pm

Musimy jeszcze uzgodnić, kiedy mu to wysłać, żeby dostał naszą przesyłke do łapek. Zastanówmy się. Już na dniach, czyli około 15 września Jason wyjeżdża na zdjęcia do Kanady. Nie sądzę żeby wrócił przed grudniem. Na Święto Dziękczynienia zląduje albo w domu rodzinnym w Minnesocie (jeżeli jego rodzina dalej tam mieszka) lub przyjedzie pogrzać się na słoneczku do Los Angeles...Najlepiej będzie skompletować naszą przsyłkę do listopada i z końcem miesiąca ją wysłać. Wcześniej, moim zdaniem, nie ma sensu...
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 47 guests