Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Re: Max Evans//\\Jason Behr #4

Post by Kwiat_W » Sun Sep 09, 2007 6:38 pm

Ależ ja nikomu nie bronie ewentualnej riposty, ale ja na dany temat powiedziałem już wszystko, nie miałem nic do dodania i z MOJEJ strony był to już koniec :) (każdy ma prawo do własnej opinii, no chyba, że chodzi o Maxa- każdy powinien sobie zdawać sprawę jak -lekko to ujmując- nierozważny z niego chłopak ;P )

Żeby nie było tak zupełnie nie na temat... tatuaże wyglądają świetnie. Osobiście chciałbym mieć podobny- ciągnący się wzdłuż jednej ręki od nadgarstka (tak żeby "wystawał" z rękawa) aż po szyję (tak ażeby jedynie postawiony kołnierz mógł go zasłonić). Najlepiej aby był to jakiś motyw roślinny - ciernie lub jakieś pnącze.

No nie wiem, czy z oftopu o Zardozie nie stał to się oftop o tatuażu? :mrgreen:

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Re: Max Evans//\\Jason Behr #4

Post by Lizziett » Tue Sep 11, 2007 5:16 pm

Z tego co obserwuję to tylko Jason Behr robi karierę na dużym ekranie, ostatnio oglądałem "Klątwę" i trzeba przyznać że był to niezły deszczyk emocji. O innych aktorach to ani widu, ani słychu.
No nie wiem. Jason może i zagrał w kilku filmach, które trafiły na "duży ekran" ale z tego co słyszałam wszystkie dostają fatalne recenzje i nie mogą się pochwalić kasowym sukcesem. Trudno więc mówić o jakiejś karierze.
Tak naprawdę karierę zrobiła przede wszystkim Katharine Heigl. "Knocked up" odniosło sukces w kinach i zgarnęło świetne recenzje. Poza tym ma już na koncie nominacje do Złotego Globu i Emmy za role w "Chirurgach".
Colin Hanks też nie ma najgorzej- grywa w raczej niewielkich filmach ale zdążył już sobie wyrobić opinię "młodego zdolnego". Tymczasem lepiej nie powtarzać, co krytycy piszą o Jasonie :?
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: Max Evans//\\Jason Behr #4

Post by Weronika Evans » Tue Sep 11, 2007 10:49 pm

D-War wchodzi do kin w USA w ten piątek..ciekawe jak zostanie przyjęty.Wiemy już że w Japonii odniósł sukces...
Korea's biggest film of the summer is now the most intriguing co-production to hit American theaters this fall. D-War, which has already become the fifth highest-grossing film in Korean history, is being released in the U.S. as Dragon Wars by Freestyle Releasing. Thing is, the film is set in Los Angeles, contains a Hollywood cast (including Jason Behr and Robert Forster), and is produced by the U.S.-based Younggu Art Movies. So though it's directed by Korean comedian Hyung-rae Shim, it's very much a transnational venture. We'll have to wait to see if Dragon Wars can repeat its extraordinary Korean success when it debuts stateside on Sept. 14, but the gigantic 1,500 screen opening (the biggest ever for a "Korean" film in the U.S.) definitely won't hurt.
Za każdym razem jak widze ten caps... :P
Image
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Max Evans//\\Jason Behr #4

Post by Olka » Tue Sep 11, 2007 10:59 pm

Ale D-WAR nie zbiera najlepszych recenzji, a po 4 tygodniach od wyświetlania spadł już na 8 pozycję w koreańskim box-officie. Zobaczymy, jak zareaguje widownia w USA. Od tego zależy, czy film trafi do nas. Chociaż z drugiej strony udało mi się na 99% potwierdzić, że Monolith zakupił prawa do dystrybucji D-WAR w naszym kraju. A zdjęcie faktycznie miodzio! :hearts:

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: Max Evans//\\Jason Behr #4

Post by Weronika Evans » Tue Sep 11, 2007 11:04 pm

Słyszałam :roll: ..możemy mieć tylko nadzieję że w USA będzie lepiej z recenzjami. Szkoda mi ze większość filmów Jasona ma kiepskie opinie :( No ale może na przełom w karierze przyjedzie czas... :roll:

Serio? Bardzo się ciesze...Jason znów u nas na dużym ekranie? YAY! W Skinwalkers'ach mnie nie przekonał tzn. film był kiepski ale i tak zobaczyć Jasona w Multikinie-priceless.

Oh te jego oczy... :oops:
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Max Evans//\\Jason Behr #4

Post by Olka » Tue Sep 11, 2007 11:16 pm

Te pośladki w skórze, pistolety i motory XD ... i te sukienki (:P) Anyway, ja czeka z niecierpliwością. Myślę, że D-WAR obejrzę, ale po 10 minutach Skinwalkersów miałam ochotę wybiec z kina. Gdybym nie potraktowała tego z przymrużeniem oka i nie skupiła się na walorach Jasona nijak bym to przetrwała. Ale fanką będę po sam grób i wspierać zamierzam na każdym kroku.

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Re: Max Evans//\\Jason Behr #4

Post by Weronika Evans » Tue Sep 11, 2007 11:29 pm

Olka wrote:Te pośladki w skórze, pistolety i motory XD ... i te sukienki (:P) Anyway, ja czeka z niecierpliwością. Myślę, że D-WAR obejrzę, ale po 10 minutach Skinwalkersów miałam ochotę wybiec z kina. Gdybym nie potraktowała tego z przymrużeniem oka i nie skupiła się na walorach Jasona nijak bym to przetrwała.
U mnie nie było tak źle. Razem z siostrą czekałyśmy na pierwsze ujęcie Jasona jak na szpilkach. I później jak zostałyśmy do samego końca by tylko zobaczyć na ekranie napis "JASON BEHR" :D No film był kiepski ale dla Jasona wszystko...gdybyś Ty nas widziała LOL
Olka wrote:Ale fanką będę po sam grób i wspierać zamierzam na każdym kroku.
Po sam grób!! Zawsze.
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Re: Max Evans//\\Jason Behr #4

Post by Olka » Wed Sep 12, 2007 1:30 am

Zamykam temat ze względu na obszerną ilość stron. Kontynuacja w Max Evans//\\Jason Behr #5

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 7 guests