Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sun Sep 11, 2005 8:03 pm

Jak ja to czytam to se myślę, że szybkie jesteśmy, kurcze jeden pomysł a jakie zaangażowanie... :shock: Ej czy my dostaniemy autografy? :oops: No bo to jest coś o czym marzyłam... Hmmm kurde zdjęcia powiadacie, to jest najgorszy sezon w moim wyglądzie... Jezuuu zaczne się odchudzać. Jason dla ciebie wszystko! Dobra to jak wy to sobie wyobrażacie? W sesnie kto zrobi tą mapę jak duża ona będzie i jak duże mają być zdjęcia... Ja sobie cyfrówką jakieś foto w Rzymie zrobię i wydrukuję czy coś... albo wiem dam to zajeb*** zdjęcie z legitymacji.
Co do terminu to jestem za Elą!
Nan :shock: twarda jesteś, znam tam 2 dziewczyny w gimnazjum twarda szkoła...
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Sun Sep 11, 2005 10:30 pm

:roll: Zdjęcia? A może każda z nas wysłałaby swoje zdjęcie do wybranej osoby, która zrobiłaby z nich konkretną tapetkę, taki fotomontaż, ażeby nie zasypać go fotosami, których pewnie ma pełno. Tak by było jedno zdjęcie, prawie że grupowe z Polski. Tylko nie wiem, czy coś takiego w ogóle można stworzyć, bo osóbka do "sklejenia" tych twarzyczek pewnie by się znalazła.. :wink:

Ha! A czy ja widziałam najnowsze zdjęcia Jasona? ^_^ Oczywiście!
I nawet - co mnie niezmiernie zdziwiło :wink: - byłam naprawdę szczęśliwa widząć go w towarzystwie płci przeciwnej! I naprawdę, tak na pierwszy rzut oka, stwierdzam, że pasują do siebie! Oczywiscie nic nie mam do blondynek 8) , ale te pogłoski, że Jason woli je, juz mnie doprowadzały do szewskiej pasji! Miał do nich pecha.. A teraz, proszę.. cudeńko! I cieszę się, że nie kleili się do siebie, jak dla porównania, ostatnio modna para Cruise/Holmes (chociaż życzę im jak najlepiej) tylko zwyczajnie, trzymając się za rękę akcentowali swoje uczucia. Bez zbytniej krzykliwości i tego całego hollywoodzkiego krzyku! Chociaż, w wykonaniu J. byłoby to co najmniej dziwne!
A te zbliżenia.. miodzio! Nie powinni mu robić takich zdjęć, bo chłopak nie odpędzi się od fanek! A jakby na potwierdzenie tego faktu, może być nasze "wariactwo" w pozytywnym tego słowa znaczeniu! :haha:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sun Sep 11, 2005 10:32 pm

Dobrze, nasze zdjęcia to ciekawy pomysł, ale mapa w takim wypadku będzie musiała byc dosyć spora 8) Ko sie podejmie przygotowania jej? Również Olka? Bo jeśli nie, ja mogę to zrobić z przyjemnością. Najlepiej chyba byłoby podzielić się jakoś sensownie pracą, a potem podesłać wszystko do Mistrzyni Ceremonii, czyli Olki naszej kochanej :cheesy:, która nada temu ostateczny kształt.
I co w końcu z tymi informacjami o Polsce? Mamy umieszczać to na tych naszych kartkch, czy jednak zrobimy to w formie wspólnej?

edit: właśnie, może Adka ma rację...Może np Olka, albo Nan zrobiłyby jakiś "fanart" w kształcie mapy Polski, złożony z naszych fotek????
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Sep 11, 2005 11:12 pm

Nie gniewajcie się, ale nie uważam żeby pomysł z fotkami był szczególnie trafny. Nie żebym miała coś przeciwko zdjęciom. Można się nimi wymieniać z przyjaciółmi, lub wtedy gdy ktoś nas o to poprosi, ponieważ są pewną formą zażyłości. Przecież nie tworzymy konkursu na nasze buzie, on tak ich nie zapamięta, a mogą wprawić go w zakłopotanie. Wyobraźcie sobie, że dostajecie zasypane przez kogoś kogo zupełnie nie znacie plikiem wizerunków. Czy to nie jest zbyt nachalne, jakby się przekraczało pewną granicę intymności na którą nie ma pozwolenia. To trochę nietaktowne. Musimy przestrzegać pewnych zachowań, obowiązujących w świecie ludzi dorosłych. Proponuję jeszcze raz to przemyśleć i wspólnie rozważyć...
Image

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Sun Sep 11, 2005 11:33 pm

A może dołączycie coś o autorytetach? Lub np. poetach z Krakowa - W. Szymborska i C. Miłosz. Tylko nie wiem czy to by go zainteresowało. W każdym bądź razie pomysł wydaje się być na prawdę ciekawy. Możecie też dołączyć płytkę z prezentacją multimedialną o was czy o stronie. Ten pomysł, żeby dołożyć jakieś typowo polskie produkty, tylko z czego Polska jest znana? Hmm...
Genialny pomysł, żeby zrobić coś grupą. Mam nadzieję, że to wam wypali!

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Sep 12, 2005 7:37 am

jejku, pol dnia mnie zaledwie nie bylo a juz tyle nowych pomyslow. za pietnascie minut ide zdawac calki i obiecuje zaraz potem skoczyc do kawiarenki i doskrobac plan dzialania, ktory juz zdazylam obmyslec w przerwie miedzy kuciem calek oznaczonych i nieoznaczonych :haha:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Sep 12, 2005 8:59 am

Powodzenia Olka. :D :gl: i żeby ci się lżej zdawało :wink:

Image
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Sep 12, 2005 10:27 am

Jakoś poszło, wyniki 17stego :) Trzymać kciuki ;) Eluś, you made my day! :cmok:

1. Finanse - nieprzyjemne na początek, żeby najlepszym rozkoszować się najdłużej ;) Zrzutka na przesyłkę to bardzo dobry pomysł :haha: Oczywiście nie wycofuję się z propozycki, gdyby ktoś miał jakieś problemy wynikające z tej kwesti, chętnie pokryję jego część. To i tak niewiele w porównaniu z kwotą jaką musiałabym wydać sama w całości 8) Tu proponuję głosowanie w kwestii wielkości przesyłki (coś mi się zdaje, że wyjdzie z tego mała paczuszka :roll: :)) - powtarzając za Nan paczka do 1kg to wydatek 57zł (81zł priorytet), do 2kg - 41zł (72zł priorytet).

2. Czas - Koniec listopada również uważam za dobry pomysł. Myślę, że do tego czasu zdołamy sklecić prezent godny kochanego Jasona :haha: W dodatku zwykła przesyłka 'pędzi' do USA około miesiąca (statki się wleką, niestety :?) - plusem jest to, że wysyłając planowo naszą przesyłkę nie będziemy musiały korzystać z priorytetu, a Jason i tak otrzyma ją w okolicach swoich urodzin :)

3. Jak, to wygląda i z czym to się je ;) - zanim przejdę do szczegółów chciałam was zapewnić, że będziecie miały pełny wgląd na całą pracę, ponieważ na bierząco, wraz z nadsyłaniem waszych fragmentów będę robiła zdjęcia całości i wrzucała tu na forum, byście mogły zbesztać mnie za beztalencie, pochwalić za wyjątkowo rozwinięty zmysł artystyczny, tudzież naprostować, to co wam nie leży 8) Wciąż myślę o zeszycie wielkości A5. Dodam jeszcze, że zarówno list, mapa, jak i wiadomości o nas będą umieszczone w zeszycie. Chcę uniknąć rozdrobnienia i wszędzie plątających się karteluszek - zwięzłość to klucz do sukcesu!

3a. OKŁADKA - Wcześniej pisałam o fanarcie, ktoś wspomniał o fanarcie z naszymi twarzyczkami, ale w sumie doszłam do wniosku, że okładka również powinna być stonowana. Tak, żeby Jason nie musiał chować swojego prezentu do szuflady, bo nijak wyglądałby on luzem położony na biurku... Powiedzcie same, czy nie bardziej podobają się wam książki o delikatnych barwach? Ja mam obsesję na punkcie brązowego papieru paczkowego z recyclingu :) Taki powrót do natury... No, ale mamy demokrację pod którą podpisuję się obiema rękami, tak więc dopiszcie tu swoje propozycje.

3b. PIERWSZA STRONA (ewentualnie + dwie kolejne jeśli będziemy pisać dużymi literkami :)). Tu zawarty byłby nasz list, który oczywiście naskrobiemu wspólnie! Co w nim będzie? Nie wiem. Proponuję napisać go na samym końcu, kiedy już będziemy wiedziały, jak wygląda reszta albumu i będziemy mogły to jakoś ładnie ująć w całość.

3c. STRONY 2 i 3 (ewentualnie 4 i 5 ;)) - tu myślałam o wklejeniu mapy polski. Zaznaczymy na niej miasta i myślałam, żeby od każdego z nich odchodził dymek z imieniem/nickiem zamieszkałej tam fanki Jasona. Jak tylko wrócę do domu (ze 3 godzinki mi zejdzie ;)) naszkicuję projekt wstępny i jeszcze dziś wkleję na forum.

3d. STRONY KOLEJNE - tu trzeba się zastanowić, co na początek - informacje o Polsce, czy o nas. Może o Polsce :roll:
- POLSKA - tu myślałam poświęcić po jednej stronie na każdy temat: muzyka (Chopin, Kaczmarek?), Kaczmarkiem sprytnie przejść do filmu i tu można skrobnąć coś o Polańskim (?), sport (Otylka, Korzeniowski - o nich na pewno słyszał, bo co roku pobijają światowe rekordy... nie wiem, czy jest sens wspominać o Kusznierewiczu, czy koszykarzach. Zgoda, ci ostatni pewnie by go zainteresowali, ale akurat w tej dziedzinie nie mamy się czym pochwalić). Co z historią- temat dość ważny, ale tak obszerny, że aż nie wiadomo o co zahaczyć. Trzeba by było zrezygnować ze spisu dziejów naszego kraju, bo się chłopak zanudzi. Można właściwie wspomnieć o tym, o czym jest teraz głośno... tu dochodzimy do delikatnej sprawy Solidarności, Wałęsy itd. Można by kontynuując wątek sportu wspomnieć o Kozakiewiczu, a stąd już tylko krok do wspomnianych zrywów antykomunistycznych. Ale tak właściwie na tych sprawach to ja się nie znam, więc zostawiam ją w waszych rękach. Ja mogę nawyżej wypowiedzieć się w kwestii geografii, bo to moja mocniejsza strona.

- MY - każda z nas otrzymałaby 2 strony. W sam raz na krótką notkę od siebie i pocztówkę, zdjęcie z miejsa zamieszkania...

4. ... i tu dochodzimy do kwestii - ZDJĘCIA - Z jednej strony podzielam poglą Eli - zdjęcia to coś osobistego, rzecz do podzielenia się z przyjaciółmi, rodziną. Mnie mało interesują zdjęcia obcych ludzi, trudno, żeby Jason reagował entuzjastycznie na widok nie znanych mu twarzy. Z drugiej jednak strony wciąż pamiętam o KaDee, która tak chętnie przyjęła zdjęcie Jasona z jednego ze spotkań z fanami (jeśli dobrze zrozumiałam). Nie tylko przyjęła, ale przyznała, że widziała je wcześniej, no a gdzież mogła je widzieć. Wątpię żeby buszowała w sieci po forach i stronach z Jasonem. Zobaczyła je pewnie u niego, co oznacza, że Jason jednak nie wyrzuca zdjęć z fanami, które mu zrobiono i wysłano (czytałam o tym w jedym z wywiadów ze zdaje się Shiri :roll:). Mówcie mi Sherlocku :haha: Więc może to nie taki zły pomysł. Zresztą nie musimy wszystkie na hurra, jak jeden mąż wklejać swoich fot. A może karykaturka - autoportret. Napewno Jason by się uśmiechnął na widok przerysowanej morduchny ;)

5. Na koniec sprawa zasadnicza - STADO, CZY GRUPKA? - włączmy w to wszystkich chętnych, czy robimy prezent od ścisłej czołówki fanów, którzy bywają w pokoju Jasona na forum :twisted: roswell.pl jest oczywiście do dyspozycji w celu zebrania większej grupy chętnych. Trzeba jednak wziąć pod uwagę podwyższenie kosztów (chociaż wtedy składki rozłożyłyby się na wiekszą ilość osób :)). Jak zwykle są za i przeciw. Oczywiście im nas więcej tym weselej, który to pomysł mi się podoba, ale wtedy w łeb mogłby wziąć nasz plan ze skromnym, niewielkim, podarkiem od serca ;) W dodatku, jeśli liczymy iż Jason z dobroci serca weźmie plik zdjęć i odeśle je nam z autografami, to nie ma problemu jeśli jest to 10 osób. Jak się zrobi z tego 30, możemy się pożegnać z nadzieją.

6. Na ostatni koniec ;) - ADRES FORUM - I tu jednak jestem przeciwna podaniu adresu naszego pokoju. Oczywiście można w liście wspomnieć, że jesteśmy grupką która spotyka się pod na forum w pokoju mu poświęconemu, ale nieco nachalne wydaje mi się proszenie go by wypowiedział się na naszych stronach. Raz, że nie lubi internetu, dwa jeśli Jason zrobiłby wyjątek dla nas, wypadałoby by zrobił też wyjątek dla Media BLVd, czy FanForum, a jakoś mi się to nie widzi. Będąc na jego miejscu, nie zajrzałabym do nas mając na uwadze powiedzenie "daj komuś palec a urwie ci rękę". Poza tym, spójżcie na sam adres: forum.roswell.pl - przecież doskonale wiemy, że Jason raczej odcina się od naszego serialu. Jeśli chcemy na nim zrobić dobre i pozytywne wrażenie, pokażmy mu, że coś o nim wiemy, a nie tylko wpatrujemy się w zdjęcia na ekranie. Ależ ze mnie czarnowidz :roll: :D Ale z drugiej strony, jeśli powiemy Jasonowi, jak dużo o nim wiemy i poprosimy by odpowiedzial na kilka sensownych pytań, może i wolałby to zrobić na forum, a nie listownie. Mniej kłopotu (chociaż z drugiej strony amerykanin na polskim forum, jest jak dziecko w ciemności... przypomina mi się Deidre, która poradziła tu sobie chyba tylko dlatego, że nasze forum ma taki sam interface, jak to, które jest najwiekszym zbiorem opowiadań z Roswell).

To już jest koniec, ja już nie mogę więcej pisać, bo mnie paluszki bolą. Auuuuuaaaaaa! ;)

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Mon Sep 12, 2005 12:35 pm

Hej dzieciaczki :)
Nie, nie pomyliłem pokoiku :D
Mam coś dla Was :)
Nie jest to dużo ale powinno się Wam spodobać:)
Jak niektórzy z Was wiedzą przedwczoraj Shiri była na pokazie filmu "When Do We Eat". W trakcie rozmów z fanami powiedziała coś co powinno Was zaciekawić :P
Roswell 10/2/00 wrote:(...)But the best was talking to her about Jason Behr her costar also Max Evans on Roswell. She was going on and on about how sweet and hot and gorgeous he is.

It was hysterical she even made a comment on how great a kisser he was. We then told her the story about seeing the Pizza My Heart Box at the pizza place by the theater she that she should stop by and how we showed her the picture she then said how her costar love interest was nice and a great kisses but nothing like Jason and she rolled her eyes in bliss and her face lit up. It was too cute.(...)
Ciekawe co Jason mówi teraz o Shiri...

Cała relacja w pokoiku Shiri :)
Papa :)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Mon Sep 12, 2005 1:27 pm

Cześć dzieciaczku :)
Miło Cię znowu u nas powitać. Ale mnie się wydaje, że takie coś już było :wink: W jakimś wywiadzie z Shiri, czy w rozmowie z fanami...
W każdym razie gdzieś już słyszałam o tym, jak to podobno zachwycała się umiejętnościami Jasona w wiadomym zakresie i jaka to była speszona tym tematem. I to było znacznie wcześniej niż opisane tu wydarzenie. Kojarzy mi się jakiś wywiad radiowy. Ale może to tylko deja vu? :roll: Albo ona dosyć często zachwyca się Jasonem 8)

W każdym razie nie wątpię w to, how great kisser he is. Z takimi ustami...mmmm.... :cheesy: Dziękujemy Misiu, że o nas pamiętasz :)
Last edited by caroleen on Mon Sep 12, 2005 1:30 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Mon Sep 12, 2005 1:29 pm

Olka wrote:w przerwie miedzy kuciem calek oznaczonych i nieoznaczonych
co Ty studiujesz..? :shock:
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Mon Sep 12, 2005 1:34 pm

Całki na studiach to chyba nic niezwykłego. W sam raz na odsiew :D
Caroleenko ja wiem, że już kiedyś to mówiła ale chyba miło usłyszeć, że po tylu latach nie zmieniła zdania :P

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Mon Sep 12, 2005 1:40 pm

Matko, Misiu, nie bluźnij... Jak mogłaby zmienić zdanie?? :shock: :twisted:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Sep 12, 2005 5:38 pm

Ja uważam, że ten prezent powinien być od grupy fanek z forum, wtedy to będzie mały, skromny prezent. Ze zdjęciami to temat neutralny, jak wszyscy by dawali foto to ja też, osobiście jednak nie... jeszcze by się przestraszył :shock: :twisted: . Mapa jest wciąż dobrym pomyśłem, zdjęcia miast również. Muza, filmy itp. jestem za! Czekam na twój projekt Olka!
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Sep 12, 2005 6:40 pm

1. Powiedzmy 90 zł za priorytet, ewentualnie polecony. Nie wiem ile nas będzie, załóżmy obciązy nas to ok. 10 zł na łepek. Można je przesłać do Olki wkładając pieniądze do koperty, kiedy będziemy słać karteczki. Proponowałabym wysłać taki list jako polecony. Lub bezpośrednio pocztą (nie wiem czy wtedy nie wyjdzie drożej (czy na Twoje konto Olka, jeżeli je masz. Poprzez Internet łatwiej, więcej zachodu za pośrednictwem Banku). Zresztą ta kwestia jest jeszcze do uzgodnienia bo nie wiemy ile ostatecznie będzie kosztowało – do listopada może się zmienić.
2. Wiemy kiedy wyślemy paczuszkę do Jasona (pod koniec listopada). Olka, wyznacz ostateczny termin nadsyłania naszych przesyłek do Ciebie.
3. „Chcę uniknąć rozdrobnienia i wszędzie plączących się karteluszek - zwięzłość to klucz do sukcesu! Popieram obiema rękami,
3a. Okładka, to coś, co będzie nas charakteryzowało, powinno od razu przykuć uwagę i wydać mu się interesujące. Pomysł z papierem (może wzorowanym na czerpalnym) jest doskonały. Mogą być także jakieś nasze piękne ludowe motywy, atrakcyjne dla Amerykanina. Zresztą sama czujesz bluesa... :D
3 b i c. Jak ułożyć wszystko tematycznie zobaczysz, gdy nadejdą nasze propozycje. Solidarność, Wałęsa...hm, oni postrzegają ten okres trochę inaczej niż my. Dla nich ma wymiar dalekiego symbolu. Jeżeli zdecydujemy to chyba w odniesieniu graficznym (zdjęcie, wycinek z gazety), bez specjalnego rozwodzenia się na temat.
4 . Sprawę zdjęć podtrzymuję, ale karykaturki wizerunków pokazane na wesoło powinny się podobać. Olka, Kadee otrzymała od Cherry takie zdjęcie Jasona – patrz niżej. Owszem zrobione podczas spotkania z fankami, ale nikt nie wręczył mu swojej odbitki.

Image

5 .Na razie tworzymy GRUPĘ i nie sądzę żeby ten stan miał się jakoś przerażająco zmienić. Jeżeli ktoś będzie mocno zainteresowany, może przecież do nas dołączyć.
6. Adres internetowy: można nienachalnie wskazać mu link TYLKO do naszego pokoiku, miejsca spotkań, promowania jego kariery w Polsce, gdzie dawno przestał być Maxem Evansem. Jeżeli zechce może do nas zaglądnąć, nie wymagamy przecież żeby się wpisywał. Kiedy na karteczce od Ciebie dostanie prócz adresu nick „OLKA”, to jakoś przybliży mu trochę OLKĘ. :lol:

Czekamy na propozycje pozostałych ....

Caroleen , usta, ustami...on ma to przede wszystkim opanowane technicznie. :lol:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Sep 12, 2005 6:43 pm

Misiaczku, kochany :cmok: :cheesy: Z góry przepraszam, za opóźnienie z newsem o Shiri. Na dniach coś naskrobię, po prostu jestem dość zaaferowana inną sprawą ;)
piter wrote:co Ty studiujesz..?
Geodezję, niespodzianka :tomato: I jak misio powiedział, w sam raz do odsiania. Jeśli przetrwam teraz, to mnie pewnie rozłożą na 3 semestrze - cały poświęcony całkom... :cry: I dobrze! Pójdę sobie na japonistykę, tam na pewno nie ma całek :haha:

-------------------------------------------------------------------------------------

Wybaczcie spóźnienie. Miały być 3 godzinki a zeszło z pół dnia. Mam wytłumaczenie, ale że pewnie nikogo nie zainteresuje, przejdę do rzeczy 8)

1. Umówmy się, że koszty podliczę na samym końcu, kiedy paczka będzie zważona, opłacona i gotowa do wysłania. Wtedy wszystko zliczę. Chętnym podam konto w banku, reszcie polecam raczej przekaz pocztowy (opłata wynosi 2,50zł) niż wysyłanie pieniędzy w kopercie. Co prawda Poczta lubi mówić, że u nich nic nie ginie, ale z pewnością zmienia właściciela ;)

2. Niech ostateczną datą będzie 15 listopada 2005 - będę miała około dwóch tygodni na ostateczne szlify. Wicie, jak to jest ze studenckim czasem - zawsze brakuje go, kiedy jest potrzebny, lepiej mieć zapas.

3a. Taki wzorowany miałam na myśli :) Motywy ludowe - jak najbardziej.

4. Tak więc, niech obecność w albumie naszych zdjęć/karykatur będzie osobistą sprawą. W takim wypadku myślę, że możnaby dołożyć po jednej stronie dla każdej osoby...

5. Tu miałam na myśli, czy rozgłaszać sprawę w newsie na roswell.pl - jeśli to zrobimy, Grupa z pewnością się powiększy o osoby, które w Jasonie widzą tylko przystojnego Maxa Evansa i nie interesują się jego obecną karierą, o czym świadczy ich nieobecność w tym pokoju.. Pytanie, zatem brzmi, czy tego chcemy :twisted:

6. Kto jest za, kto przeciw? Proszę podnieść rękę, nacisnąć przycisk. Dziękuję :D




Z góry uprzedzam poświęciłam temu niewiele czasu, więc to tylko zarys mojego pomysłu. Widocznych na zdjęciach białych konturów kartek i kółek je łączących nie będzie widać - po prostu do prezentacji użyłam zwykłego zeszytu. Póki co mapkę naszkicowałam odręcznie, ale myślałam raczej o tym, by wyciąć ją z jakiejś mapy. Wybaczcie brak na niej niektórych osób. Nie pamiętałam, gdzie wszystkie mieszkacie :oops: A nie miałam jak sprawdzić bo brat okupował komputer.
Czarny karton robi za tło, na niego będziemy wklejać nieco mniejsze kartki z mapą/listem/inną treścią, żeby uzyskać efekt paspartu. Oczywiście, kartki nie muszą być jednolite, może to być np. kolorowa papeteria. Wątpliwości mam co do mapy: 1. czy powinna być ona złączona na środku, czy 2. rozcięta? (miniaturka to link do dużej wersji)

1.Image 2.Image

A tak, jak poniżej, pi x oko wyglądałyby album (bez części historycznej).. Niech was nie wystraszy pocztówka z osiołkiem i prosiaczkiem- to jedyna różowa rzecz w mym posiadaniu :haha: (mam do niej sentyment :)) Ośmiorniczka i pscółka pełnią rolę upiękrzaczy - nie chciało mi się ich rysować 8) Oczywiście zdjęcie na str. 5 przedstawia mnie w całej okazałości :haha:

1.Image 2.Image 3.Image 4.Image

Tak wygląda moja wstępna wizja i zarys projektu. Śmiało, możecie rzucać warzywami :haha:
Last edited by Olka on Mon Sep 12, 2005 9:12 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Sep 12, 2005 7:30 pm

O matko. Krótko, niekoniecznie zwięźle i niekoniecznie na temat.

1 - wiadomo. Zaczynam odkładać pieniądze (ach, te finanse...).
2 - czas - nie mam zdania.
3a - popieram łagodną okładkę. Fanart - a z nim czy neutralny?
3b - list, absolutnie nie mam pojęcia co w czymś takim powinno się znaleźć. Może nie wygląda, ale na ogół raczej słucham niż parlam...
3c - wiadomo. Mapka wygląda bardziej elegancko rozcięta, ale czytelniejsza jest złożona.
3d - muzykę i jej przejście w film popieram, sport również, Otylka i Korzeniowski, a historia - cóż, ze względu na upodobania jestem jak najbardziej za, ale skoro nawet nas, Polaków, ten temat średnio interesuje, to co dopiero Amerykanina. Co mu tam po naszych bitwach, zwycięstwach i porażkach. Solidarność kojarzą tylko starsi, przekręcając straszliwie wszystkie nazwiska jak tylko mogą. Gestu Kozakiewicza też można nie zrozumieć - naprawdę nie wiem, czy Amerykanie są wyedukowani pod względem tego, jak wyglądało życie pod skrzydłami ZSRR, a to taka troszeczkę anegdotka... lokalna...?
4 - czyli bez zdjęć. I dobrze, bo zdjęć mam zawsze deficyt.
5 - grupka. Stado nie ma sensu.
6 - adres podać można bez żadnych insynuacji z naszej strony - powiedzieć, że tu się zaczęło i blah blah.
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Mon Sep 12, 2005 9:06 pm

kurzcze nie było mnie dzień .. (co na konfiguracje sieci wydaje mi sie mało) .. a tu tyle postów...

1. Czas-jestem w tej sprwie neutralna... (ale dobrze że to listopad zdąze uskładać pieniążki)
2. Zdjęcie w tej sprawie też jest neutralna dajecie ok ja tez moge dac .. nie dajecie tez ok .. ja sie nie narzucam w tej sprwie ..
3. Głupie pytanie ale co tam robi ten Kłapouchy !? (nie mam ni do niego .. ale co on tam robi :roll: )
4.Mapka Polski z naszymi zaznaczonymi miejscami zamieszkania i nickami jest jak najbardziej ok tutaj to nie mam nic przeciwko.
5. No tak co dac w ten album .. wiadomo list cos od nas widokówka z miejsca zamieszkania .. ale strona tytułowa .. hmm nie wiem .. pisałyście cos o symbolu nardowym ...ale przecież nie wrzucimy na stronę tytułową oscypka .. może Krakowiaczke w ludowym stroju .. górala ( :roll: ) [nie bijcie) ...
6. hmm ... piszccie tu że można dodać cos o polskim sporcie historii muzyce aktorstwie .. może np. podzielmy te rzeczy ? Każda przedstwi (przybliży) Jasonowi w albumie polską muzyka, scene aktorska, sport .,... czyli np. Olka-sport .. Nan-muzyka Caroleen-scena aktorska itd ... tym sposbem podzielimy się pracą ...
7. Karykatury ? a jak by to mialo wygladac :lol:
8. hmm bądźmy szczere jeśli pomysł czyli ten album pójdzie za ocean to każda z nas bedzie miala cichą oskierkę nadzieji że jednak Jason dostanie ten album w łapki no i wyśle autograf za zdjeciem .. no i własnie do kogo ? ... do jednej osoby czy do wszystkich chodzi mi o adresy .. bo bądź co bądź jakiś adres zwrotny musi być ...

P.S .. Olka ty sudiujesz Geodezję .. wow WoW ! :shock:
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Sep 12, 2005 9:26 pm

Zmieniłam nieco mój poprzedni post - wnoszę o powrócenie do niego, któ nie widział :)

Wnioski: Dalej nie wiemy, co zawrzeć w liście, więc to potwierdza moje założenie by odłożyć go na koniec 8) Strona tytułowa... krakowiak, oscypek... :roll: A może po prostu polską flagę z godłem? W końcu orzełka mamy niczego sobie 8) A co powiecie na zebranie tych wszystkich rzeczy które miałyby charakteryzować polskę i zaprezentować je w formie kolażu ze zdjęć postaci, miejsc czy innych charakterystycznych rzeczy (jak oscypek :)). Oczywiście z przyporządkowanymi numerkami, a na kolejnej stronie pojawiłby się opis z krótkim komentarzem np. Otylia Jędrzejczak - duma polkich pływaków, mistrzyni świata w 200m motylkiem. Coś w tym stylu. W sprawie autografów - bądźmy bezczelne i poprośmy o plik zdjęć z autografami :twisted: Niech Jason (jego agent) odeśle je na adres zwrotny (to byłby zdaje się mój 8)), a ja zajmę się rozprowadzeniem tego do was :)

P.S. Osiołek i Prosiaczek to pocztówka. Innej nie miałam, a chciałam jakoś mniej więcej pokazać, gdzie by można wcisnąć taką, która pokazauje nasze miasto :)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Mon Sep 12, 2005 9:36 pm

Olka wrote:
W sprawie autografów - bądźmy bezczelne i poprośmy o plik zdjęć z autografami :twisted: Niech Jason (jego agent) odeśle je na adres zwrotny (to byłby zdaje się mój 8)), a ja zajmę się rozprowadzeniem tego do was :)
W tym wypadku mogę być również bezczelna! Bardzo liczę na ten autograf, jeden mam, ale nie orginalny... Oprawiłabym go sobie w ramki albo coś... Dobrze, że termin to listopad. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam, no i mam 18 więc dostanę trochę kasy :twisted:.
Olka narysowałaś mapę z pamięci czy kalkowałaś? Jeśli z pamięci to :shock: WOW!
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests