Max Evans//\\Jason Behr #4

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 21, 2005 1:09 pm

Oprócz Jasona chętnie dowiedziałabym się o życiu innych aktorów. No bo powiedzcie kochane, czym może nas zaskoczyć Świat Seriali jeśli chodzi o informacje o naszym księciu z bajki? ;) Śmiem twierdzić, że absolutnie niczym! :twisted: Dlatego np. w sondzie głosowałam na Shiri - o nią zapytuję czasem naszego misiopuchatka, bo on jest z nią na bierząco, jak i my z MR B, ale właściwie nie znam szczegułów jej dotyczących. Jedynie, gdzie aktualnie i jaki film kręci, a to nie za wiele. Natomiast Brena obrzydziły mi ostatnio pewne osoby, których z nicka nie wymienię, chociaż i tak wszyscy się domyślamy o kogo chodzi :twisted: Słowo daję, jak jeszcze raz przeczytam "A Bren jest ssssłłoooooodkkkiiiii!!! Kocham goooo!!! itd. itp. to przyłożę po głowie! Image

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Jun 21, 2005 2:18 pm

Masz racje co do Jasona-nam nic nie umknie :wink: ...przyznam że Jason zawsze był osobą która mnie interesowała najbardziej...podobnie Shiri ale o niej wiem znacznie mniej dlatego zagłosowałam na nią :D .
Olka wrote:Natomiast Brena obrzydziły mi ostatnio pewne osoby, których z nicka nie wymienię, chociaż i tak wszyscy się domyślamy o kogo chodzi :twisted: Słowo daję, jak jeszcze raz przeczytam "A Bren jest ssssłłoooooodkkkiiiii!!! Kocham goooo!!! itd. itp. to przyłożę po głowie!
Ojjj Olka wcale Ci się nie dziwi-takie teksty potrafią być dobijające :roll: ...ja osobiście chyba nigdy nie afiszowałam sie z takim uwielbieniem co do Behra dlatego czasem wydaje mi się to przesadne...
No ale każdy ma wolność słowa i pisma!
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Tue Jun 21, 2005 9:36 pm

Taaak, pokoik Jasona i jego bogactwo zdjęć i wiadomości. Dowiedziałam się tu wielu rzeczy o Panu J., o których nie miałam nawet pojęcia, a to dzięki naszym Kochanym Poszukiwaczkom Nowości :wink:
ADkA wrote:kiedyś, w przypływie wspomnień, chciałam sobie poprzeglądać pokoiki Jasona.. ale wymiękłam w połowie drugiego...czasu mi brakło, mimo szczerych chęci!
Coś wiem na ten temat, ja też utknęłam, tylko już nawet nie pamiętam gdzie :lol: dlatego właśnie nie wiedziałam, że Ela już kiedyś umieściła te zdjęcia. Dzięki Elu za linq :P Nie znałam pozostałych zdjęć z tej imprezy charytatywnej. I nieskromnie mogę sobie pogratulować :wink: w linqu, który podała Ela, nie ma "mojego" zdjęcia :mrgreen:

Olka rozumiem Twoją reakcję na tak "cudowne" komentarzyki :wink: ...uuuf. Dodam, że Twoja emotka szalenie mi się podoba i wywołała szeroki uśmiech na mojej twarzy :D
Maleństwo

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 21, 2005 10:25 pm

Zapomniała wcześniej napisać - Eluś, miło mi. Dzięki, również dla Wszystkich pozostałych :cmok:
Maleństwo wrote: Dodam, że Twoja emotka szalenie mi się podoba i wywołała szeroki uśmiech na mojej twarzy :D
Mnie ona powaliła na kolana 8) Szukałam sobie jakiejś ładnej emotki, która wyraziłaby moje niepocieszenie w kwestii egzaminów i akurat to znalazłam - pozytywnego wydźwięku to ona może nie ma, ale mnie natychmiast polepszyła humor. Szkoda tylko, że potem znowu sie zdenerwowałam czytając setny raz ten sam tekst. No, ale co było to było, a co będzie to dobiero we wrześniu. 8)

P.S. Dziś w Kocham kino o 22.40 na TVP2 (czyli za jakieś 10 min :)) leci film z Johnym Deepem, Kate Blanchet i Christiną Richie. Fajnie się zapowiada.
Last edited by Olka on Wed Jun 22, 2005 6:34 am, edited 1 time in total.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Jun 22, 2005 1:00 am

Tak na szybcika powiem, w gwoli wyjaśnienia, iż mnie też się podoba ta emotka Olu, ale to Maleństwo napisała :wink:

Na marginesie dodam, że film był świetny! Jak zwykle zresztą, gdy w jednej z ról występuje J. Deep.. :cheesy: No, może z wyjątkiem "Dziewiątych wrót" Polańskiego.. :?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 22, 2005 9:54 pm

He, he, Olka, nic już nie mówiłam jak zobaczyłam emotkę, sądząc, że wyraża Twój stan ducha w trakcie sesji. :shock: Aż mi się gorąco zrobiło. Przeczytaj co wyraża obraz Muncha, który nazwał "Krzyk" :cheesy:

http://www.kaczmarski.friko.pl/munch_krzyk.html

Sądzę, że niedługo poczujesz potrzebę zmiany jej na bardziej pogodną. :wink:
Ja ile razy go widzę, doznaję lekkiego wstrząsu. Wyłażą wtedy ze mnie wszystkie znane i nieznane lęki.
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 22, 2005 11:00 pm

Ela wrote:Przeczytaj co wyraża obraz Muncha, który nazwał "Krzyk" :cheesy:

http://www.kaczmarski.friko.pl/munch_krzyk.html

Sądzę, że niedługo poczujesz potrzebę zmiany jej na bardziej pogodną. :wink:
Tak, tak. Wydźwięk mojego avataru nijak się ma do interpretacji obrazu. Jednak nie do niego się odnosi. "Krzyk" towarzyszy mi już od pół roku. Jedni rysują na marginesach kwiatki i inne bratki, a ja "Krzyk". Mam już kilka jego wariacji. A że zbiegło się to z pewną sytuacją w moim życiu, której komentarz widnieje na moim avatarze, stąd pomysł na połączenie. Chyba jednak zostanie na dłużej 8) Ale gdyby czasem ludzie mieli się zbyt często o to pytać, pewnie pomyślę nad zmianą.

P.S. Na moich marginesach pojawia się również wydra z pytaniem "Czy wydra wygra?" - kto pamięta autora tych słów? Nagrody czekają 8)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Jun 22, 2005 11:24 pm

Kubuś Wojewódzki? Czy może Mr Mop? :roll:

Munch, Deep, Polański, Wydra.... Ekhm, chciałabym przypomnieć dziewczęta, że to pokój JASONA :twisted: Bardzo mnie cieszy, że umiecie rozmawiac na tak różnorodne tematy, ale może znowu jakieś zdjątka Behra, co? PLIIISSSS :lol: Ja się na tym kompletnie nie znam, więc musze czekać aż ktoś wyszpera w siecie apetyczne kąski :wink:

A tak nie do końca a propos... Jason to po naszemu jakie imię jest? Ma swój polski odpowiednik w ogóle? Tylko błagam, nie żaden Janek :twisted:

**************
EDIT: Oczywiście żartowałam z tymi ograniczeniami tematycznymi 8)
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 22, 2005 11:30 pm

Na pewno wydra wygra, Oluś....Pan Yapa miał pogodne myśli, a jego program zawsze nastajał optymistycznie. Trzymaj się i myśl o sobie pozytywnie. :cmok:

No dobra, dobra, caroleen, idę poszperać za jakimś Jasonem (zdrobniale ma na imię Jey...i nie mam pojęcia jaki to polski odpowiednik) :wink:

******

Po chwili...
Kto szuka, nie błądzi :mrgreen: Zobaczcie co znalazłam na temat premiery "Wojny Światów", która odbędzie się 27 czerwca w Los Angeles i liście zaproszonych gości:


WHERE: GRAUMAN'S CHINESE THEATRE
6925 Hollywood Blvd., Los Angeles

WHO: Tom Cruise, hosting a screening especially for fans

Other celebrities and special guests attending include:
Katie Holmes, Anthony Hopkins, Adrien Brody, Matthew Perry,
Virginia Madsen, Ice Cube, Sydney Pollack, Cameron Crowe,
Erika Christensen, Giovanni Ribisi, David Krumholtz, Jason Lee,
Heavy D, Jason Behr, Michael Clarke Duncan, Jenna Elfman, Buzz
Aldrin, Craig Ferguson, Leah Remini, Allison Munn, Marisa
Coughlan, Sean Faris, Marisol Nichols, Bobby Edner, Ashley Edner,
Arlen Escarpeta, Antonio Sabato, Jr., and Gene Barry and Ann
Robinson (Barry and Robinson, the stars of the 1953 film "The War
of the Worlds," make cameo appearances in the 2005 film), and
many others!

ABOUT "War of the Worlds":
This summer, Earth goes to war. From Paramount Pictures and DreamWorks
Pictures comes the motion picture event: "War of the Worlds," directed by
Steven Spielberg and starring international superstar Tom Cruise. A
contemporary retelling of H.G. Wells's seminal classic, the sci-fi adventure
thriller reveals the extraordinary battle for the future of humankind through
the eyes of one American family fighting to survive it.

Release Date: JUNE 29, 2005 WORLDWIDE
Image

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Thu Jun 23, 2005 12:11 am

Olka wrote:P.S. Na moich marginesach pojawia się również wydra z pytaniem "Czy wydra wygra?" - kto pamięta autora tych słów? Nagrody czekają
8)
Mi kojarzy się to pytanie tylko ze śpiewającą Wydrą :mrgreen: Ola, a jakie nagrody??? :wink:

Elu wiadomość sensacyjna. Wśród takiej elity nasz Jason :wink:

caroleen chciała zdjęcia, proszę...
Image
Fotografia autorstwa John'a Wagner'a. Jakbym spotkała takiego :wink: Pana J. na ulicy na pewno bym go nie poznała. A co najbardziej podoba mi się w tym zdjęciu...jego oczy i to spojrzenie 8)


A to też Jason... Image I tu mnie zaskoczył :wink:

Mam nadzieję, że tych zdjęć jeszcze nie było :P
Maleństwo

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Jun 23, 2005 12:29 am

No widzisz elu, jakie Ty masz cudowne wyczucie... Ledwie się za coś weźmiesz i Jason sam Ci w łapki wchodzi :twisted: Może jakieś zdjęcia z tej imprezy będą? Chociaż Toma i Katie mam juz wyżej uszu :roll:

Były Maleństwo, były. Ale nie szkodzi :cheesy:
Ja to pierwsze zdjęcie nazwałam rodem z mafijnej Ameryki lat 20-tych. Taki gangster mógłby mnie śmiało uprowadzić i nawet nie przyszłoby mi do głowy uciekać :twisted: Tym bradziej, że właśnie uświadomiłam sobie jedną rzecz. Jego twarz przyciąga mnie jak magnes nie dlatego, że jest przystojny. On ma po prostu niewyobrażalną ilośc uroku, jakiejś klasy, wdzięku... Rzadko zdarza się, żeby szło to w parze z urodą. Ale jeśli idzie - to właśnie widać efekty: siedzę jak głupia przed komputerem zamiast iść spać. A jutro wstaję o 6 8)
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jun 23, 2005 12:35 am

Wizerunek na którym Cię zaskoczył Maleństwo, pochodzi z serialu TV Sherman Oaks (1995-1997) i wyraźnie pokazuje jak bardzo J. się zmieniał na przestrzeni lat. Na korzyść. :)
Trzymajmy paluszki, żebyśmy mogły zobaczyć go na premierze Wojny Światów (może KTOŚ będzie mu towarzyszył :wink: ) i oby wyglądał podobnie (tak radośnie)
No własnie caroleen, ten wdzięk, połączony z klasą i jakimś magicznym ciepłem, przyciąga do niego. Wszyscy którzy się z nim bezpośrednio stykali, mówili właśnie o tym.

Image
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Jun 23, 2005 1:21 am

Taa.. ja nie wiem czy to był dobry pomysł o tej porze wchodzić do tego pokoiku i oglądać TE zdjęcia :roll: To grozi nieprzespaną nocką, a podobnie jak caroleen o 6 pobudka! Ale taka gratka!
Szczególnie gdy patrzę na pierwsze zdjęcie zamieszczone przez Maleństwo! :hearts: To jedno z tych zdjęć, na których wyglada tak uroczo.. Te tajemnicze spojrzenie, i lekki, zawadiacki uśmieszek.. Dobra, bo zabrnę za daleko! :cheesy:

I trzymam kciuki by jednak się pojawił na premierze! Będziemy mogli znowu się "pastwić" nad nim! :wink: Ach..
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jun 23, 2005 2:52 am

Na pewno wydra wygra, Oluś....Pan Yapa miał pogodne myśli, a jego program zawsze nastajał optymistycznie
Brawo Elu! Nie sądziłam, że ktoś będzie pamiętał o tym programie. Zrobiłam wywiad wśród moich znajomych i nikt nie wiedział, z czym wiąże się tajemnicza wydra z moich marginesów. Pana Yapę zapamiętam na długo i choć telewizyjnych programów interaktywnych nie lubię, ten był fantastyczny! Nagrodą dla Eli jest mój szczery uśmiech na twarzy i uznanie za dobrą pamięć :twisted:

Mam nadzieję, że Jason pojawi się na wspomnianej premierze "Wojny Światów". Zresztą, to wydarzenie na miarę pompatycznego Hollywood zupełnie, jak na pierwszym pokazie "Spidermana", a wtedy, jak pamiętamy Jason się pojawił. Tak hucznych premier nie traktuje się po macoszemu i gwiazdy prędzej porzucą obowiązki niż ominą jedną z nich. Dlatego myślę, że Jason się zjawi - to wspaniała okazja na promowanie swojej osoby. Miejmy nadzieję, że fotoreporterzy nie skupią się jedynie na Holmesach i innych Tomach ;)

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Sun Jun 26, 2005 11:39 pm

Wiecie co Kochane Dziewczyny, jak patrzę na godziny waszych postów, to widzę, że nie tylko ja jestem nocnym markiem :wink: a wstaję podobnie jak niektóre z Was, jednak trochę wcześniej o 5.30 ranko z ptaszkami!
caroleen wrote:A tak nie do końca a propos... Jason to po naszemu jakie imię jest? Ma swój polski odpowiednik w ogóle? Tylko błagam, nie żaden Janek

Dokopałam się, jak jest Jason po naszemu! caroleen Janek to byłoby za łagodnie i za polsko :wink: Czy wszyscy siedzą i to wygodnie, bo ja o mało nie spadałam z krzesła...Jason=Jazon (po polsku :tak: ). Wniosek mam jeden...pewnych imion lepiej nie tłumaczyć :lol:
Maleństwo

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Jun 27, 2005 12:17 am

Tak, masz rację Maleństwo. Odkryłam to podczas oglądania filmu "Jazon i Argonauci", który powstał dzięki stacji Hallmark. Oni zresztą specjalizują się w ekranizacjach barwnych opowieści z przeszłości. I z Azji, i z Afryki i z Europy... a co ja się będę rozdrabniać, o Indianach też coś było :D

A twój wniosek podzielam. Już kiedyś nabijałyśmy się troszkę z imion naszych kochanych boahterów z Roswell. Czas na wspominki, tak więc ukochaną Maksymiliana była Elżbieta, przyjaciółka Marii (czytane po naszemu :)). Tą z kolei kochał Michał, przyjaciel Katarzyny. Był jeszcze Aleksander, ale zabiła go Teresa. A gdyby zastosować skróty, czyli sposób w jaki określa się ludzi na codzień, mielibyśmy: Maksyma (Maksa), Elę, Marysię, Michała, Kasię i Olka :lol: Podążając prawdziwymi imionami aktorów, mamy Jazona, Kasię, Marię (Maria Alejandra) i Emilkę. Nie kwalifikują się Shiri, Bren i Colin.

W sumie to dobry temat do "Podaj dalej" w Różnościach, gdzie kolejne pytanie mogłoby brzmieć Czy pokochałbyś Roswell tak samo mocno, gdtby bohaterami byli Jazon, Teresa i Olek? :lol:

P.S. Zaglądałam na Wireimage. Zgodnie z przewidywaniami zdjęć z premiery "Wojny Światów" jeszcze nie ma. Nie dziwota - różnica czasów to około 8 albo 6 godzin (tak mniej więcej, bo USA są "rozpięte na kilku godzinach") także na miejscu docelowym wciąż jest niedziela. Będę sprawdzać całą noc, bo nie planuję dzisiaj pospać - tak, tak jak zwykle egzamin 8) - ale coś mi mówi, że zdjęcia zobaczymy najwcześniej we wtorek.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jun 28, 2005 1:18 am

Olka, ostatni Twój komentarz jest znakomity, nadaje się także do miodzo. Już dawno się tak nie uśmiałam. :lol: :lol: :lol:
Nie przeczę, że trochę mnie podbechtało jak przeczytałam "ukochaną Maksymiliana była Elżbieta". Zabrzmiało znajomo :wink:

Do premiery "Wojny Światów" zostało ok. dwóch godzin. Są w Los Angeles nasze znajome z F4F, z wycelowanymi w "red carpet" aparatami i kamerami. Jeżeli Jason nie zawiedzie, mamy gwarantowane zdjęcia...
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Jun 28, 2005 12:34 pm

:cry: No i Jason się nie pojawił. A już zacierałam łapki. No trudno, jak zauważył dziewczyny na Media BLVd napewno pojawi się na premierze D-WAR :lol: Ale kiedy to będzie...

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Jun 28, 2005 4:56 pm

Faktycznie, także na F4F dziewczyny są zawiedzione. Musimy jednak pamiętać, to czas urlopów, a Jason zwykle spędza go poza Los Angeles. Trudno. Mam za to coś na pocieszenie. :D
Dreamer 4 Ever zrobiła video, w które włączyła powycinane sceny z GRUDGE. Warto go ściągnąć i podelektować się wyglądem naszego przystojniaczka. :mrgreen:

Filmik zatytułowany jest Karen & Doug, ściągnąć go można stąd. Polecam.

http://www.fanforum.com/showthread.php?t=46487&page=1
Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Jun 28, 2005 7:20 pm

chyba już go widziałam, słodki był, ale nie oglądałam do końca, nie chce tego przepłacić sercem... tam jest ta laska z wygiętą mordą...
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 8 guests