Brendan Fehr #2

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Jul 31, 2004 2:44 pm

Dużo scenerów z Sugar 'Trailer 2':

[Nie prościej podać adres strony z tymi obrazkami, zamiast popisywać się wklejeniem 57 linków? :? http://www.roswell.4fans.net/galerie/sc ... sugar.html - {o}]

Sam trailer można zobaczyć na oficjalnej stronie filmu
http://www.sugarthemovie.com/
jest tam też kilka wyraźnych zdjęć (chociaż one już tu były) i opis postaci która gra Brendan i inne rzeczy :)

Znalazłam też jakąś strone niemiecka o nim i z niej można ściągnąć znany wszystkim chyba teledysk Pretty Baby z Brendanem
==> http://mitglied.lycos.de/puretabascoo/

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Aug 16, 2004 3:34 pm

Chyba trzeba odświeżyć troszkę temt, nie są to zdjęcia najnowsze, niestety, ale mam nadzieję, że się spodobają. A tak przy okazji, to skąd one są?? :roll:

Image
Image
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Aug 22, 2004 4:22 pm

Przyznam się bez bicia, że kompletnie nie wiem kto one są -może fanki :? Hmm bym musiałam poszperać w sieci, zobaczę czy uda mi sie odszyfrować ich tożsamość.

Pokazały się też nowe wiadomości od Brena na ejgo oficjalnej stronce, miał zagrać w charytatywnym meczu gwiazd ale okazało się, że ejdnak nei wystąpi - organizatorzy przeliczyli się z liczbą miejsc. W każdym razie Dziękuje za wsparcie jakie udzielili fani na ten szczytny cel i obiecuje uaktualniać stronkę kolejnymi newsami.

Tłumaczenie jest troszkę "po łepkach" i niezbyt dosłownie ale mniej więcej tak brzmiał jego post :wink:

Buziaki dla wszystkich Fehromanek!
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Aug 22, 2004 9:03 pm

Znalazłam pare fanartów waszego ulubieńca. Mam nadzieję że jeszcze ich nie widzieliście :mrgreen:

Image

Image

Image

Image

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Mon Aug 23, 2004 4:02 pm

Lizziett :mrgreen: chyba zacznę nałogowo powtarzać twoje imię, a raczej nick :P
Wprawdzie widziałam już podobne fanarty, ale i tak te cieszą oczy :D

Janetko ! Kotuś ! Wróć na stałe, bo baaaardzo tęsknię za tobą, sis ! :cry: :)

Bren już tyle razy występował w tych dobroczynnych imprezach,ale wciąż jak widać nie przestaje :mrgreen: Istny Anioł Pokoju z niego. Sexowny Anioł dodam 8) :P

No właśnie ! Co do sexapilu naszego ulubieńca...na kravingcandy pojawiały się super zdjęcia Brena, ktorych (przynajmniej ja) wcześniej nie widziałam->miał tam jeszcze dłuugie włoski(to co tygryski lubią najbardziej :mrgreen: ). Wkleiłabym, ale co tu wejdę(tylko do tego tematu o dziwo :shock: :evil: ) to mam awarię komputera. O już zaczyna mielić...wrrr...
W każdym razie (szybko opiszę, zanim sfiksuje)- na jednym Bren ma białą koszulę i ''pościerane'' spodnie, tzn. połączył elegancję z wygodą i wygląda po prostu bosko, w dodatku przeciąga się jak kociak :cheesy: A na drugim...jest BARDZO CIEKAWIE. Bren obejmuje (a za co to już się domyślicie albo sami zobaczcie :wink: ) manekina. Oczywiście nie muszę dodawać, że damskiego manekina :twisted: To zdjęcie naprawdę fajne, nie żeby się aż tak podniecała...ale coś w tym jest.

Zresztą wszędzie gdzie jest Bren, coś W TYM JEST :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Aug 24, 2004 7:20 am

Sisquś Image staram się jak mogę! Ja też bardzo za Tobą tesknię - a muszę ci się pochwalić, że własnie próbuję coś pojąć z twoich lekcji :cheesy: Uczem siem;)


Ah Bren od zawsze pomagał i brał udział w takih imprezach - niestety tym razem nie od niego zależało czy tam będzie - jak wiemy on zawsze się zgadza, ale cóż - jednak mimo to namawiał swoich fanów by wzięli udział w tj imprezie - bo to szczytny cel - dlatego to w nim tak lubię i za to go kocham - tylko dobry człowiek potrafi dostrzec i pomóc innym. Jak sama powiedziałaś Anioł:)


Lizziett dziękuję ślicznie za te fanarcikiImage JA ich jeszcze nie widziałam - bardzo podoba mi się ten z Hybrid Genezis oraz pierwszy (zwłaszcza, że jest zrobiony z mojego najulubieńszego zdjęcia (które znów mam w sygnaturce yayImage - opłaca sie czasem robić porządki na dysku :wink: ) oraz ten z niezapomnianym "mud" Image


Kurcze ja nie mogę wejśc na kraving:( nie wiem zcemu - a strasznie mnie zaciekawiłaś opisem tych zdjatek (zupełnie nie wiem czemuImage) a po opisie widzę, że ich jeszcze nie widziałam - jeśli możesz sisquś kochana przyślij mi je na pocztę - plisss tak ładnieImage
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Aug 24, 2004 1:04 pm

No to cierpliwie czekam, aż wrócisz na stałe :D

Co do zdjęć- jasne, ze ci wyslę ! Zaraz idę to zrobić :mrgreen:
Buziaczki Janetko :P
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Aug 24, 2004 6:27 pm

Jej sis wybacz, znów jakimś cudem pomyliłam cię z Hotaru - ty weź mnie zdrowo Image za to, bo jak ty albo Hotaru tego nie zrobicie to mi się chyba nigdy wasze nicki nie przetaną mylić

I dziekuje ci slicznie za fotki Image
Ta pierwsza w bnialej bluzce - pewnie to bylo robione miedzy 2 a 3 sezonem - na to by wskazywala fryzurka, ale wyglada niesamowicie,

druga fotka natomiast mnie powalila kompletnie Image
A sądząc z nów po fryzurze i ubirze to musiało być już po zakończeiu 3 sezonu, bo wygląda niemalidentycznie co na fotkach z dobroczynnego spotkania Zeke Lerner Bowl, na któym byli też Jason i Katie oraz Maja i Shiri, gdzieś na początkowych stronach tego temaciku chyba wrzucałam co bardziej polarkowe zdjecia brena i Shiri właśnie z tego spotkaniaImage

postaram się je jeszcze odnaleźć i znów je tu pokazać;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Aug 24, 2004 7:06 pm

Na wstępie Janetko bardzo dziękuję ci za te zdjęcia, na prawdę warto było je zobaczyć, bym bardziej, że żadnej z nich do tej pory nie widziałam :cmok:
Pierwsza fotka jest niesamowita, Brendanowi bardzo do twarzy w białym. Natomiast druga.......aż brak słów, tak jak powiedziała Janetka zwala z nóg :wink: Kto nie chciałby się teraz znaleźć na miejscu tego manekina :twisted:
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Aug 24, 2004 7:15 pm

Wielkie podziękowania należą się naszej Hotori, któa wykukała te zdjeciaImage


Liz ja podobne mam odczucia odnośnie tego manekinaImage Ciekawe czy coś reklamował? Może jakąś gitarę, na to wskazywałoby ułożenie ręki w dolnych partiach e, ten tego manekina
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Aug 24, 2004 7:50 pm

No tak jak ja mogłam to pominąć :mur: Oczywiście dla ciebie Hotori też wielkie podziękowania :cmok:

Czy Brendan coś reklamował....możliwe, ta ręka jak wspomniałaś, ułożona jest właśnie w taki sposób jakby chciał coś zagrać. A może to tylko z przyzwyczajenia :roll:

A tutaj pewien fanarcik z........
Image

Po chwili....
tutaj macie stronkę z capsami z Starstuck, nie będę ich wklejać, bo jest ich aż 84 :D
http://photobucket.com/albums/v88/Shiri ... tarstruck/
Last edited by Liz16 on Tue Aug 24, 2004 8:30 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Aug 24, 2004 8:22 pm

Liz swietny fanarcik!!!!! czyżbyś właśnie go stworzyła? Bardzo bardzo mi się podoba!!

Ja w dalszym ciągu poszukuje tych fotek Brena i Shiri.....
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Aug 24, 2004 8:38 pm

Chciałabym, żeby był mój, ale niestety nie jest, chodziłam po sieci i poszukiwałam jakiś zdjęć z Brendanem i wpadłam na to cudeńko :mrgreen: Miałam nadzieję, że spodoba wam się tak samo jak mi ;)

Janetko szukaj, szukaj, poprzypominamy sobie troszkę :D

A tak przy okazji buszując tu i tam natknęłam się na taki kawałek artykułu:
Michael Guerin - voted 19th sexiest alien in SFX - Max 43rd
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Aug 24, 2004 8:58 pm

hehe Liz a ja myślała, że tak cię fotki zainspirowały, iż od razu machłaś coś tak pięknego:)

Niestety ja nie umiem się doszukać tych jego fotek :? nie wiem w jakim tzn w którym albumie je umieściłam a nie mam czasu już więcej ich przekopywać bo myszę mykać już. Jutro nad tym posiedzę:)

Buziaki papap
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Tue Aug 24, 2004 9:28 pm

Ale to jak na złość, też zaczęłam szukać tych fotek i co??!! Znalazłam mnóstwo zdjęć, ale oczywiście wszyscy na nich byli oprócz tych, którzy są tu poprzedni :evil:

Buziaki :cmok:
Image

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Wed Aug 25, 2004 8:04 pm

Krążyłam właśnie po Media Blvd i natknęłam się na zdjęcia zrobione przez niejaką Christinę Radish. Zdjęcia podobno są sprzed kilku tygodni. A oto linki do nich:

http://www.christinaradish.com/html/s49.html
http://www.christinaradish.com/html/s48.html
http://www.christinaradish.com/html/s47.html
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Aug 26, 2004 10:26 am

Dawno mnie tu nie bylo... :/

A teraz zywcem z forum Brendana

umieram... te zdjecia sa piekne... a jego twarz, miodzio :cheesy:
Image
Szczegolnie to drugie
http://members.aol.com/ts3215/BrenTweed.jpg
Chociaz w tym zółtym golfie a la perwol color megic wyglada troche pedalsko :/
http://members.aol.com/ts3215/BrenFin2.jpg
Tego zdjecia musze przyznac ze niewidizlam... a powinnam
http://members.aol.com/ts3215/Xbox.jpg
Wyszli... glupio. Majandra wziela marynarke od taty... Shiri i te jej kozaczki :/ zawsze mialam do niech nie smak (do kozaczkow) a Brendan jak moj tato :/ ehh..

Image

I calkowicze dla mnie nowe zdjecie w pozycji innej niz zawsze z czym innym niz zawsze... nowy brendan:
Image
Image
Last edited by brendanferhfan on Thu Aug 26, 2004 10:50 am, edited 1 time in total.

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Thu Aug 26, 2004 10:46 am

Muszę przyznać, że tego pierwszego zdjęcia nie widziałam, a jest dość stare :roll: Ale wyszedł na nim super, jak dla mnie najlepiej wyglądał w tych krótkich, stojących włoskach. Ale to kwestia gust, jedni wolę krótkie a inni długie.

p.s. Brendanfehrfanko, lepiej zmień fotki na linki, bo stronka się rozsuwa.
Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Thu Aug 26, 2004 10:58 am

Jeszcze Brendan... jak na dzisiaj to chyba ostatni raz :/
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Sat Aug 28, 2004 4:46 pm

No i powracam, z moimi opisami...tzn spróbuje
Na poczatek wrzóce arta

- wiecie czego ja w nim jedynie nie lubie, tego dziwnego piepszyka koło brwi :(
Image
- jak ja go nie lubiem w tych własach :(
Image
- sładki uśmiech Myszki Micky :D
Image
- Matallica...e tam...ja lubie tylko jedna piosnkę :D
Image
***
- O nie nie teraz!!
Image
- jak ja go ukryje
Image
- Torba mój ostatni ratunek
Image
- O nie !! Zwiał mi
Image
-Złapie cię ty skuurwysynku
Image
- Mam cie!!
Image
-NIgdy nie podskakuj Brendankowi, bo cie dojedzie łopatą :D
Image
***
BOB BUDOWNICZY, Zawsze da rade, Bob Budowniczy nie jest sam :]
Image
Kocham go, Kocham go!!!
Image
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests