Fryzura Maxa

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

W którym sezonie Max najlepiej wyglądał?

W pierwszym
6
19%
W drugim
5
16%
Zdecydowanie najlepiej wyglądał w 3 sezonie
21
66%
 
Total votes: 32

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Aug 21, 2003 12:00 pm

Tez go takiego uwielbiam, ale wole takiegpo:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 21, 2003 12:13 pm

:D :D :D ;-) Max wyżej niewiele ma wspólnego z uczesaniem ...chociaż jak się przyglądnąć :shock:

Fryzurka z Las Vegas:
Image
Last edited by Ela on Thu Aug 21, 2003 8:49 pm, edited 1 time in total.

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Thu Aug 21, 2003 12:18 pm

Jason w każdej fruzurce wygląda bosko. :lol:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 21, 2003 3:50 pm

Niech mi ktoś tylko powie, dlaczego on tak dziwnie wyglądał w TEOTW... Oglądałam to dzisiaj w ramach samoumartwiania, przynajmniej miałam taki zamiar, i oczywiście mi się lepiej zrobiło...Zastanawiające. A ja lubię Jasona w dłuższych włosach...

Patrzeć na fryzurkę.
Image

Włoski na krótko.
Image

Urocze. Podoba mi się...
Image

Tego też nie sposób pominąć. Taaaka fryzura...
Image

Z dłuższymi włosami i lekkim zarostem. "The Shipping News".
Image

Jedno z moich ulubionych. "Happily Ever After"
Image

Image

EOTW - futurystyczna wersja...
Image

... i teraźniejsza.
Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 21, 2003 6:12 pm

Nan, co było dziwnego w wyglądzie Maxa w TEOTW :wink:

Tu również z jeszcze dłuższymi włosami:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 21, 2003 6:15 pm

Wiesz, Elu... Tak troszeczkę dziwnie wyglądał, jak Liz do niego przyszła... Patrz pierwsze zdjęcie od góry, albo później, gdy mówi mu o Romeo i Julii... Naprawdę dziwnie wyglądał.
A tak 'a propos - śliczne zdjęcie...

Chodziło mi o to, że tutaj wygląda... Hm... Nie wiem, może tylko mnie się tak rzuciło...
Image
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Aug 21, 2003 6:39 pm

Chodzi o włosy? :o Wiesz nie zwróciłam uwagi ...byłam tak pochłonięta tym co on w tym momencie czuje, że nic innego dla mnie nie istniało. Widziałam tylko te jego wielkie, pełne łez oczy...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Aug 21, 2003 6:54 pm

Nie wiem... Ogólnie wyraz twarzy, włosy... Jak się to oglądało po raz *enty... Choć przyznam, że w pewnym momencie miałam ochotę zdjąć okulary...

I jeszcze jedno zdjęcie z inną fryzurą... Mnie by się znudziły te ciągłe zmiany już po trzecim razie...
Image
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Aug 21, 2003 7:38 pm

Eh, siedzi sie wsrod tych fryzjerów, charakteryzatorów, przez kilka godzin (mam nadzieje ze nie przesadzam :wink: ), Nie chcialabym takiego życia...
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Thu Aug 21, 2003 8:46 pm

nie wiem jak wam ale mi bardzo podobają się te dwa zdjęcia
Image

Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Aug 25, 2003 6:15 pm

I jeszcze jedna wzburzona fryzurka Maxa :D
Image
Image

Ewa
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Aug 03, 2003 12:35 pm
Location: Brzeg opolski

Post by Ewa » Mon Aug 25, 2003 9:32 pm

Max w kazdej fryzurce wyglada sexi
evi

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Tue Aug 26, 2003 12:14 am

Niech ktos mi poszuka zdjecia lysego Maxa.
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Aug 26, 2003 12:45 am

Parę fotek z filmu video, jakie zrobiono mu na spotkaniu z fanami...

..chwilę po zdjęciu czapki...

Image
Image
Image
Image
Image
Nie wiem czyja to łapka tak go troskliwie przygładzała.... :D

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Aug 26, 2003 10:51 am

Eluś - urocze... :D
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Aug 26, 2003 4:42 pm

:D Wiem Nan, dziewczyny z forum4fans rozpływały się nad nim :) . Zdjęcia zrobione były prawdopodobnie zaraz po zakończeniu serialu, kiedy aktorzy z twórcami wzięli udział w akcji charytatywnej...To tam po raz pierwszy Jason i Katherine pocałowali się publicznie, co dla niektórych było sporym zaskoczeniem (nie wszyscy wiedzieli o ich związku)...Czytałam w ub. roku na f4f relacje zszokowanych fanek o ich "kaziorodczym" pocałunku... :D

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Tue Aug 26, 2003 7:37 pm

on jest taki piękny!!!

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Aug 27, 2003 12:09 pm

Elu, czytałam o tym na f4f...niektóre osoby narzerzkały że od czasu gdy JB i KH zaczęli sie prywatnie spotykać, na ekranie wyczuwało się pewnien rodzaj "napięcia" pomiedzy Maxem i Isabel...podobno wielu ludzi strasznie to wkurzało, zwłaszcza ze wielu lubi tam Maxa, a nie znosi jego siostry(czego ja nie jestem w stanie pojąć :roll: ). Ja nie dodzukiwałam sie w tym jakis niezdrowych podtekstów...Is i Max byli zawsze przedstawiani jako rodzeństwo darzące się głębokim uczuciem i to tylko wzmocniło efekt.
Tak przy okazji...zaraz zapewne zjawi się tu Kwiat W i zacznie idiotycznie rechotać :twisted: ale jestescie naprawde wyjątkowi...ludzie dzielą sie tu na wielbicieli różnych par, aktorów i bohaterów, i to jest naturalne bo każdy co innego postrzega jako szczególnie piekne, cenne i warte uwagi. Ale ujmuje mnie to ze Candy potrafią pisac z sympatia również o Dreamersach i vice versa. Lubię wpadac na f4f(zwłaszcza na forum Jasona :P ) ale drażni mnie strasznie, ze tam wszyscy kopią wszystkich...Dreamersi Candy, candy dreamersów, Dreamersi Rebeelsów, Rebellsi Dreamersów, Dreamersi Outsiderów itditp. Mamo. Wyobrażam sobie co by się stało gdyby ktos zamknął tych ludzi w jednym pomieszczeniu. Masakra. :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Aug 27, 2003 12:13 pm

Lizzie, by wyszła Rzeźnia Tajemnic... A widać, że my jesteśmy bardziej tolerancyjni :D Na f4f trzeba się po prostu wyłączyć i nastawić na jedno... W każdym razie jest to istny skarbiec wiedzy...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Aug 27, 2003 5:30 pm

:) Jezu, Lizzie gdzie Ty bywasz czytając kłótnie pomiędzy Dreamers a Candy. Roswell2 :?: Ja najczęściej odwiedzam pokoik Jasona, tam dziewczyny noszą go wręcz na rękach...Mało obiektywne?... może, ale jakie miłe :D
Mnie również cieszy umiejętność zgodnej rozmowy na temat wszystkich bohaterów na naszym forum. To zrozumiałe, że każdy z nas ma swoich faworytów, ale podstawy tolerancji i szanowanie uczuć innych "szlifowaliśmy" początkowo bardzo ostro w komentarzach na xcom... :? Chyba się przydało...Teraz porównuję nas do fanów na f4f. Ze wskazaniem oczywiście na nas :D .
A wracając do Jasona i Katherine sądzę, że celowo nie przyznawali się wcześniej do swojego związku i to chyba dobrze... Inaczej się odbiera i patrzy na aktorów grających rodzeństwo. Pamiętam, kiedy się dowiedziałam o tym w czasie nagrywania 3 sezonu, byłam lekko wstrząśnięta... :shock:

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests