Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Mar 04, 2005 8:43 pm

Ela wrote:Olka, plakat ze zdjęciem Jasona w Twiście to jedno z tych ?
No właśnie nie :shock: Jason istotnie ma taką fryzurkę, (ciut krótsze włoski) ale jego kuszula jest niebieska, jak bezchmurne niebo latem (dużo ciemniejsza od tej z premiery Spidermana). Zdjęcie wzięto z Wireimage, ale przejrzałam ich cały katalog i takiego tam nie ma. Zagadka godna Sherloka Holmesa :D

6 marca - nie ma sensu pisać dwóch postów pod rząd, więc edytuję ten. Poniżej zdjęcie z Twista. Wybaczcie marną kopię, znów mam problemy z kompem. Jak mi się uda spróbuję to gdzieś zeskanować.
Image


Mamy też kolejne zdjęcia z planu TG. Niestety więcej na nich Sarah, ale i Jason się znajdzie :D Zerknijcie tutaj.

User avatar
Lizka*
Gość
Posts: 33
Joined: Sat Jan 08, 2005 6:53 pm

Post by Lizka* » Thu Mar 10, 2005 4:41 pm

pare foteczek :wink:

Image

Image

Image

Image

Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Mar 10, 2005 5:14 pm

te środkowe zdjęcia już tutaj były chyba Ela ja zamieszczała albo Olka .. mniejsza o to napewno ktoś to zrobił :D .. a to przy samochodzie nie widziałam go nigdy ..
:)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Mar 11, 2005 12:32 pm

Taką pustką tu zawiało... :(
Dobrze, że 14 jest ten festiwał w Teksasie, to i pewnie jakieś nowinki tutaj spłyną.. :wink: Prawda? :roll:

Magea, z tego ostatniego zdjęcia to Ola nawet już ładniutką tapetkę zrobiła.. Ale zdjęć tegoz osobnika nigdy nie za wiele :cheesy:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Mar 11, 2005 7:04 pm

no fakt osobnika prawie rodem z kosmosu .. a masz może linka do tej tapetki ?? :D
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Mar 12, 2005 2:22 pm

Magea, zdjęcie przy samochodzie także było zamieszczone - pochodzi z filmu Happily Even After. Faktycznie powiało pustką bo nie ma jego najnowszych zdjęć, czekamy na premierę S.L. na festiwalu w Teksasie - 14 marca.
A na razie, żeby zrobiło się cieplej, jedno z przed kilku miesięcy

Image
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Mar 12, 2005 3:54 pm

Tak włąsnie usłyszałam z drugiego pokoju że na TVN ma się pojawić E.T. ukochany kosmita Jasona .. :D
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Mon Mar 14, 2005 12:27 pm

Ukochany, nie ukochany ETiego trzeba obejrzeć. W końcu to właśnie z tego filmu zaczerpnięto pomysł z paluszkiem wskazującym do góry na pochodzenie naszych kochanych 'marsjan' :D

Magea - moją tapetkę i kilka innych znajdziesz pod tym adresem :arrow: http://photobucket.com/albums/v430/Olka ... rs/single/ Miłego oglądania

Co do festiwalu... Sprawdzałam, ale zdjęć jeszcze nie mają. Będzie trzeba ich szukać późnym wieczorem. Dla wytrwałych pozostaje buszowanie w nocy :)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Mon Mar 14, 2005 6:46 pm

Na festiwal w Austin zjechały już nasze panie z F4F, jest ich zadaje cię kilkanaście, co ciekawe zdązyły się zapoznać z mamą Rebecci Cook - reżyserem S.L. i zamierzają zaopiekować się nią w czasie festiwalu. Nie muszę więc dodawać, że mają zapewniony w ten sposób dostęp do reżysera i aktorów. Swój przyjazd potwierdził Jason Behr i Dominic Monaghan.
Nam pozostaje czekać na relacje, komentarze i zdjęcia :D
Last edited by Ela on Tue Mar 15, 2005 8:12 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Mar 15, 2005 6:28 pm

W takich momentach zadaję sobie pytanie czemu to ja nie mieszkam w USa i czemu to nie ja tam jestem? No ale cóż... czekam na jakieś nowinki :)
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Mar 15, 2005 11:04 pm

Ela wrote: Nie muszę więc dodawać, że mają zapewniony w ten sposób dostęp do reżysera i aktorów. Swój przyjazd potwierdził Jason Behr i Dominic Monaghan.
:lol: Grunt, to dobrze się ustawić... Mają dziewczyny niezłą inwencję twórczą! :wink:
Martwi mnie to, że jeszcze ani widu, ani słychu o jakichkolwiek nowinkach :( Ale na pewno warto poczekać jeszcze troszkę...
Tylko, że już jest 15 marca.. :twisted:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Mar 16, 2005 2:13 am

Mamy już pierwsze zdjęcia. Na razie robione na gorąco... :D

Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Wed Mar 16, 2005 4:58 pm

Eh jak ja nie lubie Jasona w długich włosach. Tęsknie za czasami kiedys miał krótkie :) A te zdjęcia są z premiery Shooting liven?

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Mar 16, 2005 7:05 pm

jednak z profilu to z profilu... tam wyszedł najlepiej mi się wydaje... bo z przodu to jakoś dziwnie coś zrobił z włosami...
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Mar 16, 2005 9:33 pm

mi się wydaje że nic nie zrobił .. tylko to kwestia ułożenia .. a moze .. nie wiem .. Jak na mój gust to one z deka tłuste są ... :lol: bynajmniej to tak wygląda na tym zdjęciu....
:)

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Wed Mar 16, 2005 11:29 pm

A ja tam nie narzekam, biorę go z całym inwentarzem... :wink:
Cieszę się, że wyszedł naturalnie, i pewnie jednak był "ufryzowany" jakimś woskiem, żelem, czy innym cudeńkiem, prawdopodobnie to miał być efekt zamierzony. Czy słusznie? Hmm... :?
Ale mnie i tak się podoba! :hearts:
W porównaniu z dwoma innymi prezentowanymi na zdjęciach przystojniakami wypadł baaardzo korzystnie.. :cheesy:

Mój brak jakiegokolwiek obiektywizmu względem osoby Mr. JB, zaczyna mnie przerażać... :shock:
Fachowo to chyba nazywa się obsesja? :roll: :wink:

Bardzo się cieszę, że już jakieś małe przecieki do nas trafiają.. A potem chyba będą jakieś małe opisy.. ech.. miodzio!

Dzięki Elu! :cmok:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Mar 17, 2005 9:29 am

juz wiem! ta grzywka z boku mu urosła poprostu i włosy nie spadają juz tak fajnie na czoło... NO! mi jeszcze trochę obiektywizmu zostało...
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Mar 17, 2005 9:49 am

Nie ma się czym chwalić freja... Zbytni obiektywizm wobec Jasona może wzbudzić tutaj wiele emocji :twisted: :wink:
Włosy rzeczywiście trochę jakby nie takie. Odrosły, fakt. Ale moim zdaniem i tak w długich wygląda o niebo lepiej. Traci wizerunek "wielebnego", jak to o nim niektórzy mówią :roll:
Natomisat zupełnie nie wiem Adka, czy ten wizerunek Jasona to zasługa stylizacji. On nie wygląda na kogoś, kto przywiązuje do tego wagę. Przynajmniej na tych zdjęciach 8) Za moich czasów na taki styl (no, może podobny) mówiło się grunge 8)
Ale cóż, w dalszym ciągu pozostaję wierną fanką. Cenię go za naturalność. No i drogie panie, te oczy, te oczy...... :twisted:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Mar 17, 2005 8:41 pm

Ok., trochę relacji z festiwalu w Austin jakie przeczytałam na gorąco z F4F. :D
Jason wraz z zespołem filmowym S.L. wszedł na salę krótko przed premierą. Potem było spotkanie na scenie z dziennikarzami, na końcu przywitał się ze swoimi fankami, pamiętał je z ub. rocznego festiwalu w Tribeca. Z krótkiej rozmowy dowiedziały się, że postara się być na festiwalu w Filadelfii (ok. połowy kwietnia) gdzie odbędzie się kolejny pokaz Shooting Livien. MR. B. był bardzo miły, rozdał sporo autografów, pozdrowił swoje fanki i jak to on wszystkie poprzytulał. Niektóre sikały w majtki. :lol:

A tak przy okazji ...oczywiście natychmiast na f4f była mowa o jego włosach, Taffy (złośliwie) zaproponowała żeby mu podrzucić jakiś szampon i nożyczki, na co odpowiedziała jej Kara, która była w Austin (ucięła sobie z nim dłuższą pogawędką-poznali się w Tribeca), że włosy błyszczą mu od świateł, że wyglądał wspaniale i cudownie pachniał. A że zdecydowanie zmienił swój image...to jeden z przywilejów aktorów, a ci którzy jeszcze widzą w nim Maxa, pozostali daleko w tyle za obecnym wizerunkiem Jasona. Zrobiła także kilka interesujących zdjęć J. ale będą nie wcześniej jak pod koniec tygodnia.

Nie było czasu na jakiekolwiek dłuższe spotkanie, cała ekipa spieszyła się na przyjęcie. Kilka zdjęć jakie się ukazały zrobiła Breathless i Michelle in Jonkers, mam nadzieję że więcej ukaże się za kilka dni. Podobno były kłopoty ze zrobieniem lepszych fotek bo na zewnątrz ścisk był niesamowity. Dreamer4Ever nakręciła króciutki film ze spotkania na premierze. Pewnie także będziemy mogły go zobaczyć.
Michelle in Jonkers, która była na premierze – jest chyba dziennikarką - napisała, że film był cudowny a Rebecca Cook, reszta aktorów a przede wszystkim Jason mogą być dumni ze swojej pracy. :uklon:

Jak się zorientowałam to w Austin odbywał się nie wielki show na „czerwonym dywanie”, ale pokaz filmów dla widzów i przede wszystkim dystrybutorów, którzy kupowali je na pokazy na wielkim ekranie albo na DVD – stąd zapewne luzackie ubrania Jasona i ekipy filmowej.

Poniżej spoiler z filmu jaki wkleiła Kara (zachęcam do przeczytania)...i kilka fotek.

It is definitely dark and psychological. John Livien is not a good person and he is very disturbed. He drinks, smokes, does drugs, has random sex with women.

Then there is his girlfriend Emi (sp? - Can't remember from the credits). She ends up playing an almost Yoko Ono to his John Lennon. I liked the idea of the film. But I think it could have been "more" if the author had been alive at the height of the Beatlemania. Reading about it is one thing. Experiencing the phenomena is something else. Granted, I wasn't alive at the time either. But I did grow up on the Beatles. And heard about the hysteria all my life.

What's interesting is how we needed to discuss the ending. It can be interpretted different ways. Did John Livien die, or didn't he? It's not a clear cut answer. And the fact that we felt the need to talk about it shows the impact it had. Although, for those of us who saw H,EA I have to say that the film work seemed familiar. It's a shot of Jason, walking away from the camera into a white wash. Sound similar to the trailer (and scene) from H,EA? I'm sure it wasn't intentional, but it still privately amused me.

I do have one HUGE spoiler. But before I post it, I want to make sure that no one has a serious problem with it. I mean, this is a big one. Something I don't think any of us knew about ahead of time. But our jaws collectively dropped!

Oh, and for those of you who don't like to see Jason smoking, you'll be annoyed. He smokes ALOT in this film. Although, as a smoker myself, I had to note that in the movie, he's mouth inhaling. Not lung inhaling. Usually, that's a sign that an actor is a non-smoker. Which we have seen, is not true. Non-smokers tend to not deep inhale. (Kinda sounds like a Bill Clinton thing, huh? "But I didn't inhale!" Oh well....)

There is also a lot of hand-held camera work. Now, personally, I don't care for that. But not everyone felt that way. It's very much a personal preference.

I thought Jason's performance was wonderful. The best way I can describe it is that he made me very uncomfortable. But that's the nature of the character. He is unstable and with a ton of issues. You shouldn't feel comfortable in his presence.

I'm gonna head on out to the parties. So if anyone has a serious objection to my big spoiler, please speak now, or I will post it when I get back this evening. If there are any who don't want to know, those that DO want to know....pmail me and I'll send it to you privately. But I warn you....you will be jealous. And, as a Jason Behr fan, very anxious to see this movie at the earliest possible moment.


Image
Image
Image
Rebecca Cook
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Bye, bye, Jason :D
Image

Jeżeli chcecie przeczytać czy pooglądać więcej , możecie zaglądnąc tu :

http://www.fanforum.com/showthread.php? ... ge=1&pp=15
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Thu Mar 17, 2005 8:58 pm

Ech.. powiem tylko tyle.. skręca mnie z zazdrości!! :evil:
Wiem, że to zła cecha.. ale spójrzcie, jakie te dziewczyny mają szczęście... Resztę dopowiem, jak ochłonę... :twisted:

Ps. I dalej twierdzę, że jego włosy były nasmarowane jakimś specyfikem. On by z "tłustymi" nie przyszedł! :twisted:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests