Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Mar 25, 2005 6:06 pm

Ech.. Kroniki, już nie mogę sie doczekać na godzinę 23. Uwielbiam ten film, z jego atmosferą oraz wspaniałą grą aktorów :cheesy:

Maleństwo, big :cmok: za te fotki!
Ta scena po pożegnalnej imprezce, gdy tak siedzą i "dumają" na kacu... :haha: piękne!

Taki to opis znalazłam w Teletygodniu :
"Kroniki portowe. Adaptacja powieści Annie Proulx. Autorka sprzedała prawa, ale zastrzegła sobie, że akcja musi rozgrywać się w Nowej Funlandii. Jason Behr i Kevin Spacey dobrze odżywiali się przed filmem. Jason przytył sześć, a Kevin jedenaście kilogramów"

On wtedy przytył??!! :shock: Mnie się zdawało, że prócz zmiany koloru czuprynki to on jednak schudł, a nie odwrotnie... :roll:
No, ale z moją "obsesją" to ja mogę się mylić... :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Fri Mar 25, 2005 6:50 pm

Ech, ja sobię chyba Kroniki podaruję. odkąd były dodatkiem w jakiejś gazecie obejrzałam je wiele razy i za bardzo nie mam ochoty. Właściwie bardziej interesuje mnie dzisiejsza premiera 'Love's enduring promise' z katie heigl na Hallmarku. No cóż, wyrodna ze mnie fanka Jasona :oops:

Natomiast buszując w sieci przy wtórze "Carminy Burana" (zawsze mam dreszcze przy tym utworze!) natrafiłam na zdjęcia Maxa i Liz, w postaci... lalek na wzór barbie i kena :) Nie powiem, coś nowego wśród ogromnej ilości fanartów i innych gadźetów tworzonych przez fanów roswell. Dla zainteresowanych link :D

P.S. Buziaki Misiu za przypomnienie zdjęć z Comic-Conu i witamy Maleństwo!
Last edited by Olka on Fri Mar 25, 2005 9:23 pm, edited 1 time in total.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Fri Mar 25, 2005 8:57 pm

o ja tez nie moge się doczekać Kronik Portowych będe je oglądać po raz 1 :D .. Tylko ta godz. rozpoczęcia 23.05 a zakończenia 1.00 .. troche mi nie lezy ale i tak obejrzę ... Troche nie w temat ale tu napisze co do filmu co dzisiaj leciał z Kathrine Heigl jak dla mnie to flaki z olejejm .... :?
:)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Mar 26, 2005 12:57 am

Buszując po sieci znalazłam kolejne zdjęcie Jasona z planu The Grudge. Oto jego miniaturka. :arrowd: Większą wersję znajdziecie na stronie Stevena Susco
Image

Wszystko wskazuje na to, że akcja "See my LA" na terenie Japonii rozkręca się. Przypomnę, że ma ona na celu przybliżyć Japończykom Los Angeles i zachęcić ich do odwiedzenia Miasta Aniołów. Jason bierze w niej udział, jako jeden z najlepiej znanych japończykom aktorów/muzyków amerykańskich. (Tutaj znajdziecie listę pozostałych sław biorących udział w akcji. Jest tam nawet Arnold Szwarceneger i... Barbie :)) Do tej pory w sieci dostępne były jedynie miniaturki promujących akcję plakatów.
Image
Obecnie rozklejane są one na bilboardach. Jeden z fanów wypatrzył pana Behra na stacji metra Toranomon w Tokio.
Image
Image
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Mar 26, 2005 2:14 am

W prawdzie fanką Jasona nie jestem... ale Kroniki obejrzałem. Rzeczywiście dobra gra aktorów. Tylko o co właściwie w tym filmie chodziło?
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Sat Mar 26, 2005 8:04 pm

Tez obejrzałam choć nie do końca Kroniki Portowe .. przysnęło mi się ok 24.20 ... a Jasona i tak było jak na lekarstwo . i mam pytanie pojawil sie jeszcze niz oprocz kolo godziny 23.50 ?? :lol: ..
A zauważyliście ze Kevin Spaccey gra prawie zawsze role nieudaczników życiowych :lol:
:)

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Sat Mar 26, 2005 8:14 pm

Pojawił się, pojawił się Magea i to nawet kilka razy, choć nie wiem o której godzinie :cheesy: , ale na pewno było to po Twoim przyśnięciu... :wink: Rzeczywiście było go jak na lekarstwo, ale nie tylko dla Jasona oglądałam Kroniki...po prostu z ciekawości, bo dużo słyszałam o tym filmie i jego klimat jest naprawdę...specyficzny 8)
Maleństwo

User avatar
Livia
Gość
Posts: 34
Joined: Thu Dec 23, 2004 4:30 pm
Location: Kraków

Post by Livia » Sun Mar 27, 2005 8:47 pm

{o} wrote:W prawdzie fanką Jasona nie jestem... ale Kroniki obejrzałem. Rzeczywiście dobra gra aktorów. Tylko o co właściwie w tym filmie chodziło?
A fanem???

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Apr 13, 2005 8:29 pm

Cóż to za pustki? W tym pokoiku? :shock: Nie wierzę, że zgasła w nas chęć porozmawiania o naszym Jasonie! Nawet, jeśli brak nowinek na jego temat. Chociaż właściwie ostatnio przeczytałam, że TG2 wejdzie do kin amerykańskich w Halloween 2006. A jak pamiętamy, Jason nie wykluczał udziału w kolejnej części. Jednak mam nadzieję, że to sobie podaruje. Gdyby miał wrócić, jak kolejne straszydło, chyba bym się popłakała. Może zafundują jakieś retrospekcje?
Znalazłam również włoską stronę poświęconą Roswell. Całkiem ciekawa. Zapraszam -> http://www.roswellitalia.org

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Apr 13, 2005 9:17 pm

Ja tą stronę znam od ho ho ho .. i wiem że jest jedną z lepszych. Naprawdę warto tam zajrzeć. Obszerna galeria - chodzi mi szczególnie o fotki z odcinków .. Bardzo Polecam :D ...
Fakt Olka trochę tu cicho ostatnio. A o TG2 nic nie słyszałam.
:)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Apr 14, 2005 9:13 am

No fakt, pustki aż przykro patrzeć :cry:
Gdzie są wszyscy (wszystkie)???
Jason jako straszydło? No wiesz, ja tam chętnie śniłabym koszmary z nim w roli głównej. Choć tak naprawdę nie mogę go sobie wyobrazić jako jakiegoś "potwora" - charakteryzator musiałby się zdrowo napocić 8)
Dlatego mimo wszystko uważam, że niektóre role są dla Jasona absolutnie nie osiągalne. On ma bardzo charakterystyczną twarz, sposób gry i moim zdaniem nie byłby wystarczająco wiarygodny jako pewne postacie. Ale wiecie co? Tak sobie pomyślałam, że mam jedno marzenie. To znaczy jeśli chodzi o Mr B to jest ich sporo, ale... :twisted: Dobra, do rzeczy. Pamiętacie to zdjęcie, na którym Jason wygląda jak mafioso z lat '20? Pyszne... 8) No i właśnie jak na nie patrzyłam pomyślałam sobie, że chciałabym zobaczyć Jasona w roli płatnego zabójcy. Oczywiście takiego z rozterkami ;) To dopiero byłoby wyzwanie... :onfire:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Apr 14, 2005 5:38 pm

Nie wiem czy to już tu było, ale zobaczyłam dziś je pierwszy raz.
Image
Image
Image

User avatar
_issy_
Gość
Posts: 53
Joined: Tue Dec 14, 2004 2:47 pm

Post by _issy_ » Thu Apr 14, 2005 5:43 pm

Pierwsze było (ah, jest cudne, takiego zdjęcia nie da się zapomnieć) a drugiego sobie nie przypominam, ale mnie się na nim nie podoba, zdecydowanie wolę go w tej pierwszej kreacji :D

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Apr 15, 2005 1:41 am

Faktycznie, troszkę go zaniedbaliśmy ale obiecuję, że jutro napiszę więcej o naszym ulubieńcu. :D Szykujcie się, bo 15 kwietnia zaczyna się festiwal w Filadelfii i tabun pan z F4F jedzie gromadnie by oglądnąć Shooting Livien, mając nadzieję, że spotkają się tam także z Jasonem.

Na pocieszenie najnowsze zdjęcie - szkoda że takie malutkie - z D-War.

Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Apr 15, 2005 5:56 pm

Rzeczywiście strasznie malutki, ale i tak słodkie (ja tu mam na myśli Jason'a) :twisted:
Avatary z Jason'em-Moja robota
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Fri Apr 15, 2005 7:59 pm

freja, śliczniutkie te avatary... a "boy with a dream" jest prze-cu-do-wny, choć to nie JB :cheesy: :cheesy: czy mozna z niego jakoś skorzystać?? 8)
Malutki Jason za malutką kierownicą...Hm...Zawsze miałam słabość do facetów za kółkiem :oops:
Ale to jedno wcześniejsze, z tym żelem na włosach...Jasno nie powinien mieć ABSOLUTNIE żadych kompleksów, ale przy jego wysokim i czole i uszach taka stylizacja zdaje się być :roll: Na szczęście oczy, usta i czarny golf rekompensuja wszystko :twisted:
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Fri Apr 15, 2005 8:44 pm

DOKŁADNIE zero żelu na włosach, powinny być długie i puszyste :P (pownnam zostac jego stylistką)
Z avatarków można korzystać, tylko należy przeczytać rules=zostawić komentarz, który numer się bierze i jeśli go używasz to mały credit, żeby każdy wiedział skąd :) i ŻADNEGO hotlinkowania.
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Fri Apr 15, 2005 9:34 pm

Olka wrote:[..] TG2 wejdzie do kin amerykańskich w Halloween 2006. A jak pamiętamy, Jason nie wykluczał udziału w kolejnej części.
:strach: Olka, nie strasz.. jak już widziałam te rękę wystającą spod prześcieradła w końcowej scenie, to mi taka myśl przemknęła, że on w 2 jako zjawa będzie występował i od razu poczułam niesmak... :? To już by była profanacja! :wink:

Nio, rzeczywiscie powiało pustkami, ale chyba dlatego, ze to taki dziwny czas był.. teraz wszystko powolutku wraca, my też...

15 kwietnia? Toż to dziś :cheesy: Wspaniale! Tak, uwzględniając różnicę czasu, to gdzieś około niedzieli można liczyć już na obszerniejsze relacje.. No, ładnie! Już sobie ostrze pazurki! :cheesy:
Tylko chyba tym razem będzie bez czapeczki? :wink: Można by zakłady obstawiać.. Będzie czapeczka czy nie... :twisted:

freja, a ja nic nie widzę :( ale wierzę caroleen, na pewno są wyśmienite.. jak tylko się da sprawdzę.. :D
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Sat Apr 16, 2005 10:31 am

Są różne sposoby przywrócenia Doug'a do życia. Coś mogliby wymyślic, bo ludzka wyobraźnia nie ma dna... A to że to może być kwas to już inna sprawa.
Czemu nie widzisz ikonek? Krzyzyki ci się wyświetlają czy coś?
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sat Apr 16, 2005 2:43 pm

jak widzisz freja, udało się ;) ten anonim na stronie to ja- niestety nie wiedziałam, że podpis się nie załączy :oops:
dziękuję za udostępnienie :cmok:

czapeczka? hm.. lepiej nie :roll: jestem nieuleczalną optymistką i wierzę, że tym razem Jason olśni nas puszystymi włosami i mniej "niedbałym" strojem 8) chociaż tak naprawdę, to co za różnica, co on ma na sobie :twisted:
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests