Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Tue Mar 22, 2005 10:38 am

to jest tylko jedna strona :) uciela mi sie troche z prawej strony ale artykul jest chyba czytelny. tylko jasona z mama ucielo

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Mar 22, 2005 6:49 pm

dobra kupiłam to sobie (i nie tylko dla Jason'a jak się okazało) no i mam mały komentarz: ale pierdoły...
Image

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Mar 22, 2005 9:27 pm

A ja i tak się cieszę, że o naszym kochanym Jasonie nie zapomniano... Pomijam już wcześniejsze artykuły ŚS, bo ten w porwównaniu z poprzednimi to majsersztyk! Haha.. i nie będę narzekać, bo przecież z czegoś te gazety muszą żyć, i za coś tym redaktorom tam płacą :wink: , a same nudne fakty by się nie sprzedawały.
A plakacik - miodzio!
Więc ja dzisiaj na ŚS nie powiem złego słowa! :wink:

Jeszcze w temacie Shooting Livien, po przeczytaniu recenzji fanek zamieszczonych przez Elę i Lizziett z z coraz większą niecierpliwością czekam by zobaczyć ten film... i Jasona w jakże dla niego odmiennej roli. Aż mnie skręca by zobaczyć jak z tym sobie poradził... Bo z opisów u nas przedstawionych wynika, że wyśmienicie...
I te kłęby dymu papierosowego wokół jego osóbki.. :wink:

:roll: Hmm.. a może jednak trzeba będzie na serio pomyśleć o kiedyś już wspomnianej petycji?
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Mar 22, 2005 9:34 pm

Ja nie wiem co się dzieje z tym moim osiedlem-chyba mam na nim jakies anonimowe fanki Jason bo jak rano poszłam do okolicznych kiosków...nie było już żadnego egzemplarza tej gazetki.Hmmm może wszyscy rzucili się na plakacik Behra :)

SŚ to dno no ale fakt-popisali się z tym artykułem.Ciesze sie ze nie zapominają o Roswell...chociaż mineło już tyle czasu!Chyba mamy w redakcji jakiegos fana Roswell :wink:
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Mar 22, 2005 9:45 pm

Moim zdaniem, w porównaniu z grudniowym artykułem (po którym na roswell.pl wybuchła zagorzała dyskusja - ktos nawet obraził się i trzasnął drzwiami :wink: ) ŚS podał względnie rzetelne fakty. Trochę pomylili wiek siostry Jasona, ale można im to wybaczyć. :wink:

A co do Jasona...Jak wspominałam "Shooting Livien" oficjalnie będzie wystawiony na festiwalu w Filadelfii w połowie kwietnia (już 34 pań z F4F się wybiera) i na Festiwalu w Bostonie we wrześniu.

W Austin, Rebecca Cook powiedziała na temat roli Jasona w tym filmie:

" Jason Behr is amazing in this film, his reach is far, and his ability to immerse himself in the character’s most valuable, most important aspects, is not only dedicated, but exciting to witness. Great things are in store for an actor who plays a character so intensely that you can love and disdain him at once."

Image
Image

I jeszcze kilka fotek ze spotkania w Austin-mam czasem wrażenie że aktorzy muszą się wykazywać ogromną cierpliwością, zwłaszca jak niektórzy fani traktują ich rozbiąc sobie zdjęcia jak "misie w Zakopanym" :wink: :
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Tue Mar 22, 2005 9:55 pm

:lol: Może się rzuciły ... napewno przecież on ma dużo fanek :cheesy: .. Ja miałam lepiej ide dzisiaj po ŚS po szkole kulturalnie ... wchodze do kiosku bo drugiej stronie ulicy mówie dzień dobry ... juz mam gazetkę w ręce .. kiedy ktoś mnie puka w ramie .. odwracam sie tu sprzedawca mówi mi że zamknięte ... ja szok kompletny i się pytam gdzie to pisze .. a on mi pokazje ogromne drzwi opklejone tysiącem naklejek a po środku taka pomarańczowa niewielka karteczka z napisem zamknięte .. a żeby im tą karteczke wiatr zdmuchnął !! :evil: ... ale gazetke mam ... :cheesy: :cheesy: za to w drugim kiosku nie mogłam jej znalez na pókach pośród innych gazet .. :?
:)

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Tue Mar 22, 2005 10:04 pm

Elu wspaniałe fotki!!Bardzo dobrze na nich wyszedł!
Na większości zdjęć bardziej podoba mi się z krótkimi włosami
ale przeglądając coraz to nowsze dochodze do wniosku że te
dłuższe włoski nawet mu pasują no i jest na czasie bo właśnie
taka fryzura jest obecnie modna (oglądałam
ostatnio pokazy mody na FT i większość modeli
taką miała).Jutro w centrum Gdyni zapoluje na tę gazetke :wink:
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Mar 22, 2005 10:34 pm

No dobrze, ale czapeczkę mógłby już sobie darować... :twisted:
Ale przyznacie, że ostatnie zdjątko jest wspaniałe, gdy tak patrzy w przestrzeń z tym nieprzeniknionym wyrazem twarzy.. :wink:

Oki! Już dzisiaj będę cicho! :wink:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Weronika Evans
Starszy nowicjusz
Posts: 139
Joined: Tue Nov 16, 2004 9:25 pm

Post by Weronika Evans » Wed Mar 23, 2005 12:05 am

O tak...ciekawe o czym myślał...moze o swoich wiernych fanach na roswell.pl <żart>.
"I felt like Jason Behr and I had such a unique chemistry.
He just walked in and we started reading together, it was just there." - Shiri

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Mar 23, 2005 10:15 am

Zastanawialam sie NAD ta fryzura Jasona po raz kolejny i wkoncu stwierdzilam, co nastepuje: z nim jest tak, jak ze mna. Jak sie obetnie wyglada super (wiem, skromna jestem, ale to tylko przyklad naukowy ;)) ale gdy mu wloski odrastaja ciezko ruszyc znow dupeczke, jesli twoj wyglad zewnetrzny nie jest najbardziej istotny. Suma sumarum, panie Behr TAK TRZYMAJ. tylko, jakbys sie mial zapuscic to pamietaj ze jednak odczasu do czasu grzeben i nozyczki sa mile widziane :)

P.S. wybaczcie pisownie, uzywam panelu w hallu, ktory nie ma polskich 'literkow' ;)

P.S. patrzac na te zdjecia mam ochote go schrupac ;)

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Mar 23, 2005 2:07 pm

Przykład naukowy, tak? Olka, jeżeli Ty jestes tak ładną dziewczyną, jak Jason przystojnym facetem, to oficjalnie informuję, że mam na wydaniu bardzo miłego kuzyna :twisted:
Piękne fotki. Pisałam już o tym pięc tysięcy razy, ale bardzo cenię w panu B. jego naturalność :cheesy: No i nie wiem dlaczego, ale na tych zdjęciach wygląda już jakoś "schludniej" niż na poprzednich ;) Nic, tylko paść mu w te pięknie umięśnione ramiona...
A co do włosów- podcinać, ale nie obcinać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Image

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Wed Mar 23, 2005 9:05 pm

i kto mi to wmawiał że Jason rzucił palenie ... :twisted: :twisted: przyznawać się bez bicia ... :
Image
Image ...
a to w jego ustach to chyba nie guma do żucia ...
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Mar 24, 2005 12:03 pm

Troszkę ograniczał się, lub się z tym krył w czasie pracy nad Roswell. Teraz niestety chyba pali bardzo dużo...

Wyszukałam najnowszy trailer z planu filmowego D-WAr ...naprawdę polecam - dynamiczny, z fajną muzyką, dający pojęcie czym będzie ta produkcja. Jasona widać także... :D

znajdziecie go tu:
http://www.younggu-art.com/dragonwars/D-War_Making.wmv

lub, jak nie chce się otworzyć to można ściągnąć bezpośrednio ze strony (wpis Vicki na czerwono):
http://www.fanforum.com/showthread.php? ... ost3938307



I jeszcze kilka fotek z Austin:

Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Thu Mar 24, 2005 1:12 pm

fajoskie te zdjęcia! ale kurde tą zieloną bluzkę to z jakiejś sesji pamiętam, tylko nie wiem z jakiej sesji a ten film fajny fajny, ale Jason'a mało...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Mar 24, 2005 2:54 pm

Tu jeszcze macie dwa ujęcia z trailera D-War, który polecałam wcześniej:

ImageImage

I jeszcze moje ulubione...dawno go nie oglądałam, żeby sobie przypomnieć
ile nasz ciepły przystojniak traci pozostając sam...czyli Jason w roli taty :wink:

ImageImage
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Mar 24, 2005 8:12 pm

caroleen wrote:Przykład naukowy, tak? Olka, jeżeli Ty jestes tak ładną dziewczyną, jak Jason przystojnym facetem,
Wow, lata świetlne mi do niego, jeśli chodzi o takie porównania :) Miałam na myśli bardziej to, że po obcięciu lepiej mi z pyska patrzy, niż gdy omijam fryzjera szerokim łukiem przez dwa miesiące :) Ale, choć jestem bardzo leniwa, to chyba dlatego, że na palcach jednej ręki policzyć można, ile razy wyszłam zadowolona od fryzjera. W większości ci rzeźnicy psują mi humor i przez tydzień klnę na czym świat stoi. Bo ja taka wybuchowa jestem :onfire: :wink:

Zdjęcia, jak zwykle cudowne i aż się chce tapetkę zrobić, ale obowiązki wzywają. Te Święta będą "zapracowane". W najbliższej perspektywie roswellowskie kubeczki, II faza UCIEKINIERa i nawiązanie bliższych stosunków z panią redaktor naczelną ŚS. Myślę, że coś pozytywnego dla fanów roswell się z tego urodzi :mrgreen:

Co do koszulki z "klątwy". jestem w szoku. Wygrałam ją w konkursie "TWISTA" - magazyn dla przedziału wiekowego 11-19 lat. Zgadnijcie, w jakim rozmiarze? XL :!: No po prostu nie mam pytań -_-' Ale pamiątka jakaś zawsze zostanie ^_^

hm... skąd ja znam te koszulki :wink: Jason bardzo się do nich przywiązał.
Image
Image
Last edited by Olka on Fri Mar 25, 2005 3:10 pm, edited 1 time in total.

Magea
Fan
Posts: 536
Joined: Sun Sep 19, 2004 8:06 pm
Location: Wrocław
Contact:

Post by Magea » Thu Mar 24, 2005 9:25 pm

hihi Elu tak te zdjęcia rzeczywiście warte przypomnienia .. od razu cieplej się robi ... ale oen są z planu prawda .. ? :wink:
:)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Mar 25, 2005 1:00 am

Oczywiście zdjęcia zrobione zostały poza planem filmowym przez jedną z fanek, która opowiadała jak to reżyser,
przed kręceniem kolejnej sekwencji kazał Jasonowi obudzić maluszka słodko śpiącego w jego objęciach.
I oczywiście spotkało się to z ostrym sprzeciwem aktora...Podobno to czekanie aż chłopczyk się obudzi było
najmilszym momentem jakie przeżyły fanki zapatrzone na J. tulącego do siebie śpiące dziecko. Fotka została zrobiona w chwili przebudzenia :D
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Fri Mar 25, 2005 3:25 pm

Comic Con
ImageImageImageImageImage

Wesołych Świąt :mrgreen:

User avatar
Maleństwo
Starszy nowicjusz
Posts: 173
Joined: Mon Feb 28, 2005 8:22 pm
Location: Gdańsk

Post by Maleństwo » Fri Mar 25, 2005 3:55 pm

Jeszcze mnie nie było w tym temacie...ale troszeczkę pozwiedzałam forum roswell.pl i właśnie tu wylądowałam...cześć wszystkim :wink:

Na stronie głównej roswell.pl jest już informacja, że dzisiaj w TV2 o 23.05 będą emitowane "Kroniki portowe" z Jasonem Behrem...chciałam tylko fanom Jasona o tym przypomnieć, choć podobno to mała rólka, ale zawsze warto zobaczyć :cheesy: To będzie mój pierwszy film z Behrem, który zobaczę...już się cieszę :mrgreen: :wink:

Elu te zdjęcia Jasona z maluszkiem są śliczne i od razu robi się cieplucho na serduszku...dzięki :cmok:

I jeszcze kilka zdjęć z "Kronik portowych" z naszym ulubieńcem
Image

i kolejne...
Image

a i jeszcze jedno...
Image

Miłego oglądania :mrgreen: i...Wesołych Świąt, dużo radości i ciepełka na codzień :P
Maleństwo

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests