Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 23, 2004 6:15 pm

Freja, świetna robota, jestem pełna uznania (czyszczenie zdjęcia z napisów) i przy okazji, bardzo udany fanart.
A teraz najnowsze zdjęcia naszego Jasona z wczorajszej premiery Spiderman 2, na której najwidoczniej towarzyszyła mu Sarah Michelle Gellar. Nie macie wrażenia, że Sarah spodziewa się dzidziusia ? :wink:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 23, 2004 6:40 pm

Dziś już odpoczywam, więc mogę posiedzieć troszkę dłużej na kompie, a skoro nic ważnego nie mam, to może wytłumaczę, co i jak. No więc te japońskie stronki, czy którekolwiek inne, pisane w nieznanym języku najlepiej przeglądać przez internetowy translator: BABELFISH. Wystarczy w tym wąskim pasku wpisać adres strony, którą chcecie tłumaczyć, wybrać język z jakiego na jaki (polskiego nie ma do wyboru) i czekać jak się załaduje :) I to by było wsio. Acha, jeszcze te zdjęcia. Nie wiem, czy ta funkcja jest we wszystkich przeglądarkach w każdym razie w mojej jak się najedzie na lewy górny róg zdjęcia to pojawia się taki prostokącik z trzema funkcjami: zapisz/drukuj/i coś tam jeszcze :) Kilkamy na dyskietkę i fotka już jest zapisana :) Czasmi się nie pojawia, więc proponuję odświerzyć stronę i "pojeździć" myszką w tym rogu przytrzymując ją na dłużej w różnych miejscach.

Freja dobrze ci poszło. O jedno zdjęcie mniej do roboty ;) A zdjęcia supcio, poszukam na innych stronach, może będą bez znaków wodnych. Ale z tą ciążą mnie wystraszyłaś. Bo mi się od razu... no ten tego nasunęło, ale chyba coś źle mi się ostatnio nanówa więc zapomnijmy o tym :P Wiem, wiem, plączę się w zeznaniach, ale taki to jest ten dzień porypany!

*** po chwili "buszowania w zbożu" :mrgreen:***

Znalazłam fotki i foteczki:
- to zdjątko nadeży nie do najświeższych, ale mamy tu kolejny dowodzik, na nikotynowy problem Jasona :cry:
Image

- to też "nieświerze", ale takiego tu nie było. Zważywszy jednak na to, że pięknie kontrastuje z tłem postanowiłam je tu wrzucić. Coś jest w tym zdjęciu, co sprawia, że podoba mi się najbardzie spośród wszystkich zrobionych na tej premierze.
Image

- na koniec jeszcze jedno z premiery "Majtasymana"
Image

- świetne są też na Wireimage, tylko szkoda, że takie małe. Szczególnie to z tym "półspojrzeniem". O to właśnie
Image
Last edited by Olka on Wed Jun 23, 2004 7:55 pm, edited 2 times in total.

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Jun 23, 2004 7:00 pm

Nie macie wrażenia, że Sarah spodziewa się dzidziusia
Ale to chyba nie będzie dzidziuś Jasona? :lol:
Rozumiem że to właśnie nasunęło się Olce, więc ja się za nią wysłowiłam 8)
Fotki niczego sobie, J. wygląda na zadowolonego i to najważniesze, acz chyba wyraźnie zapatrzył się na fryz Michaela w 2 sezonie "kubeł wody na głowę z rana" z czym nie jest mój najbardziej do twarzy :roll: może wysłalibyśmy mu jakieś wsuweczki? :mrgreen: Mam kilka na zbyciu.
Poza tym, wygląda na to że może los ocali nas od oglądania go latającego nad miastem w czerwonych gaciach, bo na jednej z ważniejszych stron supermanowych uznano że powiniem przytyć przynajmniej 20 kg i że...wygląda za młodo :!:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 23, 2004 7:27 pm

Dzięki Olka za wskazówki.
Ależ pisząc o eeewentualnej ciąży Sarah nie miałam na myśli Jasona, no co jest Olka :shock: - on tylko Tess potrafi wpędzić w kłopoty :lol:
SMG jest mężatką, wiecie o tym i podobno rozczulająco zakochaną. Więc bez obaw, nie ten dzidziuś. :mrgreen:

A co do tych 20 dodatkowych kg dla Jasona, to niech lepiej zostanie jak jest. A oni niech sobie zatrudnią Schwarzeneggera :roll:
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jun 23, 2004 7:55 pm

Owszem, Sarah tak jakby z dzidziusiem, i też od razu skojarzyło mi się z Jasonem... ale to już by był nadmiar szczęścia - bo wyobraźcie sobie dziecko Jasona... Nie dość, że małe dzieci zawsze są urocze, to jeszcze może maleństwo byłoby podobne do tatusia :wink: Fajnie by było. No bo jak to przyjemnie popatrzeć sobie na uśmiechniętego i najwyraźniej w świecie szczęśliwego pana JB...

Żadne wsuweczki! Brendan z tymi włosami w pół drogi mi się nie podobał, z dłuższymi owszem. Ale Jason wygląda śliiicznie... :oops: Nie pozwalam zmieniać fryzury :wink: Ostatecznie mogę pójść na ustępstwo i wyślemy mu mak. Tak to wsadzenia we włosy. Co prawda lepszy byłby chaber, bo taki więcej polski :wink: ale musiałby być blondynem, Jason, nie chaber. Chyba zaczynam mówić od rzeczy, to chyba przez to "nic-nie-robienie". Nie mam nowego kryminału do czytania, pożyczyłam wczoraj od przyjacióki, dzisiaj rano skończyłam, a Marta wyjechała :( Znowu zaczęłam robić porządki, tym razem w biurku, i, jak widać, nadmiar papierów rozmaitej treści dziwnie na mnie wpływa :?
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jun 23, 2004 8:03 pm

Nie, jednak nie zaciążyła. Wiem, że to profanacja wrzucać tu "nie jasona" więc podam link do zdjęcia Sarach z profilu :)
http://www.dailyceleb.com/thumbs/tn.DC.165711.jpg
A nawet nie wiedziałam, że ona ma męza. Jakoś nie specjalnie przepadam za tą aktorką :roll:
Ale wiecie, co, aż mnie ściska, jak sobie pomyślę, że za niedługo o Jasonie będzie w każdej gazecie poświęconej filmom. Bo nie uwierzę, żeby The Grudge nie dotarło do Polski! Ach, już widzę te zdjęcia i czuję... cieńszy portwel :D Ale się rozmażyłam....

No i popieram. Włoski Jasona są suuuuper. Chodzi mi o to na głowie, a nie język ;) A wracając do tego małego babyczka - założę się, że byłby bardzo do Jasona podobny. W końcu to ciemnooki brunet, a jak wiemy z lekcji biologii geny "ciemne" są dominujące (nie wierze, że te bzdury z bioli się na cos przydały, no proszę, jak to się człowiek sam może zaskoczyć...).

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed Jun 23, 2004 8:42 pm

Jakby coś to macie tu duże zdjątko Sarah i Jasona Image
2000x3000 px
Skoro mam to się podzielę Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Jun 23, 2004 8:46 pm

No tu Sarah wygląda troszkę inaczej niż na fotce do której link podałaś Olu...broń Boże niczego nie sugeruję :lol: A jej mężem jest aktor, nie pamiętam nazwiska - czy to nie on grał w "Cała ona" i "Koszmar minionego lata" ? I troszkę powiększone, które tak Ci się podobało.

Nan(żeby się nie nudziła i przewracała szuflad na lewą stronę) i wszystkim, proponuję lekturę na lato...właśnie skończyłam, dobrze napisane i doskonale się czyta. "Mgły Avalonu" Marion Zimmer Bradley

Image
Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Wed Jun 23, 2004 9:30 pm

Tak jak napisała freja, mężem Sarah jest Freddy Prince Jr. razem zagrali w wybitnym filmie "ScoobyDoo" :wink:
Mimo że nie jestem ( choć kto wie co będzie po 3 sezonie 8) ) fanką "Buffy" zawsze darzyłam Sarah wielką sympatią, podobnie jak Davida (Angel Liam), choć nie wiem czy zgadzam się z powszechną tezą "Bez Buffy i Angela nie byłoby Maxa i Liz" :roll: Dziewczyna jest przeurocza, i w przeciwnieństwie do różnych telewizyjnych gwiazdek naprawdę posiada talent, wdzięk a nawet pewnego rodzaju charyzmę, dlatego też tak bardzo ucieszyłam się że wystąpi razem z naszym Jasonem w "The Grudge"- i tym sposobem będę miała dwóch swoich tele- ulubieńców w jednym filmie 8) podejrzewam że jednym z powodów dla których Roswell nawet w okresie swojej świetności ( 1 sezon) nie stało się wielkim hitem, był właśnie brak w obsadzie kogoś w jej rodzaju, czy też bohaterki pokroju Buffy Summers...stanowczo powinni zrobić z Liz wojowniczkę :lol: a ona i Max raz na pare odcinków na mur beton powinni nałożyć sobie po gębie :wink:
Tak czy inaczej, wszystkim sympatykom Buffy&Angela (czyli np. frei) polecam Video "Buffy and Angel" "My Immortal" Evanescense do ściągnięcia z Kaazy.

Zgadzam się co do tej fotki Olka 8) J stanowczo lepiej wygląda bez włosów w oczach.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jun 23, 2004 9:38 pm

Misiu, dzięki. Rzeczywiście, ładne zdjęcie, jeśli masz takich więcej, to dziel się, z wielką radością przyjmiemy :cheesy:

Ten chłopak (mówię o Jasonie) umie się ubrać. Zawsze tak jakoś dobiera te koszule, że ładnie wypada na tych tłach. Tu biel się ślicznie odcina, tam szary... Cudo :wink: popadam w monotonię. Zwłaszcza to drugie zdjęcie. Może by tak ozdobić jakiś kalendarz....?
Olka, oj niestety... A już na pewno znajdzie się coś w zagranicznych czasopismach. Czarno widzę przyszłość moich hipotetycznych oszczędności, Empiki i Fnaki z zasady lubią zdzierać z ludzi pieniądze, a za granicę się przecież nie jeździ poczytać gazety :wink:
Mini-Jason - jeśli jego mamusia jest naturalną blondynką, to dziecię mogłoby mieć jasne włoski. Hm, czyli filmowy Zan też miał szansę być w przyszłości blondynem, bo w końcu Isabel była blondynką... Choć mogłoby mieć i niebieskie oczka (taa, z połączenia Xx i xx prędzej wyjdzie xx...)... i to była jedyna rzecz, którą lubię w genetyce, bo później zaczęłam się gubić :wink:

Eluś, ja się z zasady nie nudzę... jak widać zawsze sobie coś znajdę, ale w wakacje raczej nie będę się nudzić... i tak sobie marzę, pójść do Fnaka, tfu, tego, Traffic Club i poczytać sobie wszystko, co będę chciała... /westchnienie/. Ale poczytam. Jak znajdę w dostępnym dla mnie miejscu :wink:

Lizziett, nie bluźnij 8) Chyba nie powiesz, że przez włosy na oczach stracił urok? :wink:
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Wed Jun 23, 2004 9:45 pm

Nie ma za co Nan.
Niestety jak do tej pory to jedyne zdjęcie 'razem' jakie mam. Mam 8 samej Sarah z tej premiery ale to Was nie interesuje Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jun 24, 2004 1:09 am

Już rozszyfrowałam dlaczego SMG i Jason byli na premierze Spidermana...Reżyserem tego filmu jest Rimini, ten sam który jest współreżyserem i chyba współproducentem "Grudge". Czyżby zaprosił ich żeby się już przedpremierowo przed "Grudge" pokazywali i zaprezentowali razem ? Ślicznie wyglądają, a Nan ma rację, ta błękitna koszula Jasona świetnie współgra z na tle czerwonego dywanu...zresztą lubię jego styl ubierania. Wygląda radośnie i...jakby troszkę samotnie, nie uważacie ? :?

Image
Image

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Thu Jun 24, 2004 9:44 am

Macie jeszcze trzy zdjęcia Image
ImageImageImage

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Thu Jun 24, 2004 9:54 am

Dlaczego samotnie? Przecież nie był sam, tylko z Sarą. A że nie on był w blasku fleshy...cóż, to było raczej do przewidzenia, mając taką patnerkę u boku :wink: zresztą z tego co wiem, on nie przepada za tym, aby być w centrum uwagi...jakaś osoba z RF która poznała go osobiście opisała go jako "wyjątkowo uroczego mężczyznę. który czerwieni się za każdym razem gdy ktoś powie coś miłego na jego temat" :shock:
Zauważyliście, jaki się wydaje wysoki? Sarah nawet w butach na gigantycznych szpilkach wygląda przy nim jak kruszyna. Zabawne, bo wśród antysupermanowych argumentów, obok rzekomej chudości Jasona i jego rzekomo krzywych nóg, pojawiło się coś o tym, że musieliby go postawić na pudle, żeby wyglądało na to, że jest wysoki. A tu taki zonk :twisted:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jun 24, 2004 11:31 am

Dla zainteresowanych screen capsami z tej japońskiej strony do której link podałam (są w dziale Interviews). Niestety nie da się ich zapisać nawet metodą, którą podawałam, bo ten prostokącik z funkcjami się nie wyswietla. Nie działa też tradycyjna funkcja na kliknięcie prawym przyciskiem myszki i zapisanie textu, czy foty. Ale można to zrobić przez menu :twisted: W edycji kilkamy polecenie zaznacz wyszystko i potem w tej samej edycji kopiuj. Wklejamy to do Worda, a tam już pojedyncze zdjęcia można skopiować wkleić do pierwszego lepszego programu graficznego (chociażby painta) i już można zapisać w postaci osobnych zdjęć. Troszkę roboty, ale nie za duzo, no i w końcu jakie efekty! :D

Eluś, nie masz więcej tych fotek z premiery? To zdjątko ze spojrzeniem Jasona, no wiesz, które. Jest taaaakie piękne i duże :D ale pozostałe tez były fajne. Dokopałaś się do nich może?
Last edited by Olka on Thu Jun 24, 2004 11:39 am, edited 1 time in total.

User avatar
misiopuchatek
Zainteresowany
Posts: 390
Joined: Thu Dec 18, 2003 9:39 pm
Location: Kraków

Post by misiopuchatek » Thu Jun 24, 2004 11:36 am

Macie dzieciaczki jeszcze trzy, tym razem sam Jason Image
ImageImageImage
A skąd one są to słodka tajemnica Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jun 24, 2004 11:58 am

Wiedzieliście, że brat Jasona wystąpił w Roswell? Wiedzieliście :D o tym wiedzą wszyscy. A, że jego pies Ronin też zagrał (Whipeout)? Bo ja np. nie i własnie sie dowiedziałam :) Oto foteczka na potwierdzenie :arrowd:
ImageImage

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Jun 24, 2004 12:43 pm

Nan wrote:Hm, czyli filmowy Zan też miał szansę być w przyszłości blondynem, bo w końcu Isabel była blondynką
Chyba raczej Tess, nie Isabel.
Lizziett wrote:Zauważyliście, jaki się wydaje wysoki? Sarah nawet w butach na gigantycznych szpilkach wygląda przy nim jak kruszyna. Zabawne, bo wśród antysupermanowych argumentów (...) pojawiło się coś o tym, że musieliby go postawić na pudle, żeby wyglądało na to, że jest wysoki. A tu taki zonk
To nie on jest wysoki, to SMG jest bardzo niska. Przy Emilie też był wysoki :mrgreen:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jun 24, 2004 1:04 pm

Graalion, mówiłam o Isabel. Skoro Isabel była blondynką, a Max brunetem, to znaczy, że Max musiał mieć geny Xx. Tess to oczywiste, xx. Gdyby Max miał XX, to wtedy za żadne skarby Zan nie byłby blondynem. Bo, jak ci chyba wiadomo, jeden gen od mamusi, drugi od tatusia... :wink: X to kolorki ciemne i dominujące. x - geny recesywne.

Misiu - chyba cię ozłocę :wink: Masz szczęśliwą rękę do zdjęć, jak widać nie tylko zdjęć Shiri. Są... no cóż, śliczne :D Duże, wyraźne... ech :cheesy: Gracias.

Taak, a Jason przy Shiri to był istny wielkolud :lol:

Olu, dopiero teraz :wink: ?
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Thu Jun 24, 2004 2:45 pm

:oops: :cry: Będę płakać. Tak sobie myślę, ale fajnie, powiem wszystkim, a tu co? JAJCO! :cry: No to się chocoaż usprawiedliwię, że do tej pory tak dokładnie po neciku nie surfowałam. A o Jasona zahaczyłam dopiero niedawno, zresztą tu na forum. I dopiero od jakiegoś czasu szukam o nim konkretów. A skoro za dużo czasu przed maturą/examami nie miałam no to wyszła z tego ćwikła :oops: Zanim kolejny raz wyskoczę z następnymi "rewelacjami" powinnam się chyba bliżej zapoznać z wszystkimi pokojami jasona. Bo aż wstyd przyznać ale na bieząco jestem tylko z 3 i połową drugiego...

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 48 guests