Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Nov 28, 2004 12:30 am

Ależ ten nasz chłpak dorasta! Nasz mały men-szczyzna :lol: No właśnie, apropos jego zmieniającego się wizerunku. Ma ktoś pojęcie kiedy zrobiono tą fotkę? Ja ją widzę poraz pierwszy w życiu :wow:
Image
A na koniec ten kochany psiak. Zawsze się uśmiecham, jak go widzę. Taki mięciusi! A jego pan... Hmm :haha:
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Sun Nov 28, 2004 9:30 pm

No nie mów Olka, że ten gość nad psiakiem, to Jason :shock: W życiu bym go nie poznała....Jakąś tę buzię ma dziwnie wykrzywioną ;) Może powinnam zobaczyć to w zbliżeniu? :roll:
Image

LIZunia

Post by LIZunia » Mon Nov 29, 2004 6:51 pm

Tak,tak "nasz" Jason strasznie wydoroślał...I zmienił też styl ubierania.Kiedyś ,za czasów Roswell ubierał się z reguły niepozornie i normalnie,często na czarno.Miał swój styl.Nie mówię ,że teraz go nie ma ale zmienił się.Ubiera się bardziej modnie,bardziej kolorystycznie,radośniej.Czasem na plus ,czasem nie.Podobał mi się jego stary styl ale ten też jest ok :D

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Nov 30, 2004 12:24 pm

Ela wrote: I najnowszy news: od 2.12 - 12.12 w Katalonii (Hiszpania) odbędzie się Festiwal Filmów Fantastycznych. Wśród filmów zgłoszony jest także Grudge. Z zaproszonych gości ma być także 7.12 Jason, Sarah i Takeshi Kitano.
:evil: Nie w Japonii, w Afryce czy też za wielką wodą! U nas! W Europie! :evil:
I tym bardziej jestem zła! :wink: Jason, postawi swą stopę na Starym Kontynencie i nas tam nie będzie! :( :wink: Ech... Gdyby chociaż to była Francja, Niemcy... też byłoby mało realnym widzenie jego osóbki, ale zawsze bardziej "swojsko". :wink:
Nawet w tej ulizanej fryzurce, którą zaprezentowała Olka. :? Jak on mógł, coś takiego dac sobie z głową zrobić :shock:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Nov 30, 2004 5:14 pm

Dla caroleen, ktora po raz pierwszy widzi Jasona z jego Roninem, fotki spoza planu, gdzie prezentuje swojego ulubieńca dzieciom. Ronina można zobaczyć na końcu odc. Wipe Out!
Image
Image
Image
Image
Image

W zbliżeniu można go zobaczyć także tu: viewtopic.php?t=22&postdays=0&postorder=asc&start=260
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Nov 30, 2004 7:06 pm

Tyle tu slicznych foteczek JB, że aż miło popatrzeć :cheesy: Ale ja mom coś innego :twisted: Tylko nie bądźcie złe :roll:
Image

Image

Image

Image

Image

Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Tue Nov 30, 2004 7:24 pm

Nie ma to jak zdrowa dawka humoru. :lol: :lol: :lol: To ostatnie zdjęcie wręcz powaliło mnie na kolana. :lol: :lol: Choć FMax też robi wrażenie. A na tej pierwszej fotce wygląda jakby miał niebieskie oczy. 8)

Elu, może rzeczywiście należałoby posłuchać sugestii {o} i założyć drugi temat, z wątkami humorystycznymi o Jasonie. :lol: :lol:
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Dec 01, 2004 11:32 pm

Dzięki Elu, na Twoich fotkach ze zwierzakiem nareszcie wygląda jak człowiek ;)
Czego nie da się powiedzieć o dalszych zdjęciach :evil:
Ale i tak uważam, że FMax powala na kolana :mrgreen:
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Dec 04, 2004 1:35 pm

Na MBLVD (wam też się nie ładuje? :roll:), założono ciekawy temat, który dotyczy pewnych drobiazgów w zachowaniu Jasona, które nas w nim urzekają. Dziewczyny rozprawiają tam nad tym, które gesty były grane pod postać Maxa, a które są naturalną częścią naszego misia. Jako jeden z czołowych przykładów, pojawił się gest, jaki Jason wykonywał ręką, całując Shiri. Jakoś nigdy nie zwracałam na niego uwagi, ale po tym poście zaczęłam nieświadomie porównywać Jasona z tym, co wyczyniają inni aktorzy. Doszłam do wniosku, że MR Behr robi to najdelikatniej! Nie, nie, to jeszcze nie obsesja idealizująca, go na każdym kroku :mrgreen: Mam dowody! Ale od początku.
Na pierwszy ogień pójdzie Hugh Grant. Zostałam siłą zaciągnięta na II część Bridget Jones (chociaż prawdę mówiąc film mile mnie zaskoczył, w przeciwieństwie do I części był bardzo dobry. uśmiałam się jak nigdy :cheesy: ), gdzie zauważyłam mordercze skłonności tego pana. Przyjrzyjcie się, jego dłoń tak ułożyła się pod szczęką Bridget jakby chciał ją udusić na miejscu. Brr. Ocena: (najwyżej) +3
Idźmy dalej -> Jude Law (nawiasem mówiąc, zauważyłam to w zapowiedzi filmu "Closer" przed B.Jones :lol: ). Wkładałyście kiedyś głowę w imadło? Ja też nie :mrgreen: ale mam wrażenie, że tak się musiała czuć Julia Roberts w chwili pocałunku. Facet ma niesamowicie wielkie dłonie, którymi bez gracji chwyta za czaszkę partnerki. No i gdzie tu romantyzm? :| Ocena (naciągane) 4
Zostaje mi w pamięci jeszcze Heath Ledger (niedoszły Max Evans). Tu można się porwać nawet na -5, chociaż mocne 4 jest bardziej adekwatną oceną. Jego pocałunki wyglądają zgrabnie ("Obłędny rycerz"), ale ramiona unoszą się tak wysoko, jakby chciał pomóc sobie w wyrwaniu głowy partnerce, bo nie starcza mu sił w rękach ;) :lol:
Za to Jason. Same wiecie...
Last edited by Olka on Sat Dec 04, 2004 11:04 pm, edited 1 time in total.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sat Dec 04, 2004 7:24 pm

Sposób w jaki Jason całuje Shiri, z detalami był omawiany także na F4F, Olka :lol: Zresztą fanki od dawna zachwycały się tym jak on to robi. Każdym gestem - delikatnym przytuleniem dłoni do szyi i policzka, czy tak charakterystycznym dla niego przysunięciem głowy bardzo blisko partnerki a potem pocałunkiem, co wygląda jakby się w nią wtapiał - wyraża ciepło i czułość. To wszystko, jak mi się wydaje jest związane z jego łagodnym usposobieniem. Zupełnie prywatnie on taki jest. Sama Kathe Heigl wspominała jak wyglądał jej "pierwszy raz" z wiadomo kim. Cicha modulacja głosu, miękki sposób poruszania się, oszczędność w gestach i nieśmiały uśmiech cechuje osoby o romantycznym, wrażliwym usposobieniu. Cokolwiek by nie mówić o warsztacie aktorskim, sposobie prowadzenia przez reżysera, zawsze aktor w pewnych scenach przekazuje kreowanej postaci część siebie. Trudno żeby pocałunków ktoś go specjalnie uczył poza planem. Podobno Shirii troszkę instruowano bo nie bardzo sobie radziła. Szczególnie podczas pierwszego pocałunku. Potem już szło jej doskonale, zresztą mając pod „ręką” takiego nauczyciela jak Jason... :mrgreen:

Image
Image
Image
Image
Image
Image

enka
Gość
Posts: 9
Joined: Fri Jan 30, 2004 8:13 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by enka » Sat Dec 04, 2004 8:25 pm

Cześć Elu! Mam niespodziankę dla wszystkich, Ty wiesz już jaką.
Tak więc Season 3 Gag Reel kto chce, może ściągnąć tu http://s11.yousendit.com/d.aspx?id=11E2 ... CCBD951B46
:D

S1 z theddd.net pewnie wszyscy już oglądali, ale sezon 3 jest dużo lepszy. :D

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sat Dec 04, 2004 9:40 pm

No proszę, ja tu miałam wysyłać instrukcje Eli, jakby mi mogła przesłać ten filmik, a tu taka miła niespodzianka! Super, naprawdę mi się podobało. Chociaż chyba bardziej śmiałam się na 1-ce zmiksowanej ze Star-Wars. Aż człowiekowi łezka się w oku kręci, że nie ma tego więcej :cry:
Za to możemy się nacieszyć najnowszymi zdjęciami Jasona zrobionymi na Motorola 6th Anniversary Party (Toys for Tots).
Image
Image
Last edited by Olka on Sun Dec 05, 2004 12:45 am, edited 4 times in total.

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Sun Dec 05, 2004 12:25 am

Fotki fajnie. Poza tym Jason ma pryszcze na czole 8)

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Sun Dec 05, 2004 12:44 am

Ty, poważnie? Poproszę o analizę, jak w przypadku Shiri ;) Ma też wypieki, no i jest uroczy! Dla uważających inaczej mam przenaczone niemiłe tortury :onfire: :tomato:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Dec 05, 2004 1:27 am

Dzięki enka, wiedziałam że na Ciebie można liczyć :cmok: Czekamy na więcej takich prełek.
Nawet z pryszczami Jason wygląda doskonale. Oluś uszczęśliwiłaś także dziewczyny na f4f. :lol:
Przy okazji, słyszałyście że Shooting Livien jest zgłoszony na festiwal filmów fabularnych z Berlinie ? :shock:
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Dec 06, 2004 11:58 pm

A chcecie mieć waszą ukochaną uszatą mordkę :twisted: na tapecie w waszych komórkach? To zapraszam do Multimediów, gdzie każdą kartkę i tapetę można wysłać na komórkę w całości, bądź w kawałku :) za jedyte 2 zł + VAT :cheesy:

To taki prezent od zmutowanego krasnala :xmas:
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Tue Dec 07, 2004 9:51 am

:shock: {o} jesteś wielki, albo jak wolisz zmutowany krasnalu 8)

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Dec 07, 2004 4:39 pm

Muszę przyznać, że faktycznie Jason nawet (jak to subtelnie zauwazył luki :wink: ) mając pryszcze na czole, wygląda uroczo. Przynajmniej nie nakłada na siebie ton pudru, popularnie nazywanego ''tapetą''. Zresztą Brendan(przepraszam, że zbaczam na ten temat, ale to u mnie normalne :mrgreen: ) też tego nie robi, i nie zawwsze wygląda na zdjęciach idealnie. I chwała im za to. Są naturalni, to się ceni.

P.S. Czy zmutowany krasnal :lol: nie mógłby zrobić takiego prezentu fankom obozu przeciwnego ? 8) :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Dec 07, 2004 4:57 pm

Tak apropo Brendana i Jasona...Hotori nie wiem czy słyszałaś sławną historię popisu ich dojrzałości emocjonalnej i subtelności :lol: krąży ona od dawna po wielu- nie tylko roswelliańskich stronach, ale tutaj chyba nikt jej nie przytaczał.
Otóż jeśli nie wiecie nasz subtelny Jason i nieco mniej subtelny Brendan założyli sie pewnego pięknego dnia na planie 2 sezonu. Szkopuł w tym że w ramach przyjętego zakładu Brendan miał- przepraszam za wyrażenie- zmoczyć się w spodnie. Publicznie. Między ujęciami, przy całej ekipie. Co następnie zrobił, a subtelny Jason wył ze śmiechu. Nawet mimo tego że zakład przegrał i musiał wyłożyć kasę :wink:
Nie wiem jak wy, ale ja zwątpiłam w poziom intelektualny obojga :wink:
Ale cóż- czego się urodziwym mężczynom nie wybacza :lol:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Tue Dec 07, 2004 5:11 pm

Lizziett wrote:Otóż jeśli nie wiecie nasz subtelny Jason i nieco mniej subtelny Brendan założyli sie pewnego pięknego dnia na planie 2 sezonu. Szkopuł w tym że w ramach przyjętego zakładu Brendan miał- przepraszam za wyrażenie- zmoczyć się w spodnie. Publicznie.


:shock: Heh...mam na to tylko jedno określenie-jestem zniesmaczona. :scep: I cokolwiek mogę wybaczyć Brenowi, tego nie wybaczę :twisted: Nawet jeśli jestem fanką. 8) Ale Lizziett , oni na to wpadli razem ? :lol: Bo jeśli tak, to przerzucam się na Shiri i Maję :D POWAŻNIE :wink:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 40 guests