Max Evans//\\Jason Behr #3

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

Locked
User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Nov 16, 2004 12:51 am

Freja, gratuluję talentu przy tworzeniu artów :D
Wiem, były już te fotki ale ja tak lubię popatrzeć na niego, że nie mogę sobie podarować.

Poniżej z Gudge, i dopiero teraz widzę że nosił w tym filmie swój ulubiony pierścień, który często widać było gdy fanki robiły mu zdjęcia poza planem Roswell, chociaż do serialu zdejmował z rąk wszystko, nawet zegarek.

Image
Image

No i tu te jego słynne rzęsy. :cheesy:

Image
Image
Image
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Tue Nov 16, 2004 1:29 am

Tego pierwszego jeszcze nie widziałam, a jest piękne. :cheesy: Ten zamyślony wyraz twarzy i ten wzrok...
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Nov 16, 2004 10:25 am

Może na pierwszy rzut oka nie zabrzmi to pochlebnie, ale tak naprawdę mam na myśli spory komplememnt ;) Nareszcie ten człowiek zaczyna wyglądać jak facet, a nie jak chłopiec :cheesy: Oczywiście jego nastoletni image też bardzo lubię, w końcu to on mnie uwiódł, ale w wieku Jasona trzeba już trochę spoważnieć :) Szczególnie, keidy ma się TAKĄ męską twarz :lol:
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Tue Nov 16, 2004 11:18 am

Nie wiem, czy wiecie, ale JB w The Grudge pojawia isę może na jakies 5-10 minut max. i robi raczej za tło dla SMG (bardzo efektowne tło). Szkoda, bo po Waszych rozmowach na temat tego filmu oczekiwałam czegoś znacznie więcej.

User avatar
ADkA
Fan
Posts: 555
Joined: Fri Mar 12, 2004 10:07 am
Location: g.Śląsk
Contact:

Post by ADkA » Tue Nov 16, 2004 11:31 am

Ech... Renya ja też, ja też... :wink:
Ale cóż, trzeba się cieszyć, że chociaż tyle go było i spojrzec na jakość a nie na ilość. :wink: I tu prosze zdjęcie 1 , które wkleiła Ela. Ładniutkie!

Caroleen, każda jego twarz, czy ta męska, czy ta chłopięca ma ten sam urok, nieprawdaż? I nie chodzi tu o samą tylko urodę, ale o wyraz tej twarzy...
Hmm.. czy ja to zrozumiale napisałam? Zresztą, wiecie o czym mówię! :cheesy:
"Żal jest potrzebny, żałując swoich pomyłek, uczymy się na błędach. Ale na Boga, nie pozwól, by rządził twoim życiem. Zwłaszcza, że nigdy nie będziesz pewna, że zobaczysz następny wschód słońca."
Hotaru "Freak Nation"

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Tue Nov 16, 2004 4:26 pm

Czy wy mówicie serio? Z tego całego zamieszania wokół The Grudge zrozumiałam, że on owszem, gra tam drugoplanową, ale jednak znaczącą rolę :? A tu co? Tylko epizod? Jak rany, to dlaczego robi się o to tyle hałasu? Narobiłam sobie tylko apetytu :cry: Smutny jest los gorącej fanki...Trzeba było uprzedzić... :cry:
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Nov 16, 2004 5:04 pm

Eeee, chyba nie. W obsadzie jego nazwisko występuje zaraz po SMG, także pokazuje się na pewno na dłużej... :?
A więcej będziesz mogła go zobaczyć caroleen w Shooting Livien. Film, jak wspominałam bedzie miał premierę na festiwalu w Sundance w 2005r. Ale wcześniej czeka nas Aleksander, na którego nie moge się już doczekać. Pośrednio jakoś kojarzy mi się z Maxem. :lol:

I mała zagadka. Z jakiego filmu jest ta fotka. Można się pomylić dwa razy :lol:

Image
Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Tue Nov 16, 2004 5:44 pm

moze to z Roswell z TEOTW
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Tue Nov 16, 2004 6:48 pm

To z "Man of God" akka "Rabbi".
Chyba mu make up'u poskąpili :wink:
Renya widziała ten film, więc chyba jednak rzeczywiście pojawia się tam nie dłużej niż 5- 10 minut.
No ale czy inaczej było z Shiri w "Swimfan" :roll: a też wymieniano ją na drugim czy trzecim miejscu. To samo z "Undertow"- jest tam podobno jedynie przez ostatnie 10 minut a wymienia się ją w głównej obsadzie.
Czasem można się naciąć.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Tue Nov 16, 2004 9:34 pm

ja za Chiny ludowe nie obejrze tego filmu na kompie, ja musze mieć tą atmosferę, ten klimacik, żeby się bać i żeby robił wrażenie... 5-10 minut? ehm ale no to nie możliwe, sa jakiś sceny jak on jest w szpitalu(?) z nia chyba... i w domu... chyba... no i on jest powodem dla którego ona jest w tej Japonii... chyba... no to chyba jest troche więcej może jednak się te 30 minut znajdzie... mam taką nadzieję...

Dzięki za komplement :) na temat artu...
Image

User avatar
luki
Twórca
Posts: 431
Joined: Tue Jul 08, 2003 12:20 pm
Location: Pomorze Środkowe
Contact:

Post by luki » Tue Nov 16, 2004 9:59 pm

Pytanie do ekspertek: co do za obrączkę/pierścień nosi Jason na pierwszej fotce z postu Eli? Z góry dziekuję za doinformowanie.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Nov 17, 2004 12:51 am

Boże, Luki wdepnął do nas :shock: Chyba się przewrócę z wrażenia :lol: Nie mam pojęcia co to za pierścień. Widziałam go kiedyś w zbliżeniu. Wyglada na złoto połączone z platyną lub białym złotem ale sądząc po tym że zawsze ma ją na palcu, to jakaś droga sercu pamiątka. :wink:

Renya, rzeczywiście widziałaś Grudge ? Opowiedz nam troszeczkę o nim.
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Wed Nov 17, 2004 1:05 am

Tylko nie zdradzaj zakończenia. Po coś trzeba iśc do kina. :cheesy:
"Największy ze wszystkich błędów to dojście do przekonania, że nie popełnia się żadnego." - Thomas Carlyle

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Nov 17, 2004 1:13 am

No tak...oczywiście, bez zakończenia 8)

Patrzcie co znalazłam. To tak apropo dysput trochę ostatnio zjadliwej Lizziett i Milli które w czytelni rozmawiały na temat wyglądu pana Behra. :lol:

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Wed Nov 17, 2004 9:32 am

Obejrzałam. Film jest w stylu "The ring", nawet trochę za bardzo go przypomina. Filmowcy wywiązali się z zadania i nakręcili film, który straszy, nie ma jakiś masakr czy coś w tym stylu, ale momentow jest dużo. Muzyka jeszcze potęguje wrażenie niezwykłości. A JB, tak jak pisałam, jest jak na lekarstwo, chyba raptem w trzech scenach i to krótko. A jest na drugim miejscu w obsadzie bo jest znanym aktorem i to wszystko. A nie wiem czy gdzieś było już to podane, ale i JB i SMG pokazują, że w niektórych momentach mówią po japońsku (oczywiście jest tych fragmentów mało, ale zawsze). A koniec ...

User avatar
shiri11
Gość
Posts: 44
Joined: Wed Apr 14, 2004 8:41 am
Location: Warszawa
Contact:

Post by shiri11 » Wed Nov 17, 2004 12:31 pm

No no musze przyznac niezly z niego facet

Shira :roll:
Bo byc z kims, kogo sam wybrales, to co innego niz byc z kims, kto wybral aby z Toba byc.

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Wed Nov 17, 2004 12:36 pm

Niezły? To mało powiedziane...I dodatkowo jest jak wino - im starszy, tym lepszy :oops:

Ty, Elu, masz chyba jakieś niesamowite prądy w rękach, że wynajdujesz takie urocze fotki. Taki Jasono-Magnez. Przyciągasz wszystko, co najlepsze ;) Ciekawi mnie tylko, czy JB jest jedynym Twoim takim faworytem?
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Nov 17, 2004 9:35 pm

Od trzech lat Jason jest na pierwszym miejscu, caroleen :) Bardzo lubię i cenię Evana McGregora, po oglądnięciu "Budki Telefonicznej" z ogromną przyjemnością śledzę karierę aktorską Collina Farrella ale jak do tej pory pan Behr wiedzie u mnie prym. I nie chodzi tylko o jego urodę. Jego naturalność, spokój i otwarcie na innych uwodzi bardziej, a ciepły nieśmiały uśmiech budzi rozczulenie. Poza tym podświadomie czuje sie, że jest po prostu dobrym, wartościowym człowiekiem. Czytałam spostrzeżenia tych którzy spotkali go osobiście - i byli nim zauroczeni, obserwowałam go na zdjęciach na których był w otoczeniu fanów, czytałam relacje dziennikarek i wielbicielek które wiele godzin koczowały na planie serialu żeby się z nim zobaczyć. Nie go zobaczyć tylko z nim...bo z reguły, bez względu na zmęczenie czy późną porę schodzenia z planu - zawsze miał dla nich czas. Na autografy i chwilę rozmowy. Poza tym ten jego czuły stosunek do mamy, babci o których często mówi...itd. To są drobne rzeczy ale układają się dosyć logicznie. A poza tym tak po ciuchutku, ma oczy które mi kogos przypominają :wink:

Dzięki Renya za kilka słów o Grudge...to ja myślałam że J. występuje przynajmniej przez godzinę :twisted: ...czy on tam robił za tło dla Sarah :shock: :roll: ...a Bill Pullman także miał takie króciutkie ujęcia ?
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Wed Nov 17, 2004 10:01 pm

Skoro to jest powtórka z ''The Ring'', no to po filmie będzie powtórka z rozrywki, czyli tydzień nie zmrużę oka :x :wink:
Ale, ale...Wrrr ! Jestem wkurzona nie mniej od zagorzałych fanek Jasona. Tylko 3 sceny z jego udziałem ?!!!! :shock: :evil: To się w głowie nie mieści...a niech tam ! Nawet gdyby był na ekranie 1 sekundę, to bym poszła ! :cheesy:
A swoją drogą ''Swimfan'' bardzo mi się podobało.

No i ja także Elu czekam na Aleksandra...co by nie powiedzieć, to mi się z kolei kojarzy z Brenem, który pierwszy zapuścił długie włoski :D Achhh/gardłowo/- ci muskularni faceci w błyszczących zbrojach, którym włosy falami opadają na opalone ramiona... 8)
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
freja
Fan
Posts: 640
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by freja » Wed Nov 17, 2004 11:07 pm

przy 4 zdjęciu stopniałam, ten uśmiech.... gdyby nie te cholerne żółte napisy na nich to by była piękna tapetka...
Image

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 41 guests