Życie prywatne aktorów

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

niqa
Gość
Posts: 6
Joined: Sat Aug 16, 2003 12:41 am
Location: warszawa

Post by niqa » Thu Aug 21, 2003 11:18 am

o raju,a widzieliście resztę zdjęć z tej imprezy?linki do nich są w newsie!
no sorki ale jak tu nie twierdzić że cosik jest nie tak jeśli się widzi takie zdjątko jak to przedostatnie,Jenny-oslica go całuje ,a Bren totalna olewka,nwet ręką jej nie trzyma!!!odrobinę zastanawiające.....
Aha i drążcie ten temat,koniecznie trzeba się dowiedzieć jak to z nimi było...;)

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Aug 21, 2003 11:28 am

Cofam wszystko... Ta jego nowa dziewczyna ma koszulke Metallicy, więc ją lubie... Brawo Brendan...

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Thu Aug 21, 2003 12:24 pm

a ja mysle ze to on ja zmusil zeby ubrala,bo nie mogl patrzec jak chodzi w jakims skapym ubranku i te sterydy(ewentualnie po obejrzeniu tego zdjatka- tluszcz) wylewa sie jej bokami....
A jaka ona jest brzydka z bliska, ja tam jakos nie wierze w ta prawdziwa milosc miedzy nimi,ble ble ble
A Maja taka smutna jest teraz, bo nikogo nie ma, ale po stracieBrena kto by tam byl taki dobry?....
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Aug 21, 2003 12:32 pm

Macie racje... Ide sobie kupić snajperke i załatwie faceta Jess Alby... jaka by nie była... nie zmienia to faktu, że ma koszulke Metallicy...

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Thu Aug 21, 2003 12:45 pm

gdzie to jest? tzn te linki do innych zdjec bo nie moge tego znalezc.....
moze i ma koszulke,ale mnie jakos posiadanie lub nie posiadanie koszulki nie przekonuje....
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Aug 21, 2003 12:54 pm

Posiadanie koszulki dowodzi... że lub słucha Metallicy lub z szacunku do niej, aby sprawić przyjemność Brendanowi ją założył... wiec jednak coś znaczy...

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Thu Aug 21, 2003 1:39 pm

Xander rozumiem ze jestes fanem Metallicy:)
no coz ja tez, ale uwazam, ze jak sie czegos slucha i bardzo to lubi to nie tzreba sie afiszowac ubierajac koszulke, a ona tak mi wlasnie wyglada,ze robi to na pokaz, mowiac jak to bardzo pasuje do Brena, blebleble
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

Xander
Fan
Posts: 700
Joined: Sat Aug 16, 2003 6:49 pm

Post by Xander » Thu Aug 21, 2003 2:00 pm

Jestem fanem Metallicy... i wierz mi wcale nie ubieram jak sie metal... co prawda mam pare koszulek Metallicy... ale to nie znaczy, że sie z tym afiszuje...
Nie rozumiem natomiast, dlaczego pałacie do niej taka niechęcia... Jeżeli istotnie jest taka sztuczna jak marzenia erotyczne Leppera... to predzej czy pózniej ich związek sie rozpadnie...

To mówiłem ja: Dr. Love

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Thu Aug 21, 2003 4:32 pm

Cóz... ja jestem metalem i nie uwazam tego za afiszowanie sie. po prostu lubie ten styl ubierania sie, to zycie, ta muzyke, ktora jest dla mnie (prawie) calym zyciem...
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Thu Aug 21, 2003 6:32 pm

ok mala sesja u psychologa:
przyznaje sie, ja tez jestem metalem (chociaz tak na mnie patrzac t nie od razu widac) i z tego powodu wydaje mi sie oczywiste, ze nie chcialam nikogo obrazac...
Vilandro, nie chodzilo mi o afiszowanie sie ze swoja pasja,ale robienie tego na pokaz, jak ta napakowana panienka, ktora, nota bene, pasuje mi raczej do Spice Girls czy jak to tam sie zwie
Mam nadzieje ze jak Bren juz ja wykozysta:P to wroci do Maji:)
Maja
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Thu Aug 21, 2003 7:21 pm

Wiem, że wszyscy już to dawno zauważyli i mówili o tym i w ogóle to oczywiste, ale ... ALEŻ ONA JEST BRZYDKA :shock:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Aug 21, 2003 7:24 pm

Ona do Speace Girls??? Popatrz na nią, na jej wygląd... Łeeeeeee
Image

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Thu Aug 21, 2003 7:52 pm

Graalion :lol: dobrze że jakiś facet wreszcie to powiedział :lol:

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Thu Aug 21, 2003 10:18 pm

hihihi maddie nie chodzi mi o image ale o styl...no i na ta konska twarz to lepiej nie patrzec bo mozna sie zauroczyc....
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Aug 22, 2003 10:19 am

sugerujecie, ze te ze Spice Girls olsniewaja uroda?? :shock: wolne zarty...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Fri Aug 22, 2003 10:21 am

Zauważyłyście że on na tych zdjęciach z nią wygląda jakby chciał od niej uciec i to jak najszybicej... :lol:

User avatar
piter
Wieczna zrzęda
Posts: 1724
Joined: Thu Aug 07, 2003 2:57 pm
Location: warszawa
Contact:

Post by piter » Fri Aug 22, 2003 10:42 am

jak to "zauwazyŁYŚCIE"!!?? mamy rownouprawnienie!!
i nie, nie zauwazyŁEM zeby chcial uciec!! moim zdaniem wyglada zupelnie normalnie...
dzien dobry. jestem piter i wszystkich lubie.

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Fri Aug 22, 2003 10:51 am

Oj bardzo przepraszam :oops: mi sie wydaje ze nie wyglada normalnie

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Fri Aug 22, 2003 12:10 pm

God ! Właśnie widziałam te zdjęcia !!!!!! Ona jest okropna !!!! A koszulka ? To chyba jasne, że ona chce jedynie podlizać się Brenowi !!! Katastrofaa!!!! :cry: :evil:
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Fri Aug 22, 2003 12:37 pm

Eee tam!Czepiacie się... :twisted: Taka śliczna dziewczyna :twisted: :twisted: Razem tworzą przesłodką parę :twisted: :twisted: ...

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 19 guests