Ah te długie włosy...!!!

Aktorzy, scenarzyści, reżyserowie... Forum o wszystkich, bez których serial by nie istniał.

Moderators: Olka, Ela, Xander, Pedros

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Ah te długie włosy...!!!

Post by gosiek » Wed Mar 24, 2004 3:41 pm

Tak sobie łaziłam po stronkach Colina i natrafiłam na to zdjęcie:
Image
On też ma długie włosy?? Boże nasi Roswelliańscy panowie idą za tą samą modą. Brendan już miał długie:
Image
Janson ostatnio też jest widziany w długich własach:

Image
A według was do którego najbadziej pasuje ta fryzura, bo wedłóg mnie do Brendana :)
Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Wed Mar 24, 2004 3:48 pm

Do Brendana najbardziej pasują długie włosy, do Jasona tak troche, a do Colina to na 100% nie pasują. Ja nie wiem co im sie wszystkim stalo we glowy i zapuszczaja wlosy :)
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Wed Mar 24, 2004 4:19 pm

Zacznijmy od tego, że faceci w długich włosach są niczego sobie :cheesy: Nie lubię jednak, kiedy im się te włosy za bardzo kręcą, zwłaszcza w fazie "już nie krótkie, ale takie gdzieś do ramion"- tak jak to było u Brena (wybaczcie, ale w drugiej serii wyglądał...ekhem...no comments). Loczki Jasona na trzeciej fotce także mnie w zachwyt nie wprawiają :roll: Ale za to Colin! Ach, jak on uroczo wygląda w tej fryzurce! :D Ale co tam - pewnie mu urosną jeszcze bardziej i proste, ani lekko pofalowane nie będą, tylko też jakieś kręciołki :P Bogu dzięki, że się już tej brody pozbył :wink:
Stephan R na f4f Colina wrote: Interesting pictures... looks like hes growing his hair... well he looks better without the beard. Looks like everyone is growing their hair, Brendan, Jason, Nick, Shiri and Colin.
Gosiek, świetny temacik :) Przy okazji pozdrawiam wszystkich długowłosych panów, którzy tu (nie)zaglądają :twisted:
Last edited by lizzy_maxia on Thu Mar 25, 2004 8:30 pm, edited 1 time in total.

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Wed Mar 24, 2004 10:31 pm

Może Brendanowi i Colinowi rzeczywiście pasują dłuższe włosy, ale (moim skromnym zdaniem oczywiście :lol:) Jasonowi lepiej jest w krótkich włosach. Wygląda po prostu jakoś... nie wiem... lepiej? Przystojniej? O, już wiem! Wygląda młodziej. Ale to już kwestia gustu :D Chociaż już wolę zeby miał długie włosy, ale żeby nie wyglądał jak z serii ,,źdźbło trawy się łamie... złamało się" :lol: Świetny temacik gosiek :!:

User avatar
sysia
Zainteresowany
Posts: 302
Joined: Wed Aug 13, 2003 2:01 pm
Location: d. śląsk

Post by sysia » Thu Mar 25, 2004 2:29 pm

z pośród trzech naszych przystojniaków w długich włosach zdecydowanie najlepiej wygląda Bren :D , chociaż Jason na niektórych zdjęciach też wygląda fajnie w długich, chociaż na tym wyżej niespecjalnie szczególnie
Zycie jest jak pudełko czekoladek,nigdy nie wiesz co ci się trafi

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Thu Mar 25, 2004 8:02 pm

o rany! jaki super temat nareszcie coś na tym forum skłoniło mnie do napisania odpowiedzi :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Moim skromnym zdaniem (jak łatwo się domyślić) najładniej w takiej fryzurce wygląda Bren, po prostu super!!!!!!! co do Colina... jakoś tak dziwnie trochę ale nie najgorzej (na tym zdjęciu przynajmniej) ale Jason... to juz nawet nie wiem jak skomentować... ogólnie za nim nie szaleję (zdecydowanie nie w moim typie) ale to w tych "długich" włosach.... o matko boska!!!!!!!!!!!!!!! naprawdę brak mi słów ... okropność??????? zdecydowanie mu nie do twarzy :?
Ale tak na marginesie, tego co chłopcy mają na głowach zdecydowanie nie nazwałabym długimi włosami.... to ma być długie????? mieszkam w wawie gdzie środowisko metalowców jest dość mocno zauważalne... mój kierunek studiów ma wśród metalowców jakieś duże powodzenie... uwielbiam metalowców... więc może to mi jakoś wypaczyło poglądy ale TO zdecydowanie nie jest dla mnie długie :wink: długie to dla mnie takie do połowy pleców conajmniej :wink: a w takich fryzurkach, chyba żadnemu z naszych panów nie byłoby do twarzy :wink: :cheesy:
I want out, because I love you so much Image

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Post by gosiek » Fri Mar 26, 2004 12:39 pm

Teraz moze czas na moja wypowiedz :mrgreen:
A więc:
Colin - Boże Litości....to jest koszmar... jeszcze takie ulizane...afuj...najlepiej wyglądał podczas kręcenia II sezonu (miodzio!)
Nie pasują do niego ani tewłosy, ani broda (ala' Jezusa)
Janson - Słodkie loczki jak u bogaska!! Ale do niego nie pasują :roll: On najładniej (czyt. najbardziej męsko) wyglądał podczas kręcenia III sezonu - lekki zarost, włoski na żel (miodzio x2!)
Bren - Eh....chyba najładniej wygląda :cheesy: jednak nie jest w moim typie, wolałam go w I sezonie....krótkie włosy i spox! :)
NA tym kończę tą wypowiedź!!
Image

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Fri Mar 26, 2004 3:53 pm

Wiecie co? Tak sobie myślałam, czego/kogo mi w tym temacie brakuje i...doszłam do wniosku, że brakuje Nick'a Wechsler'a! Przecież Nick w trakcie kręcenia serialu Team Knight Rider miał długie włosy. Co za niedopatrzenie! Ale ja to naprawię :D
Image
Image
W TKR wyglądał uroczo :oops:
I na koniec photka z czarno - białej serii, którą - nawiasem mówiąc - uwielbiam (serię, nie photkę 8) ):
Image

Guest

Post by Guest » Sat Mar 27, 2004 12:52 pm

dlugie wlosy u bendana colina jasona ii... nicka :( Nie jestem za - :!: :x

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Mar 27, 2004 12:54 pm

DBugie wlosy... Ja tez nie jestem za :!: :x

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sat Mar 27, 2004 3:34 pm

U Brendana w ostateczności można odpuścić... ale jak Jason to tylko w krótkich :D Najlepiej tak jak w III sezonie Roswell ;)

User avatar
Kes_ALF
Gość
Posts: 40
Joined: Sun Jan 18, 2004 11:03 pm
Location: wawa
Contact:

Post by Kes_ALF » Sat Mar 27, 2004 3:54 pm

O rany Nick no tak... a wiecie że jak go zobaczyłam w team knight riders to sie zastanawiałam skąd ja znam tego kolesia :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
nie podoba mi się specjalnie w tej fryzurce, ale na tym czarnobiałym zdjęciu... :cheesy: b. ładnie :cheesy:
I want out, because I love you so much Image

User avatar
;-)
Pleciuga
Posts: 577
Joined: Sun Jul 13, 2003 10:07 am
Location: from Rome
Contact:

Post by ;-) » Sat Mar 27, 2004 4:01 pm

Nickowi najlepiej pasują długie włosy. Jeszcze by brakowało żeby szeryf miał długie włosy, a dziewczyny z Roswell niech się zetną na jeżyka :cheesy:
"You are not my mother, Rome is my mother"Image

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sat Mar 27, 2004 9:07 pm

a co mnie dziewczyny?? ja tam wole... brendana? Ale Dlugie wlosy? nieee... a szeryf w dlugich? Jak ktos umie robic fotomontaze to zapraszam!!

User avatar
Emilie_N
Nowicjusz
Posts: 98
Joined: Fri Apr 09, 2004 2:43 pm

Post by Emilie_N » Fri Apr 09, 2004 4:12 pm

"O gustach się nie mówi"- mawiali już starożytni Rzymianie. Jeżeli panom odpowiada taka "alternatywa" na głowie, proszę bardzo.
Image"You look into my eyes, I go out of my mind"

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Sun Apr 11, 2004 8:56 am

naszło mi namyśl tylko : "Noś, noś, noś długie włosy jak MY" :cheesy:
faceci w długich włosach tak... ale nie wszyscy. Te zdjęcia mnie w tym utwierdziły :lol:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Sun Jun 13, 2004 1:21 pm

Ja tam nie lubię facetów w długich włosach. Tylko Bren jest wyjątkiem On jakoś w tych długich kędziorkach wygląda słodziutko. Ale Jason, Colin i Nick fuj! :D

Poza tym mozna sobie pomylić faceta z facetką tak jak to zrobiła moja babcia hihi
Idzie sobie gościu w długich włosach a moja babcia:
Przepraszam PANIĄ która jest godzina!! :lol: :lol:
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sat Jun 26, 2004 8:27 pm

hihi Liz to jeszcze nic - mój brat miał lepszą przygodę - on ma włosy dłuższe ode mnie, niemal do pasa i raz na wakacjach jeden gościu go sobie pomylił z dziewczyną i na powitanie ucałował w rękęImage

Ale ale gdzieś zniknął mój post odnoscnie długich włosów Image
heh pewnie dlatego, iż wyraziłam opinię, iż Jason w długich włosach nareszcie nie wyglada już tak grzeczniusio i przykładniusio, tylko tak jak tygryski lubią najbardziej:)
Bren - wygląda absolutnie fantastycznie w długich włosach :hearts: Image

Colinowi one też pasują, wogóle dobrze mu w każdej fryzurce, natomiast Nick tylko i wyłącznie krótkie włosy! Z długimi przynajmniej dla mnie jakoś dziwnie wygląda

Zulugulo a wiesz, ze dokładnie ten sam cytat chciałam tu przytoczyć :cheesy:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Liz_Parker
Zainteresowany
Posts: 301
Joined: Sat Aug 16, 2003 11:23 pm
Location: z Sanoka
Contact:

Post by Liz_Parker » Sat Jun 26, 2004 9:12 pm

hihi Liz to jeszcze nic - mój brat miał lepszą przygodę - on ma włosy dłuższe ode mnie, niemal do pasa i raz na wakacjach jeden gościu go sobie pomylił z dziewczyną i na powitanie ucałował w rękę
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: Nie mogę normalnie!!!!

Bren - wygląda absolutnie fantastycznie w długich włosach
Dla mnie to on najlepiej wygląda w 2 sezonie. W tych poszarpanych włoskach jest BOSKI!!! Wtedy był czas, że się przerzuciłam na Cukiereczki, ale wróciłam w silne szeregi Marzycielek!!
"I Have Promises To Keep, And Miles To Go Before I Sleep." ROBERT FROST
"So That's The End. Our Life In Roswell. What A Long Strange Trip It's Been"
Image

Visenna
Gość
Posts: 32
Joined: Thu Jul 29, 2004 11:42 am
Contact:

Post by Visenna » Fri Oct 15, 2004 9:21 pm

Moim skromnym zdaniem zarówno Brendanowi, jak i Nickowi bardzo pasują długie włosy... tak w ogóle to dopiero po obejrzeniu tych fot zaczęłam widzieć w serialowym Kylu odrobinę męskości i uroku :roll:.
Jeśli zaś chodzi o Jasona i Colina- bosh... masakra! mam nadzieję, że już nigdy nie będę musiała patrzeć na to, jak się oszpecili :evil:
Pozdrawiam, Visenna

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests