The Polar-Michael&Liz-to co tygryski lubią najbardziej

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Oct 24, 2003 6:41 pm

Link na Polarowe forum do "Genesis", które art macie powyżej to:
http://polarattraction.com/viewtopic.ph ... ht=genesis

Odnosnie Fallen Angel to juz napisałam w temacie Fallen Angel. Zdecydowanie nie jest to fic dla młodszej publiki, zarówno dla treści, opisów, jak i słów; a w końcu obowiązuje tutaj, na naszym forum pewien regulamin. Tak wiec poradzę jeszcze raz - spytaj najpierw Naczelnego -{o}!
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 8:36 pm

a od ilu lat jest ta młodsza publika ??? 8) :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Oct 24, 2003 9:18 pm

Image
Image
Image
Image

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Oct 24, 2003 9:42 pm

Ramzes wrote:a od ilu lat jest ta młodsza publika ???
No wiesz, Ramzes... Formalnie rzecz biorąc, poniżej 18-stki. Tak naprawdę jednak nie polecałabym tego ficka niektórym osobom. To opowiadanie naprawdę tragiczne - o gwałcie i leczeniu jego skutków. Opisy scen, emocji... wszystko wydaje sie bardzo realistyczne. Aby osiagnąć taki efekt - pomyśl sam - jakim językiem to napisano? No i nie chodzi tu o język, tylko sceny. Przerażające, tragiczne. Sprawiające, że najbardziej kamienne serca choćby na moment obudzą sie, wstrząśnięte, przerażone, niepewne... coś takiego nie powinno sie wydarzyć, ale stało się. I to przeraża najbardzije. Ten realizm, te uczucia. Jeśli jesteś Dreamersem lub lubisz ficki "ciepłe", o miłości, przyjaźni, etc. nie czytaj tego. W Fallen Angel przyjaźń i miłość są, jednak ukazane na takim tle :cry: ... nie, nie potrafie nawet tego opisać. Fic przepiękny, ale po prostu po jego przeczytaniu człowiek popada w depresję....
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Fri Oct 24, 2003 9:56 pm

Hotaru po napisaniu tego wszystkiego zmobilizowałas mnie do przeczytania tego ... :wink: niemam okreslonego rodzaju fan fików które czytam i dlatego bardzo chetnie to przeczytam to poprostu przez moja ciekawosc czy to jest naprawde takie dobre :P ... postaram sie to
przeczytac w najblizszym czasie ... :wink:
bardzo fajne fotki szczegulnie ta pierwsza... 8) :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Fri Oct 24, 2003 10:15 pm

Fotki - akurt byłam jednym okiem na Polar Attraction.
Czy zmobilizowałam? Nie wiem. Wiem jedynie, ze na punkcie tej historii zaczynam mieć obsesję. Nie potrafie sie uwolnić sie od scen, które podsuwa mi wyobraźnia. Liz na podłdoze tej c*** kręgielni, czułośc Michaela dla Liz, Tess pacząca umysł Seana, "niewłaściwa strona" Marii... Czy literacko tak dobre? Nie wiem, ale porywa uczuciami. Wstrząsa, oszałamia, przeraża, sprawia, ze człowiek odwraca twarz od monitora i desperacko chce sie zastanowić, gdzie u licha zostawił chusteczki, ale w jego głowie jest myśl tylko o jednym, wizja Liz na podłodze tej kręgielni...

Janetko - dostałam twojego meila. Dziękuję Ci bardzo. Może mnie to wyleczy, może nie.... może nie chcę sie wyleczyć??
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Oct 25, 2003 9:40 am

Janet, jesli o mnie chodzi, to z chęcią( jesli tak mozna to okreslić :roll: ) je przeczytam...chociaż jestem Dreamersem :wink: zerknęłam juz na orginał, nie bardzo podchodzą mi pewne założenia (Sean i "niewłasciwa strona Marii), ale wierze twoim słowom, ze to naprawdę głęboko zapadające w pamięć i serce opowiadanie. A co do wieku ew. czytelników...myślę, że skoro nie zyjemy w swiecie kolorowych motyli i pachnących kwiatków :wink: nie ma potrzeby udawać, ze jest inaczej...moze własnie tego typu opowiesć kimś mocno by potrząsnęła? Coś, raz na zawsze, uświadomiła?
Na wielu forach z fanficami ukazuja się opowiadania brutalne, opowiadania wstrząsające, opowiadania mocno erotyczne, opowiadania slash itp...poprostu z oznaczeniem NC- 17. Ja w kazdym razie popieram ciebie i Hotaru :P
A tak przy okazji- opowiadania Dreamer to NIE tylko słodkie idyliczne obrazki i wspólne patrzenie w gwiazdy..."Torn", "Broken Wings", "Screaming Inside", "Everything you are"...zawierają sceny tak koszmarne, ze pragnie się jedynie uciec i zapomnieć.
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Oct 25, 2003 12:08 pm

"Torn", "Broken Wings", "Screaming Inside", "Everything you are"...zawierają
Nie czytałam. Ale też z braku wolnego czasu ostatnio ograniczam sie praktycznie do polarowych tematów, i to w gruncie rzeczy jeszcze nie nadrobiłam tej olbrzymiej ilości ficów na dysku. Skąd mozna ściagnąć w/w fici??
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Oct 25, 2003 1:25 pm

Czy Screaming Inside to dokończone opowiadanie? Bo ściągnąłem je sobie i przeczytałem, ale nie miało zakończenia.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sat Oct 25, 2003 9:35 pm

Torn autorstwa Ash- Crashdown.com, sekcja Max&Liz, Screaming Inside ( tak jak pisał Gralion, niedokończone), Crashdown com, dział After Hours, sekcja Max&Liz.
"Downfall" Breathless http://www.roswellfanatics.net, dział Fanfic awards Winners
"Broken Wings" Anais Nin ( nie, nie TEJ Anais Nin :wink: ) również mozna tam znaleśc. To opowiadanie, w ktorym mozna się zakochać, choć jednocześnie sprawia ból. Pewnego wieczora Liz Parker zjawia się koło okna Maxa Evansa, pobita, złamana, milcząca...wyruszają w drogę, oboje, ona- we własnych oczach nic nie wart ludzki strzęp, w jego- prawdziwy cud. U kresu podróży ona pragnie znaleść echo lepszych dni, a tymczasem...
"Everything you are" Javagin, na roswellfanatics, w dziale General CC, ale jest to bardzo długie(108 rozdziałów :roll: ) opow., pełne słodko- zawiłych interakcji Max- Liz- Michael ( nie bać się, zadnych Slashów :wink: ) ale ostrzegam-zawiera upiorną scenę odrazającego gwałtu, dodajmy, na chłopaku.
Pare opowiadań dla przykładu, ze nie wszystko u Dreamersów polega na słodkim gruchaniu :wink:
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Mon Oct 27, 2003 3:44 pm

Image
:P
Image
:twisted:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Thu Oct 30, 2003 10:25 pm

W Twórczości umieściłam link do pierwszego polarowego filmu, jaki złożyłam - I Will Love You. Od czasu stworzenia wspomnianego, zrobiłam kilka innych i mam zamiar również umieścić je w necie... Link przedtem nie działał, ale teraz jest juz ok., filmik ściąga się... Zajrzycie?????

Acha, filmik potrzebuje "nowych" kodeków Windowsa, które jednak już od jakiegoś czasu są dostępne w sieci. Osoby, które obejrzały "30 minut", z pewnością nie beda miały problemów z odtworzeniem I Will Love You...
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Nov 15, 2003 8:19 pm

mam nadzieje ze wszystkim polarkom spodoba sie mój nowy avatarek ... :wink: 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Sat Nov 15, 2003 9:19 pm

Jasne, że tak!!!! Pytanie!!!
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Nov 15, 2003 10:58 pm

no ale ostatnio w tym temacie malo osób sie wypowiadalo i go poprostu chcialom troszeczke go ozywic ... :wink: a to ze jest fajny to ja wiem ... :wink: :P
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Nov 16, 2003 1:39 am

Ale wiesz który był fajniejszy :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sun Nov 16, 2003 12:10 pm

Gralion Ty tez jestes zwolennikiem pary Michael i Liz tego sie nie spodziewalem ... :shock: wiem który jest najlepszy zdecydowanie ... :wink: 8)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sun Nov 16, 2003 4:40 pm

Może nie zwolennikiem ... chociaż na pewno byłaby to ciekawa para.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sun Nov 16, 2003 8:51 pm

no to calkim podobnie jak ja ... poprostu nie lubie oczywistych
zeczy i dlatego najbardziej lubie ta pare ... :wink:
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Nov 18, 2003 10:47 pm

hmm gdzieś chyba znikł mój post.... :roll: hmmmm :? no nic niewazne, ramzesku o jakim avatarku mowicie polarkowym?

A fotki sa przesliczne
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 18 guests