The Polar-Michael&Liz-to co tygryski lubią najbardziej

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

Post Reply
User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

The Polar-Michael&Liz-to co tygryski lubią najbardziej

Post by ciekawska_osoba » Sun Aug 10, 2003 12:00 pm

Pomyślałam sobie, iż na tym forum również znajdzie się kilka fanów tej niesamowitej niekonwencjonalnej pary.

Z góry chce zaznaczyć, iż tutaj nie znajdzie się zdjęć Dreamersów, czyli Maxa i Liz, tylko i wyłacznie Ploarowskei fotki i tematy:)

Na początek ccę wam polecić fanfic o tej właśnie parze, który znajdziecie na tej stronce:

http://www.debbiesfics.com/whiteotter/pnindex.html
Image

A także polecam inne opowiadanko O tej parze:
http://www.sevensoupcans.com/guilty/sho ... ficid=1109

A to oficjalna strona Polar:) gdzie znajdziecie mnóstwo fotek oraz clipów - szczególnie polecam clip zatytuowany "She's like the wind"

http://officalpolar.0catch.com/index2.html

Oraz kilka fotek na rozgrzanie:)


Image
Image
Image
Image
Last edited by ciekawska_osoba on Thu Dec 18, 2003 6:37 pm, edited 2 times in total.
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sun Aug 10, 2003 1:47 pm

Super Janetko, że założyłaś ten temat. Zabieram się do czytania.
Image

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Post by Kwiat_W » Sun Aug 10, 2003 4:12 pm

Fajne zdjecia, ale dla mnie sa one raczej zabanwe (smiezne?).
Dajcie zdjecia Liz calowanej przez NY-Ratha. :D
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Aug 10, 2003 4:56 pm

Kwiat dlatego pisałam na wstępie co to i dla jakich fanów, by nie było "niespodzianek". A dlaczego śmieszne sa one dla ciebie? Co cię śmieszy?
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Sun Aug 10, 2003 5:23 pm

oto mały kawałeczek opowiadanka, ahh jak to przeczytałam to aż :oops: heh czemu tego nie nakrecili

(...)"Do something," I whispered intensely to Michael, feeling dangerously aware of every inch of space between us in the tight enclosure.

"Fine," he replied.

Three seconds later, his lips were on mine, full, hot, and softer than I ever imagined. Unconsciously I kissed him back, as he pushed me, not too roughly, against the brick wall. My hands slid up to his shoulders, briefly grasping his collar before tangling in his hair. The distant sound of footsteps registered somewhere in the back of my mind, encouraging me only to kiss him harder, gasping as his lips parted against mine and his tongue tickled at the corner of my mouth. I pressed myself bodily against him and sighed as he wrapped his arms around my waist and began placing burning hot kisses down my neck.(...)


całosć jest tutaj:
http://www.sevensoupcans.com/guilty/sho ... ficid=1109
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Mon Aug 11, 2003 2:46 pm

Skoro mowa o opowiadankach to tłumaczenie trwa. Sorry że tak długo, ale prawie wszystko mi się skasowało 9głupie komputery) i musiałam zaczynać wszystko od początku.
Janetko w Zwodniczej Wierze doszłam już do rozwinięcia akcji. Zapewne cię to zainteresuje. Jeśli chcecie to co przetłumaczyłam mogę umieścić na forum.
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Aug 11, 2003 3:07 pm

Galadrielo bardzo mnie to cieszy i juz się nie mogę doczekać na dalsze części:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Mon Aug 11, 2003 8:58 pm

oj misiu wiedzialam ze zalozysz ten temacik:P
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Aug 11, 2003 9:08 pm

hehe Maju a jakże by mogło być inaczej:)))))) Nie moze zabraknąć tego co tygryski lubią najbardziej:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Mon Aug 11, 2003 9:53 pm

Powiem szczerze że bardzo mnie ten temat zaintrygował.Rzeczywiście niesamowicie intersująca para,bo szczerze mówiąc wcześniej nie brałam pod uwagę innej alternatywy jak tylko Liz&Max.A te amerykańskie opowiadanka...to aż dreszcz przechodzi :oops: .Czy dobrze myśle sądząc że nazwa Polar jest od biegunów-dwa przeciwne??Czy jest jakies inne wytłumaczenie tej nazwy?I w ogóle kto i kiedy wymyslił te nazwy-polar,dreamers itd.?

User avatar
niki
Zainteresowany
Posts: 327
Joined: Sat Jul 26, 2003 11:35 pm
Location: Dolny Śląsk
Contact:

Post by niki » Wed Aug 13, 2003 11:16 pm

Świetny temat zaraz biorę się do szukania! :D

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Wed Aug 13, 2003 11:57 pm

wrr Janetko to Twoj temat wiec wchodze,ale wiesz ,ze wtedy umieram.........
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Thu Aug 14, 2003 4:15 pm

Hehe Maju wruszona jestem twoim poświęceniem, bo wiem, ze to nie twoja ulubiona para:kiss:

Malinko a wiesz, ze nigdy się nie zastanawiałąm nad tymi nazwami? I jak tak głębiej pomyśleć to chyba masz rację z tymi dwoma biegunami. W życiu zwasze przeciwności się przyciągają, podobnie moze jest i z tą parą. A skąd się te nazwy wzięły? Za granicy :D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
malina
Zainteresowany
Posts: 316
Joined: Tue Jul 29, 2003 10:54 pm

Post by malina » Thu Aug 14, 2003 9:53 pm

Nio wreszcie mi ktoś odpowiedział na pytanie :D Dzięki Ciekawska osóbko :D Ale chyba z tymi biegunami to nie do końca-cos mi się pokręciło-przecież biegun to pole(ang).Ale Polar kojarzy mi się z niedźwiedziem polarnym,niedźwiedź to miś,a miś to...Misiek :D :D Tylko gdzie Liz :D :?:

User avatar
Oliwka
Gość
Posts: 6
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:26 pm
Location: środkowe Nadodrze

Post by Oliwka » Thu Aug 14, 2003 10:53 pm

Janetko, widzę, że również Ciebie zaintrygowała Polar Novel (by Debbie), z którego pochodzi zamieszczona przez Ciebie fotka :D :D :D . Ja czytam to już od ok. dwóch tygodni, a końca wciąż nie widać :wink: . Jest to opowiadanko zdecydowanie dla najbardziej cierpliwych i zapalonych Polarków.
Galadrielo, wspaniała robota :D . Czytałam oryginał tego opowiadanka i muszę przyznać, że przy odpowiednim doborze słów potrafisz utrzymać klimat tej historii. Czekam na dalszy ciąg :D .

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Thu Aug 14, 2003 11:34 pm

Janetko nie martw sie, przy wejsciu zamykam oczka i powtarzam- Maja i Misiek 4 ever:P
a tak w ogole to mailika Ci wyslalam:)
buziaki
pppaaaa
Maja
ps wiesz, udzielilam sie w interaktywnym opowiadanku i chyba nie ostatni raz bo w naszym jakos watek stracilam a tu zaczynam sie wciagac
:)
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

User avatar
Agusi@-chan
Nowicjusz
Posts: 120
Joined: Sat Aug 02, 2003 10:25 pm
Location: z Grodu Kraka

Post by Agusi@-chan » Fri Aug 15, 2003 11:19 am

Maju... robimy sabotaż :!: :wink: Cukiereczki Rulez ! :P
Ale swoją drogą... Liz z Michaelem... tfu... co ja wygaduje ?!... chociaż :wink:
I znów powracam, by patrzeć, jak dnieje,By zło przeklinać, dobru błogosławić...[img]http://liam_valmont.w.interia.pl/1055955088YR.jpg[/img]

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 15, 2003 11:24 am

Galadrielo, super fan-fick, mimo że nie jestem polarkiem :)
Image

Mari Ann
Gość
Posts: 15
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:14 pm
Location: Roswell

Post by Mari Ann » Fri Aug 15, 2003 2:16 pm

Ja uważam że Michael i Liz sa bardzo fajna parą . bede szukać info o nich .
Słyszałam że w rzeczywistości są parą

User avatar
Majandra_Delfino
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Mon Aug 11, 2003 7:16 pm
Location: szczecin

Post by Majandra_Delfino » Fri Aug 15, 2003 9:16 pm

Agusi@-chan wrote:Maju... robimy sabotaż :!: :wink: Cukiereczki Rulez ! :P
Ale swoją drogą... Liz z Michaelem... tfu... co ja wygaduje ?!... chociaż :wink:
Tak Agus robimy!!!!!!!
:)
M&M Rulez:)
chociaz.....ale nie:P
Maria:Calowalas sie z ta kopia Michaela i nic mi nie powiedzialas?!Liz:Chcialam ci powiedziec, ale nie moglam...Maria:No jasne. Myslalas sobie, w koncu to tylko jezyk Michaela.......

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests