Style ubierania sie naszych roswelliańskich facetów

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

Kto ubierał się najładniej z roswelliańskich facetów???

Max
25
42%
Michael
28
47%
Kyle
2
3%
Jesse
1
2%
Żaden z nich
4
7%
 
Total votes: 60

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Sep 26, 2004 6:09 pm

Moje typy to fryzura Maxa w Miracle i TEOTW
Image
Image

Kiecka Liz i Katherine na balu maturalnym, Tess tez miała nie gorszą. :D

Elegancki wygląd Maxa i Michaela(nie mam jego fotki) z Viva Las Vegas
Image

i oczywiście zbijające z nóg wdzianko Maxa z TEOTW.

No i fantastyczny wygląd chłopaków w mudurach :
Image
Image
Image
Image

User avatar
Lizziett
Fan
Posts: 1000
Joined: Mon Aug 25, 2003 11:48 pm
Location: Kraków

Post by Lizziett » Sun Sep 26, 2004 7:07 pm

No tak Elu, oczywiście masz rację- Liz na balu też wyglądała pięknie.

Image

Podobnie jak panowie w "Viva Las Vegas". Koszula Maxa ładnie podkreslała kolor jego oczu :wink:

Image

bardzo lubię ostatnią scenę w tym odcinku- ktoś slusznie zauważył że ten monolog Maxa został bardzo fajnie zagrany- kiedy robił wszystko byleby nie spojrzeń na Michaela- typowe dla facetów- raczej woleliby rzucić się w przepaść niż gadać ze soba o uczuciach :lol: nawet taki ewenement jak Max.
Podobno po tym odc. na F4F pojawił się temat "200 sposobów na zabicie Maxa (i Michaela)- drań obejrzał się za inną dziewczyną!" 8)

Michael w mundurze w "Summer..."- jedna z lepszych ról Brendana.

Image


czas na odsłonę 3.

THE BEST OF SESON 3

1. Fryzura Marii ( wreszcie!!!!)

Image

2. Fryzura makijaż i kiecka Liz w "To have and to hold"

Image

3. Fryzura i makijaż Liz w "Secret&Lies".

Image

4. Liz w "Graduation"...czy muszę dodawać coś jeszcze?

Image

5. Kiecka Isabel w "Interraptus".

Image

6. Kurtka Maxa w "Graduation" i "WDAMYK"

Image

i...

THE WORST OF SESON 3 :twisted:

1. Max, rude siano i zielony t-shirt.

Image

2. Nowa ulepszona fryzura Maxa :roll:

Image

3. Michaelowa "George prosto z dżungli".

Image

4. Fryzura Isabel.

Image
"I know who you are. I can see you. You're swearing now that someday you'll destroy me. Far better women than you have sworn to do the same. Go look for them now." (Atia)

""You...have...a rotten soul" (Cleopatra)

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Wed Sep 29, 2004 12:40 am

Ja bym jeszcze dodała do The Worst of Seson 3:

5. Makijaż Marii podczas zakończenia roku w Graduation. Ochyda! :tomato: :tomato: :tomato: Wygląda jak tania wersja wampa. Nigdzie nie mogłam znaleźć tego zdjęcia, a jakiś czas temu wszędzie je widziałam. No, ale chyba wszyscy wiedzą o co chodzi. 8)

Za to te jaśniejsze włosy Jasona całkiem mi się podobały. :wink:

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Wed Sep 29, 2004 10:34 pm

O tym makijażu mówisz Milla?

Image

Mnie z kolei bardzo podobały się fryzury Marii i Liz

Image
Image

i przesympatyczne stroje obu dziewcząt

Image
Image

User avatar
Milla
Zainteresowany
Posts: 411
Joined: Fri Apr 09, 2004 12:08 am
Location: Łódź
Contact:

Post by Milla » Wed Sep 29, 2004 10:40 pm

Dokładnie o tym. :twisted:

A te stroje świąteczne są rzeczywiście słodziutkie, ale nic nie przebije Michaela jako Mikołaja. :lol:

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Sep 30, 2004 9:56 am

Jeee... w końcu trafiłam na uroczy temacik :D No w końcu. (pokłony w kierunku nauczycela, który ustawiał na dzisiaj zastępstwa. W końcu się ze wszystkim wyrobiłam... nawet z matematyką! Zamierzam się dzisiaj trochę poobijać i popiszę na forum).

Do Best Of Season 1 dorzuciłabym w ogóle Tess - powierzchownie była świetna - zwłaszcza w tej pierwszej, czerwonej bluzce. Zawsze twierdziłam, że blondynkom w tym ładnie :wink:
Image
No i Isabel w chusteczce w Into The Woods.
Image
PS: Aaa... futrzane buty Marii na wycieczkę do lasu. Hmmm.

Do Najgorszych Sezonu drugiego dorzućcie Tess w The Miracle. W tym różowym, moherowym sweterku. Druga Marcysia ze Złotopolskich... i do tego te loczki. Brrr. Przy okazji Kyle. Niczego sobie... :?
Image
I Isabel z Viva Las Vegas - czy mi się wydaje, czy ta jej kiecka była skóropodobna...? Chryste. Dziewczyna gangstera. A zdjęcie znowu wszystkiego nie oddaje...
Image
A i jeszcze się poznęcam - Tess w Skines&Bones. Biust całkowicie jej wyłaził z tej bluzki - w dodatku różowej!!!
Image
(gorsze wrażenie jest jak Max do niej dzwonił, chwilę wcześniej...)
Na plus za to zasługują wszyscy w Cry My Name - scena końcowa :roll:

No, chyba jednak powinnam pokazać się w szkole - dwie lekcje wzywają...
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Sep 30, 2004 2:11 pm

To prawda Nanuś, Emilie wyglądała okropnie - zamiast skupić się na filmie cały czas modliłam się żeby nic jej nie wyskoczyło. :wink: A przecież mając troszkę więcej ciała przed sobą jak Katherine i Emilie, można wyglądać pięknie i bardzo kobieco. Wystarczy tylko nosić odpowiedni wykrój bluzki. Te na ramiączkach są stanowczo nie dla nich.

Image
Image

A jak wam się podoba Max w muszce, nic tylko go schrupać :cmok:
Image
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Sep 30, 2004 2:27 pm

Ha :wink: Co prawda druga część tematu odnosi się do panów, ale pierwsza do stylów ubierania, więc :wink:
Mała dygresja. Kiedy po raz pierwszy oglądałam THATH, w wersji angielskiej, bo nie chciało mi się czekać na Polsat, służyłam za tłumacza reszcie rodziny (kojarzą tylko "yes" i "no"). Z całym szacunkiem dla Marii i Liz, ale to, co one miały na sobie podczas ślubu Isabel... Nie chodzi mi o to, że mi się nie podobały ich sukienki, wręcz przeciwnie. Ale mam zastrzeżenia, bo może i makijaż obu pań był świetny, to chyba trochę nie na miejscu. Tona pudru na twarzy Liz i kilogram kredki do oczu. Zbyt drapieżnie jak na druhnę. A moja mama zauważyła wtedy, że one chyba na głowę upadły (głównie Maria), że założyły ciemne sukienki. Podobno przynosi pecha. I tu zaczyna się dygresja - ubraniowa. Oglądałam Spidermana 2 i te druhny ubrane w czarne suknie od razu skojarzyły mi się z Marią. Wiadomo, jak skończyły się oba śluby - raczej niezbyt szczęśliwie (jeden w ogóle nie doszedł do skutku...).

Muszka pierwsza klasa. I znowu zaczynam krytykować - okropna jestem, a może tylko przeczulona. Kyle chyba wtedy naprawdę uznał Tess za siostrę, bo na znak solidarności klanowej użył jej słoniny do włosów. I wcale nie było mu już tak ładnie z muchą... I ja wiem, że te ubranka Michaela i Alexa to bardzo eleganckie, ale jeden (Alex) kojarzył mi się z księdzem, tylko koloratkę mu dać, a drugi z kominiarzem... oni też te wdzianka mają podobne. Ale powiem i coś dobrego - Amy i Jim błysnęli gustami. W przelocie, ale błysnęli. Jim w końcu wyglądał jak człowiek, widać Amy potrafiła go ucywilizować :wink:

A czemu nikt nie wspomniał o I Married An Alien? :wink: Takie wesołe mieli te ubranka... :D
Image
Last edited by Nan on Thu Sep 30, 2004 2:32 pm, edited 1 time in total.
Image

User avatar
onar-ek
Pleciuga
Posts: 887
Joined: Mon Aug 30, 2004 4:40 pm
Location: Białystok
Contact:

Post by onar-ek » Thu Sep 30, 2004 2:31 pm

Te ubranko i włoski Maxa w tym odcinku ehem straszne!

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Sep 30, 2004 2:45 pm

Gdyby ktoś miał watpliwości jak bardzo Jason zeszczuplał w 3 sezonie, to można porównać fotki z muszką . Jest w tej samej koszuli. W THATH wyraźnie kołnierzyk koszuli odstaje mu od szyi.

Image
Image

User avatar
caroleen
Zainteresowany
Posts: 374
Joined: Fri Apr 16, 2004 5:22 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by caroleen » Thu Nov 04, 2004 12:48 pm

Dawno nikogo tu nie było, ale i tak dorzuce swoje trzy grosze ;) Moim zdaniem Emilie nie powinna w ogóle (!!!) nosić różowcyh rzeczy. Wygląda wtedy jak świnka Pigi (czy jak jej tam było...). A przecież tak naprawdę jest bardzo atrakcyjna. Makijaż Liz na ślubie Isabel? Tragedia. Za mocny do jej subtelnej buzi,do tego w tonacji pogrzebowej...To tyle okropieństw wybranych z ostatnich postów :cheesy: Poszukam dalej i wymienię resztę...
Image

User avatar
Cicha
Nowicjusz
Posts: 125
Joined: Sun Jun 20, 2004 10:17 pm

Post by Cicha » Thu Nov 04, 2004 10:21 pm

To ja też coś skrobnę coś od siebie...najlepsze? Moim zdaniem...
Image
Niezapomniany taniec mojego ulubionego mężczyzny z serialu...hehe...był na prawdę boski i zwala z nóg!
Następna w kolejności...
Image
Maria z "Ch-ch-changes"...ok. Przesadziła z długością sukienki, ale bardzo podoba mi sie jej fryzurka i ten krzyzyk.
Image
Marii jest bardzo do twarzy w zielonym :) Tak serio, to bardzo fajnie wyszła, chociaz fakt faktem wyglada jakby jej biust miałby ujrzec światło dzienne!
Także bardzo podobała mi się Tess w FAAAB. Niby taka niedbała, a wygladała na prawdę genialnie! I te loczki...zazdrszczę jej włosów. Zdjecia niesety nie mogłam znaleźć! :(
A teraz te kompltne dno..., że tak powiem...
Image
Nie! Isabel wyszła w Pilocie beznadziejnie! Przynajmniej w tej części odcinka! te sztuczne rzęsy i plastikowo podobny kostiumik...bleeeee....
Image
Ten mundurem Marii w "Monsters"...ech....skad ona to wzięła? Z czasów przedszkola ? :)
"I have never had a love like this before, neither has he so..."

Diesel
Gość
Posts: 24
Joined: Sun Sep 30, 2007 8:34 pm

Post by Diesel » Fri Dec 14, 2007 11:42 pm

Zgodze sie ze Isabel w pilocie wygladala okropnie (nie da sie ukryc)
Najlepiej bylo jej we fryzurze z 3 sezonu. Wtedy takze najlepiej sie ubierala. Ale to przecież dział o facetach!!!

Dlatego tez przejdzmy do sedna. Najlepiej wedlug mnie ubierali sie Kyle i Michael. Bardzo odpowiadaja mi te style.
Michael miał zawsze fajne koszule i dobre spodnie (zazwyczaj z takim lancuszkiem zaczepionym do pasa).
W stylu Kyle najbardziej lubilem jego ze tak sie wyraze "kurtki" (skórzane, jeansowe - odzież wierzchnia mowiac inaczej :wink:).
Roswell 4ever

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests