Ulubiony bohater

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Ulubiony bohater

Post by Szalona_Szatynka » Wed Jul 16, 2003 12:47 pm

Jaki jest wasz ulubiony bohater z "Roswell- W Kręgu Tajemnic" ??? :wink:
Moją ulubioną bohaterką jest Maria De Luca. Co prawda troszkę spanikowała jak sie dowiedziała o kosmitach :lol: , ale jej dialogi (zwłaszcza w pierwszej serii z Michaelem) sa poprostu wspaniałe i niezastąpione.
Nawiązując do powyższego moją ulubioną parą z serialu jest oczywiście Maria i Michael. Niestety teraz ich związek przeżywa kryzys :cry: ale mam nadzieję że do końca trzeciej serii znowu sie połączą i będą żyli długo i szczęśliwie :wink:
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Wed Jul 16, 2003 1:56 pm

a moją ulubioną bohaterką jest Liz Parker :))) w końcu to wokół niej krązy cały ten serial(można tak powiedzieć ;) ). A ulubiona para??? Niech pomyślę ;) Pedros&Liz.
powinni w 4 sezonie wprowadzic nowego bohatera :D

a tak serio to Liz&Max.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Wed Jul 16, 2003 4:04 pm

Maaax... Max Evans... W końcu jest królem, nie? ;) Ale tak na poważnie - po prostu mi się podoba, nie tylko z wyglądu, ale i z zachowania, charakteru... Wymarzony i tyle :) A co do pary - zgadzam się z "przedmówcą" - Liz i Maxa nikt i nic nie pobije... :D
Image

User avatar
Olka
Redaktor
Posts: 1365
Joined: Tue Jul 08, 2003 1:14 pm
Contact:

Post by Olka » Wed Jul 23, 2003 11:28 pm

Na początku było.... nie stanowczo nie BYŁO, a BYŁ Max :))) On był moim ulubionym bohaterem. Zresztą dlatego zaczęłam oglądać Roswell. Jednakże teraz najbardziej lubie Kivara, a raczej jego ziemskie wcielenie. Nie chodzi tylko o to, że jest przystojny, ale o to jaki jest wogóle. Nie dziwie się, że Vilandra zdradziła dla niego wszystkich. Mnie też by się było trudno mu oprzeć. Natomiast jeśli chodzi o ulubioną parę, to są nimi zdecydowanie Liz i Max. Ale lubię też wyimaginowaną przez Kyle'a parę Kyle + Isabel. Jakoś dziwnie mi do siebie pasują. Acha, zapomniałabym o Alexie. Tego faceta nic nie przebije. Jest po prostu boski!!!! :lol:

megga
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:27 pm
Location: Łódź

Post by megga » Thu Jul 24, 2003 10:16 am

ja się po raz kolejny zgadzam sie z Nan... oczywiście moim ulubionym bohaterem jes Max:) jest taki taki .... wyjątkowy :) a co do pary to oczywiście Liz&Max, świetnie do siebie pasują :)

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Thu Jul 24, 2003 10:48 am

moje spostrzezenia początkowe (czyli wtedy kiedy obejrzałam pierwszy raz kilka odc.):
No więc wtedy moją jedyną ulubioną bohaterką była LIZ! I strasznie mnie wnerwaiły uszy Maxa :P
Ale teraz jest inaczej, na uszy nie zwracam uwagi, Liz nie jest jedyną ulubioną. W 3 sezonie BARDZo lubie Michaela. A co do pary... LUBIĘ M&M i M&L :D
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Thu Jul 24, 2003 11:31 am

Widzę, że trafiłam do grona maxocholiczek i dreamersów :D No teraz ja dla odmiany. Moją ulubioną postacią jest Maria, bo jest mi najbliższa charakterem. Zabawna, wybuchowa z ciętym języczkiem (niektórym znajomym to przeszkadza :lol: ) a gdy trzeba romantyczna i czuła. Również podobnie jak Maria bardziej dbam o przyjaciół niż o Siebie. Hmm poczuwam się rónież trochę do Michael'a, ale cóż taka jestem dziwna jakaś.
Tell me why it costs so much to live...

Lizzie

Post by Lizzie » Thu Jul 24, 2003 5:47 pm

Mój ulubieniec?Max- zawsze, nawet NOWY ULEPSZONY MAX(zdaniem UPN ulepszony :wink:) jest moim faworytem...coż Maxio to Maxio :P w 3 sezonie bardzo polubiłam też Kyle'a. z dziewczat do niedawna najblizsza mi była Maria, ale ostatnio moją ulubienicą stała się Liz, która jak w 2 sezonie wkurzała mnie swoją "różową piskliwościa" tak teraz zachwyca nowo odkrytą dojrzałością. Choć jestem przedewszystkim Dreamer, bardzo lubię równiez parę M&M.

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Thu Jul 24, 2003 9:43 pm

A ja lubię ich wszystkich...Nie wyobrażam sobie serialu bez kogokolwiek (no może Tess, jakoś sobie bez niej radzimy).
Ale jasne...przed wszystkimi: MAX< MAX<MAX. Tę postać prześwietliliśmy od czubka czarnej czupryny po koniuszki butów :D
Uroda szybko stała się jednak mniej ważna. Fascynowała mnie jego osobowość, zdolność do poświęceń, coś powodowało że skupiał na sobie uwagę innych...Nieśmiałość i zarazem cechy przywódcze. Samotność, wyciszenie i imponowanie autorytetem. No i ta nieziemska miłość...ehh, chłopak z gwiazd :D

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Jul 25, 2003 12:18 am

Moim ulubionym bohaterem od początku był Michael, zwróciłąm na neigo uwagę ze względu na jego osobowość, nie wygląd bo najmniej podoba mi siew 1 serii właśnie (nie poradze nic na to, ze kojarzy mi się z osobą, którą poraził prąd) w kazdym razie zafascynowałą mnie jego osobowość.
Z dziewczyn Isabel, bezsprzecznie, moze dlatego, że przypomina mi mnie samą.....
Para? hihihi MIchael i Liz, nic na to nie poradzę, ze uważam iż oni do siebie najlepiej pasują:)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Jul 25, 2003 2:40 am

Na początku najbardziej lubiłem Liz, od razu mi się spodobała. Ale w koncu Maria przekonała mnie do siebie swoim humorem. Nadal Liz jest dla mnie ładniejsza, ale niektóre teksty Marii po prostu mnie rozbijają, stąd jest to chyba moja ulubiona postać. A para to oczywiście M&M, z tych samych powodów :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
martin.t
Gość
Posts: 33
Joined: Mon Jul 14, 2003 9:39 am
Location: Bydgoszcz/Gdańsk

Post by martin.t » Fri Jul 25, 2003 10:31 am

Same Max'ymki ajoj joj
- ja powiem że Izabell - te cudowne .... oczy i uśmiech... po prostu zwala z nóg ...
No i oczywiście ma najbardziej złożoną postać - jest rozdarta wewnętrznie - szuka miejsca dla siebie na ziemii, chce być szczęśliwą , mieć kogoś kogo by kochała i żeby ktoś otoczył ją uczuciem i opieką... Czysz nie są to marzenia wielu z nas ??

coolinka
Gość
Posts: 28
Joined: Sat Jul 26, 2003 6:29 pm

Post by coolinka » Sun Jul 27, 2003 2:45 pm

Najbardziej lubię Isabel i Kivara. Isabel lubiałam od początku. POtem polubiłam Kivara. Lubię też Marie i Alexa. Ale najbardziej Isabel i Kivara! Oni są cool!!!!!

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Sun Jul 27, 2003 3:56 pm

Matko, :shock: Izabel, rozumiem ale dlaczego KIVAR jest cool :?: :?: Dlatego że reprezentuje zło, zagrożenie, śmierć????

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Fri Aug 01, 2003 8:19 pm

Moim ulubionym bohaterem jest Max. Podoba mi sie jego wygląd zewnętrzy , ale nie tylko tym mnie zachwycił. Jest spokojny, opanowany, czuły. Prawie mój ideał chłopaka, tylko brakuję mu poczucia humoru.

User avatar
Agusi@-chan
Nowicjusz
Posts: 120
Joined: Sat Aug 02, 2003 10:25 pm
Location: z Grodu Kraka

Post by Agusi@-chan » Sun Aug 03, 2003 1:27 pm

Wsród facetów bezapelacyjnie góruje Michael... Jezeli chodzi o płeć piękna... to zdecydowanie Issy i Maria...
Moją ulubioną para jest oczywiście M&M... a za najprzystojniejszego uważam Michaela z 1 serii :oops:
I znów powracam, by patrzeć, jak dnieje,By zło przeklinać, dobru błogosławić...[img]http://liam_valmont.w.interia.pl/1055955088YR.jpg[/img]

Guest

Post by Guest » Sun Aug 03, 2003 8:04 pm

Agusiu, widzę, że mamy podobne gusta =)
Uwielbiam stanowczo Michaela z pierwszego sezonu.. ma slczne włosy =]
Poza tym Maria jest świetna. I pasuje do Michaela =)

Vilandra
Nowicjusz
Posts: 95
Joined: Sun Aug 03, 2003 8:00 pm
Location: Antar
Contact:

Post by Vilandra » Sun Aug 03, 2003 8:20 pm

To ja =)
ten gość u góry =)
sorki =)
"Kocham moich fanów, którzy są ze mną na dobre i na złe!" Niejaki Sven "Hanni" Hannawald

Guest

Post by Guest » Mon Aug 04, 2003 10:52 am

Rath. Nie ma dla mnie nikogo lepszego nad Ratha. Max, Zan, nawet Michael... Wszyscy oni nic przy nim nie znacza ;) A z dziewczyn - Maria. Bezapelacyjnie. Mimo ze po tygodniu z taka panna bym chyba oszalal :D
Pozdrawiam

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Tue Aug 05, 2003 5:27 pm

Skoro mamy juz parę miłośniczek i miłośników Marii to kolejne pytanie: Które obcieńcie Marii ( chodzi o fryzurę ) najbardziej wam się podobało? Z pierwszej, drugiej czy trzeciej serii ???
A tak na marginesie to mam prośbę : niech ktoś stworzy napisy do 2-óch ostatnich odcinków Roswell bo byłam na koloniach i ich nie mogłam obejrzeć :(:(:(
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 16 guests