Skąd się biorą Polarki?

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Mon Dec 15, 2003 1:47 pm

jeszcze raz napiszę to proste równanie bo mi wcieło poprzednie ... 8)
Michael=Michał=Ramzes+LIZ .... :twisted:
to jest jeden z najważniejszych powodów ... :arrowu:
no ale pozatym polarki są ekstra bo Liz nawet bardziej optycznie pasuje do Michaela niż do Maxa ... :)
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Dec 15, 2003 10:43 pm

Ramzes wrote:jeszcze raz napiszę to proste równanie bo mi wcieło poprzednie ... 8)
Michael=Michał=Ramzes+LIZ .... :twisted:
to jest jeden z najważniejszych powodów ... :arrowu:
no ale pozatym polarki są ekstra bo Liz nawet bardziej optycznie pasuje do Michaela niż do Maxa ... :)
Ramzesku hmm ciekawe równanie, nawet bardzo :cheesy: hihi

a stwierdzenie, że Liz bardziej optycznie pasuje do Miśka to trafiłeś w dziesiątkę :wink: To jest również powodem, ze ta para sprawia takie magiczne wrazenie, bo któż nie lubi jak taką małą osóbką opiekuję się taki mężczyzna jak Michael, :hearts:
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Thu Jan 01, 2004 12:42 am

A na temat M. i L. Są moją ulubioną parą, choć inne też mogą być. A lubię ich tak bardzo bo są postaciami chyba najnormalniejszymi w tej historii i najbardziej przypominają mi siebie samą. Zachowuję się jak Liz, grzeczniutka, cichutka a w środku wszystko się gotuje. Inaczej mówiąc mam wielką ochotę zachowywać się jak M. (no czasami ).

User avatar
lizzy_maxia
Fan
Posts: 888
Joined: Fri Jul 25, 2003 10:01 am
Location: Łódź, my little corner of the world...
Contact:

Post by lizzy_maxia » Thu Apr 15, 2004 1:01 pm

Skąd się biorą Polarki? W moim przypadku z opowiadań _liz :D (w tej chwili moje najukochańsze to "Krople pustyni"). Nie jestem wierną fanką żadnej z par - moze dlatego, że lubię urozmaicenie? :roll: Ale polarki są niczego sobie. Takie pluszowe miśki polarne :oops:

Tymczasem bardziej mnie nurtuje inne pytanie - skąd ten temat w dziale "My!" :?: Podejmuję radykalną decyzję i przesuwam go do "Czechosłowaków". A co tam! Co prawda jest już tam temat o Polarach, ale to już nie mój problem 8)

lonnie
Starszy nowicjusz
Posts: 138
Joined: Sun Dec 28, 2003 4:05 pm
Location: Łomża
Contact:

Post by lonnie » Thu Apr 15, 2004 4:19 pm

szczerze mowiac mimo tego ze jestem polarka to nie wiem skad one sie biora... u mnie zaczeło sie od tego ze pewnego wieczoru po ktoryms z odcinkow...(chyba Missing) zaczełam sie zastanawiac jak to by wygladało gdyby to Michael byl z Liz... ale dałam sobie z tym spokuj bo stwierdziłam ze to nie ealne... a pozniej trafilam na ktores z opowiadan Hotaru... i wtedy cała w skowronkch stwierdziłam ze nie tylko ja mam takie upodobania... :cheesy: i tak juz mi zostało to upodobanie... :cheesy:
para Michael&Liz wydaje mi sie bardziej realna... u Max&Liz wydaje mi sie ze było troche zbyt wiele tego dramatyzmu itd. pozatym w zarowno michaelu jak i w Liz znajuje uosobienie cech mojego charakteru...chociaz wiecej u Micha niz u Liz :twisted:

User avatar
brendanferhfan
Zainteresowany
Posts: 480
Joined: Fri Feb 13, 2004 4:52 pm

Post by brendanferhfan » Sun Apr 18, 2004 9:09 pm

Polarki... Nie przecze lubie czytac ale wole inne polaczenia
Michael i Cournety :D

User avatar
Liz16
Fan
Posts: 534
Joined: Fri Apr 16, 2004 9:10 pm
Location: Warszawa
Contact:

Post by Liz16 » Mon Apr 19, 2004 8:59 pm

Ja raczej jestem fanką dreamerków a nie polarków, ale te też lubię poczytać. Ja mimo wszystko jednak najbardziej właśnie lubię parę Liz&Max i cieszę się, że w filmie właśnie tak było :lol:
Image

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 14 guests