Dreamers i Candies

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Sep 20, 2003 2:12 pm

refleksyjna bajka ...
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Sat Sep 20, 2003 7:16 pm

{o} dziękuję ci. Ta opowieść dałą mi do myślenia. Dzięki. Za to, że zawsze starasz się być obserwatorem z zewnątrz, i dlatego możesz dawać dobre, solidne rady.
ps. Naleśniki ! Kotleciki sojowe !Surówki ! Mniam :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Sep 20, 2003 8:24 pm

Bajka...?
Hotori, już widzę weselne menu :D
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Mon Sep 22, 2003 4:09 pm

Jak nie chcecie drążyć tego tematu, to po prostu przestańcie. Naleśniki, kotleciki sojowe i surówki to temat do Miodzio.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
Oliwka
Gość
Posts: 6
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:26 pm
Location: środkowe Nadodrze

Post by Oliwka » Mon Sep 22, 2003 11:13 pm

Moi kochani :D :D :D Ależ gorąca dyskusja się tu zawiązała :shock: . Trochę czasu mnie tu nie było, ale nie spodziewałam się zastać tutaj aż tak ożywionej wymiany zdań, wręcz potyczki słownej. Nie chciałabym w żadnym razie dolewać oliwy do ognia, ale przyznaję, że Wasze wypowiedzi skłoniły mnie do wyrażenia również swojej opinii.
Elu, Twoje uwagi dotyczące charakterystyki Dreamersów i Candies mają w sobie pewną dozę racji, ale nie zgodziłabym się w nimi w 100%. Moje upodobania co do charakterów są bardziej złożone (mimo że mam ponad 20 lat i czasem romantyczną naturę). Bardziej wolę połączenie kontrastów, usposobienia łagodnego z ognistym, rozważnego z niepohamowanym, uporządkowanego z roztargnionym itp. - którego najlepszym przykładem jest niekonwencjonalna para Liz i Michael. Jestem więc typowym Polarkiem, czyli poza tymi dwoma obozami (ale pewne cechy wspólne wywodzą się z obu grup).
Mam szczerą nadzieję, że w naszym Forum wciąż panuje serdeczna i przyjazna atmosfera. Szczególnie pomiędzy dwoma najważniejszymi filarami tego Forum, jakimi są Ela i Janetka. Ściskam Was mocno i serdecznie pozdrawiam.
Elu, czy działa Twoje gg?

Asia
Zainteresowany
Posts: 426
Joined: Sat Jul 26, 2003 7:26 pm
Location: Zabrze

Post by Asia » Tue Sep 23, 2003 5:40 pm

Nan wrote:Wracamy do pierwotnego tematu...?
a jaki byl pierwotny temat?? :P
THERE'S TRUTH TO EVERY RUMOR

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Sep 23, 2003 7:12 pm

Oliwko bardzo się cieszę, ze wypowiedziałaś się:)

dziewczyny mówicie weselne menu? Hmm za za dwa tygodnie jadę właśnie an wesele, widzę, ze wy specjalistki od weselnego menu więc powiedzcie mi czego mogę się tam spodziewać i co pierwsze kosztować :D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Tue Sep 23, 2003 9:01 pm

Witaj Oliwko! Piorun spadł z nieba i przyniósł nam wreszcie Ciebie. Myślałam o Tobie niedawno i zastanawiałam się czy jeszcze nas pamiętasz. Pewnie wyczułaś moje myśli... :D No co do filarów, to nie wypominając dotyczy to także Ciebie, jesteś z nami przecież od początku...Wiem, że jesteś Polarkiem jak Janeta, chociaż wg moich obserwacji i doświadczenia przeciwieństwa są ciekawe, burzliwe i gwałtowne, często piękne i pełne emocji ale nie rokują w związkach długiego i szczęśliwego zakończenia. Po prostu ludzi musi coś łączyć aby było im ze sobą dobrze, podobne usposobienia, wspólne zainteresowania, podobne wyczucie nastrojów...Zastrzegam, że nie mam tu na myśli żadnego z naszych bohaterów, mówię ogólnie. Oczywiście nie ma reguł. Znam kochające się pary, będące ze sobą na zasadzie przeciwieństw ale tam zawsze dominuje jedna ze stron, a druga jest mu podporządkowana. Zawsze coś za coś. Jeżeli z pełną świadomością wchodzi się w taki układ, wówczas przynajmniej wiadomo czego oczekiwać. :shock:
A odnośnie typowania , kiedy spróbowałam przypisać niektórym pewne cechy, również mówiłam że nie należy traktować tego jako pewnik. Zawsze są wyjątki, i dobrze. :P
W każdym razie cieszę się bardzo, że jesteś z nami i ściskam cię mocno. Moje GG siadło jakiś czas temu i nie ma na niego mocnych :P
Pozdrowienia serdeczne dla Janety :D

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 17 guests