Moce i zdolnosci

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

Kto mial najbardziej uzyteczne zdolnosci???

Max
6
24%
Michael
4
16%
Tess
12
48%
Isabel
2
8%
Nasedo
1
4%
 
Total votes: 25

Diesel
Gość
Posts: 24
Joined: Sun Sep 30, 2007 8:34 pm

Moce i zdolnosci

Post by Diesel » Sat Dec 15, 2007 11:02 am

Jesli mielibyscie wybor kogo moce byscie wybrali? Maxa? Michaela? Isabel? Tess? A moze Naseda? Dlaczego akurat te?
Roswell 4ever

User avatar
gosiek
Fan
Posts: 541
Joined: Sat Sep 27, 2003 10:33 am
Location: Radom
Contact:

Re: Moce i zdolnosci

Post by gosiek » Sat Dec 15, 2007 9:22 pm

Issi Issi. Tzn Najfajniejszy miała. ale tak naprawde ludzie nie maja takich snow jak w naszym serialu :P
Image

User avatar
Emila
Nowicjusz
Posts: 104
Joined: Sun Feb 13, 2005 8:54 pm
Location: Bydgoszcz

Re: Moce i zdolnosci

Post by Emila » Fri Dec 21, 2007 3:47 pm

Wybrałam zdolności Tess. Podoba mi się możliwość wchodzenia do ludzkich umysłów i przestawianie tego co się da. :P Dlaczego nie moce pozostałych członków K4?

-Isabel : nie potrzeba mi wiedzieć co się śni np. mojej sąsiadce :P
-Max : zbyt duża odpowiedzialność
-Michael : jestem zbyt emocjonalną osobą i pewnie bym nie panowała nad mocami (jak Michael w Behind the music)
"Now you're flirting with death
you think then the hurting will stop
But your life is so damn precious
and has only just begun"...

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Re: Moce i zdolnosci

Post by Graalion » Sun Jan 27, 2008 3:40 pm

Też zagłosowałem na Tess. Umiejętność "ustawiania" ludzkich wspomnień, a w dodatku tego co widzą aktualnie, jest zdecydowanie najbardziej przydatna w zwykłym świecie. No i na deser jest jeszcze umiejętność spalenia wszystkich na popiół :wink:
Na drugim miejscu dałbym chyba Nasedo, a na trzecim Maxa - ze względu na leczenie.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: Moce i zdolnosci

Post by Michał » Thu Mar 13, 2008 3:46 pm

Zgadzam się z większością, Tess miała najciekawsze zdolności, ale najużytecznniejsze byłyby chyba moce Michaela; w razie problemów w ciemnej uliczce, na dyskotece czy stadionie nawet największe karki nie miałyby nic do powiedzenia - wystarczyłoby zwykłe, niepozorne uniesienie ręki :wink:

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Re: Moce i zdolnosci

Post by Graalion » Tue Mar 25, 2008 3:04 pm

Ha, Tess załatwiłaby ich nawet bez uniesienia ręki, zwyczajnie każąc im o sobie zapomnieć. A w razie większych kłopotów użyłaby ognistego tornada i byłoby po nich.
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Kwiat_W
Bezwzględny dręczyciel Maxa
Posts: 771
Joined: Mon Jul 28, 2003 12:29 am
Location: Warmia
Contact:

Re: Moce i zdolnosci

Post by Kwiat_W » Tue Apr 01, 2008 9:58 pm

Niewątpliwie najbardziej użyteczną zdolnością jest wysadzanie w powietrze baz wojskowych. 8)

EDIT: Muszę jednak przyznać, że moc Isabel do gaszenia lamp ulicznych może być bardzo użyteczna w niektórych branżach. :mrgreen:

User avatar
Tess
Pleciuga
Posts: 43
Joined: Wed Jan 19, 2005 12:01 am
Location: Antar ;-) Waiting For The Story To Finally End (MAD)
Contact:

Re: Moce i zdolnosci

Post by Tess » Wed Apr 09, 2008 6:25 pm

Każde z nich miało wspaniałe zdolności :D A które były najbardziej użyteczne? Dla mnie każdego z nich :mrgreen: Wszystko zależy od sytuacji poza tym pamiętajmy że tak naprawdę poza może Nasedem żadne z nich nie potrafiło kontrolować swoich mocy w większym lub mniejszym stopniu ;)
Image
Image Image Image

Baska
Gość
Posts: 2
Joined: Wed Jul 30, 2008 9:45 am

Re: Moce i zdolnosci

Post by Baska » Wed Jul 30, 2008 12:12 pm

Hmm...
Każdy z nich ma w sumie ciekawe moce.
Fajnie się tak uzupełniają nawzajem...ta może to, ten tamto i wychodzą z opresji cało...
W sumie jakby tak potrafili wszystko to nie było by tak ciekawie.
A np ta zdolność "wchodzenia" do snu Isabel jest taką bardziej...rozrywką. Taka lekka moc, ale też potrzebna.

Ale jeżeli chodzi o takie najbardziej "pożyteczne" moce to według mnie maja je: Tess i Max.
Istny zbieg okoliczności, że akurat są sobie przeznaczeni...Taka królewska parka.
Za to Michael i Isabel nadrabiają charyzmą, heh...

przemq
Gość
Posts: 6
Joined: Thu May 28, 2009 11:34 pm

Re: Moce i zdolnosci

Post by przemq » Fri May 29, 2009 11:52 pm

Wszyscy mieli genialne moce, trudno jest wybrać. Ale jeśli trzeba to wybieram Tess, kontrola umysłu jest super ;)

User avatar
Beauty_Has_Come
Zainteresowany
Posts: 407
Joined: Mon Feb 01, 2010 6:37 pm
Location: Kraina baśni

Re: Moce i zdolnosci

Post by Beauty_Has_Come » Thu Sep 30, 2010 6:29 pm

Najbardziej przydatną kosmiczną umiejętność posiadała moim zdaniem Tess. Kiedy kosmici byli już na granicy "wpadnięcia" to niejednokrotnie umiejętności Tess ratowały ich z opresji - żeby wspomnieć tylko odcinek "Skin and Bones", wyciągnięcie Maksa z White Roomu, czy "wygenerowanie" cenzurki z ocenami Kyle'a (bardzo lubię tę scenę :cheesy: ). Oczywiście nie należy też zapominać o likwidacji Skórzastych.

Uzdrawiające moce Maksa postawiłabym na drugim miejscu - w końcu mieli jeszcze uzdrawiające kamienie :cheesy:
Image

User avatar
ela12
Starszy nowicjusz
Posts: 140
Joined: Sat Feb 06, 2010 9:58 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Moce i zdolnosci

Post by ela12 » Sat Oct 02, 2010 8:47 am

zagłosowałam na Maxa, choć uważam iż Tess miała bardziej przydatne kosmitom moce, jednak jestem typem wrażliwca i jeśli można kogoś uzdrowić - why not?;)
Is it really true could you save yourself, for someone who, loves you for you?

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Moce i zdolnosci

Post by MAX EVANS » Sat Oct 02, 2010 11:03 am

Oddaje głos na MAX-a z racji jego umiejętności uzdrawiania i nie tylko :D
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Moce i zdolnosci

Post by irien7 » Tue Oct 19, 2010 5:11 pm

A ja stawiam na Tess, bardzo przydatne umiejętności w życiu codziennym, jak dla nich.
Udowodniła to ratująć ich niejednokrotnie. Szkoda tylko że nadużywała te swoje moce do niecnych planów.
Ciekawe jaka moc szykowała sie dla Liz, bo ją też Max przecież "napromieniował".

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Moce i zdolnosci

Post by Goya » Wed Feb 02, 2011 3:32 pm

A dlaczego nie Michael :?: Dla mnie miał chyba najfaśniejsze, mógł się trochę nad czymś powyżywać :cheesy: Jak by mi coś nie pasowało to rozwalałabym kamienie w parku :D Takie wręcz stowrzone do walki bo Misiek był żołnierzem. Tess tylko zmarszczyła nos i już załatwione, a zobaczenie Michaela w walce było by czymś widowiskowym. Liz moc też mi się podoba, zaglądać w przyszłość. Jak to powiedziała Maria milusio :D

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Moce i zdolnosci

Post by irien7 » Thu Feb 03, 2011 1:13 am

Michaela moc była ciekawa, ale przydatna do tak jak mówisz np. do efektywnego wyrzucenia z siebie złości, a tak poza tym...?

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Moce i zdolnosci

Post by Goya » Thu Feb 03, 2011 9:27 am

Była bardzo potrzebna. Michael rozwalał kamienie ale tak naprawdę nie wiemy czy mógł rozwalić coś większego, ale z czasem jego moc stała się silniejsza i dałby rade z czymś większym. Jego moc była stworzona do walki i miała ona dużo zastosowań.Choćby zmiana odcisków palców kto by się domyślał że Michael ma takie możliwości :?: Myślę że jego moc była zagadką i że potrafił zrobić o wiele więcej niż myślał. Sama myśl, że możesz rzucać śmiertelne pioruny podbudowuje na duchu :D Isabell miała moce do "zabawy", ponieważ wchodziła do ludzkich snów zmieniała kolor lakieru do paznokci i takie tam .... nic takiego wielkiego ale przydatne nie powiem 8) Tess cóż no fajnie mieszać komuś w mózgu ale to na tyle my nawet nie mogliśmy zobaczyć jak wysyła np jakieś promienie do mózgu czy coś w tym stylu nie mówie że miała do kitu bo ta moc jest potężna ale niczym nie zaskakuje. Max hmm uzdrawianie i tarcza zapewne tez miał dużo możliwości z czasem trwania serialu mogliśmy zobaczyć jak się rozwija ciekawe by było jak akcja rozwinęła by się dalej ,żałuje tego że nie zgłębili bardziej wątku mocy Maxa. No i nie zapomnijmy o Liz - to jest dopiero zagadka :!: Ale to co pokazała wystarczy mi by umieścić ją zaraz przy Michaelu jeśli chodzi o moce. Porzucała kimś troche :lol: Robiła jakieś dziwne spjęcia no i zaglądała w przyszłość co jest wielkim osiągnięciem. Więc jej moce był także stworzone do walki dlatego tę dwójkę stawiam na pierwszym miejscu. Jeśli chodzi o atak to oni poszliby na pierwszy ogień bo mają moce do walki o to chodziło mi z tym pierwszym miejcem :cheesy:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Moce i zdolnosci

Post by irien7 » Thu Feb 03, 2011 2:15 pm

Goya wrote:(..) Jeśli chodzi o atak to oni poszliby na pierwszy ogień bo mają moce do walki o to chodziło mi z tym pierwszym miejcem :cheesy:
Teraz rozumiem twój punkt widzenia.
Ja rozpatrywałam to pod względem mocy jaką bym chciała posiać osobiście.
A którą z tych mocy byś chciała posiadać, czy wtedy ta dwójka dalej zostanie na pierwszym miejscu?
(niech zgadne- nieodkryte moce LIz;))

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Moce i zdolnosci

Post by Goya » Thu Feb 03, 2011 4:26 pm

irien7 zastanawiałaś się nad swoimi mocami czytanie w myślach czy coś... bo jesli chodzi o mnie to strzał w dziesiątkę :D Myślę że nadal ta dwójka jest na pierwszym miejscu ale moc Tess też bym rozważyła, jednak chęć poznania przyszłości wygrała (ciekawość to straszna cecha ludzka :twisted: ) Po za tym Liz moim zdaniem potrafiła wiele tylko nie pokazali tego w serialu. Raz psuje radio, potem rozwala prowizorycny barek, a jeszcze innym razem potrafi tobą rzucić o ściane. NO i ma wizję przyszłości które do walki są baardzo potrzebne. Odchodząc od wątku nie wiem czy oglądałaś Zaćmienie ale jest tam scena walki i jedna wampirzyca która widzi przyszłość (Alice) daje czadu 8) Jeśli nie widziałaś tego filmu to zachęcam do obejrzenia choćby tej walki :D Trudno złapać taką dziewczynkę która ma 160cm i przewidzi każdy twój ruch :wink:

User avatar
irien7
Zainteresowany
Posts: 486
Joined: Mon Feb 15, 2010 7:11 pm
Location: Szczecin

Re: Moce i zdolnosci

Post by irien7 » Thu Feb 03, 2011 6:28 pm

Goya wrote:irien7 zastanawiałaś się nad swoimi mocami czytanie w myślach czy coś... bo jesli chodzi o mnie to strzał w dziesiątkę :D Myślę że nadal ta dwójka jest na pierwszym miejscu ale moc Tess też bym rozważyła, jednak chęć poznania przyszłości wygrała (ciekawość to straszna cecha ludzka :twisted: ) Po za tym Liz moim zdaniem potrafiła wiele tylko nie pokazali tego w serialu. Raz psuje radio, potem rozwala prowizorycny barek, a jeszcze innym razem potrafi tobą rzucić o ściane. NO i ma wizję przyszłości które do walki są baardzo potrzebne. Odchodząc od wątku nie wiem czy oglądałaś Zaćmienie ale jest tam scena walki i jedna wampirzyca która widzi przyszłość (Alice) daje czadu 8) Jeśli nie widziałaś tego filmu to zachęcam do obejrzenia choćby tej walki :D Trudno złapać taką dziewczynkę która ma 160cm i przewidzi każdy twój ruch :wink:
A jednak mialam dobre przeczucia:)
To prawda, że producenci zaniedbali sprawe i moce Liz nie "ukształtowały się" i można tylko sobie domniemać.
Ogólnie to na tej podstawie możemy stwierdzić, że pozostali również posaidali jeszcze jakieś ciekawe moce których nie odkryli.
Myslę, że jakby powstał kolejny sezon to byłoby to pole do popisu dla twórców.

Odnosnie fimu to nie oglądałam, ale jak będę miała okazje to napewno to zrobię.

Mówisz, że podoba Ci się moc przewidywania. Hmm w walce napewno przydatna rzecz. Zalezy jaki zasieg mogly by osiagać to przewidywanie. Ale jakbym miała poznać swoją przyszłość i żyć wiedząc co mnie czeka, to nie jestem pewna czy byłoby to aż takie ciekawe. No chyba że byłaby opcja zmiany tego co przewidziano... to może wtedy zainteresowałoby mnie to. Ale przewidywanie w krótkim okresie np. czy egzamin zaliczony, byłoby baaaardzo przydatne i oszczędziłoby mi wiele stresów ;)

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests