Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Zdecydowanie TAK !!!!!
7
29%
Mogli by być razem.
10
42%
Jest mi to obojętne.
1
4%
Raczej nie.
2
8%
Zdecydowanie NIE !!!!!
4
17%
 
Total votes: 24

Michał
Gość
Posts: 58
Joined: Sun Sep 02, 2007 2:02 pm

Re: Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Post by Michał » Mon Oct 08, 2007 2:43 pm

Tak, zdecydowanie :!: Szkoda że scenarzyści lepiej nie rozwiązali tego wątku, nie musiał przecież Kyle trkatować Tess jak swojej siostry, tylko mogli stworzyć parę. Śmierć Alexa była zupełnie niepotrzebna, ale to jest powodem rezygnacji Hanksa z serialu. Wóczas mielibyśmy cztery fajne pary: Liz & Max, Maria & Michael, Issy & Alex oraz Tess & Kyle. No i oczywiście nie byłoby trzeba wówczas "zapraszać" do serialu Jessiego, którego występ uważam za kompletny niewypał :|
O ile w ostatnim odcinku Liz i Max sie pobrali, co się tyczy losów Marii i Michaela również się można domysleć, to kwestia Issy i Kyle'a pozostaje zupełnie zagadkowa, bo wątpie czy razem stworzyli jakiś związek...

User avatar
Liz Parker :)
Gość
Posts: 13
Joined: Mon Nov 19, 2007 5:54 pm

Re: Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Post by Liz Parker :) » Sun Nov 25, 2007 8:37 pm

Myśle że Tess i Kyle mogliby być razem, świetnie by do siebie pasowali. Może wtedy wszystko by się dobrze ułożyło: Alex by nie zginął, Kyle nie byłby już samotny, Liz nie musiałaby rozstawać się z Maxem, Max nie musiałby oddawać swojego syna do adopcji, królewska czwórka byłaby w komplecie i wszystkim by to wyszło na dobre :P
MAX & LIZ
"Roswell"

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Post by Goya » Thu Feb 03, 2011 9:44 am

Pomijając już te wszystkie smutne wypadki. Ja uważam że Kyle i Tess nie powinni być razem z jednego prostego powodu. Ja traktowałam ich już jak rodzeństwo !! Nie wyobrażam ich sobie razem i w ogóle. Po za tym nie pasowali do siebie ani charakterem ani choćby wizualnie. Zawsze traktowałam ich jako dwójkę przyjaciół a później już nawet jako rodzeństwo. Jak to Kyle mówi w We are family :?: Tess ty jesteś moją rodziną i to ciebie chce chronić, może nie powiedział tego identycznie ale podobnie i sens jego wypowiedzi jest ten sam. Mówi się że Tess zemściła się na Maxie że wychował ją bewzględny mordeca,próbuje się usprawiedliwić jej zachowanie, ale na Ziemi zaznała także miłości i ciepła rodzinnego. Więc miała szanse się zmienić lecz tego nie zrobiła zło w niej zwyciężyło i niestety nie wyszło to jej na dobre, ale odbiegam trochę od tematu. Na pytanie czy Kyle i Tess powinni być razem odpowiadam NIEE :!:

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Post by MAX EVANS » Thu Feb 03, 2011 8:54 pm

Zdecydowanie NIE bo Tess nie zasługiwała na niego. Kyle stałby się jej kolejną zabawką.
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Post by Goya » Thu Feb 03, 2011 9:52 pm

MAX EVANS czy uważasz że Tess byłaby aż tak zła że wykorzystałaby także Kylea swojego ulubionego ziemianina :?: Wow twoja nienawiść do niej naprawdę jest wielka :shock: :twisted:

User avatar
MAX EVANS
Fan
Posts: 569
Joined: Wed Feb 03, 2010 2:44 pm
Location: Ciałem w Wałbrzychu ale duchem w Roswell.

Re: Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Post by MAX EVANS » Thu Feb 03, 2011 10:52 pm

Goya wrote:MAX EVANS czy uważasz że Tess byłaby aż tak zła że wykorzystałaby także Kylea swojego ulubionego ziemianina :?:
Jestem o tym wręcz przekonany :x
Image

Roswell to dla mnie coś więcej niż tylko serial to opowieść o przyjaźni i miłości, to część mojego życia.

User avatar
Goya
Zainteresowany
Posts: 311
Joined: Sun Jan 30, 2011 7:15 pm
Location: Szczecinek/ Poznań

Re: Czy Tess i Kyle powinni być razem ?????

Post by Goya » Fri Feb 04, 2011 3:12 pm

Ja myślę że jednak czuła do niego jakąś sympatię i chyba nie miałaby skrupułów wykorzystać Kylea do jakiś niecnych planów. :twisted: Nie zapominajmy że Alexa zabiła przez przypadek choć nie chce jej usprawiedliwiać to myślę że Kyle był dla niej kimś więcej niż przyjacielem.

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests