Dreamers - śniący na jawie...

Forum poświęcone bohaterom serialu

Moderator: Galadriela

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Dreamers - śniący na jawie...

Post by Nan » Fri Aug 15, 2003 12:40 pm

Wiem, wiem, jest temat "Liz&Max", są fotki... Ale oba tematy chyba się nie nadają. Brakuje mi czegoś, gdzie będzie można umieścić wszystko o Maxie i Liz. Czytałam dzisiaj bardzo sympatyczne opowiadanko... Wyjątkowo łagodne i w pełni zasługujące na miano PG (nareszcie wiem, co to jest, kto nie wie, niech zerknie do działu "Roswell", temat "Książka, serial... a może film"). Liz i Max idą do silowni. Max cały czas myśli, że Kyle i Liz... Ale są przyjaciółmi. Tyle że Liz interesują się prawie wszyscy faceci w siłowni, co oczywiście nie podoba się Maxowi... http://jessifanfic.westwingstories.com/ ... a/ADay.htm

A potem chcę wrzucić coś jeszcze, o ile mi się uda z czasem...
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Fri Aug 15, 2003 5:42 pm

Nan ! Super ! Wrzucaj jak najwięcej :D
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 15, 2003 6:44 pm

Uff, na razie czytam Crossovery, typu Charmed+Roswell, Buffy+Roswell... I się zaczytałam, ale obiecuję jeszcze kilka opowiadanek wyszperanych w sieci i dodatkowo "Sprawdź, czy jesteś Dreamersem", bo może nie wszyscy znają... Ale to nie teraz, idę czytać :)


Zachęcam do poczytania z przymrużeniem oka :wink:

You Know You are a Dreamer when...

You went out of your way to find every Dreamer episode you could get your hands on.

You know every line in the Pilot, Sexual Healing, Destiny, and the End of the World.

You yell at the screen when Sean makes a pass at Liz or Tess says something destiny-related to Max.

You can name, off the top of your head, every scene where Max says something sweet to (or about) Liz or vice versa.

You were crying (or at least on the verge of tears) when
- In Balance, Max told Liz that they shouldn't be together.
- Max was telling Liz that, when he was in the White Room, what kept him alive was "the thought of you".
- Liz ran away from the cave at the end of Destiny.
- Anything related to Future Max or the "Kyle incident" happened.

Every time Liz sees Max (after EOTW), you say, "Tell him!!! Tell him!!!", especially when she is on the verge of telling him.

You love every thing Jason Behr and Shiri Appleby and go out and buy every magazine that says anything about them, even those can't-be-caught-dead-with teeny bopper ones.

You have begun to harbor a bit of resentment towards TPTB for dragging out this whole Future Max secret for so long.

You were wringing your hands all through To Serve and Protect because there was only one scene between Max and Liz, and it was a dream.

You thought it was just so cute when
- Max said, "I'll have an alien blast," and Liz said, "Me, too." (Leaving Normal)
- "I just wanted to keep you warm." (Max, 285 South)
- Liz wasn't talking about the slugs. (Heatwave)
- "I dropped my pencil." (Liz, Sexual Healing)
- Liz said she was an obsessed Maxaholic. (To Serve and Protect)
- Max just wanted to protect her. (We are Family)
You were so excited when Max had the flash in Vegas that you were practically (or literally) jumping up and down.

People wonder why you're giggling when they say they're from "up north."

You weren't kidding when you said you've seen the Pilot 27 times.

Asked to write a free form essay in Philosophy, you begin with "What's so great about normal?"

Strawberries have taken on new meaning.

You discover that all your favorite songs are from scenes between Max and Liz.

More than half of your CD collection consists of Roswell music.

Your mom/husband/sibling/roommate has gotten so sick of listening to Dido's "Here with Me" that s/he has threatened to hide the CD.

Every Monday night is off limits for social gatherings that do not include watching Roswell.

A big chunk of your free time is spent writing fan fiction that involves Max and Liz getting back together, Max finding out about Future Max, the future of Max and Liz's relationship, what would happen without Destiny and EOTW, etc.

You daydream in class about the names of their children.

You wish you could have taken Liz's place in Sexual Healing.

You just can't get enough of Max and Liz.

'...when your own heartache grows exponentially with each moment that Max doesn't know what Liz sacrificed for him!'

By Burgundy

Wiem, że trtochę długie wyszło, ale czego się nie robi :wink: Zachęcam przy okazji dfo zwizytowania "Mekki": http://www.theddd.net/

Idę poczytać troszkę... "literatury"... Dopóki mam wakacje... :D



No i trudno, znowu ja. Widać jedynie ja mam takiego fioła, poza tymi zza granicy, bo oni mnnie jednak przerośli :wink:
Dzisiaj polecam A Dreamer Christmas Carrol. Wiem, że jest środek lata, ale niedługo święta (he he), nawet na naszym forum zaczęła się rozmowa o świętach (tak, tak!) więc dlaczego by nie. Kolejny fanfik wyjątkowo "dreamersowy"... Ale taki łagodny... Eh, co to robi z człowiekiem...
http://jessifanfic.westwingstories.com/ ... erarcc.htm

A tutaj mamy kolejną wersję... Futur Maxa, tym razem przed Busted. Tylko że ten Futur Max jest chyba z tamtego alternatywnego świata, z którego był w TEOTW, bo nic nie wie o Tess... Dziwne to nieco. Tylko uwaga - to jest naprawdę dla zagorzałych fanatyków, za sprawą Liz... Chyba za bardzo naciągane. Nie podoba mi się, aż się na mdłości zbiera z tej czułości... I oczywiście ten potwór Tess... Kto chce niech czyta... http://jessifanfic.westwingstories.com/ ... wAlien.htm

Yh, zemdliło mnie po tym ostatnim. Chyba teraz powinnam poczytać coś zupełnie innego...
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sat Aug 23, 2003 1:07 am

Hehe jestem zdecydowanie Marzycielem :twisted: Dla wszystkich fanow ML stronka poswiecona tylko im http://www.ishallbelieveinml.com/Authors/Fiction.html - fanficy posegregowane sa wg autorow - ja jestem obecnie na L :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Tośka
Zainteresowany
Posts: 458
Joined: Fri Aug 15, 2003 2:05 pm
Location: Kraków
Contact:

Post by Tośka » Sat Aug 23, 2003 9:29 am

Wsszystko jest OK tylko żebym ja jeszcze Angileski znała :roll:

Lizzie

Post by Lizzie » Sat Aug 23, 2003 10:49 am

Maxel, bywałam na tej stronie...ciekawe które ci się najbardziej podobało...mnie utkwiło w pamięci "Song of Salomon". Max jest synem ogrodnika w posesji będącej własnością baaardzo bogatego i baaardzo paskudnego ojczyma Liz. Odlocik :lol:

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Sat Aug 23, 2003 7:30 pm

Lizzie najbardziej podobalo mi sie dotychczas SPIN autorstwa Incognito :D POV Liz pelen cynizmu i przesmiewania sie z innych ludzi w tym Maxa, rozmowy z psychiatra Dr Amosem... dawno sie tak nie smialem i dawno nie czytalem tak realistycznego FF (oprocz faktu ze Max i reszta to kosmici) FF pelen gorzkich slow i brutalnej rzeczywistosci zarazem niesamowicie smieszny :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Sep 12, 2003 6:51 pm

Pewnie dziwicie się co tu robię :D

Nie nie nie zmieniłam orientacji nadal ejstem Polarką, ale mam wiadomosć dla Eli i Nan. Przychodzę by przekazać wam pozdrowienia i uściski od naszej kochanej Leo :) Brak jej strasznie nas z komanty i tęski do pogaduszek :( Staram się ją zachęcić by tu się zjawiła, mam andzieję iż mi pomożecie :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Sep 12, 2003 6:55 pm

Haaa!!! A już się zastanawiałam, co się z nią dzieje... Podziękuj jej za pozdrowienia i przekaż jej gorące buziaki, no i koniecznie ją tutaj ściągnij!!!! Niech zobaczy, do czego doprowadziła :wink: , "Interpretacje" czekają z nadzieją na pomysłodawczynię...!!! Koniecznie ją tutaj ściągnij...
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Fri Sep 12, 2003 7:01 pm

Heh a ja też siem dołączam :D Nie znamy się jeszcze z Leo dobrze ale wywarła na mnie ogromne wrażenie i chętnie znów poczytam jej pełne głębokich emocji i przemyśleń posty...
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Sep 12, 2003 7:06 pm

Leo zaraz nie będzie miała wyjścia... :D
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Sep 12, 2003 7:11 pm

hihi też jej to powiedziałam :D Teraz nie ma wyjścia, chciałam wam podać jej nr gg, bo mnie prosiła ale nie mogę wysyłać PMów i nie wiem czemu.... :roll:

No ale za niedługo sama się odezwie, bo chyba się przekonała do forum :)

Leo pozdrawia was wszytkich bardzo mocno :D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Sep 12, 2003 7:18 pm

My również, my również :D Leo ma w takim razie dwie możliwości - albo pojawi się do niedzieli do 14, albo pojawi się wieczorem w czwartek... Bo ja wybywam i proszę mi za dużo nie pisać. Jak Leo tutaj wpadnie i zacznie czytać to, co z Lizzie zaczęłyśmy wymyślać u Hotori przy kibicowaniu Eli.... (chodzi o pewien fanfik, czy jego zarysy... kto lubi starożytny Egipt, niech wpadnie do "Papierowych skrzydeł", tam się umieściłyśmy...)
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Sep 12, 2003 7:21 pm

hehe oki oki przekazuje, już przekazuje :) jak widzicie Leo już się zarejestrowałą teraz tylko aktywacja i będzie szaleć do woli ;)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Sep 12, 2003 7:26 pm

Nareszcie... :D
Image

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Sep 12, 2003 7:44 pm

Dzieki serdeczne Janet. Codziennie, wchodząc tutaj szukałam jakiś jej śladów. Zaraziła nas swoimi cudownymi interpretacjami słów piosenek....świetne, fantastyczne komentarze, pełne ciepła i wrażliwości. Janet, uściskaj ją od nas i przekaż jej nasze gorące, stęsknione buziaki.... :D
Czekamy LEO. :P

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Sep 12, 2003 7:49 pm

już usciskałam, pozdrowiłam i widzę, ze Leo sie zarejestrowałą, niestety teraz ma spotkanie rodzinne więc musiała mykać ale ejstem pewna, ze za neidługo się odezwie :)
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

Hotori
Obserwator Słów
Posts: 1509
Joined: Sat Jul 26, 2003 4:11 pm
Location: Lublin

Post by Hotori » Fri Sep 12, 2003 9:31 pm

to świetnie niech przychodzi !!!!!!!! A może podacie mi swje numerki na gg ?
'' It is easier to forgive an enemy than to forgive a friend''

William Blake

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Sep 13, 2003 11:10 am

Hotori, fan...atyczko jedna :D Nie mam gg... He he...
Image

User avatar
Ramzes
Fan...atyk
Posts: 1259
Joined: Thu Sep 04, 2003 9:48 pm
Location: moje miasto Tarnowem zwane

Post by Ramzes » Sat Sep 13, 2003 11:48 am

Hotori gratulacje fan...atyczko
Lubi mnie tu niewielu :p
A większość nienawidzi :]

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 10 guests