To wszystko nabrało sensu w moich oczach...

Wszystko o III serii
Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
User avatar
GhoST
Gość
Posts: 61
Joined: Sun Jul 13, 2003 8:31 pm
Location: Myślenice Camp
Contact:

To wszystko nabrało sensu w moich oczach...

Post by GhoST » Thu Jul 31, 2003 1:36 am

Po oglądnięciu wszystkich odzcników serii III :) Stwierdzam, że w tym wszystkim występuje jakiś sens... Odczuwa się pewne uczucie zadowolenia i uspokojonie pnieważ wszystko się układa w porządek.
Uważasz unikasz dotykasz nie świadoma... Zakochany w twoim Cieniu... Przytulam się w otchłani...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Thu Jul 31, 2003 1:52 am

UWAGA SPOILER !!! UWAGA SPOILER !!!UWAGA SPOILER !!!UWAGA SPOILER !!!UWAGA SPOILER !!!UWAGA SPOILER !!!UWAGA SPOILER !!!UWAGA SPOILER !!!UWAGA SPOILER !!!UWAGA SPOILER !!!

Wiesz podobnego uczucia doznalem widzac nalepke na busie "thanks for visiting Roswell" - mozna powiedziec ze poczulem sie spelniony ;) Przetrwalem 3 sezony i doszedlem wreszcie do konca, ktory naprawde wzbudzil moja radosc :) Mozna powiedziec ze z odcinkiem 318 skonczyl sie pewien okres, jak sie konczy szkole (tak mi sie skojarzylo;)) i naprawde czulem sie szczesliwy ze sposobu w jaki Katims zakonczyl moj ulubiony serial. Naprawde.
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Thu Jul 31, 2003 10:16 am

JA TEŻ UWAGA SPOILER :)

Oglądając Graduation, tą końcową scenę... Zastanowił mnie uśmiech Liz, z jakim wyglądała po raz ostatni. I właśnie ta tabliczka... Poczułam się tak, jakby to było podziękowanike dla wszystkich fanów tego serialu, że byli razem przez te trzy lata. Po Graduation wiemy już właściwie wszystko, wszystko jest wyjaśnione niemalże do końca, wszystko jest już skończone. I faktycznie widać, że wszystkie odcinki są połączone...
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Aug 01, 2003 1:13 pm

UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!UWAGA SPOILER!!!!!!!!




A wiecie, ze ja podobnie sobie pomyślałąm, jak zobaczyłam ten napis? Jakby dziękowali wszystkim wiernym fanom, którzy zostali przy Roswell do końca, jakby podziękowanie tym co wierzyli.... I to wzruszyło mną bardziej niż scena pożegnania, tam w szkole.....
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 01, 2003 1:32 pm

Nic tu nie napiszę, bo nie przeczytałem wcześniejszych wypowiedzi ze względu na magiczne słowo "spoiler". Zobaczę temat po sobocie :wink:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Fri Aug 01, 2003 2:25 pm

Graalion jesteś pewien co do tej soboty. Bo widziałam wczoraj reklamę jakiegoś dzikiego zachodu w porze emisji Roswell :shock:
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Fri Aug 01, 2003 2:27 pm

Na stronie http://www.telemagazyn.pl w programie na sobote jest o 16.40 Roswell - chyba nie ma sie czego obawiac ;)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 01, 2003 3:26 pm

Cóż, niedługo się przekonamy. W programie wprawdzie jest ale ...
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Fri Aug 01, 2003 4:44 pm

Ten "dziki, dziki Zachód" jest za tydzień... Jak to dziwnie wygląda jak nie ma w programie na sobotę Roswell :cry: :cry: :cry: ... Nie, chyba więcej już nie piszę bo sie rozryczę :cry: :cry: :cry:
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Fri Aug 01, 2003 5:23 pm

heh no mnie też im bliżej do soboty tym smutniej, heh a myślałam, że to po mnie spłynie, a jednak się przejmuję........
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Fri Aug 01, 2003 6:34 pm

To ja jestem wyrodek, jakoś mnie to nie rusza... :D Może dlatego, że i tak wszystko znam i prawie wszystko mam... 8) Ale jest jedna rzecz, której będzie mi szalenie brakować - cotygodniowe komentarze do odcinków... Ja nie wiem, co ja będę robiła bez tych blah, przekomarzań z kwiatem_w na temat Maxa... Eh, łezka w oku :cry:
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Fri Aug 01, 2003 8:20 pm

Ja jakoś nie czuję, że Roswell już się kończy
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Fri Aug 01, 2003 9:47 pm

Ja oglądając ostatnio odcinek nie czułam jego końca dopuki nie ta piosenka i słowa Liz UWAGA SPOILER!!!! UWAGA SPOILER!!!! UWAGA SPOILER!!!! UWAGA SPOILER!!!!: Give my love to Mom. Let her read this journal, too. Then, give it to Maria's mom... od tego momentu aż mnie ściska w dołku a w oku kręci się łezka, to smutne :(
Tell me why it costs so much to live...

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Fri Aug 01, 2003 10:14 pm

UWAGA SPOILER !!!

Ja juz czuje ze Roswell sie skonczylo - pewnie nawet jutro nie obejrze, ale dla mnie Roswell istnieje w internecie, ktory przewertowalem ze hej ;) Policzylem kiedys ze stron fanfickow przeczytalem ponad 500 (jak nie wiecej w kazdym razie 1/2 Crashdown :D) Przed chwila sciagnalem tez 6 ksiazke Melindy Metz i za chwile biore sie do czytania :twisted: A co do sceny z Graduation... Jak Max mowi ze podpatrzyl "ten trick w Supermanie" i sciska wegielek do grilla zamieniajac go w diament :D niezla opcja :)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Ela
Fan...atyk
Posts: 1844
Joined: Tue Jul 15, 2003 5:55 pm

Post by Ela » Fri Aug 01, 2003 11:30 pm

Uwaga SPOJLER!!!!
Dobrze czuliście, że podziekowanie za serial kierowane jest do fanów. Mówił o tym Katims w którymś z wywiadów. Podobnie jak słowa Maxa na sali. Zwraca się tam do uczniów, ale przede wszystkim do widzów Roswell. To jest zamierzone... Padają słowa podziękowania. Oglądając to jutro pamietajcie, że jest kierowane do nas... od aktorów i całej ekipy. Ja wiedząc o tym - miałam łzy w oczach.

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sat Aug 02, 2003 7:16 am

Eluś, nie wiedząc o tym płakałam, a co dopiero teraz... Mówiłam, że jesteśc najlepiej poinformowaną osobą... Dzięki.
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Aug 02, 2003 2:53 pm

Ech, znowu spoilery. Przeczytam już za kilka godzin :P :D
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
tigi
Zainteresowany
Posts: 372
Joined: Fri Aug 01, 2003 6:30 pm
Location: Poznań
Contact:

Post by tigi » Sat Aug 02, 2003 7:35 pm

I tak oto dzisiaj nastąpił koniec serialu. Czy aby na pewno? Dla nas fanów on zawsze będzie istniał, choćby dzieki tej stronie. W czwartek musze jeszcze raz oglądac w zwrócićuwagę na słowa Maxa w przemowieniu, bo dziś nie byłam w stanie.

User avatar
Galadriela
Zainteresowany
Posts: 333
Joined: Sun Jul 13, 2003 1:41 pm
Contact:

Post by Galadriela » Sat Aug 02, 2003 8:56 pm

Maxel wrote:Przed chwila sciagnalem tez 6 ksiazke Melindy Metz i za chwile biore sie do czytania :twisted:
Jeśli można wiedzieć skąd ma 6 część tej książki?
Image

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Sat Aug 02, 2003 9:14 pm

Przed chwila sciagnalem tez 6 ksiazke Melindy Metz i za chwile biore sie do czytania
Jeśli można wiedzieć skąd ma 6 część tej książki?
Ja też chcę :o
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests