Roswell - Rzeźnia Tajemnic II

Wszystko o III serii
Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
User avatar
martin.t
Gość
Posts: 33
Joined: Mon Jul 14, 2003 9:39 am
Location: Bydgoszcz/Gdańsk

Post by martin.t » Mon Jul 28, 2003 8:52 am

no i w tym momencie ....... PRZERWA NA REKLAMY !!! :evil: :evil: :evil:

Akino

Post by Akino » Mon Jul 28, 2003 1:28 pm

[reklama proszku do prania, hit tygodnia, kuba wojewodzki shoł itp w kółko przez 10 minut] Na zewnatrz sytuacja staje sie coraz gorętsza, naoczni świadkowie opowiadaja o wściekłych Arabach którzy brutalna siłą wtargneli do środka budynku i wzieli zakladnikow, tlumacz Arabskiego zaciera rece; tymczasem (przesuniecie ujecia na człowieka w plaszczu, pali papierosa, opiera sie o radiowoz i niespokojnym wzrokiem obejmuje stojacy przed nim budynek, widac ze jest zdenerwowany gdyz jego rece trzesa sie, lecz proboje to ukryc) K*** mac... - powiedzial zrezygnowanym tonem po czym zaklnal szpetnie. Gdzies na uboczu stoi grupka ludzi, na ktorych nie robi wrazenia caly ten cyrk, (spokojnym lecz stanowczym wzrokiem patrza w strone budynku Polsatu, gotowi w kazdej chwili ruszyc na ostateczna akcje, nieliczni potem stwierdza ze ta grupka wyraznie wybijala sie ponad tlum swoim opanowaniem i pewnego rodzaju ... powiewem mocy ktora emanowala od nich...
W miedzyczasie w budynku...


ps. Milo wrocic do Was po pol roku przerwy :D Pozdrawiam Was wszystkich ! Maxel

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Mon Jul 28, 2003 4:00 pm

Akino wrote: K*** mac... - powiedzial zrezygnowanym tonem po czym zaklnal szpetnie.

ps. Milo wrocic do Was po pol roku przerwy :D Pozdrawiam Was wszystkich ! Maxel


buhahahahaha a potem zaklął szpetnie, dobre to było :D ciekawa jestem jakie to było szpetne przekleństwo :twisted: :twisted: :P
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
maddie
Fan
Posts: 970
Joined: Sat Jul 12, 2003 5:47 pm
Location: Kostrzyn k/Poznania
Contact:

Post by maddie » Mon Jul 28, 2003 4:43 pm

ja wole nic nie dopisywać, bo i tak w porównaniu do Graaliona, {o} i innych wygladam blado w zabijaniu :)
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Mon Jul 28, 2003 5:27 pm

Informacja zostala oficjalnie potwierdzona - caly oddzial SWAT zostal poszatkowany przez 13 wscieklych Arabow; powod ataku jest nieznany. Ulice naokolo budynku zostaly zamkniete, kordon policji obstawil wszystkie wejscie i wyjscia do budynku, oprocz dachu na ktorym znajduje sie ladowisko dla helikopterow; pobliskie Centrum Handlowe Promenada oraz kino Cinema City opustoszalo gdyz kilkusetosobowa grupa ludzi przeniosla sie na parking POLSATU; glosno rozmawiajac i pokazujac w strone budynku, ludzie raz po razie milki gdy ciche zazwyczaj wnetrza budynku rozdzieral niesawity krzyk rozpaczy, doskonale slyszany na zewnatrz. "Oto kolejna ofiara tych szalencow!!" - krzyknela ktoras emerytka "Dlaczego policja nic nie zrobi z tym ??!". Ludzie w niebieskich mundurach patrzyli z zaklopotaniem na swoje buty... W grupce na uboczu zapanowalo poruszenie - "Wredna starucha...." mruknal Maxel "Zaraz z ciebie zrobie ofiare..." Uniosl reke w jej kierunku "Wychyl sie bardziej stara jedzo, zrobie ci malutka dziure w brzuchu...o taaak wlasnie..." - "NIE!" - dziewczyna stojaca obok zlapala za jego nadgarstek zmuszajac go do schowania blyszczacej dloni - "Nie teraz ! Nie przy ludziach ! Pamietasz co sie ostatnio stalo ??" Maxel mruknal gniewnie i spojrzal na budynek - zaczynal juz sie niepokoic o swoich kompanow - mieli tak wazna misje do spelnienia. Rozejrzal sie po zebranych ludziach - *Gdyby tylko wiedzieli co ich czeka... Glupcy...* Dziewczyna jakby wyczula o czym mysli "Tak.. Pozaluja." - "Wiem" - powiedzial Maxel - "Dopilnuje tego zebym im sie to snilo do konca zycia, najgorszy koszmar zycia, ktory bedzie sie tylko powtarzal jak zamkna oczy..." - szalony usmiech i blysk w oku nie schodzily mu z twarzy, zacisnal lekko piesci; grupka na uboczu szykowala sie powoli do ataku....
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Hotaru
Fan...atyk
Posts: 1081
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:58 pm
Location: Krasnalogród ;p
Contact:

Post by Hotaru » Mon Jul 28, 2003 9:45 pm

ja chcę więcej... tajemniczych mścicieli, oczywiście!
Image

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Mon Jul 28, 2003 9:59 pm

Rzeźnia Tajemnic II jest coraz lepsza... Ja jednak wolę tylko czytać kryminały, nawet takie w rodzaju "Przystanek przy Gwiaździstej" (dno niesamowite, gorsze niż Harlequiny, ale czytałam tylko z jednego powodu... Bo przy Gwiaździstej mieszkał ktoś, na kogo punkcie miałam świra. Gdy świr mi przeszedł, książki pozbyłam się czym prędzej...) i poproszę o więcej takich!!!!
Image

User avatar
zulugula
Zainteresowany
Posts: 418
Joined: Sat Jul 12, 2003 7:06 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Post by zulugula » Mon Jul 28, 2003 10:04 pm

A teraz przenosimy sie do siedziby polsatu w łodzi :lol: :lol:
Tell me why it costs so much to live...

megga
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:27 pm
Location: Łódź

Post by megga » Mon Jul 28, 2003 11:27 pm

zulugula... jestem za.... seesesese.... z chęcia zrobiłabym im krzywdę.... i do tego mam tak blisko.... :) :twisted:
I saw myself as he saw me....and amazing thing wasin his eyes I was beautiful....

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Tue Jul 29, 2003 6:50 am

Dobrze wiedzieć, że gdyby zabrakło nam ofiar zawsze pozostaje jeszcze Łódź. :twisted:
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 29, 2003 7:55 am

Eee... ja jestem nie zorientowana... A w innych miastach nie ma....?
Image

User avatar
ciekawska_osoba
Fan
Posts: 773
Joined: Sun Jul 13, 2003 11:35 am
Location: Rybnik
Contact:

Post by ciekawska_osoba » Tue Jul 29, 2003 9:29 am

hehe no to było niesamowite!! :twisted: :twisted: ja też zcekam na dalsze części - druga częśc Rzeźni staje się bardzo ale to bardzo interesujaca :D:D:D
"We shall never forget and never forgive. And never ever fear. Fear is for the enemy. Fear and bullets."
Image

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Jul 29, 2003 4:10 pm

W Lodzi maja jeszcze jeden budynek ?? O nie !! POLSAT sie rozrasta !! ;) Wlasnie zastanawiam sie w jaki sposob uzyc na tych niewiernych mocy, zeby zadac im najwiekszy, niewyobrazalany bol :D :twisted: :twisted: Myslalem o rozpuszczeniu tkanek wewnatrz brzucha tak by rozlewajacy sie wewnatrz kwas zoladkowy zapewnil im niezapomniane przezycia :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

megga
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:27 pm
Location: Łódź

Post by megga » Tue Jul 29, 2003 4:16 pm

Maxel ... ty brutalu!!!! :) jesteś genialny.... do dzieła!!!!! :twisted:
I saw myself as he saw me....and amazing thing wasin his eyes I was beautiful....

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Tue Jul 29, 2003 4:33 pm

Boże... Psychopaci :wink:
Image

User avatar
Teeta
Nowicjusz
Posts: 65
Joined: Sun Jul 13, 2003 6:14 pm
Location: Nibylandia
Contact:

Post by Teeta » Tue Jul 29, 2003 4:40 pm

Ale reklamy chodziły chyba dobrze, ne?
To było po prostu piękne...

megga
Gość
Posts: 48
Joined: Sat Jul 12, 2003 9:27 pm
Location: Łódź

Post by megga » Tue Jul 29, 2003 6:52 pm

no jasne... bo przecież reklamy to podstawa!wrrrr.... one są fascynujące... i ta fabuła.... :twisted:
I saw myself as he saw me....and amazing thing wasin his eyes I was beautiful....

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Tue Jul 29, 2003 8:25 pm

Megga czekam na wene ;) Narazie slucham Louisa Armstronga ale jak sie przerzuce na Linkin Park albo Guano Apes to chetnie cos wystukam :) Poza tym {o} i Graalion tez mogliby jeszcze cos dopisac - ich ostre noze rzadza :twisted:
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

User avatar
Graalion
Mroczny bóg
Posts: 2018
Joined: Sat Jul 12, 2003 8:10 pm
Location: Toruń, gdzie 3 małe kocięta tańczą na kurhanach swych wrogów
Contact:

Post by Graalion » Wed Jul 30, 2003 2:53 am

Ale życie jest piękne. I co teraz? :(
"Please, God, make everyone die. Amen."
Wieczorny pacierz Scratch'a ("PvP")

User avatar
Maxel
Fan
Posts: 671
Joined: Mon Jul 28, 2003 2:07 pm
Location: Wawa
Contact:

Post by Maxel » Wed Jul 30, 2003 1:03 pm

Ale to tylko fikcja ;) Ja tam nie mam nic do Polsatu bo telewizje przestalem ogladac od poczatku roku szkolnego, poza tym zawsze moglem jakos cos sciagnac z netu :D Jedynymi ludzmi ktorym chcialbym wyrzadzic krzywde to panowie siedzacy za wielkimi biurkami w TPsa :twisted: ;)
Po co człowiek żyje ?Aby byćoczamiuszamii sumieniemStwórcy WszechświataTy baranie][-][ ][_][ ][\/][ //-\ ][\][

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 13 guests