Graduation - to, czego nie zobaczymy

Wszystko o III serii
Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Fri Jan 02, 2004 12:11 am

To, że wersja połtoragodzinna nie powstała - jest dla wszystkich jasne. Jednakże 'pewne sceny' powstały i na nie wciąż możmy mieć nadzieję...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

inti
Fan
Posts: 681
Joined: Sun Dec 21, 2003 3:03 am
Location: wawa centralna, peron 2, sektor 3

Post by inti » Fri Jan 02, 2004 2:59 am

Nadzieja- co to jest nadziej?


To był zart :mrgreen:

User avatar
Renya
Fan
Posts: 524
Joined: Fri Dec 12, 2003 12:17 am
Location: Brwinów
Contact:

Post by Renya » Sat Jan 03, 2004 1:17 pm

Dopiro czytając ten temat dowiedziałam sięże usuneli scenę (sceny). Straszne !!! Ale czemu musieli ograniczyć się do jednego odcinka? Są jakieś wymogi serialowe co do ilości odcinków w serii?? Ja zauważyłam że lubują się w liczbie 22 ( jest obowiązkowa, czy co?).

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sat Jan 03, 2004 1:20 pm

Nakręcono 18 odcinków, ponieważ stacja UPN zrezygnowała z finansowania dalszych - nie opłacało się to.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

User avatar
L.a.u.r.a
Gość
Posts: 5
Joined: Thu Jan 08, 2004 10:19 am
Location: Łódź

Drogi panie....

Post by L.a.u.r.a » Thu Jan 08, 2004 10:43 am

Katims! Zdołował pan mnie dostatecznie, nie kręcąc IV sezonu. To dlaczego? Dlaczego, pytam, nie mógł pan chociaż zostawić tej jednej sceny, w której mogło wydarzyć się coś ważnego?

Dobra, ocyzwiście nie podetnę sobie żył i nie skoczę z mostu, ale zdenerował mnie.

:D
"Jak by to było, gdyby mnie nie było? Jak by to było, co by się wydarzyło, co by się zmieniło?"DKA- "Jak by to było"

User avatar
Szalona_Szatynka
Zainteresowany
Posts: 266
Joined: Tue Jul 15, 2003 9:40 pm
Location: #Ziemia - trzecia planeta od Słońca#

Post by Szalona_Szatynka » Sun Jan 11, 2004 12:02 pm

Ja gdzies czytałam że dlatego złączyli dwa ostatnie odcinki w jeden, bo chcieli sie jak najszybciej wziąc za kręcenie "Smallville" - czyli ( w założeniu ) lepszej wersji Roswell.....
---"We are beautiful in every single way - Yes, words can bring us down..."---Image
---------------:mrgreen: PoZdroWiOnKa Dla LuśKi, MeNelKi oRaZ LysS :mrgreen:----------------

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Sun Jan 11, 2004 8:50 pm

Owszem - jednak nie chodzi tu o Graduation tylko Departure. WB uznało, że nie ma co czekać z rozpoczęciem produkcji pod tytułem "Odgrzana w mikrofalówce legenda Ameryki - wersja dla nastolatków" i w efekcie Roswell miało 21 odcinków zamiast 22. I dlatego nie zobaczyliśmy np. sceny, w której Liz mówi Maxowi o Future Maxie...
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

setka(niezalogowany)

Post by setka(niezalogowany) » Thu Jan 15, 2004 12:13 pm

{o}- W każdym odcinku urywa się niepotrzebne sceny. Jednak jest to kwestia max. do 5 minut (może więcej). Natomiast mowa jest tutaj cały czas o 1,5 godzinnym odcinku Graduation, a taki nie powstał, był tylko napisany pod niego scenariusz, czyli dla odcinka 1,5 godzinnego. I moim zdaniem nie mogli wyciąć żadnych fajnych scen, typu oświadczyny Maxa itp. bo takich scen nie było, skoro zdecydowali się, że będzie to odcinek 1,5 godzinny. BTW. Kiedyś była o tym mowa, że Graduation mają Japończyc i ja w takim przekonaniu cały czas żyłem... Jednak potem dowiedziałem się, że Graduation nie ma wersji dłuższej. Dlatego osąd pozostawiam wam. Mi się wydaję, że żadnych scen typu oświadczyny wcale nie nakręcono, no ale oczywiście mogę się mylić...
Pozdrawiam
bartek

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Thu Jan 15, 2004 2:47 pm

Ja swoje, a ty swoje...

Nie ma wersji 1,5-godzinne. Ale wśród scen wyciętych - właśnie wśród tych 5 minut, jakie się zazwyczaj usuwa - znajduje się ujęcie, które nie zostało pokazane w ostatecznej wersji ze względu na oburzenie, jakie wywołało wśród osób, które miały możliwość jego oglądnięcia. Pod naciskiem tychże - Katims 'zabił marzenia'.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

liz
Fan
Posts: 569
Joined: Sun Dec 21, 2003 5:31 pm

Post by liz » Sun Jan 18, 2004 9:56 pm

Wredny Katims... i co to za mądrzy ludzie oglądali te próbne odcinki???

User avatar
setka
Nowicjusz
Posts: 100
Joined: Tue Jul 08, 2003 5:43 pm
Location: Kościerzyna
Contact:

Post by setka » Fri Jan 23, 2004 11:01 am

Nastąpiła drobna pomyłka przeze mnie, bo napisałem, że nie ma scen z oświadczynami Maxa w Graduation, co jest nieprawdą oczywiście... Ach ta skleroza :D {o}- pewnie i masz racje :) . Myślałem, że w tych wyciętych scenach nie ma niczego godnego uwagi. Myślałem, że mowa cały czas o odcinku 1,5 godzinnym. Chyba wszyscy wiedzą o jaką scenę idzię, gdy Max i Liz "przypieczetowali" swoja milość... 8) A może znowu się myle...
Pozdrawiam
bartek
P.S. "Katims 'zabił marzenia'."- BARDZO podobało mi się to określenie...

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sun Apr 25, 2004 1:55 pm

qrce czego ja siem dowiadujem. jak będzie na dvd to albo kupię albo [jak mnie rodzice wydziedzicza] sciagne z neta:)

mniammmmmmm :evil:
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

User avatar
Nan
Hybryda
Posts: 2781
Joined: Sat Jul 12, 2003 6:27 pm
Location: Warszawa

Post by Nan » Sun Apr 25, 2004 5:18 pm

Czyśty z Antaru spadł? Jasne, ze tego już się nie zobaczy, w necie nie ma co szukać, bo i tak nie znajdziesz, a na DVD to wrzucą wywiady z aktorami a nie tą... ciekawszą :roll: wersję Graduation, to chyba logiczne.
Image

User avatar
Jason_L:W
Gość
Posts: 38
Joined: Sat Apr 24, 2004 8:37 pm
Location: Wysokie Mazowieckie
Contact:

Post by Jason_L:W » Sun Apr 25, 2004 5:21 pm

pomarzyć zawsze chyba można? też do końca swojej wypowiedzi pewna być nie możesz .... nigdy nie wiadomo co "wrzucą" - ja i tak będę dobrej mysli [to nie boli]
Czarne biblie spisałem Słowa " Potępienie z zamierzenia " Gorzka prawda zdawała się daleko lepszą od kłamstwa Bo gdy nadzieję obalił rozum Coś się skończyło I Śmierć padła szybko do stóp życia

Post Reply

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests