czy ROSWELL jeszcze wystąpi?? pleace......

Wszystko o III serii
Forum rules
Strefa wolna - można spoilerować.
Locked
truska_88

czy ROSWELL jeszcze wystąpi?? pleace......

Post by truska_88 » Tue Oct 12, 2004 10:45 am

:( :( ... chcialabym sie dofiedziec czy da się jakoś sciagnac I i II sezon ROSWELL ??? jak tak to na jakich stronkach..plizz.. bo jak byly te pierwsze serie to serial mnie nieinteresowal jeszcze a jak obejrzalam III to az mnie zamurowalo ogladalam kazdy odcinek i kazda powtórke... tak tesknie do tego serialu ze a z mnie skręca... :lol: . mogli by zacża c uszczac powtórki roswell. wszystkich czesci.. :((( :? ułeee... a moze kstos wie o jakichspowtórkach... a moze o nowych odcinkach????hyhy..."ROSWELL FAMYLY EVANS and PARKER :P .... czekam na jkoms odpowiedz... aaa. i prosze o jakis wskazówki... jestem tu od niedawna ..:) pozdroviasy od KOSMITKI>>:P :cheesy: :mrgreen: :cheesy: :mrgreen:

Pedros
Starszy nowicjusz
Posts: 211
Joined: Sun Jul 13, 2003 12:31 am
Location: Wrocław
Contact:

Post by Pedros » Tue Oct 12, 2004 4:35 pm

Ściągnąć można z takich programów jak eMule czy DC++ ze ściąganiem wiążą się jednak pewne problemy.... to trwa...
Ja już to zrobiłem, więc mogę ci przegrać wszystkie odcinki na płyty. Jeśli jesteś zainteresowana to pisz na pedros@interia.pl
Image

User avatar
{o}
o'Admin
Posts: 1665
Joined: Tue Jul 08, 2003 10:31 am
Location: Opole
Contact:

Post by {o} » Tue Oct 12, 2004 6:48 pm

Dlaczego na forum poświęconym sezonowi trzeciemu pytasz o sezon pierwszy i drugi, jeśli do pomagania - jak sama nazwa wskazuje - służy forum Pomoc, gdzie na twoje pytania odpowiedzi udzielono już bardzo dawno temu?...

Moja wsazówka 1: Zwykle najwięcej wskazówek jest w FAQ i na forum dotyczącym spraw organizacyjnych.
Moja wskazówka 2: Zwykle każde miejsce ma jakąś nazwę i opis, które sugerują, po co to miejsce jest.
התשׂכח אשׂה עולה מרחם בן בטנה גם אלה תשׂכחנה ואנכי לא אשׂכחך
הן על כפים חקתיך

comprendo.info - co autor miał na myśli - interpretacje piosenek

Locked

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests